Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks195

RAPORT TECHNICZNY. Fakty, które przesądziły o katastrofie samolotu w Smoleńsku

Bos016
111
biniobill
stanislawp
W skrzydłach tupolewa znajdują się baki.
-------------

To teraz dowiedz się jak pali się wylane paliwo a jak wybucha bomba termobaryczna. Nawiasem mówiąc, przestań wreszcie robić durniów z czytających i pozdrów staśka ...
biniobill
stanislawp
Pozdrów ode mnie stanisława.
9 more comments from biniobill
biniobill
stanislawp
Jesteś przekonany, że masz przemożny wpływ na ludzi tutaj czytających. Nie przyszło ci do głowy, że ci ludzie myślą sami?
biniobill
stanislawp
Widzę, że macie, towarzysze, użytkowników gloria.tv za idiotów. Nie bierzecie pod uwagę, że ci użytkownicy potrafią czytać i nie są takimi kretynami za jakich ich macie.
biniobill
stanislawp
mam niezłą zabawę od jakiegoś czasu ;-) i to dłuższego czasu
biniobill
stanislawp
ty lepiej przyznaj się komu konta użyczasz? W ilu tego konta używacie?
A może powinienem pisać do ciebie/was po rosyjsku?
biniobill
stanislawp
Dla takich jak ty rozpowszechnia się bujdy w stylu pancernej brzozy i pijanego generała. Chodzi o to by durnie zajęli się czym innym i nie przeszkadzali w polityce.
biniobill
stanislawp
Wiesz co to jest bomba termobaryczna (nie wiesz)? To nie jest pol prostu wybuch paliwa - paliwo wybucha inaczej - jeżeli jest to samozapłon - mówiłem ci, nie znasz się. Skąd człowiek wyznający płaską ziemię może mieć jakiekolwiek pojęcie o technice, lotnictwie czy w ogóle o czymkolwiek.
biniobill
stanislawp
Bomba termobaryczna także wywołuje eksplozję (nie byłeś w wojsku to nic nie wiesz na temat militariów) - od początku było wiadomo, że potężnego, metalowego samolotu pasażerskiego z prawie setką ludzi na pokładzie nie strąciła gałąź od brzozy.
biniobill
4. Samolot Tu-154M uległ destrukcji w powietrzu w wyniku eksplozji.
biniobill likes this.
Bos016