Language Contact
clicks
7k

Číslo "666". Čas Antikrista je blízko.

Tento úprimný svědek bol zabitý krátko po otvorení diaboljveho plánu! "A počul som mocný hlas v nebi, povedal: Teraz je v nebi, spasenie a cnosti, a kráľovstvo nášho Boha a moc Krista jeho, lebo žalobca našich bratov, je už dole, ktorý žaloval na … [More]
Please type your posting here

Ahojky

Dnes uz koncim, Pan ma caka
Ahojte moji mili

Koukám no asi je hodně takových webů a nevadí mi seznamovat se s dalšími.Pochybuji,že by se tam někdo vyvyšoval tak nad druhé jako zdejší usurpátorka. Až bude čas,tak to prozkoumám.Pravda.Je třeba se neupínat jen na jedno místo a pak z toho být frustrovaný.


Pán Bůh je,věřím tomu.Včera mě ta Lubka tak vyvedla z míry,že mi z toho bylo dost zle.Odpoledne mne rozveselila nečekaná návštěva a teď vy.A zase mi bude dobře.A jsou i jiné weby,tak je vždy kam zajít pro dobré slovo.Tak žádný stres.Taky jen chvíli.Moc jsem toho dnes neudělala,tak alespoň pouklidím.

Snad sa tu objavia, ked ich budeme volat.
Este chvilku sa zdrzim s vami a potom mam hodinku rande s nasim Panom.

Davide,křesťanská elita To se ti povedlo.Bylo by veselo.Ale představy některých jsou,že bychom měli mít plná ústa lásky a Boha,ale jinak než si představujeme my.

Ještě,že sem chodí i normální lidi,jinak nevím.Vrrrrr.Ha.Haf.Dr.Beníku,to je dobře,že jste se omluvil.Haf.Haf.Demaskoval jsem tě.Ha-ňů ejč.Už jsem myslela,že mi z toho všeho přeskočí.Začala jsem si vytvářet v hlavě novou spikleneckou teorii,že sem poslali nějaké placené provokatéry a pozoruje nás ten velký bratr.Ale po nás se sem začali zase trousit fajn lidi.No někomu to vadí.Komu asi?

evelina— 10.8.2011 21:35:56:
Ahoj Davide, dakujem za privitanie,
tiez by som rada privitala Ruzenca, Evu, Naashana a Jirku.
Kde ste vsetci?
uz dost bolo

Ked to mam pekne povedat ; nemohla som sa na lubicu a spol uz ani pekne pozriet, najme ked vas vsetkych tak hanebne vyhnala.
Musela som si liecit zaludok, nejako mi sfajnovel, na klamarov je haklivy.
Tesi ma Tulaku, ze som ta tu nasla

Zdravím Evelino!To je fajn. Kde jsi byla,tak dlouho?

Tak zdravim vas po dlhom case, pisem
aby si vsetci precitali, ze lubica klame len sa tak prasi.
Mne link vratane korespodencie dala zrusit ona a bez mojho suhlasu.
Stavia sa tu do ulohy cenzora a diktatora. No uboha lubica.
Ked jej ani ten exorcizmus nepomohol, tak uz jej niet pomoci. Nech jej je Pan milostivy.

Ty jsi zase chytrá,Lubico