Clicks625
csk.news
2

Kardinál Marx klame do tváre Sveta, "Nikdy som nevolal po požehnaní homosexuálov"

Počas tlačovej konferencie (19. februára) pred začiatkom prebiehajúcej schôdze nemeckých biskupov v Ingolstadte Kardinál Marx z Mníchova prekvapil svet tým, že tvrdil, že "vôbec som nehovoril o verejnom požehnaní homosexuálnych párov", hoci okamžite dodal, "Ale téma je tu."

Hrajúc sa so slovami Marx povedal, že keď hovoril 3. februára Bayerischer Rundfunk, nepožiadal o "Segnung" (požehnanie), ale o "Zuspruch", nemecké slovo, ktoré sa používa predovšetkým medzi liberálmi ako synonymum pre "požehnanie".

Keď však Bayerischer Rundfunk pôvodne publikoval rozhovor s názvom "Požehnanie homosexuálnych párov je možné", Marx protestoval. Nemecká biskupská webová stránka katholisch.de napísala 3. februára: "Marx považuje požehnanie dvojice gayov za možné". Marx opäť zostal potichu.

Teraz zrazu poprel. "Oznámenie a popretie" je taktika, ktorú používajú podvodní politici na to, aby ľudí zvykli na nehorázne návrhy a aby tieto návrhy boli sociálne prijateľné. Požehnanie homosexuálnych pseudo-manželstiev je už vykonané v nemeckej cirkvi a biskupi nerobia nič, aby ich zastavili.

Obrázok: Reinhard Marx, © Raimond Spekking, CC BY-SA, #newsNflmrobqyt
ľubica
Caesar
Nie je sam, aj Kasper klamal, povedal pred novinarom nieco na afrických biskupov a potom pred kamerami tvrdil, ze to nepovedal, v tom vytiahol jeden novinár diktafon a pustil Kasperovi jeho slová, co presne povedal.

Prívetivý klámár Kasper www.lifenews.sk/7528/privetivy-klamar-kasper
ľubica likes this.