kalina2
kalina2

III WOJNA ŚWIATOWA, 3 dni ciemności i wielka rola Polski - PRZEPOWIEDNIE (WAŻNE !!!)

to juz sie spełnia...pokój jest nadal bo Maryja objawia się w Medjugorje ciągle powtarza ze powoli kończy się ten czas MIŁOSIERDZIA, Maryja wyprasza u Boga przedluzenie tego czasu łaski .. nawołuje do modlitwy o pokój i pokuty za grzechy i wynagradzania, a ludzie nie wierzą w te objawienia.. widzący zapowiadają ze gdy się skonczą objawienia to oznacza .. że musi przyjśc sprawiedliwość, …More
to juz sie spełnia...pokój jest nadal bo Maryja objawia się w Medjugorje ciągle powtarza ze powoli kończy się ten czas MIŁOSIERDZIA, Maryja wyprasza u Boga przedluzenie tego czasu łaski .. nawołuje do modlitwy o pokój i pokuty za grzechy i wynagradzania, a ludzie nie wierzą w te objawienia.. widzący zapowiadają ze gdy się skonczą objawienia to oznacza .. że musi przyjśc sprawiedliwość, oczyszczenie świata.. czyli wojna..zeby ludzie się nawracali..
Polska będzie ocalona pod warunkiem ze bedziemy odmawiać różaniec tak mowila sw Faustyna!! codziennie chociaz 1 dziasiątek rózanca za Polskę trzeba odmawiać.