Clicks3.5K
pl.news
21

Koniecznie zobacz te materiały użytkowników Gloria.tv

Gloria.tv to platforma poświęcona w całości wierze katolickiej, jedynej sprawie, która ma w tym życiu znaczenie. Nasza społeczność dzieli się opiniami, filmami i wiadomościami. Wśród tych, które koniecznie trzeba zobaczyć, są:

zdjęcie ulicy zaśmieconej przez uczestników rzymskiego marszu "w obronie środowiska".

• zdjęcia pokazujące kardynała Burkego odprawiającego mszę trydencką 16 marca w rzymskim Palazzo Massimo w celu upamiętnienia dzieła św Philipa Neriego, który w 1583 przywrócił do życia księcia Paolo Massimę (14), by wysłuchać jego spowiedzi.

film pokazujący członków grupy Canção Nova skaczących i krzyczących przed Najświętszym Sakramentem w São Paulo (Brazylia).

Dlaczego istnienie Gloria.tv jest konieczne? Ponieważ pokazujemy filmy i zdjęcia, które chcą przed tobą ukryć komercyjne media społecznościowe.

Prosimy, wspomóż nas w tym przedsięwzięciu swoją wielkopostną jałmużną.

Darowizny (w Euro, nie podlegają odliczeniu od podatku) możesz złożyć tędy (potrzebna karta lub konto PayPal)

albo przelewem na nasze europejskie konto:

IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

#newsNupjuxwfof
Właśnie założyłam sobie NOWE konto w banku i zwracam się z prośbą, abyście wspomogli mnie swoją wielkopostną jałmużną, ponieważ wstawiam tutaj wiele art i filmów, które są konieczne dla zdobycia, poszerzenia czy umocnienia katolickiej wiary jak i wiele wykładów pokazujących prawdę o niszczeniu Kościoła i Polski. Niestety, wiele z tych rzeczy jest tutaj KASOWANE, co świadczy o tym, że są one …More
Właśnie założyłam sobie NOWE konto w banku i zwracam się z prośbą, abyście wspomogli mnie swoją wielkopostną jałmużną, ponieważ wstawiam tutaj wiele art i filmów, które są konieczne dla zdobycia, poszerzenia czy umocnienia katolickiej wiary jak i wiele wykładów pokazujących prawdę o niszczeniu Kościoła i Polski. Niestety, wiele z tych rzeczy jest tutaj KASOWANE, co świadczy o tym, że są one NIEWYGODNE dla niektórych użytkowników czy najemników gtv.

Koniecznie zobacz ten album i inne MOJE albumy
danutadubiel
Poznaj prawdziwe nauczanie Kościoła Katolickiego!
Quas Primas
------------------------------------
"Gloria.tv to platforma poświęcona w całości wierze katolickiej, jedynej sprawie, która ma w tym życiu znaczenie. Nasza społeczność dzieli się opiniami, filmami i wiadomościami.
Prosimy, wspomóż nas w tym przedsięwzięciu swoją wielkopostną jałmużną."
justuss
niestety nie wszystkie linki katolickie są tu zamieszczane, jest jakaś cenzura ciekawe dlaczego, wiele razy odrzucono mi katolickiego linka?
Edgar71 likes this.