Język
Wyświetlenia
1,9 tys.
pl.news 6 7

115 tysięcy osób przeciwko Amoris Laetitia

Polska świecka inicjatywa Polonia Semper Fidelis zebrała 11 tysięcy podpisów przeciwko Amoris Laetitia. Sygnatariusze proszą abpa Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, o potwierdzenie nauk Kościoła w odniesieniu do nierozwiązywalności małżeństwa i niemożliwości przyjmowania Komunii przez cudzołożników.

W tekście prośby znajduje się wyraźne odwołanie do zamieszania, jakie wywołała adhortacja. Pod nią podpisali się profesorowie, lekarze, prawnicy, znani aktorzy, publicyści i pisarze.

Podkreślają oni, że Amoris Laetitia stanowi akt porzucenia tych, którzy mimo wielu przeciwności, żyją w przeświadczeniu nierozwiązywalności małżeństwa.

Grafika: © Jeffrey Bruno, CC BY-SA, #newsTcsbzbxyey
predex
Wam tylko amory w głowie.

A kto ten amoris spłodził.
On jest OK tyklko amoris be.
januszz
a ja się z tym zgadzam Bóg ten sam teraz i na wieki ,nie ulega ewolucji
Bos016
Watykan potwierdza: działa komisja, która ma zrewidować encyklikę „Humanae vitae”

Watykan przyznał – mimo wcześniejszych kategorycznych zaprzeczeń – że jednak od wielu miesięcy działa, powołana na wniosek papieża, komisja, która zajmuje się rewizją encykliki „Humanae vitae”, zakazującej m.in. stosowania antykoncepcji…………

Read more: www.pch24.pl/watykan-potwier…
O ZAGROŻENIACH PŁYNĄCYCH Z MODERNIZMU - ks. Grzegorz Śniadoch IBP - 16 lipca 2017 r. Przemilczane kazanie ks. Grzegorza Śniadocha na temat modernizmu w Kościele Katolickim, który lansują na Jezuici na czele z Papieżem Franciszkiem - jak niszczy miejsca tam, gdzie jest silna wiara Katolicka wprowadzając SODOMIĘ. Jaka jest różnica antykościołem (modernizmem), a Kościołem Chrystusowym - Tradycy… Więcej
casimirus
Nie 11 tysięcy, tylko 115 tysięcy. Na razie.