Clicks1K

Le Pen zradila Francii. Dle proroctví Rusi nezradí evropskou část Ruska

Viz důležitý závěr článku! 17.4.2019 Marine Le Pen zradila francouzskou alternativu! Její strana zrušila dva základní pilíře volebního programu, už nechce Frexit a vystupování z EU a nechce ani odchod Francie z Eurozóny a návrat k franku! Francouzi si prý už na Euro zvykli a Evropská unie má výhody, pro které se vyplatí v EU zůstat! V reakci na to ze strany odešla pravá ruka Le Penové, která tvořila hlavní politický program Národního Sdružení! Proces Gladio se rozjel naplno i ve Francii a je to tragédie nejen pro francouzskou alternativu.

Server Aeronet už před několika týdny informoval o tom, že globalisté v Evropě zahájili operaci Gladio rozdělenou na několik zón, Gladio East a Gladio West, jejíž cílem je infiltrace národních, vlasteneckých a alternativních stran politiky a kádry z provařených systémových stran a rovněž nováčky a diletanty, přičemž jejich úkolem je vnitřní transformace těchto alternativních stran do modelu řízených opozic, které budou v jednotlivých zemích EU fungovat jako “tlakové upouštěcí ventily” a budou do svých řad pohlcovat volné radikály ze společnosti.
Proces Gladio byl poprvé představen na konferenci skupiny Bilderberg v roce 2012 v americkém městě Chantilly ve Virginii v USA. Název je akronymem pro Global Adjustments in Operations, v překladu “Globální úpravy v (procesech) řízení” a jedná se o úplně nový prototyp v koncepci Priorit řízení. Proces Gladio lze jinak nazvat jako procesem infiltrace s cílem transformace, nikoliv zničení subjektu. Je to úplně nový koncept řízení a jak je vidět, je vysoce nebezpečný. Gladio lze označit za řízení na “nulté prioritě”.

Frexit se konat nebude. Zapomeňte!
Než se dostaneme k tomu nejstrašnějšímu v tomto článku, co se stalo ve Francii, musíme si nejprve vysvětlit strukturu procesu Gladio. Každá vláda potřebuje klid na práci. Toho ale nelze dosáhnout v systému pravé demokracie, protože v pravé demokracii opozice všemožně usiluje o pád vlády. Globalisté již po roce 1989 v Evropě tento problém vyřešili, skrze elitní organizace jako jsou Svobodní zednáři, Rotariáni, Římský klub a další se podařilo zajistit takový způsob řízení politických stran, že všechny politické strany, i když mají různé programy, ve skutečnosti razí tutéž globální politiku. Určitě jste si všimli, že i v ČR platí, že bez ohledu na to, jestli volby vyhrála levice (ČSSD), nebo pravice (ODS), nebo středově široce rozkročené hnutí (ANO), tak ve skutečnosti se nic nezměnilo ve vztahu k EU, k NATO, ve vztahu k bankám v ČR, ve vztahu k vyvádění stovek miliard korun ze země a v podstatě ve vztahu ke všem klíčovým bodům globalizace.
Gladio: Proces řízení na nulté prioritě – Systém kádrů a loutek
Funguje to tak proto, že všechny strany systémové politiky jsou ovládány těmi samými skupinami a organizacemi elitních klubů, které mají napojení na vyšší procesy řízení globalizace, tedy na Dům Sion a světové sionisty. Jenže, potom přišel rok 2008 a Světová krize. Globalisté se zděsili, co se záhy potom stalo na Islandu, kde se tamní vláda na nátlak lidu z ulice vzbouřila proti Světové bance a Mezinárodními měnovému fondu a namísto přijetí drakonických balíčků na účet obyvatel Islandu rozhodla vláda o znárodnění židovských bank a označila je za původce finanční krize, včetně obvinění ze spiknutí proti lidu. Bankéři tehdy utíkali z Islandu v soukromých letadlech, báli se zatčení. Tahle vzpoura Islandu trvala jen 4 roky, poté se k moci dostala zase pro-židovská a pro-evropská vláda, ovšem sionisté se zděsili a pochopili, že tohle byla lekce, která by se mohla opakovat.

(Foto: Marine Le Pen a vpravo její 23-letý lídr kandidátky do EU, Jordan Bardella.)

A proto v roce 2012 na schůzce skupiny Bilderberg byl přijat plán globálních úprav procesů řízení, který do budoucna zamezí povstání vlád proti nadnárodním sionistickým kartelům. Za hlavní problém byly na schůzce v Chantilly označeny tzv. volné společenské radikály ve společnosti, které mají tendenci se slučovat. Z těchto radikálů vznikají nejprve skupiny na internetu, později organizace a nakonec politická hnutí a strany, které mají tzv. masový a lidový charakter. Ukázala to krize v roce 2015 během migrační vlny v Evropě, kdy najednou masově začala vznikat radikální hnutí, která se ale nezastavila jen u odporu proti migraci, ale rovnou k tomu nabrala i další témata, jako zejména vystoupení z EU, vystoupení z NATO, tvrdé zakročení proti vyvádění stovek miliard ze zisků bank a řetězců z jednotlivých států do globálních bank v cizině a další volební témata. Tato lidová hnutí nebylo možné zastavit. Proto už v roce 2012 byl přijat plán procesu řízení Gladio.
Fáze procesů řízení Gladio
Proces funguje následujícím způsobem: Aby globalisté (rozuměj světový sionistický kaganát) mohli pokračovat v plánech na realizaci NWO, musí mít klid na práci, protože nelze budovat nový řád ve chvíli, kdy vám hrozí vypuknutí revolucí, povstání a změny politických režimů nespokojených národů. Takže kromě toho, že globalisté kontrolují skrze své kádry všechny systémové politické strany, na levici i na pravici, tak nově vzniká potřeba řídit i opozici, ale úplně jinak, než byste očekávali. Cílem globalistů není tuto opozici proti migraci, proti EU, proti NATO, proti zednářům a proti globalistům nějak rozbíjet a likvidovat, ale naopak ji transformovat zevnitř, postupně a jemně, ovšem důsledně, přičemž je kladen důraz na to, aby hnutí nebo straně zůstal zvenku původní nátěr a nálepka radikální opoziční strany, ale samotné politické figury ve straně aby byly umírněné, manažovatelné a hlavně, aby nijak nevybočovaly z politiky, kterou prosazují globalisté.

23-letý, nezkušený mladík má reformovat Evropskou unii… podle Marine Le Pen a její strany. Výsledek procesu Gladio ve 2. fázi řízení.

Proces Gladio začíná v první fázi tím, že vytipovaná mimoparlamentní strana nebo hnutí ještě před tím, než se dostane poprvé do parlamentu, dostane finanční, mediální a ideově-ideologickou pomoc a školení od elit tak, aby se dostala ve volbách do parlamentu. Volební program je postavený tak, aby přitahoval radikální voliče a nespokojence se systémem. Už v té době se ale okolo představitelů takové strany začnou najednou objevovat lidé, kteří s radikalismem nemají vůbec nic společného, jsou to finančníci, filantropové, mecenáši, bankéři, oligarchové a miliardáři, přičemž neznalý člověk nad tím pouze zakroutí hlavou, proč někdo, kdo zbohatl na privatizaci, sponzoruje stranu, jejíž narativ jde ostře proti oligarchům. Jenže v procesu Gladio je přítomnost těchto lidí nezbytná, protože je třeba stranu finančně a mocensky zajistit.
Proces řízení Gladio nemá za úkol rozložit a zničit stranu, ale pouze ji transformovat do spolehlivé a plně manažovatelné řízené opozice pro globalisty
S touto podporou se strana dostane do parlamentu spolehlivě a zaručeně. Jakmile k tomu dojde, je ponecháno určité období, kdy nejsou prováděny žádné změny, protože voliči po volbách několik dnů sledují stranu, kterou volili. Nicméně, dříve či později začne probíhat druhá fáze procesu Gladio, a to je čištění strany od radikálů bez naděje na převýchovu, které nelze řídit a manažovat. Postupně odchází, případně jsou vyhozeni někteří kádři, kteří do té doby představovali důležité prvky pro volební úspěch strany. Na jejich místa však nejsou dosazováni jiní členové strany, jak by se dalo normálně očekávat, ale naopak, uvolněná místa jsou obsazena zkušenými politiky z jiných systémových stran, anebo naopak diletanty a mladíky. Pro pozorovatele zvenčí to nedává smysl, proč si strana dosazuje do svých pozic po vyhozených členech bývalé kádry ze systémových stran, anebo neschopné elévy s mlékem na bradě. Jenže smysl to dává naprosto dokonalý. Cílem procesu Gladio není rozbití strany, ale pouze její transformace do systémově řízené opozice.

23-letý, nezkušený mladík Jordan Bardella se dostal do čela kandidátky Národního Sdružení jako nejlepší kádr Le Penové na ekonomiku, politiku a migraci, anebo jako nejlépe ovladatelná marioneta?

Třetí fází procesu Gladio je změna volebního programu a jeho rekonstrukce do souladu se zájmy globalizace a sionistického kaganátu. Strana, která původně chtěla tvrdě skoncovat s členstvím v EU, už najednou nechce vystupovat a místo toho se v programu objevuje “reforma EU” jako nový cíl a voličům se to obvykle vysvětlí nějakým oslím můstkem, např. tím, že se nejprve zkusí reforma, a teprve poté, kdyby to jako nedopadlo, tak se strana vrátí k původnímu plánu vystoupení.
Jindy se to omluví tím, že EU má mnoho předností, třeba volný pohyb a cestování, takže proč to rušit, stačí jen odstranit to špatné na EU. Jenže problém je v tom, že k návratu k původním cílům již nikdy nedojde. A doufám, že už víte proč. Protože pokud ta chvíle přijde, strana již bude transformována kádry z jiných stran a voliči to akceptují tak dlouho, dokud budou věřit, že nahý císař má šaty. A to může trvat opravdu velmi dlouho. Řízení na nulté prioritě je děsivě účinné.
Marine Le Pen zbourala dva hlavní pilíře volebního programu, její pravá ruka to označila za zradu
A bohužel, přesně k tomu právě došlo ve Francii. Do médií se totiž dostala zpráva, že Národní Sdružení (dříve Národní Fronta) Marine Le Pen vypustilo ze svého programu dva klíčové požadavky [1], vystoupení z Evropské unie a vystoupení z Eurozóny s cílem návratu Francie k franku. Oficiálním důvodem, který Marine Le Pen uvedla pro France 24 je skutečnost, že Evropská unie nabízí mnoho výhod pro francouzský průmysl a zemědělství, především potom volný trh a export francouzských aut a potravin do EU, takže je lepší EU pouze reformovat a zbavit politiků, kteří zavinili migraci. A pokud jde o Euro, podle Marine Le Pen si Francouzi již na Euro zvykli, a proto Národní shromáždění nechce Francouzům tuto měnu brát. Odstřelení dvou nosných programových pilířů Národního shromáždění Marine Le Pen je důsledkem 2. fáze procesu Gladio v její straně.

Zkušený Florian Philippot, býval místopředsedou a pravou rukou Marine Le Pen.

To potvrzuje i šokující, ale nijak překvapivý odchod Floriana Philippota, pravé ruky Marine Le Pen, který je (resp. byl) autorem celého volebního programu a ekonomického plánu Národní Fronty. Phillippot označil tuto radikální změnu volebního programu za zradu voličů a odešel ze strany. Rozhodl se založit novou stranu s názvem Patrioti. A to není všechno. V rámci procesu Gladio jsou do čela každé řízené opozice dosazováni buď systémoví kádři z jiných stran, anebo naopak elévové a naprostí diletanti a nováčci, viz. Tomáš Petříček jako ministr zahraničí v ČR je učebnicový příklad procesu Gladio.
Nový volební program Le Penové prosazuje elektromobilitu a nižší daně pro lidi, kteří budou jezdit auty na baterky na kratší vzdálenosti nakupovat v místě
A přesně to samé se týká i volební kandidátky Národního shromáždění do EU, v jejímž čele je 23-letý mladíček původem z Itálie Jordan Bardella. Dosud fungoval u Marine Le Pen jako její tiskový mluvčí. A odtamtud se dostal do čela evropské kandidátky. Je naprostý elév, diletant, nikdo nechápe, proč zrovna on. Velkým překvapením je i další změna programu strany ve vztahu k ekologii, strana Le Penové chce více prosazovat zelenou elektromobilitu, prosazovat dopravu lokálního zboží a osob na kratší vzdálenosti a podpořit to nižšími daněmi (a logicky vyššímu daněmi pro ty, kdo budou chtít trajdat a jezdit dál, než kam dojede auto na baterky). A pokud jste četli moji knihu [2] Human Ex Machina, tak už víte, kdo usiluje o omezení pohybu v novém Brave New World.

Schůzka Bilderbergu se po roce 2012 do Chantilly vrátila po 5 letech.

Je to obrovské zklamání pro vlastence ve Francii, konec plánu na Frexit je zrada, která je ale pouze produktem řízení na nulté prioritě, produktem procesu Gladio, který běží ve všech zemích západní civilizace, resp. bílé a křesťanské civilizace, abychom byli přesnější. Šiřte prosím tento článek všude, kde můžete, protože je důležité, aby lidé věděli o procesu Gladio a o tom, jak lze poznat jeho jednotlivé fáze a identifikovat, ve které konkrétní straně proces Gladio je právě realizován. Nemusím snad zdůrazňovat, že sami zjistíte, že ten proces jede naplno prakticky ve všech politických stranách v ČR. Právě proto je zde Aeronet v roli média, které vám otevírá oči, abyste sami dokázali v předstihu (než o tom začnou psát ostatní, až jim to dojde) pochopit procesy, které se okolo vás dějí.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj, kde je více fotografií na: aeronet.cz/…/marine-le-pen-z…

L: Operace podobné Gladio NEjsou na západě ÚPLNÝMI novinkami. Jen se pravidelně obnovují, oprašují.
Pro neochotu papežů a většiny katolických biskupů poslechnout varování Panny Marie (dle zjevení ve Fatimě r.1917 a zjevení fatimské vizionářce Lucii r.1929) se rozšířily, přesně dle prorockého varování, po 2. světové válce z tehdy komunistického Sovětského svazu, tj. z Ruska do celého světa, i do Vatikánu. (Neochota papežů a katolických biskupů trvá dones, takže i operace typu Gladio trvají dodnes)
Nejhmatatelněji se podobné (přeprogramovávací) operace projevily na 2. vatikánském koncilu r.1961-1965, při velké částečné změně katolické mše sv. r.1969 a nyní na dvojpapežství Benedikta XVI. a argentinského Bergoglia přezdívaného František. Tyto apostatické změny umožnily křižování Katolické církve a s ní i křižování všech upřímných křesťanů za této dvojvlády nových velekněží Annáše a Kaifáše. Zítra jdeme do předfinále, či finále tohoto křižování mystického Těla Kristova židy a jejich bankami placenými pomocníky.
V Rusku od smrti Lenina v lednu 1924 a i po 2. světové válce r.1945 vládl (skrytě před veřejností, ale přesto reálně) židovskochazarský chán Kaganovič. Ten ovládal tehdy svého, na veřejnosti viditelného beka, Stalina, prostřednictvím šéfa tajné policie Berji. Když se Stalin r.1953 vzbouřil proti Kaganovičovi a jeho židovské a chazarské neviditelné vládě, byl okamžitě zavražděn Berjou. Rusi to nějak ví, či tuší, i proto Stalina většinou dnes obdivují. Viz: 17. apríl 2019 len deväť percent respondentov v Rusku sa vyjadrilo, že Stalina "nemajú radi", prípadne ho "nenávidia"

Více na: www.prehladsprav.sk/…/2767
Rusko a NATO prerušili všetku spoluprácu a v ich vzťahoch prevládol status quo z čias studenej vojny. V pondelok 15.4.2019 to v rozhovore pre ruské štátne médiá vyhlásil námestník ruského ministra zahraničných vecí Alexandr Gruško, ktorý v rokoch 2012-2018 pôsobil ako ruský veľvyslanec pri NATO. www.prehladsprav.sk/…/2753
Něco se stane asi na podzim r.2019. Legislatíva, ktorá má vstúpiť do platnosti 1.11.2019, umožní Moskve odstaviť internetové služby krajiny od zahraničných serverov. www.prehladsprav.sk/…/2762

Dle proroctví Rusi nezradí evropskou část Ruska. Prorokoval to ruský mnich Ábel koncem 18. a začátkem 19. století. Předpověděl budoucnost všech následujících carů, včetně umučení cara Mikuláše II. a 100 let trvající nadvládu židů nad Rusy. Po ní (či v jejím závěru?) má krátce vládnout 10 komunistických generálů a po nich poslední a svatý ruský křesťanský car.
Že jde pouze o evropskou část Ruska prorocky upřesnil ruský sv. Aristoklij Athoský a další svatí. V posledních letech vidíme, že Putin, vláda a většina poslanců dolní dumy i horní komory rozprodali Sibiř čínským firmám, čili fakticky Číně, neboť všechny čínské firmy v praxi patří komunistickému státu Čína. Čínští komunisti koncem 3. světové války zradí 10 ruských komunistických generálů. Čína pak zradí Rusko - tím skončí 3. světová válka a komunistické ambice Ruska. Pak se evropská část Ruska stane carským křesťanským státem, dle proroctví.
Barbarin and one more user like this.
Barbarin likes this.
Mates5485 likes this.
Mira393
Nebyl bych si s tím tak jistý!
Neboť cesty Boží jsou nevyzpytatelné....
pehol likes this.