Clicks1.3K
Coburg
52

Zrada Vatikánu na Európe

Vatikán: Stojíme plne za migračným paktom OSN

ICMC v Ženeve: „Bezpečné, riadené a pravidelné prisťahovalectvo, je ziskom pre všetkým zúčastnených.“
Vatikán sa na vypracovaní migračného paktu podieľal plánom s 20 bodmi s konkrétnymi návrhmi.


Rím, 28.11.2018 (KAP) 024 246 - Jezuita Michael Czerny, zodpovedný za otázky migrantov vo Vatikáne povedal, že jeho štáb je „absolútne za tento pakt“. Označil ako ideologicky skreslené prezentovanie a „lož“, že migračný pakt má umožniť neobmedzené prisťahovalectvo. Páter Czerny zdôraznil, že západné štáty sú demograficky na prisťahovalectvo odkázané a povedal:
Pritom nejde o otvorenie hraníc pre všetkých, ale o to, v migračnej politike tie dobré veci, ktoré už robíme, vykonávať lepšie a koordinovanejšie. Vatikán sa na vypracovaní migračného paktu podieľal plánom s 20 bodmi s konkrétnymi návrhmi.“
Ako príklady uviedol páter Czerny požiadavku, aby sa rodiny nerozdeľovali a aby sa uznávali diplomy a nároky na dôchodky.

Medzinárodní katolícki experti na migráciu takisto propagujú prijatie migračného paktu OSN:
„Pre jednotlivé štáty niet dôvodu pakt nepodpísať, keďže pôvodné krajiny, krajiny tranzitu aj cieľové krajiny migrantov z toho profitujú. V otázke migrácie nie je v dohľade nijaké jasné riešenie. Pôsobia tu mnohé rozličné agendy a priority. Bolo by extrémne hlúpe podceňovať zložitosť a pravdepodobnosť mnohých chybných krokov a úderov. No dohoda predstavuje súčasne malý krok vpred, ktorý dovolí aj ďalšie kroky,“ vyhlásila prezidentka Medzinárodnej katolíckej komisie pre migrantov (ICMC), Anne Gallagherová, v stredu novinárom v Ríme.

Politický vedúci ICMC so sídlom v Ženeve, Stephane Jaquemet, istých politikov obvinil, že vyvolávajú nálady v téme migrácie a povedal:
„Oproti r. 2015 klesol počet prisťahovalcov do Európy na desatinu, napriek tomu sa stále ešte hovorí o kríze. Keď príde 100 000 migrantov cez Stredozemné more, tak by som nehovoril o kríze. Bezpečné, riadené a pravidelné prisťahovalectvo, je ziskom pre všetkým zúčastnených.“ A ešte varoval pred „toxickým používaním jazyka“.

K správam, že stále viac štátov sa stavia proti paktu sa Jaquemet vyslovil, že doteraz len USA, Maďarsko a Rakúsko jasne vyhlásili, že pakt nepodpíšu a povedal:
„Na stretnutí 10. a 11. decembra v Maroku počítam s viac ako 170 zúčastnenými štátmi, ak sa má pakt schváliť. Formálne bude pakt prijatý až o týždeň neskôr na OSN v New Yorku. Neúčasť v Marrákeši preto neznamená nijaké odmietnutie. „Každá krajina môže do klubu vstúpiť neskôr, je to otvorený proces,“ ako vyhlásil Jaquemet.
Ako prvý úspech migračného paktu hodnotil Jaquemet, že:
„Vo viacročnom procese príprav sa po prvý raz konala pravá diskusia o migrácii na úrovni EÚ. Pritom krajiny s protichodnými postojmi našli cestu ku konštruktívnemu dialógu. A priestor našli aj hlasy z občianskej spoločnosti. Takže v Marrákeši je zastúpených aj 500 mimovládnych organizácií.“
warez
smutné čítanie - Musíme sa modliť, aby Pán Boh dal svojej Cirkvi v budúcnosti katolíckeho pápeža. A aby to bolo čím skôr.
perceo3 likes this.
Caesar
No Vatikan je ovladaný sorosovcami a slobodomurármi. Najvacsí znak toho bola ucast na diabolskom bilderbergu:
Parolin, H.E. Pietro (VAT), Cardinal and Secretary of State
www.bilderbergmeetings.org/participants2018.html
www.bezpolitickekorektnosti.cz
ktfnews.com/vaticans-paroli…
Detektiv
Jezuita Czerny je vůl, ale dá se Vatikán vinit za to, že má mezi sebou také blbce?
Segal likes this.
apredsasatoci
arcibiskup marcel lefebvre - rodiny se musi branit.

Jak je možné, že se vedoucí osobnosti odvolávají na křesťanské náboženství a ve stejnou dobu každou autoritu ve státě ničí? Jde přece naopak o to, aby autorita oněch dvou přirozených společností božského práva, jejichž působení zde na zemi je velkého významu: rodiny a občanské společnosti byla obnovena. Obzvlášť rodina trpí v poslední době …More
arcibiskup marcel lefebvre - rodiny se musi branit.

Jak je možné, že se vedoucí osobnosti odvolávají na křesťanské náboženství a ve stejnou dobu každou autoritu ve státě ničí? Jde přece naopak o to, aby autorita oněch dvou přirozených společností božského práva, jejichž působení zde na zemi je velkého významu: rodiny a občanské společnosti byla obnovena. Obzvlášť rodina trpí v poslední době nejtvrdšími útoky. Přechod k socialismu v zemích jako Španělsko a Francie tento proces jen urychluje. Vydávané zákony a opatření jež na ně navazují ukazují na užší souvislosti vůle zničit zřízení rodiny. Umenšováním otcovské autority, ulehčováním rozvodu, chybějícím vědomím zodpovědnosti při početí nového života, úředním uznáním divokých manželství, dokonce homosexuálů, společnou láskou mladých, manželstvím na zkoušku, zmenšováním sociálních dávek a daňových úlev pro početnější rodiny. ...Stát sám začíná a sice ve vlastním zájmu, pozorovat následky úbytku počtu narozených. Ptá se, jak již v blízké budoucnosti mají zaručit mladé generace starým lidem odcházejícím na odpočinek zaopatření? Ale důsledky v duchovní oblasti jsou ještě mnohem závažnější.

V tomto ohledu bývá autorita již od základu zpochybňována těmi, kteří tvrdí, že „rodiče nejsou vlastníky svých dětí", čímž jim chtějí říci, že jejich výchova je věcí státu s jeho laicistními školami, jeho jeslemi a mateřskými školkami.
Tyto ideje nás vedou zpět k anglickým filosofům 17. století, kteří si přáli vidět v lidech pouze jednotlivce, kteří jsou od narození nezávislí, navzájem si rovní a nespadající pod žádnou autoritu. My víme, že je to mylné. Dítě dostává všechno od svého otce a od své matky, potravu pro své tělo i ducha, charakterovou i občanskou výbavu a výchovu. Rodiče si při tom nechávají pomáhat od učitelů, kteří mají ve vědomí dětí účast na autoritě rodičů. Téměř veškeré vědomosti, které dospívající získává jsou od jeho rodičů a učitelů.

Kdybychom měli jen čekat, až se budou děti rozumět náboženským pravdám, aby uvěřili a obrátili se, to bychom dnes měli dnes jen velice málo křesťanů. Náboženským pravdám věříme pro hodnověrnost svědků. Svědectvím je jejich ctnostný, svatý život, jejich nezištnost, jejich láska. Potom dává víra, jak říká sv. Augustinus, přesvědčení.
Ale přece ne tak velmi, aby nemohli pečovat o to podstatné; Boží milost způsobí to ostatní. Co tedy dělat? Existují skutečně katolické školy, i když v menším počtu. Pošlete do nich své děti i když to zatíží vaši peněženku! Zakládejte nové školy tak, jak to již mnozí udělali. Pokud máte k používání jen školy, v nichž je vyučování zkažené, odejděte z nich, stěžujte si, nedejte se, nedopusťte, aby vaše děti vinou vašeho vychovatele ztratily víru! (aj v rkc sa da stratit viera)

Ctěte si doma v rodině katechismus tridentského koncilu 1 , je nejkrásnější, nejdokonalejší a nejúplnější! každá křesťanská rodina by měla vlastnit Vulgátu,
zpracovanou sv. Jeronýmem ve 4. století a Církví kanonizovaný latinský překlad.

Dnes je ďábel vypuštěn na Církev; o to dnes jde! Snad zažijeme i jeho poslední bitvu, jeho generální útok. Utočí na všech frontách a když naše milá Paní z Fatimy řekla, že jednoho dne pronikne do nejvyšších kruhů Církve, tak k tomu právě dochází. Nechci nic zjednodušovat, ale jsou známky, podle kterých se dá poznat, že na nejvyšších římských místech jsou lidé, kteří ztratili víru. Za těchto okolností se musíme naléhavě chopit jistých náboženských opatření! Musíme se modlit, činit pokání, musíme se, jak to požaduje Nejsvětější Panna Maria, modlit v rodinách růženec. Lidé se začínají modlit, jak můžeme vidět v každé válce teprve tehdy, když padají bomby. A právě nyní již padají. Můžeme přece ztratit víru! Jste si vědomi toho, že to je daleko horší než všechny katastrofy, kterých se lidé obávají, horší než světová hospodářská krize, nebo atomová válka?

Starý svět spěje ke svému zániku, je to svět potratu. Rodiny věrné tradici jsou současně rodiny bohaté na děti, právě jejich víra jim zabezpečuje potomstvo. „Množte se a rozrůstejte se!" Když budete zachovávat to, co Církev vždy učila, pak je vaše budoucnost jistá.
apredsasatoci
strom poznas podla ovocia. vatikan s Kristom uz davno nema nic spolocne!!!