Clicks28
lv.news

Vigano atzīst, ka Francisks un viņa homoseksuālais draugs melo

Čīlietis un homoseksuālis Huans Karloss Kruzs paziņoja vietnei NyTimes.com (28. augustā), ka Francisks esot teicis, ka Vigano gandrīz esot "sabojājis" vizīti uz ASV 2015. gada septembrī, izkārtojot viņam tikšanos ar Kimu Deivisu, Kentukī štata darboni, kurš atteicās slēgt geju pseidolaulības, un tādēļ viņu ielika cietumā.

Francisks Kruzam teica: "es biju pārbijies un atlaidu to nunciju."

Pēc tikšanās ar Deivisu Vatikāna preses darboņi sākumā centās ignorēt notikušo, bet pēc tam teica, ka Franciska vienīgie sarunu biedri bija geju pāris.

30. augustā arhibīskaps Karlo Marija Vigano sniedza Kruzam rakstveida izsmeļošu atbildi, kurā pauda, ka viņš Vašingtonā runāja ar Francisku un vairākiem citiem diplomātiem par šo vizītiun prezentēja viņiem šī cilvēka darbību. Nākamajā dienā viņi piekrita doties uz tikšanos.

Tikai pēc tam sākās lielā nomelnošanas kampaņa, Vigano saņēma satrauktu zvanu no Vatikāna sekretāra Pjetro Parolina: "nekavējoties dodies uz Romu, pāvests ir dusmīgs!"

9. okrobŕī Vigano devās uz Romu un ar pāvestu runāja gandrīz stundu, viņam par pārsteigumu Deiviss sarunā pat netika pieminēts.

Vigano pastāstīja Parolinam par vizīti, bet viņs bija ļoti pārsteigts, jo sarunā ar Parolinu "pāvests ir bijis ārkārtīgi dusmīgs."

Attēls: Carlo Maria Viganò, Rome Life Forum, #newsJkwhcjcgnr