jirka77
jirka77
3.2K

elias vela

07:16
elias vela
jirka77
302.7K

amen

05:07
amen
Naasthan
Der Friedensnobelpreisträger bombardiert Libyen. Am Freitag starben in der libyschen Stadt Sirte acht Zivilisten – mehrheitlich Frauen und Kinder – …More
Der Friedensnobelpreisträger bombardiert
Libyen. Am Freitag starben in der libyschen Stadt Sirte acht Zivilisten – mehrheitlich Frauen und Kinder – bei Bombenangriffen der westlichen Aggressoren. Das sagte der Apostolische Vikar in Tripolis, Bischof Giovanni Innocenzo Martinelli dem vatikanischen Missionsnachrichtendienst ‘Fides’. Die Menschen in Libyen könnten nicht mehr lange so weiterleben. Nach Informationen von ‘Fides’ sind bereits 400.000 vor den Bombenangriffen nach Tunesien und Ägypten geflüchtet.
Nositel Nobelovy ceny bombarduje
Velká libyjská arabská lidová socialistická džamáhíríje. V pátek zemřelo ve městě Sirte osm lidí - většinou žen a dětí, při bombardování západních agresorů. Řekl to Apoštolský vikář v Tripolisu, biskup Giovanni Innocenzo Martinelli misionářské zpravodajské službě "Fides". Lidé v Libyi už nechtějí žít. Podle informací z Fidesu na 400 000 lidí uteklo před bombardováním do Tuniska a Egypta.
(Podle této zprávy to vypadá na kobercové nálety. )
jirka77
tak se měj chlapče a nezob maminku.nemám čas si povydat s trdlem jako ty.ale na tvou omluvu každej nemuže bejt moudrej.tak utíkej honit toho tvího …More
tak se měj chlapče a nezob maminku.nemám čas si povydat s trdlem jako ty.ale na tvou omluvu každej nemuže bejt moudrej.tak utíkej honit toho tvího antikrista,a polepši se.
View 28 more comments.
jirka77
113.3K

boží hudba

10:56
boží hudba
Ferdimir
špatná nahrávka a jim nak nic moc...More
špatná nahrávka a jim
nak nic moc...
mariajezis likes this.
jirka77
313.9K

litmanová

09:44
litmanová
Maria Dudzikova
Katka je veľmi príjemná a skromná osoba osoba .
evelina
Bol si tam Marek aj vtedy, keď p,Mária povedala: môžete pobozkať nohu, ktorá rozšliape hadovu hlavu?More
Bol si tam Marek aj vtedy, keď p,Mária povedala:
môžete pobozkať nohu, ktorá rozšliape hadovu hlavu?
View one more comment.
jirka77
3.2K

krásná muzika

04:22
pravdivé