Clicks10.9K
szuirad1
318
NOWAERA and 11 more users like this.
NOWAERA likes this.
olek19801 likes this.
wandarek likes this.
mk2017 likes this.
considera likes this.
matikatika likes this.
istum likes this.
yaphet likes this.
Allegro likes this.
Kunegunda likes this.
Anieobecny likes this.
Moja wielce umiłowana córko, świat musi przygotować się teraz na przybycie największego wroga ludzkości od czasu, kiedy Moje dzieci zostały umieszczone na Ziemi.

Antychryst jest teraz gotów, by się ujawnić, a jego plan jest następujący: Odczeka on, aż wojny będą wszędzie szaleć. Wtedy wkroczy i ustanowi fałszywy pokój w państwie Izraelskim, jednając je z Palestyną w wątpliwym sojuszu. Wszyscy …More
Moja wielce umiłowana córko, świat musi przygotować się teraz na przybycie największego wroga ludzkości od czasu, kiedy Moje dzieci zostały umieszczone na Ziemi.

Antychryst jest teraz gotów, by się ujawnić, a jego plan jest następujący: Odczeka on, aż wojny będą wszędzie szaleć. Wtedy wkroczy i ustanowi fałszywy pokój w państwie Izraelskim, jednając je z Palestyną w wątpliwym sojuszu. Wszyscy będą obsypywali go pochwałami. On jednak na tym nie poprzestanie, gdyż następnie w tempie, które zadziwi wielu, wynegocjuje pokojowe porozumienia wśród licznych, rozdartych wojną narodów. I ponownie będzie wychwalany, a z czasem podziwiany z niezwykłym oddaniem przez miliardy ludzi na całym świecie.

Wtedy będzie się zdawało, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Bardzo szybko stanie się on filantropem i połączy ze sobą główne banki światowe, aby stworzyć nową, potężną instytucję finansową. Wielu biznesmenów i przywódców politycznych zostanie włączonych do wielu jego planów. Wkrótce, celem ożywienia światowej gospodarki, dojdzie do powstania nowego monstrum. Będzie to nowy Babilon, centrum wszelkiej władzy, gdzie światowa elita i bogacze uprawiali będą działalność handlową. Będzie ono uważane za źródło ważnych informacji, z którego ludzie będą mogli na wszelkie sposoby korzystać — poczynając od ofert pracy, poprzez oferty mieszkaniowe, aż po oferty żywnościowe, służące wykarmieniu własnej rodziny.

Antychrysta otoczy wszelka gloria. Wtedy wprowadzi on w życie, wraz z fałszywym prorokiem, instytucję globalnego partnerstwa, co przedstawione zostanie jako najdonioślejsza inicjatywa humanitarna. Świat będzie oklaskiwał ten nowy Babilon i każdy będzie się przepychał, żeby się w jego centrum choćby w minimalnym stopniu zaczepić.

Nowy Babilon — powie się wszystkim — istnieje, by gloryfikować geniusz, by dbać o środowisko, by objąć matkę-ziemię i wyeliminować w świecie ubóstwo za pomocą bogactw — oto słowa, jakie będą się wylewały z jego obrzydliwej jadaczki.

Kiedy to się stanie, Moja Dłoń zainterweniuje i obrócę świat wokół własnej osi. Nie zamierzam stać bezczynnie, nie ostrzegając Moich dzieci o konsekwencjach, jakie by im przyniosło przyjęcie tej ustanowionej w głębinach piekła i wymierzonej w ludzkość ohydy obrzydliwości. Pojawią się Moje wielkie znaki jako omen dla tych, którzy z otwartymi ramionami przyjmują tę zniewagę i ją w Moim Świętym Imieniu akceptują.

Wstrząsnę światem, a on się przechyli. Żaden człowiek nie będzie w stanie zignorować Mojej interwencji. Następnie zrzucę ogień na jedną trzecią Ziemi. Wkrótce potem pojawi się głód, lecz nie wyjdzie on z Mojej Dłoni — będzie to umyślne skażenie ziemi przez antychrysta. Podczas gdy on i jego kohorta wyrządzą to zło niczego niepodejrzewającym ludziom z różnych narodów — Ja dokonam odwetu.

Choć to cierpienie będzie ciężko znieść, nie trwóżcie się, dzieci, gdyż to potrwa krótko. Moja Miłość do was wszystkich jest wielka, ale Moja Sprawiedliwość będzie rychła, a Moja kara potężna.

Nie wolno wam zaakceptować tego, co zostanie wam przedłożone. Kiedy ujrzycie człowieka pokoju, antychrysta, otrzymującego wyróżnienia i nagrody za jego wspaniałe dokonania w krajach rozdartych wojną, to wiedzcie, że Moja Interwencja jest blisko.

Musicie pozostawać w nieustannym zjednoczeniu z Moim Synem, Jezusem Chrystusem, i musicie się modlić, aby w tych leżących przed wami czasach prób, wierni kapłani umożliwili wam przyjmowanie Sakramentów.

Moja Wola się wypełni.

Nic nie może ani nie będzie w stanie wstrzymać wypełnienia się Ostatecznego Przymierza, gdzie Mój Syn będzie Królował w Pokoju.

Wasz umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy
Armia_Reszty and 4 more users like this.
Armia_Reszty likes this.
julka201 likes this.
Sw.Joanna likes this.
slawek 1 likes this.
Anieobecny likes this.
Księga Prawdy jest prawdziwie Słowem Bożym! <3
Moje dzieci, elity Iluminatów, które służą Mojemu przeciwnikowi, są już przygotowane na przyjęcie fałszywego Mesjasza. Wszystkie media informacyjne i ogromna większość rządów na całym świecie czeka na sygnał, aby rozpocząć pokaz oszustwa w swoich narodach. To złudzenie obejmuje projekcje obrazów na niebie, co da ogromnej większości ludzi złudzenie, że Mój Syn powrócił na tę ziemię. Nie dajcie …More
Moje dzieci, elity Iluminatów, które służą Mojemu przeciwnikowi, są już przygotowane na przyjęcie fałszywego Mesjasza. Wszystkie media informacyjne i ogromna większość rządów na całym świecie czeka na sygnał, aby rozpocząć pokaz oszustwa w swoich narodach. To złudzenie obejmuje projekcje obrazów na niebie, co da ogromnej większości ludzi złudzenie, że Mój Syn powrócił na tę ziemię. Nie dajcie się zwieść, Mój Syn nie powróci na tę ziemię, Mój Syn przyjdzie jako Król w chwale i splendorze, aby rządzić Swym ludem w Nowym i Niebieskim Jeruzalem. Miliony dusz zostaną utracone dzięki temu oszustwu; otworzą serce na fałszywego Mesjasza i będą go czcić tak, jakby był samym Bogiem! Jaki smutek odczuwam jako Matka w Moim Sercu, kiedy widzę niewdzięczność tak wielu, którzy odwracają się od Mojego Syna, aby podążyć za naukami fałszywego Boga! Biedne dusze, kiedy obudzą się z ułudy, będzie dla nich za późno!

Dziatki, w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika musicie wzmóc waszą modlitwę, post i pokutę, gdyż demony zintensyfikują ataki na was. Pamiętajcie, to jego ostatnie panowanie, piekło przeniesie się na Ziemię, a demony wszystkich klas i szeregów będą na waszej ziemi, próbując wszelkimi sposobami stracić jak największą liczbę dusz. Demony ciała przyjmą ludzką postać, aby uwodzić mężczyzn i kobiety, a ich pożądliwością będą próbować obalić wielu.

Nie zapominajcie, moje dzieci, mój przeciwnik zna was i wie o waszych słabościach; dlatego musicie biec, aby zamknąć wszystkie otwarte duchowe drzwi, które macie poprzez niewyznane grzechy poprzez modlitwę, post, pokutę i spowiedź. Pamiętajcie o trzydziestu trzech kolejnych celebracjach eucharystycznych, aby zamknąć drzwi międzypokoleniowe; W chwili konsekracji Hostii, w czasie Mszy Świętych, przekaż swoją rodzinę ze strony ojca i matki oraz swoich przodków, aby uwolnić ich od tych ciężarów. Nadszedł czas, aby Moje dzieci były związane z Bogiem, jak winorośl na winorośli, bo nadejdą dni wielkiej duchowej walki, w której będziecie wystawieni na próbę.

Ponownie mówię wam, oto jestem waszą matka, polegajcie na Mnie, towarzyszcie Mi modlitwą Różańca Świętego i Moja macierzyńska ochrona uchroni was od wszelkiego zła i wszelkiego niebezpieczeństwa. Odwagi Moje dzieci, nie lękajcie się! Jeśli zostaniecie przy Moim boku, będę się wami opiekowała, tak jak kura swoimi pisklętami.

Pokój mojego Pana niech będzie z wami. Twoja matka, Maria Nieustającej Pomocy.

Przekaż moje wiadomości całej ludzkości.
julka201 and 5 more users like this.
julka201 likes this.
Sw.Joanna likes this.
Posłaniec likes this.
grzywka-a1 likes this.
slawek 1 likes this.
Anieobecny likes this.
Rafał_Ovile shares this.
Ojciec Augustyn Pelanowski
Antychryst
pmichal and 5 more users like this.
pmichal likes this.
m.rekinek likes this.
Radek33 likes this.
szary człek likes this.
Tymoteusz likes this.
Szukający PRAWDY likes this.