Język
Wyświetlenia
1,8 tys.
pl.news

115 tysięcy osób przeciwko Amoris Laetitia

Polska świecka inicjatywa Polonia Semper Fidelis zebrała 11 tysięcy podpisów przeciwko Amoris Laetitia. Sygnatariusze proszą abpa Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, o potwierdzenie nauk Kościoła w odniesieniu do nierozwiązywalności małżeństwa i niemożliwości przyjmowania Komunii przez cudzołożników.

W tekście prośby znajduje się wyraźne odwołanie do zamieszania, jakie wywołała adhortacja. Pod nią podpisali się profesorowie, lekarze, prawnicy, znani aktorzy, publicyści i pisarze.

Podkreślają oni, że Amoris Laetitia stanowi akt porzucenia tych, którzy mimo wielu przeciwności, żyją w przeświadczeniu nierozwiązywalności małżeństwa.

Grafika: © Jeffrey Bruno, CC BY-SA, #newsTcsbzbxyey

Napisz komentarz …
predex
Wam tylko amory w głowie.

A kto ten amoris spłodził.
On jest OK tyklko amoris be.
januszz
a ja się z tym zgadzam Bóg ten sam teraz i na wieki ,nie ulega ewolucji
Bos016
Watykan potwierdza: działa komisja, która ma zrewidować encyklikę „Humanae vitae”

Watykan przyznał – mimo wcześniejszych kategorycznych zaprzeczeń – że jednak od wielu miesięcy działa, powołana na wniosek papieża, komisja, która zajmuje się rewizją encykliki „Humanae vitae”, zakazującej m.in. stosowania antykoncepcji…………

Read more: www.pch24.pl/watykan-potwier…
O ZAGROŻENIACH PŁYNĄCYCH Z MODERNIZMU - ks. Grzegorz Śniadoch IBP - 16 lipca 2017 r. Przemilczane kazanie ks. Grzegorza Śniadocha na temat modernizmu w Kościele Katolickim, który lansują na Jezuici na czele z Papieżem Franciszkiem - jak niszczy miejsca tam, gdzie jest silna wiara Katolicka wprowadzając SODOMIĘ. Jaka jest różnica antykościołem (modernizmem), a Kościołem Chrystusowym - Tradycy… Więcej
casimirus
Nie 11 tysięcy, tylko 115 tysięcy. Na razie.