Clicks863
Coburg
4

Je Vatikán ku rúhaniu sa proti Bohu "zhovievavý"?

Bohorúhavá torta spôsobuje rozruch v Argentíne

V dňoch 24.-28. mája 2018 sa konal v Buenos Aires Festival moderného umenia (Feria de Arte Contemporanea de Argentina - FACA).
Dvaja argentínski „umelci“ – Emiliano Paolini a Rita Marianela Perelliová – vyrobili tortu v tvare tela nášho Pána Ježiša Krista ako súčasť výstavy.
Keď minister kultúry v Buenos Aires, Enrique Avogrado, prechádzal po výstave, Paolini sa vysmieval z Najsvätejšej Eucharistie a pozval ministra aj prezidenta festivalu, aby prišli a jedli Kristovo telo. Bohorúhavý výsmech bol prijatý s úsmevmi a obaja prijali kúsky torty a jedli.
Katolíci v Argentíne boli rozhorčení a navrhli petíciu, aby Avogrado rezignoval. Teraz má petícia už 28 000 podpisov. Môžete sa pripojiť.
Dvaja „umelci“ majú vo svojom repertoári dlhý zoznam rúhaní ako možno vidieť na obrázkoch 6-10. Medzi inými je to aj ich prezentácia Panny Márie z Lujana, patrónky Argentíny ako bábiky Barbie. Vzhľadom na tento dlhý zoznam by sme radi vedeli, či nie sú náhodou satanisti?
Ako sa to stáva s takmer všetkým, čo je dnes zlé, týchto dvoch „umelcov“ prijal aj pápež František na generálnej audiencii na Námestí sv. Petra a darovali mu tú Barbie - Máriu. Dar prijal pápež Bergoglio so srdečným úsmevom a Paolini scénu nafilmoval, aby legitimizoval svoje „dielo“ tvárou v tvár kritike katolíkov. Tento pápežov postoj iba povzbudil pár, aby pokračoval vo svojom bohorúhaní ...
Obrázky na:

traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A784-Cake.htm
Peter(skala)
ľubica pred 13 minútami
stašné!!! Bergoglio ich vôbec nenapomenul !!!!

ako vieš? čitala si vatikanske media?
ľubica
stašné!!! Bergoglio ich vôbec nenapomenul !!!! však je doba internetu, nech nik nevravi že o tom nepočul....
................................................
ide slávnosť Božského SRDCA, odprosujme ako vieme a vládzeme, naši kňazi zrejme o to, nevedia a ani to nespomenu v rámci pobožnosti na odčinenie urážok voči Bohu, Ježišovi kristovi...... stavím sa že ak by títo satanistickí …More
stašné!!! Bergoglio ich vôbec nenapomenul !!!! však je doba internetu, nech nik nevravi že o tom nepočul....
................................................
ide slávnosť Božského SRDCA, odprosujme ako vieme a vládzeme, naši kňazi zrejme o to, nevedia a ani to nespomenu v rámci pobožnosti na odčinenie urážok voči Bohu, Ježišovi kristovi...... stavím sa že ak by títo satanistickí umelci vyrobili Mohameda alebo Alaha ako torty, tak by boli dávno rozštvrtení!!!! Ale kresťanský Boh, do toho idú rúbať!!!! Prašivci.....
majina1
Aké opovážlivé, aké nedôstojné správanie, aká potupa sa deje v súčasnej dobe voči Pánu Ježišovi Kistovi, je len málo opravdivých veriacich, ktorí to odsudzujú a veľmi málo kňazov, biskupov a iných cirkevníkov, ktorí sa za tieto urážky modlia a bojujú za neho.
ľubica likes this.
Varovanie
Monika G likes this.