szuirad1
1106

O żydach nie wolno rozmawiać, czyli cenzura na YouTube w praktyce | G. Braun

50:55
#Braun #wybory #cenzura ► Prosimy o podpisywanie się pod petycją: podpiszapel.pl/petycje/roszczeniazydowskie/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: mobilizacja@ustawa447.pl WSPIERAJ MEDIA …More
#Braun #wybory #cenzura ► Prosimy o podpisywanie się pod petycją: podpiszapel.pl/petycje/roszczeniazydowskie/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: mobilizacja@ustawa447.pl WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: www.paypal.com/donate/ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- zrzutka.pl/893f93 ► CZYTAJ: medianarodowe.com ► OBSERWUJ: twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
franciszek44 likes this.
szuirad1
92

Grzegorz Braun: nie dla nachodźców w Gdańsku!

18:45
Konferencja prasowa Grzegorza Brauna odnośnie imigracji. #Braun #Gdańsk #wybory
mysowa
347
35:10

Co Piechocinski chcial powiedziec tajemnym znakiem PDO216 FO von Stefan Kosiewski CANTO DCXVI …

Veröffentlicht von Stefan Kosiewski shoud.io/18938 Janusz Piechociński wystawił Ministerstwo Gospodarki (@MG_GOV_PL) we wyborach parlamentarnych 25 października 2015 r. jako background_image na …More
Veröffentlicht von Stefan Kosiewski
shoud.io/18938

Janusz Piechociński wystawił Ministerstwo Gospodarki (@MG_GOV_PL) we wyborach parlamentarnych 25 października 2015 r. jako background_image na swoim prywatnym profilu na twitterze, aby wysłać do siebie samego tudzież do #wybory i #wybierzmadrze Przesłanie do Prezesa Kaczyńskiego: "...Panie Kaczyński, podejdź pan do płota! Wyzywam pana na pojedynek, na poważną debatę. Nie chowaj się pan za panią Szydło...". Czy pisząc tak zrobił coś bezprawnie? Albo nie po Myśli Prof. Ludwiga Wittgensteina (Uwaga 3 do 190 Uwag do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego), z którego logika formalna, CANTO 616 i glossa, że śpiewać, bo Wać (w sanskrycie: vāc) deifikacja jest mowy, patrz, z nabożnością: Saraswati – wedyjskia bogini nauki, literatury i sztuk pięknych.
sowa.blog.quicksnake.pl/…/Co-Piechocinski…

Radio Tirana informuje, że Tony Blair przeprosił po 12 latach za zbrodnię wojny w Iraku, dokonaną przy udziale zbrodniczej jednostki wojskowej GROM oddanej przez żydokomunę pod komendę Busha.
Czy Kwaśniewski przeprosi wdowę po Lepperze za przekwalifikowanie skrawka polskiej ziemi na Mazurach z rolnej na Filię KL-Guantanamo? Czy przeprosi w końcu za marny koniec Millera, z którym ten się ujawnił, że podłożył się w drodze demokratycznych wyborów?
przekapane.blox.pl/…/Co-Piechocinski…

(...)Krótko mówiąc: Kaczyński wie, że jest zapisana na taśmie rozmowa z bratem, dlatego wyrwał się pierwszy do mikrofonu przed Szydło, żeby tylko dać znać, że trzeźwo panuje nad sytuacją i pierwsze, co powiedział, to przypomnniał wszystkim prawdę o Lechu: fajtłapa był; panie przewodniczący, melduję wykonanie zadania (trzeba mu było wszystko, jak dziecku). I zapewnił Jarosław Kaczyński w pierwszym i ostatnim już chyba szczerym, swoim słowie, że nie będzie nikogo rozliczał, żeby się tylko nad nim żaden holocher nie mścił.

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

shoudio.com/user/sowa/status/18938

PS.: 1. Państwowa Komisja Wyborcza dopiero dzisiaj o 15:05 podała do wiadomości publicznej, zgodnie z Art. 238 Rozdz. 7 w Dział III KW wyniki wyborów do Sejmu i stosownie do Art. 276. Rozdz. 8 Dział IV do Senatu, że frekwencja wyborcza wyniosła 50,92 proc.

Zatem dopiero od dwóch godzin zna całą prawdę o nieuprawnionym świętowaniu Szydło i Kaczyński i Kukiz i cała ta sitwa kryptosyjonistyczna, bandycki układ złoczyńców z Magdalenki, który dowiedział się, że Prawdy nie da się dłużej ukryć przed Narodem w epoce internetu: połowa obywateli uprawnionych do głosowania nie wzięła udziału we wyborach Kapo baraku Unii Europejskiej, który Borusewicz z Rulewskim i cały ten Senat, który jest do niezwłocznego samorozwiązania, z uporem maniaka nazywa państwem polskim, a który to barak Poeta Polski rozwesela, jak tylko na Exilarchę przystało.

Bóg Zapłać, Państwowej Komisji Wyborczej za tę tak dobrą nowinę, a Narodowi Polskiemu ze żydoskim etnicznie w całości Episkopatem Polski życzymy: Szczęść Boże.

Haniebny układ zawarty ze złoczyńcami w Magdalence 1989 r. jest w zgodzie z literą prawa Kościoła Rzymskokatolickiego do uznania za nieważny od samego początku, jak małżeństwa katolickie zawarte w złej woli. A jakąż wolę miał Kiszczak wtedy, z Jaruzelskim? Modlimy się za księży naszych i biskupów. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

de.scribd.com/…/Co-Piechocinski…