Clicks45
lt.news

Pranciškus pasitelkė „šėtoną“, kad atleistų gėjų dvasininką

Maltos Arkivyskupas Čarlzas Scicluna susilaukė kritikos už homoseksualo dvasininko paaukštinimą į pavaduotojus , rašo NCRegister.com (kovo 17).

Dvasios Tėvas Kevinas Schembri pasirodė per nacionalinę Maltos televiziją ir žmonėms pareiškė, jog gėjų pavaduotoją „sukūrė Dievas“ ir tai buvo „jo plano dalis“, o homoseksualams „pasikeisti nereikia“, nes šitaip jie tik „save žalotų“. Be to, naujasis pavaduotojas užsiminė apie homoseksualų santuokas ir kokia iš to išeina „gera“ šeimyninė meilė.

Televizija taip pat kvietė Arkivyskupą Scicluną, kuris save atstovauti išsiuntė Schembri teigdamas, jog šis dvasininkas geba „labai gerai atsakinėti į klausimus, kuriuos jūs mėgstate užduoti“.

Scicluna buvo kruopščiai atrinktas Popiežiaus Pranciškaus dėl homoseksualų išnaudojimo atvejų tyrimo dvasininkijose Čilėje ir kitose šalyse.

Deja, pats Arkivyskupas leidžia grupuotėms, pasisakančioms už gėjų santuokas, laikyti susirinkimus Bažnyčiose. 2014-aisiais Scicluna laikė Eucharistiją su gėjų vėliava, besipuikuojančia ant valgio stalo.

Paveiksliukas: Charles Scicluna, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsIksxrqeona