Clicks23.9K
ledun
516

Mocne słowa ojca Prezydenta Dudy: Jesteśmy w stanie wojny!

fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Prof. Jan Duda w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" w mocnych słowach odniósł się na temat religii w dzisiejszym świecie. I co ważne, ojciec Andrzeja Dudy nie patyczkował się z nazwaniem tego co obserwujemy po imieniu. Mówi wprost: Jesteśmy w stanie wojny z "antyreligią"!

– To jest otwarta wojna z naszą religią, prowadzona przez religię, którą można nazwać antyreligią. Jeśli oni domagają się od nas, żebyśmy nie eksponowali swojej wiary, to dlaczego eksponują swoją? Dla mnie to jest chory objaw. Musimy zatrzymać ten trend rugowania Chrystusa z przestrzeni publicznej. To jest nasz obowiązek jako Narodu – mówił prof. Jan Duda w rozmowie z dziennikiem "Nasz Dziennik".

I dodaje: – Do pewnego momentu można ludzi bałamucić, wydawać olbrzymie pieniądze na manipulację, żeby przekazywać, co się chce. To jest skuteczne chwilowo, potem ludzie zaczynają się orientować, że coś tu nie gra. Wtedy znika efekt manipulacji. Tak stało się teraz w USA, przedtem w Polsce. Jeśli ktoś mi tłumaczy, że nie ma różnicy między kobietą a mężczyzną poza różnicami kulturowymi, to jest ewidentne wciskanie ciemnoty. Oczywiście cel jest jasny: depopulacja Europejczyków. Pan Lukas (ideolog nowej lewicy) wymyślił, że wystarczy obrzydzić kobiecie mężczyznę, a mężczyźnie kobietę i jeszcze cały czas mówić, jakie to są problemy z dziećmi, że rodzina to przemoc, patologia. Bzdury, kompletne bzdury. To są ewidentnie przemyślane sposoby niszczenia rodziny i depopulacji. I o to właśnie im chodzi (...) Dziś mamy władze, które starają się pobudzić energię Narodu. Natomiast to lewackie i libertyńskie wstecznictwo niesie tylko rozkład, szczególnie moralny. Musimy być czujni – dodał.

Trzeba przyznać, że słowa prof. Jana Dudy w kontekście obecnej antyreligijnej obsesji świata Zachodniego mają proroczy charakter. Czasy ostateczne są naprawę blisko!

Źródło: Nasz Dziennik

beta.telewizjarepublika.pl/mocne-slowa-ojc…
Ewangelista and one more user like this.
Ewangelista likes this.
Servum servorum Dei likes this.
osdamen
@ona przestałabyś na glorii ujadać!!!
ona pisze: [...] przestałbys na glorii ujadać
osdamen and 2 more users like this.
osdamen likes this.
Allegro likes this.
wacula25@wp.pl likes this.
lomax
sukces to by był gdyby to powiedział ANDRZEJ DUDA
jacekj likes this.
ona
@kovanecky tyle w temacie
ona
widzisz @kovanecky , widocznie cos jej wypadło- naturalnie obwiniasz swiat za niespelnione oczekiwania jak wszyscy, a moze warto było ruszyc 4 litery i samemu pojechać moze gosciem honorowym bys nie był , ale za to po takim przezyciu na bank przestałbys na glorii ujadać
One more comment from ona
ona
kovanecky 5 godziny temu

brak premier i prezesa na Intronizacji Chrystusa Pana jest tych slów bolesnym potwierdzeniem

=========================

Ten lud czci mnie wargami....( doczytaj cytat w Biblii), jestes załosny ostatnio @kovanecky
Tadeusz Majoch and 9 more users like this.
Tadeusz Majoch likes this.
ELZBIETA SPITALNIAK likes this.
robus likes this.
L e c h likes this.
karinka likes this.
kajtek likes this.
Daria22 likes this.
m.rekinek likes this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
W obronie Tradycji Kościoła likes this.