Clicks30
predex

religia miłości , z seri , ubogacanie kultur

„Religia miłości” w natarciu. W Arabii Saudyjskiej obcięto głowę 6-letniemu dziecku. Na oczach matki.
Posted by Marucha w dniu 2019-02-09 (Sobota)
Religia miłości w formie. W XXI wieku dochodzi do tak bestialskich mordów. Na oczach zrozpaczonej matki najpierw zamordowano 6-letniego chłopca. Po śmiertelnym ciosie nożem w klatkę piersiową, obcięto mu głowę.
Do tego bestialstwa doszło w Medynie. Powodem zabójstwa 6-latka jest to, że wraz a matką zwiedzali świątynię proroka Mohameta.
Jak podaje portal mirror.co.uk matke zapytano ją czy jest szyitką. Przypomnijmy, że w Arabii Saudyjskiej większość zamieszkiwanych tam ludzi to sunnici. Trwa tam od wieków walka z szyitami, którzy w największej liczbie na świecie są w Iranie, ale także w Iraku.
„Matka miała potwierdzić, że jest szyitką. Wtedy zaczął się prawdziwy koszmar. Pod świątynię podjechało auto, z którego wysiadło kilku mężczyzn. Zabrali chłopca i odjechali kilkanaście metrów. Tam dokonali zbrodni na dziecku” – podaje Mirror.
Co więcej nikt z ludzi nawet nie zareagował, nikt się nie sprzeciwił. W sprawie nie ma nawet oficjalnego stanowiska władz” – oświadczyła organizacja Shia Rights Watch, walcząca o prawa mniejszości szyickich.
Shia Rights Watch, grupa obserwatorów z Waszyngtonu, stwierdziła: „Nie było interwencji od nikogo i dotychczas nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od władz.”
„Saudyjska społeczność szyicka zebrała się w żałobie i okazała solidarność z rodzicami. Społeczność doniosła również, że ten incydent jest wynikiem ciągłych naruszeń i braku ochrony ze strony saudyjskiego autorytetu wobec populacji szyickiej.”
Jak dobrze, że Europę zalewają miliony wyznawców tej wspaniałej religii miłości…
Źródło: mirror.co.uk
nczas.com/…/religia-milosci…