Clicks850
EON
25

Marksizm jest strategią stopniowego unicestwiania świata.

Panie Krzysztofie, „spadasz prosto z nieba”
Ks. prof. Tadeusz Guz
Marksizm jest strategią stopniowego unicestwiania świata. Mamy do czynienia jako Polacy i ludzie z największym wyzwaniem w historii.
Wyjątkowy wykład w aspekcie filozoficznym i teologicznym ze strony ks. prof. Tadeusz Guza oraz w obszarze historycznym, propagowania „wiedzy społecznej” o faktach Krzysztofa Karonia.
Uczmy się Polacy!
Nasza edukacja do chwili obecnej szeroko pojęta, łącznie ze światem uniwersyteckiej nauki, jest prawie w 100% marksistowsko-leninowska i neomarksistowska. Wielu katolików Polaków myśli, że zwycięży mocą wiary katolickiej bez konieczności ukształtowania swojego rozumu na miarę tej wiary.
Ks. prof. Tadeusz Guz
Jeżeli zestawimy aktualny typ racjonalności katolików Polaków z treścią wiary katolickiej, to jesteśmy stworzeniami w tym wszechświecie najbardziej godnymi pożałowania. Większego paradoksu jak bycie katolikiem i na każdym etapie kształcenia zgodzenia się na marksizm i neomarksizm być nie może.
Ks. prof. Tadeusz Guz
Katolicyzm doprowadził kulturę do tej formy kultury, którą nazywam kulturą odpowiedzialnej wolności. Ludzie mogli korzystać z własnej wolności, bez naruszania cudzej wolności z umiejętnością korzystania z własnej pracy. Co takiego się stało, że ta kultura się cofa? – Krzysztof Karoń.
www.youtube.com/watch
antonio 64_64 and 2 more users like this.
antonio 64_64 likes this.
Tadeusz Majoch likes this.
m.rekinek likes this.
Weronika.S
Gdyby Chrystus mówił tak ,,zagadkowo,, dzisiaj bylibyśmy poganami. Ponadto nie marksizm zagraża, ale nowa lewica zasiadająca w Brukseli i modernizm.
turysta569 likes this.
Rafał_Ovile and one more user like this.
Rafał_Ovile likes this.
borgan likes this.
EON