Jazyk
Pozretia
846
Coburg 4

Je Vatikán ku rúhaniu sa proti Bohu "zhovievavý"?

Bohorúhavá torta spôsobuje rozruch v Argentíne

V dňoch 24.-28. mája 2018 sa konal v Buenos Aires Festival moderného umenia (Feria de Arte Contemporanea de Argentina - FACA).
Dvaja argentínski „umelci“ – Emiliano Paolini a Rita Marianela Perelliová – vyrobili tortu v tvare tela nášho Pána Ježiša Krista ako súčasť výstavy.
Keď minister kultúry v Buenos Aires, Enrique Avogrado, prechádzal po výstave, Paolini sa vysmieval z Najsvätejšej Eucharistie a pozval ministra aj prezidenta festivalu, aby prišli a jedli Kristovo telo. Bohorúhavý výsmech bol prijatý s úsmevmi a obaja prijali kúsky torty a jedli.
Katolíci v Argentíne boli rozhorčení a navrhli petíciu, aby Avogrado rezignoval. Teraz má petícia už 28 000 podpisov. Môžete sa pripojiť.
Dvaja „umelci“ majú vo svojom repertoári dlhý zoznam rúhaní ako možno vidieť na obrázkoch 6-10. Medzi inými je to aj ich prezentácia Panny Márie z Lujana, patrónky Argentíny ako bábiky Barbie. Vzhľadom na tento dlhý zoznam by sme radi vedeli, či nie sú náhodou satanisti?
Ako sa to stáva s takmer všetkým, čo je dnes zlé, týchto dvoch „umelcov“ prijal aj pápež František na generálnej audiencii na Námestí sv. Petra a darovali mu tú Barbie - Máriu. Dar prijal pápež Bergoglio so srdečným úsmevom a Paolini scénu nafilmoval, aby legitimizoval svoje „dielo“ tvárou v tvár kritike katolíkov. Tento pápežov postoj iba povzbudil pár, aby pokračoval vo svojom bohorúhaní ...
Obrázky na:

traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A784-Cake.htm
Peter(skala)
ľubica pred 13 minútami
stašné!!! Bergoglio ich vôbec nenapomenul !!!!

ako vieš? čitala si vatikanske media?
ľubica zmienil tento príspevok v Je Vatikán ku rúhaniu sa proti Bohu "zhovievavý"?..
ľubica
stašné!!! Bergoglio ich vôbec nenapomenul !!!! však je doba internetu, nech nik nevravi že o tom nepočul....
................................................
ide slávnosť Božského SRDCA, odprosujme ako vieme a vládzeme, naši kňazi zrejme o to, nevedia a ani to nespomenu v rámci pobožnosti na odčinenie urážok voči Bohu, Ježišovi kristovi...... stavím sa že ak by títo satanistickí … Viac
majina1
Aké opovážlivé, aké nedôstojné správanie, aká potupa sa deje v súčasnej dobe voči Pánu Ježišovi Kistovi, je len málo opravdivých veriacich, ktorí to odsudzujú a veľmi málo kňazov, biskupov a iných cirkevníkov, ktorí sa za tieto urážky modlia a bojujú za neho.