Clicks3.8K
Libor Halik
22

Papež zbavený veškeré vlády - předpovězen blah. Emmerichovou

Blahoslavená K. Emmerichová prorokovala o pokání rezignovaného papeže Benedikta XVI. „Postavili velkou, zvláštní, podivnou církev, která měla zahrnovat všechna náboženství jako rovnocenná: protestanty, katolíky a všechny sekty – skutečnou jednotu bezbožníků s jedním pastýřem a jedním stádem. Musel tam být papež, platný papež, zbavený veškeré vlády (L: Benedikt XVI. se své autority zřekl 28.2.2013, když rezignoval na papežský úřad). Vše bylo připravené, mnoho věcí dokončeno; ale místo oltáře tam byla pouze ohavnost a zkáza. Tak měla vypadat ta nová církev, a proto dal podpálit tu starou (L: čili církev před 2. vatikánským koncilem); ale Bůh chtěl jinak. Zemřel po zpovědi a zadostiučinění - a ožil nově." (str.353).
Zdroj: Patrick Henry Omlor „Anna Kateřina Emmerichová o Nové církvi.“ Ukázka je z druhého dílu „Život Anny Kateřiny Emmerichové” (The Life of Anne Catherine Emmerich) autora duchovního C. E. Schmoegera CSsR, který se poprvé objevil v tisku v r.1867. Emmerichová, blahoslavená (1774-1824) poznajmy-prawde.blog.onet.pl/sw-Anna-Katarzyna-Emmerich-o-N,2,ID435486092,n
Papež sv. Pius X. ve vidění r.1914 spatřil papeže stejného jména jaké bylo jeho (L: Pius X. = Josef Sarto, Benedikt XVI. = Josef Ratzinger), který klopýtal přes těla spolubratří a pak byl zabit.
www.ceskapozice.cz/…/kdy-se-dozvime-…,3 Dle 3. fatimského tajemství krev tohoto papeže bude mučednická, čili Benedikt XVI. bude hořce litovat, že schvaloval modernistické bludy 2.vatikánského koncilu, že nezasvěcením Ruska Panně Marii a rezignací z papežského úřadu umožnil, aby se rozvinulo v Katolické církvi tolik zla.
Public domain
J. Ch. Korec: Obranou Cirkvi v dejinách Slovenska som vedome bránil Slovensko samotné… Možno očakávať, že bojový ateizmus bude znevažovať všetko kresťanské i slovenské u nás až do znetvorenia
Benedikt XVI. a päť prekvapivých odhalení, ktoré sa nachádzajú v „Treťom tajomstve“ Panny Márie z Fatimy
alianciazanedelu.sk/archiv/3935
One more comment from Anton Čulen
Pavel123
Jen tak trochu mimo téma. Tady je hezký článek o tom, že je Jan Pavel II. v nebi. www.fatym.com/view.php
V tom pripade je aj judas v nebi. A z Boha robis klamara.
Zedad
@apredsasatoci jo, tak to nevíš, kdo je v nebi
Za toto je v nebi? www.youtube.com/watch
Rapture
Pravý ortodoxný moslim nemôže byť mierumilovný, lebo ich to korán učí,

Stačí si naštudovať niektoré verše v korane, koľko je tam lásky a pokoja,
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
apredsasatoci likes this.
Jovana
Židům 10:30 Vždyť víme, kdo řekl: ‚Já budu trestat, má je odplata.‘ A jinde: ‚Pán bude soudit svůj lid.
--------------
Bůh je spravedlivý soudce.
aobubo
K čemu jsou hádky a spory.Co si z toho kdo z vás bere, jen se navzájem provokujete a přitom, jak věřim, každý z vás miluje Boha, jen si nejste vědomy toho, že to co děláte nikomu neprospívá.
aobubo
Klid ! Jen klid pánové, držte na uzdě své vášně .
TULÁK
Však i ty zákony, znáte, přejede někoho autem pod vlivem alkoholu nebo drog a přihlíží se k tomu a snižuje trest!Tak je to v tom světě na ruby.
TULÁK
Lépe se držet od závislostí a hlavně od drog www.youtube.com/watch o tom, jak se svět obrátil o 180% a kdo se staví proti, je extrémista.Smutné vítězství.www.youtube.com/watch
One more comment from TULÁK
TULÁK
No snažím se, ale pravda, druhý den si vynahradím.Takže nula od nuly pojde a nemám ze sebe dobrý pocit.Když vidím, co se děje kolem, měla bych na sebe být přísnější.Je to jedna z věcí, která patří k tolik nutnému pokání.Pavle, nenech se omezovat.To nebyl úmysl.Přeju příjemnou zábavu.A jak se říká, pamatuj na dobré vychování!
(tedy ne že bych někoho chtěla vychovávat, ale tak si to …More
No snažím se, ale pravda, druhý den si vynahradím.Takže nula od nuly pojde a nemám ze sebe dobrý pocit.Když vidím, co se děje kolem, měla bych na sebe být přísnější.Je to jedna z věcí, která patří k tolik nutnému pokání.Pavle, nenech se omezovat.To nebyl úmysl.Přeju příjemnou zábavu.A jak se říká, pamatuj na dobré vychování!
(tedy ne že bych někoho chtěla vychovávat, ale tak si to doma říkáme, když se jdeme někam bavit)
Pavel123
Já rozlišuji třeba i jiné dny od pátku, např. pondělí úterý, středa.....to říkám v humoru. Fakt je ten, že na pivo taky moc nechodím a nějak se neopíjím, tento roku jdu po 2. A je dobré, že držíte půst, to Vás šlechtí. Ale bohužel by byl na mě bratranec asi naštvaný, že jsem tam nešel, a proto jdu ......nebojte jsem rozumný člověk.
TULÁK
Pavle, jsem zaostalá katolička, co ještě dodržuje v pátek půst od masa i alkoholu. Udělím si sama dispens a dám si s vámi a a pak vám to povím
TULÁK
Jsem abstinent a dokážu se bavit i bez alkoholu.A rozlišuju pátek od neděle.Zaskočilo mě proč zrovna v pátek by to mělo jít.Nerozumím proč zrovna v pátek upouštět páru.Tu si nechám pro vás přes týden.Naopak, je-li ve víně pravda, nemuseli by se někteří dozvědět na sebe nic příjemného.Raději se neopíjejte a mějte svá ústa pod kontrolou.To už by opravdu nebylo ke čtení.
Pavel123
Tulák tak si dejte pivo, dle chuti. A pátek je přece příhodný ne? Jestli nejdete hned ráno do práce.
TULÁK
Vážně?Proč zrovna vínko v pátek?
Pavel123
Zino zajděte s kamarádkama někdy na vínko, je to vskutku příjemné, vyzkoušejte to. Člověk příjde na jiné myšlenky a upustí páru. Dnes je pátek tak by to třeba šlo.. . Já třeba dnes jdu na svícu.
Jovana
Matouš 24:12 a protože se rozmůže nepravost, vychladne láska mnohých.
-------------------------------
Rozmohla se nepravost, sůl není slaná a láska mezi křesťany vychladla.
Marnost nad marnost.
zaba likes this.
Libor Halik
Čas mučednictví začne až se papež (asi František) vrátí z návštěvy v Moskvě - dle garabandalských proroctví.