Clicks1.2K
PetraB
11

Kdo ještě potřebuje další důkaz, že Aeronet je jedno velké svinstvo?! Když se pan VK, jeho šéfredaktor a de facto skoro jediný autor tam, raduje z vítězství zednáře Ivana Davida, bývalého ředitele psychiatricko-satanistického lágru v Bohnicích!

Kdo by byl stále ještě na pochybách, co je celý Aeronet a anonym (který my už brzy odtajníme!), pan VK, když se zcela nepokrytě raduje nad vítězstvím zednářů v SPD! Viz, zde:

Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu! Hynek Blaško z osmého místa přeskočil ostatní kandidáty a do EU parlamentu usedne spolu s Ivanem Davidem! Skutečným vítězem evropských voleb se stala Babišova a Macronova reformní frakce ALDE, bez které Lidovci a Socialisté v EU parlamentu nesestaví většinu! Ve Velké Británii vyhráli zastánci setrvání země v EU, což je další šok pro Londýn! Evropu čeká 2. Reformace podle smlouvy z Aachenu!

…Kdy jedině zednáři se za celé SPD dostali do Evropského parlamentu za vlasteneckou stranu SPD! A to, Ivan David, zednář, bývalý ředitel psychiatricko-satanistického lágru v Bohnicích, bývalý a neúspěšný ministr zdravotnictví za ČSSD, který položil, stejně jako jeho předchůdci, celé české zdravotnictví na lopatky a spolu s ním zednář Hynek Blaško, protože, jak jsem vám včera vysvětlovala, jiný než zednář zkrátka v české armádě nemůže a nemohl se probojovat na generálmajora…
petrabostlova.wordpress.com/…/bombasticke-odh…

Mohl by být, jako nezednář, sice šarží v československé armádě, za předpokladu, že byl před r. 89 v KSČ, a stejně tak, po roce 89, jako před rokem 89 v KSČ, po roce 89 v jedné ze zednářských lóží. Kdyby nebyl členem lóže, nemohl by být v armádě jako generálmajor. Mohl by být leda prostým vojínem. To je naprosto zřejmá a jasná logika, jako že jedna a jedna jsou dvě.

O této jednoduché logice samozřejmě agent tajných služeb, pan VK, autor a šéfredaktor Aeronetu, moc dobře ví, vás, čtenáře, však dál krmí nesmysly a nepokrytě se raduje z vítězství zednářské frakce v SPD! Kdy do Europarlamentu se dostali, za vlasteneckou stranu SPD (!), dva vysoce postavení zednáři, David a Blaško. A pan VK slaví! Ač před vámi se dál prezentuje jako protizednářský bijec. A dokonce veřejnosti, a skrze ní vedení SPD, dál vnucuje lobby tajných služeb (!), jak má dál i po volbách pokračovat, čili: zbavit se nezednářské espéďácké frakce! aeronet.cz/…/volici-spd-vysl…

Ta to je tedy fakt síla.

Kdo jste se nechali nachytat jeho zaplaceným PR článkem, aeronet.cz/…/video-skandal-v… , v době běsnících voleb a generálmajora Blaška po přečetení jeho výplodů skutečně zakroužkovali, nechali jste se očividně obalamutit.

Už chápete? Ano, to bolí. Rozumím. (A přiznat si to snad ještě víc.)

Petra Bostlová

p.s. …však i panu VK, a mnohým dalším, již brzy spadne čelist…petrabostlova.wordpress.com/2019/05/27/pripravte-se/

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…/kdo-chce-jeste-…
Rapture likes this.
Paní Petro , i zedáře či satanisty Trojjediný Bůh může použít
ke svému plánu. Římští katolíci došli-odpadly od Krista, jak přezráte hrušky

Nač ty stesky???