guard
guard

Skandaliczne głosowanie PiS! Chcą sprzedać polskie bogactwa naturalne

Głosowanie nr.35 Konfederacja: 7 za,1 się wstrzymał,3 nie głosowało. @wlowoj nie wprowadzaj w błąd bo piszesz o innym głosowaniu.
guard

Kompromitacja Konfederacji - Konfederacja wspiera nadzwyczajną kastę - Handlarze patriotyzmem, cz. …

Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.....
guard

Skandaliczne głosowanie PiS! Chcą sprzedać polskie bogactwa naturalne

Konfederacja głosowała jak PiS 7 było za. W tym mosze Brown "Szczęść Boże".
guard

Kompromitacja Konfederacji - Konfederacja wspiera nadzwyczajną kastę - Handlarze patriotyzmem, cz. …

@wlowoj ale konfederacja poprzez swoje czyny sama wpisuje się w główny nurt. Nikt im pomagać ani ich lansować nie musi.
guard

Korwin-Mikke: Mam nadzieję, że wojsko wyjdzie na ulice. Potrzebny jest pucz

@Elkam o jaką wiosnę Ci chodzi bo nie rozumiem?
guard

Korwin-Mikke: Mam nadzieję, że wojsko wyjdzie na ulice. Potrzebny jest pucz

Konfederacja a raczej ta wydmuszka która po niej pozostała to tacy sami wrogowie Polski jak PiS,PO i SLD.
guard

Kompromitacja Konfederacji - Konfederacja wspiera nadzwyczajną kastę - Handlarze patriotyzmem, cz. …

Brawo Bob nareszcie jakiś głos rozsądku na glorii.
guard

Konfederacja odpowiada na ataki! Ktoś chce przejąć polskie złoża? Co z KGHM?

No właśnie konfederacja głosowała jak PiS!
guard

RZĄDY „DOBREJ ZMIANY” DOPROWADZĄ POLSKĘ DO KATASTROFY! – MICHALKIEWICZ WYJAŚNIA!

Michalkiewicz to cwaniak pokroju Brauna i innych "Szczęść Boże" artystów. YouTube pełne jest jedynych takich pro polskich,pro wolnościowych i pro katolickich oszustów. Którzy przebijają się przez lewicowy bełkot. Ale jego też wydymali i wyczyścili mu konto z kasy którą wyżebrał na mieszkanie od głupiutkich oglądaczy. Czasem życie bywa zaskakująco przewrotne i sprawiedliwe, jak to mówią karma …More
Michalkiewicz to cwaniak pokroju Brauna i innych "Szczęść Boże" artystów. YouTube pełne jest jedynych takich pro polskich,pro wolnościowych i pro katolickich oszustów. Którzy przebijają się przez lewicowy bełkot. Ale jego też wydymali i wyczyścili mu konto z kasy którą wyżebrał na mieszkanie od głupiutkich oglądaczy. Czasem życie bywa zaskakująco przewrotne i sprawiedliwe, jak to mówią karma wraca.
guard

RZĄDY „DOBREJ ZMIANY” DOPROWADZĄ POLSKĘ DO KATASTROFY! – MICHALKIEWICZ WYJAŚNIA!

Tragedia,szkoda słów. Nieuleczalna choroba przenoszona drogą płciową. Jesteśmy na antypodach światopoglądowych. Rosja i Syria z bohaterskim prezydentem Assadem oraz zniszczony przez USA Irak, zniszczona Libia również przez NATO, Wenezuela, teraz jeszcze wolny i piękny kraj Iran zagrożony inwazją USA i Izraela. To niezależność finansowa stawia te kraje przeciwko imperialistycznym zapędom Stanów …More
Tragedia,szkoda słów. Nieuleczalna choroba przenoszona drogą płciową. Jesteśmy na antypodach światopoglądowych. Rosja i Syria z bohaterskim prezydentem Assadem oraz zniszczony przez USA Irak, zniszczona Libia również przez NATO, Wenezuela, teraz jeszcze wolny i piękny kraj Iran zagrożony inwazją USA i Izraela. To niezależność finansowa stawia te kraje przeciwko imperialistycznym zapędom Stanów Zjednoczonych a raczej korporacji które nimi rządzą. Korea Północna,Rosja,Syria,Iran i Chiny to kraje wolne od dyktatu lichwy żydowskiej. Nie uważam Rosji za kraj sprzyjający Polsce jednak pogląd o agresywniej polityce w stosunku do nas jest grubo i celowo przesadzony. Jak na razie to wojska amerykańskie nas okupują. Ale sami chcemy konfrontacji z Putinem, więc prędzej czy później do niej na pewno dojdzie. No chyba że nas wcześniej upaińcy z polskimi paszportami pozabijają.
guard

RZĄDY „DOBREJ ZMIANY” DOPROWADZĄ POLSKĘ DO KATASTROFY! – MICHALKIEWICZ WYJAŚNIA!

Brauna nie trawię ponieważ to zakłamany żyd i to samo tyczy się tworów jak obecna zażydzona konfederacja, okienek internetowych typu wIsraelu24 z nijakim Rolą czy też mediów pseudo-narodowych z idiotą Patolewiczem. Nigdy nie napisałem że nie jestem dumny z bycia Polakiem. Mój punkt widzenia właśnie jest taki jaki jest ponieważ jestem nim z krwi i kości. Prawdziwym Słowianinem. Bycie dumnym i …More
Brauna nie trawię ponieważ to zakłamany żyd i to samo tyczy się tworów jak obecna zażydzona konfederacja, okienek internetowych typu wIsraelu24 z nijakim Rolą czy też mediów pseudo-narodowych z idiotą Patolewiczem. Nigdy nie napisałem że nie jestem dumny z bycia Polakiem. Mój punkt widzenia właśnie jest taki jaki jest ponieważ jestem nim z krwi i kości. Prawdziwym Słowianinem. Bycie dumnym i rozsądnym a bycie dumnym i niewidomym naiwniakiem to dwie różne rzeczy. Ubieranie szkodliwej sanacyjnej pisowskiej narracji w patriotyczny ton to typowa kaczystowska szkoła. Każdy rozsądny myślący odrobinę inaczej człowiek postrzegany jest jako agent najlepiej ruski. Smutne to lecz prawdziwe.
guard

RZĄDY „DOBREJ ZMIANY” DOPROWADZĄ POLSKĘ DO KATASTROFY! – MICHALKIEWICZ WYJAŚNIA!

No i właśnie potwierdziłeś moje słowa. Największym wrogiem Polaka jest drugi Polak. A mówią że to kraj katolicki. Rzeczpospolita Polska była do przewrotu majowego towarzysza Piłsudskiego (Salmana) żyda. Potem był już tylko socjalizm i jego odmiany.
guard

RZĄDY „DOBREJ ZMIANY” DOPROWADZĄ POLSKĘ DO KATASTROFY! – MICHALKIEWICZ WYJAŚNIA!

Napiszę tak, dałem polubienie ponieważ napisałeś że ten cwaniak kręci i opowiada bzdury. Ja jednak pójdę dalej i powiem tak... To co się dzieje obecnie w kraju położonym nad Wisłą jest dalekie od tego co napisałeś. Propaganda sukcesu jak w PRL-u a fakty całkowicie odmienne. Sytuacja gospodarcza jest katastrofalna masowo upadają firmy bezlitośnie niszczone przez zachodnie koncerny oraz drenowane …More
Napiszę tak, dałem polubienie ponieważ napisałeś że ten cwaniak kręci i opowiada bzdury. Ja jednak pójdę dalej i powiem tak... To co się dzieje obecnie w kraju położonym nad Wisłą jest dalekie od tego co napisałeś. Propaganda sukcesu jak w PRL-u a fakty całkowicie odmienne. Sytuacja gospodarcza jest katastrofalna masowo upadają firmy bezlitośnie niszczone przez zachodnie koncerny oraz drenowane przez złodziejski fiskus. Ludzie nie chcą wracać z emigracji. Jesteśmy pchani do wojny bezustannie prowokując Rosję i zachód wojną polsko-polską. Utwierdzamy tym samym wszystkich wokół, że nie jesteśmy w stanie sami sobą rządzić i że trzeba nam w tym "pomóc". To bardzo wygodne dla ewentualnych agresorów ponieważ za jakiś czas świat będzie miał dosyć wiecznie wojujących ze sobą oraz sąsiadami Polaków. W razie wojny nikt za nami nie zapłacze.
guard

„Nasz Dziennik”: Krzyż musi być chroniony

Ja pamiętam lekcje religii w salce katechetycznej w budynku na terenie parafii. I tak było najlepiej. Szkoła to nie jest dobre miejsce na lekcje religii. Krzyż w pokoju nauczycielskim hmmm. Ja bym nikogo do niczego nie zmuszał. Zamiast tego wolałbym żeby np. biskupi nosili odważniej krzyże a nie chowali ich po kieszeniach. Tak samo Knesset na wiejskiej nie jest najlepszym miejscem dla krzyża …More
Ja pamiętam lekcje religii w salce katechetycznej w budynku na terenie parafii. I tak było najlepiej. Szkoła to nie jest dobre miejsce na lekcje religii. Krzyż w pokoju nauczycielskim hmmm. Ja bym nikogo do niczego nie zmuszał. Zamiast tego wolałbym żeby np. biskupi nosili odważniej krzyże a nie chowali ich po kieszeniach. Tak samo Knesset na wiejskiej nie jest najlepszym miejscem dla krzyża dopóki siedzą tam sami zwyrodnialcy uchwalający zamordyzm. To obraza dla Boga i krzyża aby być w takich miejscach jak szkoły i urzędy.
guard

CHEMIOTERAPIA TO TAK NAPRAWDĘ GAZ MUSZTARDOWY Z II WOJNY ŚWIATOWEJ, KTÓRY DOSTAJE SIĘ …

Z góry też nas raczą różnego rodzaju substancjami. Może nie działają one tak inwazyjnie i szybko jak gaz musztardowy ale długofalowy efekt jest i to widać po statystykach umieralności ludzi i to nie tylko w Polsce ale na całym świecie.