Clicks22
lv.news

Korumpētais taisnīgums: nevainīga mātes Terēzes māsa nonāk cietumā

Indijas bīskapu ģenerālsekretārs, bīskaps Teodors Masarenha (58 gadi) apmeklēja mātes Terēzes māsu Koncēliju Bakslu, un ar to viņš ziņoja vietnei UcaNews.com (15. februāris).

Māsa Koncēlija bija mātes Terēzes māsu locekle, viņas Rančī uzņēma un aprupēja sievietes, kuras bija palikušas stāvoklī ārpus laulības. Viņa tika arestēta 2018. gada jūlijā par viltus apsūdzībām par „bērnu tirdzniecību”, kas tagad tiek apzīmēta kā “nelikumīga adopcija”. Māsa cieš no diabēta un varikozām vēnām.

Bērna māte ir liecinājusi, ka viņa brīvprātīgi nodevusi savu bērnu. Masarenha atzīst māsu Koncēliju par nevainīgu.

Katrs mēģinājums viņai saņemt galvojumu tika pilnībā noraidīts, dažreiz pat dažu minūšu laikā.

Masarenha apraksta brīdi, kad māsa parādījās priekšā aiz dubultā aizsprostojuma loga, „viņa skatījās uz mani ilgi ar mitrām acīm un sabruka.”

Viņa teica: „Atvainojiet, mans kungs, es esmu darījusi kaunu baznīcai, bet es esmu nevainīga, mans kungs”.

Bīskaps apliecina savu pilno apbrīnu šai „nesavtīgajai māsai”, ko politiskā vara izmantoja, lai sodītu baznīcu: „Viņa nebija noraizējusies par savu darbu. Viņa bija noraizējusies par kaitējumu, ko viņas arests bija izdarījis baznīcai. ”

"Es lūdzu", viņa turpināja "un saku savam Jēzum:" jūs cietāt un nomirāt par mani, vai tad es nevaru ciest šīs ciešanas, lai gan es esmu nevainīga." Es pieņemu Dieva gribu".

Attēls: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsHsxprpmoug