jurek14
jurek14

Intronizacja Jezusa na Króla Polski - Jacek Międlar TV

Do Matricaria. Posługuje się Pan(i) ogólnikami. Co to znaczy "mijają się z prawdą", "wałkują swoje" Proszę mi to wyjaśnić.
jurek14

To nie Żydzi , a Chrześcijanie zabili Jezusa ! - tak twierdzi bp Ryś

W Polsce jest prawdopodobnie około 40 tys. agentów Mossadu. Byłoby rzeczą dziwną gdyby Mossad nie wykorzystał okazji i nie zainstalował swoich agentów w strukturze Kościoła. Czy KK uporządkował sprawę hierarchów Kościoła powiązanych współpracą z bezpieką? Jeśli mnie pamięć nie myli to rzucono na pożarcie biskupa Wielgusa i na tym sprawę zakończono. Niestety, władze Kościoła nie są wiarygodne i …More
W Polsce jest prawdopodobnie około 40 tys. agentów Mossadu. Byłoby rzeczą dziwną gdyby Mossad nie wykorzystał okazji i nie zainstalował swoich agentów w strukturze Kościoła. Czy KK uporządkował sprawę hierarchów Kościoła powiązanych współpracą z bezpieką? Jeśli mnie pamięć nie myli to rzucono na pożarcie biskupa Wielgusa i na tym sprawę zakończono. Niestety, władze Kościoła nie są wiarygodne i jest duże prawdopodobieństwo, że środowisko Kościoła jest kontrolowane przez obcy wywiad. Taka wypowiedź obarczająca chrześcijan za bogobójstwo a jednocześnie pomniejszająca winę Żydów jest w moim przekonaniu zwykłą manipulacją i jest potwierdzeniem, że w agentura w Kościele ma się dobrze. Oczywiście nie mam żsdnych dowodów, że tak jest, ale prawdopodobieństwo jest bardzo duże.