Clicks1.9K

Jak masoneria francuska walczy przeciw Niepokalanej

Że Francję opanowali masoni, to nie ulega żadnej wątpliwości. Głównie przyczynił się do tego Wolter (Voltaire) przyjęty do masonerii w Londynie jeszcze około roku 1728. Za nim poszli d’Alembert, Russo (Rousseau), Diderot i inni. A owocem ich roboty mordy roku 1793.

I dzisiejszy rząd Herriota jest kreacją masońską, boć masonami są: p. Victor Peytral, minister robót publicznych, p. Camille Chantemps, minister spraw wewnętrznych, p. Réné Renault, minister sprawiedliwości, p. J. L. Dumesnil, minister marynarki, i p. Bovier-Lapierre, minister pracy.

Cała też nagonka obecna przeciw Kościołowi to nic innego jak tylko wykonanie uchwał „Wielkiego Wschodu” (masonerii) z roku 1922 i 1923, jak to dobitnie wykazała „La Revue Françise”.

Dlatego też i Niepokalana szczególniejszą opieką otoczyła ten kraj. Tu raczyła objawić swój „Cudowny Medalik” w roku 1830 i tu w Lourdes w roku 1858 objawiła się ubogiej dziewczynce Bernadecie wzywając do pokuty i zachęcając własnym przykładem do odmawiani różańca św. I tu sama nazwała siebie: „Jam jest Niepokalane Poczęcie”.
Liczne pielgrzymki dążą tam z całego świata i wielu chorych cudownie odzyskało zdrowie.

Toteż masoneria od samego początku aż dotąd wysila się przeciwko Niepokalanej w tym cudownym miejscu. Z początku gestem pewnym siebie przeczyła w ogóle istnieniu uzdrowień w Lourdes. Gdy jednak wobec faktów takie stanowisko stał się wprost śmieszne, zaczęła natężać umysł, bo przecież jakoś te wydarzenia inaczej wytłumaczyć. Puszczano w ruch sugestię, hipnozę itd., ale i te środki nie wytrzymały krytyki, boć i jakże rozłupanej kości nakazać, aby się zaraz zrosła, albo dokonać, by miliardy mikrobów wedle życzenia wyrażonego łaskawie przez którego z tych panków zaraz strawione płuca z powrotem wypluły i same zdechły przy tym.

A jednak byli i tacy którzy, którzy i uzdrowienia z gruźlicy płuc nawet w ostatnim stadium starali się obalić.

Ot, przykładzik.

P. Zola sam był świadkiem uzdrowienia pani Marii Lebranchu właśnie z gruźlicy płuc i to w ostatnim stadium choroby. Faktu zaprzeczyć nie mógł, bo Biuro Sprawdzeń („des Constatations”), złożone z lekarzy, istnienie choroby a następnie i stan po uzdrowieniu skrzętnie bada i notuje. Jednak p. Zola pozwolił sobie na ogłoszenie, że wspomniana chora doznała tylko chwilowego polepszenia i że – zmarła. Tymczasem pani Lebranchu żyła i żyła zdrowa w Paryżu.

Cóż tu począć?...

Otóż, by przecież pani Lebranchu uchodziła za już zmarłą, wpadł on na pomysł następujący. Mianowicie proponuje pani Lebranchu, aby wyjechała z Paryża do pewnej zapadłej wioski belgijskiej, zobowiązując się pokryć koszty podróży i utrzymywać ją tam wraz z rodziną…

Nic też dziwnego, że mąż uzdrowionej wyrzucił pomysłowego pogromcę cudów za drzwi.

* * *

Módlmy się, by Niepokalana raczyła i naszą Ojczyznę szczególną otoczyć opieką, bo i u nas masoneria jest i działa z gorliwością godną lepszej sprawy.

Rycerz Niepokalanej
Lech42 and one more user like this.
Lech42 likes this.
m.rekinek likes this.
Verba Veritatis
PiSiory jak Judasz zdradzili Polskę i Polaków i wszystko wskazuje już płacą zgodnie z ust 447 USrAelowi haracz ..... do tego jak red.Michalkiewicz mawia w smole i pierzu są przez 😈UE i 👹USrAel tarzani ....koniec ich widać na horyzoncie...a....judeoluderanie , no cóż od 2000 i 500 lat próbują ZNISZCZYĆ KK i jak narazie NIE UDAŁO im się to dlatego, że w Watykanie bp Rzymu Bergoglio nie …More
PiSiory jak Judasz zdradzili Polskę i Polaków i wszystko wskazuje już płacą zgodnie z ust 447 USrAelowi haracz ..... do tego jak red.Michalkiewicz mawia w smole i pierzu są przez 😈UE i 👹USrAel tarzani ....koniec ich widać na horyzoncie...a....judeoluderanie , no cóż od 2000 i 500 lat próbują ZNISZCZYĆ KK i jak narazie NIE UDAŁO im się to dlatego, że w Watykanie bp Rzymu Bergoglio nie dzierży władzy św Piotra , gdyż papież Benedykt jest nadal w posiadaniu KLUCZY KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO ...
Buckfast likes this.
@Piotr2000 Polska powtarza ten sam grzech co przed II wojną światową. M. in. za grzech aborcji Bóg ukarał Polskę wojną.
Anieobecny likes this.
Piotr2000
Dane statystyczne n/t ilosci aborcji w XX wieku: 1 bilion 300 milionow poczetych i zamordowanych dzieci.
Dane statystyczne w Polsce za rok 2016 /ujawnione w roku minionym przez wiceministra zdrowia Tombarkiewicza/: ponad 1 tysiac zamordowanych dzieci w klinikach i szpitalach + okolo pol miliona sprzedanych pigulek poronnych.
Anieobecny and one more user like this.
Anieobecny likes this.
PiotrM likes this.
@Piotr2000 To się nazywa współczesny holokaust na bezbronnych dzieciach. I już nas próbuje się do tego przyzwyczajać.
PiotrM likes this.
Piotr2000
Masoneria jest "sciekiem najwiekszych nieczystosci" stad nie dziw, ze oczekiwanym przez nia skutkiem ostatecznym jest CALKOWITE wyeliminowanie Boga ze sfery ludzkiej:
GOSNELL - film-zapowiedz, seryjny morderca tysiecy dzieci poczetych, w kitlu lekarza
@JezusMaryja Dzisiaj loże w poszczególnych krajach tryumfują, nawet w Watykanie. A wielu ludzi nie ma nawet świadomości, że masoneria istnieje i działa prężnie, a wielu jest też takich co w ogóle w to nie wierzą.
olek19801 likes this.
olek19801
Módlmy się, by Niepokalana raczyła i naszą Ojczyznę szczególną otoczyć opieką, bo i u nas masoneria jest i działa z gorliwością godną lepszej sprawy.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
Ewelina Anna and one more user like this.
Ewelina Anna likes this.
borgan likes this.