Clicks23
uk.news

Кардинал Мюллер оголив таємниці ідеології синоду в Амазонії

У своїй заяві від 16 липня кардинал Герхард Мюллер пише про те, що головна проблема Instrumentum Laboris (IL) синоду в Амазонії полягає у використанні розмитих і однотипних термінів і визначень.

Він наводить такі приклади: "синодальний", "цілісний розвиток", "самаритянська місія", "відкрита церква", "досяжність церкви", "церква бідних" і "церква Амазонії".

Мюллер вважає, що Instrumentum Laboris намагається замінити біблію і традиції "зацикленими посиланнями" на останні документи руки Папи Франциска. Амазонська низовина описується як "одне з джерел Божественного Одкровення". Мюллер називає це "помилковим вченням".

Instrumentum Laboris захищає свої положення, називаючи будь-які заперечення "прихильністю доктрині", "догматизмом", "ритуалізмом", "клерикалізмом", "мисленням фарисеїв" і "гордістю власною ідеєю".

Документ закликає до "світогляду", "місцевого богослов'я" і "екологічної теології". Мюллер називає ці терміни "творінням романтиків-соціалістів".

Документ перетворює інкарнацію в "інкультурацію", спотворюючи цитати і приписуючи їх Іринею Ліонському.

Instrumentum Laboris заявляє, що культурне різноманіття вимагає "більш чіткої" інкарнації, яка зможе підтримати "нові культури і образи мислення" (Instrumentum Laboris, 113). Мюллер називає це "повною нісенітницею".

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsLlodmdoceg