Clicks1.3K
ŚW.FILOMENA
1

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JESUS: Give them copies of My Messages and My Crusade Prayers and walk away silently

poniedziałek, 27 sierpnia 2012 roku, godz. 19.20

Moja szczerze umiłowana córko, Moja Miłość do Moich uczniów, którzy odpowiedzieli na Moje Orędzia, rozszerzyła Moje Najświętsze Serce do takich rozmiarów, że wybuchnie ono teraz obfitością Łask.

Moje Łaski wylewają się w tym czasie na was, Moi umiłowani wyznawcy. Są one wam dawane, aby wzmocnić wasze postanowienie rozpowszechniania Mojego świętego Słowa.

Moje Orędzia z Nieba będą żywić dusze, włączając w to te najbardziej sczerniałe, tlenem, którego potrzebują, aby przetrwać ciemność rozlaną na całym świecie przez szatana. Jego niewidoczny, lecz potężny wpływ, osłabia nawet najsilniejszych z wierzących, którzy zaczynają wątpić w swoją wiarę. Kiedy daję wam te Łaski, czynię to z pewnego powodu.

Wy, Moi uczniowie, jesteście kotwicą, ku której zostaną przyciągnięte wszystkie dusze, które błąkają się zdezorientowane bez celu. Nawet jeśli z początku nie będą was słuchać, musicie wytrwać. Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu. Będą oni w jakiś sposób dotknięci przez Mojego Ducha Świętego. Jeśli ich nie przyjmą, będzie im trudno ot tak odejść i po prostu o nich zapomnieć.


Nie, oni wrócą po Mnie. Niektórzy wrócą niechętnie. Ciekawość weźmie górę nad nimi. Niektórzy wrócą z zamiarem, aby spróbować odrzucić te Orędzia i postarać się was przekonać, abyście uczynili to samo. Inni wrócą, aby się z wami kłócić, zadrwić z was i rzucić wam wyzwanie. Inni powiedzą, że te Słowa nie pochodzą ode Mnie i to rozerwie wam serce.

Ale będą też nawróceni. Ci, którzy przybiegną do was z czystą radością w sercach, błagając o więcej. Będą to te dusze, z powodu których warto to wszystko czynić.

Jednak to właśnie ciemne dusze są tymi, za które musicie się najbardziej modlić, i to z ich powodu wylewam na was Moje Łaski, abyście pomogli ocalić te dusze. Bo bez waszej pomocy nie ma dla nich nadziei.

Jest to ten obowiązek, który na was nakładam, Moi uczniowie – abyście nawracali te dusze, za którymi najbardziej tęsknię.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/this-is-the-res…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-08-27-19-2…

________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Żaden Mój wyświęcony sługa nie może nikogo potępiać w Moje Imię

MATKA ZBAWIENIA: Kiedy pycha istnieje w was, nie możecie otrzymać świętego Daru Ducha Świętego

JEZUS: Nie należy nigdy porównywać tych Orędzi z innymi, które są teraz wszędzie rozpowszechniane, żeby zaprzeczać Mojemu świętemu Słowu

JEZUS: Tak wielu dobrych i świętych kapłanów się połączyło i rozrywają te Orędzia

Matka Zbawienia: Żaden człowiek nie ma prawa krzywdzić drugiego człowieka w Imię Boga

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Matka Zbawienia: Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących nie będzie już dłużej otrzymywać orędzi


JEZUS: Proszę tych z was, którzy są przerażeni i zdezorientowani tymi Orędziami, aby Mnie teraz wysłuchali

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Wy, Moje dzieci, jesteście błogosławieni, jeśli cierpicie w Moje Imię
ŚW.FILOMENA
JEZUS: Wy, Moi uczniowie, jesteście kotwicą, ku której zostaną przyciągnięte wszystkie dusze, które błąkają się zdezorientowane bez celu. Nawet jeśli z początku nie będą was słuchać, musicie wytrwać. Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu. Będą oni w jakiś sposób dotknięci przez Mojego Ducha Świętego. Jeśli ich nie przyjmą, będzie im trudno ot tak odejść i …More
JEZUS: Wy, Moi uczniowie, jesteście kotwicą, ku której zostaną przyciągnięte wszystkie dusze, które błąkają się zdezorientowane bez celu. Nawet jeśli z początku nie będą was słuchać, musicie wytrwać. Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu. Będą oni w jakiś sposób dotknięci przez Mojego Ducha Świętego. Jeśli ich nie przyjmą, będzie im trudno ot tak odejść i po prostu o nich zapomnieć.