Ewangelista
Od razu widać "dzieło" masońskiej ręki.
molot
Jeden ksiądz również powiedział mniej więcej tak, że 'Oni nie tyle pragną mieć Chrystusa Zmartwychwstałego, co odrzucają Chrystusa Ukrzyżowanego'
mariba
adan2 - doskonała analiza - dziękuję
===============
nogi razem przybite jednym gwoździem ,czyli nie jest to po zdjęciu z krzyża ,ręce są na dół a teraz obróć tę figurę ..............proste nie?
masada
Pan Jezus w Niebo wstąpił jak podaje Pismo Święte w innych okolicznościach.
Krzyż jest Znakiem dla ludów Ziemi - "któremu sprzeciwiać się będą"
KochamZycie
@MariaBarbara @22Cecylia jesliby patrzec na to w taki sposob ze ten krzyz symbolizuje ofiare PJ, a jego bialy kolor zmartwychwstanie PJ, natomiast ta postac unoszaca sie obok symbolizuje zmartwychwstanie PJ, to wszystko jest spoko czyz nie?
MariaBarbara
@22Cecylia, to prawda ze miedzy krzyzem i wniebowstapieniem byl jeszcze grob i zmartwychwstanie, ale wiesz, tyle to by sie na tym oltarzu chyba nie zmiescilo. Artysta skrocil informacje wizualne liczac na inteligencje katolikow. Dziekuje za pouczenie 😀
ľubica
Kristus sa predovšetkým obetuje Hoki, čiže ZOMIERA pri každej sv.omši!!! VISI POTUPNE NA KRIZI!!!! A KRV MU STEKA Z RAN!!!! SV. PATER PIO JE ZIVY DOKAZ CO SA DEJE PRI SV. OMSI!!!
Ten nechutny kus umeleckeho zido-slobodomurarskeho umenia sa velmi podoba na toto: Statue pp. Paul VI. - masonic momument alebo tu Zednářský pomník Pavla VI.
ľubica
a tie dievčatá pri oltári??? to už Portugalsko nemá chlapcov miništrantov??? alebo čo to má znamenať????
One more comment from ľubica
ľubica
presne tie tri otázniky??? pod obrázkom vela povedia.....no nie pre papalatrijcov, ktori Bergoglia zbožnujú!!!!!
toto sa vam pači peter maria, peter skala, markus55, makarius a spol.???? toto je podla vás oltár, sviece OK??? VYZDOBA HODNA 100 ROKOV OD FATIMSKYCH ZJAVENI!!!! a v pozadí kríž a Kristus mimo???? to ste dobre slepí!!!!
KATASTROFA!!!!!!!! KYRIE ELEISON!!!! 🙏 ORA PRO BERGOGLIO!!!!!!
22Cecylia
@MariaBarbara Z krzyża Pan Jezus został zdjęty i pochowany w nieużywanym grobie, potem zmartwychwstał, przez kolejne dni nawiedzał swoich uczniów i dopiero potem wstąpił do nieba.

Credo
Wierzę w jednego Boga, Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest …More
@MariaBarbara Z krzyża Pan Jezus został zdjęty i pochowany w nieużywanym grobie, potem zmartwychwstał, przez kolejne dni nawiedzał swoich uczniów i dopiero potem wstąpił do nieba.

Credo
Wierzę w jednego Boga, Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami. Bóg z Boga, Światłość ze Światłości, Bóg prawdziwy z Boga prawdziwego. Zrodzony a nie stworzony, współistotny Ojcu, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba. I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem. Ukrzyżowany również za nas, pod Poncjuszem Piłatem został umęczony i pogrzebany. I zmartwychwstał dnia trzeciego, jak oznajmia Pismo. I wstąpił do nieba;....
gra-stokrotka
??? : (( .
MariaBarbara
Bialy krzyz oznacza ze Pan juz zmartwychwstal, unoszacy sie Jezus, wiadomo znaczy wniebowstapienie. W skrocie: Pan Jezus przeszedl przez Krzyz , zmartwychwstal i wstapil do Nieba, czyli sedno sprawy. Nie wymyslilam sobie tego, w roznych krajach bialy krzyz na ktorym juz Jezus nie wisi oznacza ze jest juz w niebie.
Quas Primas
Przekaz jasny i wyraźny. Taki, jak wszystkie masońskie przekazy.
Nie pierwszy i nie ostatni.
KPINA z Pana Jezusa, Jego męki i śmierci krzyżowej.
Posoborowie szaleje... ( już niedługo, a zachywt nad tym wszystkim stopnieje.)
-----------------------------------------
22Cecylia 3 godziny temu
Czy ktoś może mi wyjaśnić przesłanie płynące z widocznego na zdjęciu Krzyża?
Tina 13
🤬 😡
22Cecylia
A co to za różnica?
________________________
VRS 4 minuty temu
Poniżej to ministrantki, diakonisy czy nowe kapłaństwo dialogu judeochrześcijańskiego?
rajmundos
Nie wiadomo co myśleć. Naprawdę.
Tina 13
Wieso sagt dort keiner was? Wieso schweigen die Hirten bei dieser Darstellung?!
Der Künstler der diese Darstellung angefertigt hat ist kein Künstler!!

Tauscht das endlich aus und hört auf Jesus Christus zu spotten. Oder es wird euch mächtig auf die Füße fallen! Wehe wehe ....
KR44
Chrystus bez krzyża...jest człowiekiem bez misji, lecz krzyż bez Chrystusa...jest ciężarem, którego nie ma kto zdjąć. www.facebook.com/…/663694810339774
KochamZycie
Rownie dobrze moze to oznaczac demona ktorego obraz zaslania przereklamowany Krzyz :P
KochamZycie
Ej, nie mowilem ze mi sie to podoba czy ze widze w tym jakis sens. Jak to zobaczylem to staralem sie to sobie jakos wytlumaczyc. Sedno sprawy tkwi w tym ze trudno to wytlumaczyc czy w ogole pojac. Jak wiekszosc watykanskich innowacji z reszta :)