Clicks24
uk.news

Єпископ звинувачує Gloria.TV в скандалі, який створив сам

Єпископ Інсбрука, Герман Глеттлер звинуватив портал Gloria.tv в спробі "перетворити в скандал" факт створення “Часів Ісуса”, які встановлені в церкві Шпіталькірхе в Інсбруку.

У своєму листі на адресу критиків того, що Глеттлер називає "ініціативою в світі мистецтва", він звинувачує портал Gloria.tv в “бажанні звинуватити і обумовити його”, яке, на його думку, призвело до "бурхливого зростання критики на його адресу".

Глеттлер підтверджує повну відсутність самокритики і ретроспективного підходу. Замість цього він запевняє всіх, що йому довелося зіткнутися з "дуже образливими" заявами та звинуваченнями.

У той же самий час він пише про те, що його годинник (нібито) "Допомагає більш глибоко зрозуміти істинне значення хреста", підкреслюючи, що в годиннику немає навіть "найменшого ознаки богохульства".

Глеттлер згоден лише з тим, що його годинник "може зачіпати почуття віруючих" тільки "з першого погляду" і тільки в тому випадку, якщо люди використовують "традиційне розуміння призначення хреста".

Намагаючись зіграти на емоціях, Глеттлер розповідає про те, що "художник" знайшов старий хрест в підвалі, "уважно" і "професійно" відновив його і "зберіг його для майбутніх поколінь".

На його думку, "нікого не змушують" відвідувати церкву з "Годинами Ісуса". Він називає інсталяцію "дуже чуттєвою", а також вважає її "одним з глибоко духовних проявів мистецтва".

Відволікаючись від того, він обрушився з критикою на тих, хто побачив "знак Божий" в тому, що одне з розп'ять впало на підлогу і зламалося під час євхаристії, яка пройшла 23 березня в базиліці Вільтен в Інсбруку.

#newsCdarxaplvu