Clicks642
Libor Halik
4

Od 3.9.2019 je v pekle MUDr Ulrich Klopfer, Bůh pomstil

děti jím zabité. V jeho bytě jich našli 2 246 !

Vraždit děti před porodem začal v r.1973, kdy vraždit bylo uzákoněno (zlegalizováno) v USA jako svobodná volba každé těhotné matky.
Od r.2016, když krvavému lékaři Ulrichu Klopferovi bylo 71 let, měl soudně zakázáno pokračovat ve své profesi kata (tj. přesněji vraha nemluvňátek Herodesa, protože normální kati popravují jen vrahy). Přestože to nebyla část stížností, které byly proti němu soudně vzneseny, mluvil Klopfer také o svém provedení potratu na 10leté dívce v nemocnici v Illinois poté, co ji strýc znásilnil. Místo aby dal oznámení policii o sexuálním zneužívání dětí, dovolil dívence vrátit se domů s těmi rodiči, kteří věděli o znásilnění a odmítli strýce (satanistu) trestně stíhat.
Nalezené zbytky 2 246 nemluvňátek v jeho vlastním bytě svědčí, že v činnosti kata dětí pokračoval i nelegálně až do své smrti.
Zejména pro legální i nelegální vraždění dětí před porodem je a bude navěky věků spravedlivě mučen v pekle, když na Zemi vraždil a pokání nečinil. Tak jako on mučil děti, bude i on mučen, a to navěky. Duše v pekle nespí, ale bez přestávky TRPÍ. Je to spravedlivé. Bůh pomstil a navěky bude mstít nevinné děti, kterých se jejich vlastní krkavčí matky zřekly a vložily je do katovských rukou MUDr. Klopfera.

Více úředních údajů je anglicky na: www.dailymail.co.uk/…/Remains-2-000-f…

Veřejná doména
Monika G and 3 more users like this.
Monika G likes this.
pehol likes this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.