lienka70

September clues 7/7 Sk titulky

Aká je vlastne pravda? Dozvieme sa ju vôbec niekedy? 🤦
lienka70

Krkavčia matka odhodí svoje deti. Krkavčí pápež tiež odhodí svoje deti, ale vezme si iné?!?!?!

Dyk, tu u tohto užívateľa to je bežné, že blokuje každého, kto mu odporuje. Mne sa to tiež stalo a tak som vytvoril nový blog. Treba toho deflanda, či jak sa volá, len ignorovať a reagovať cez iný blog. Vieš, diabol už má málo času a tak tu chce pôsobiť i cez týchto ľudí. Ale my vieme svoje a vieme, kde je pravda ale ozvať sa treba a tak sa vzájomne podporiť pri hľadaní Boha.
lienka70

Pápež slobodomurár, satanista, likvidátor Cirkvi, odporca Krista, diktátor a komunista!

Dyk, aj ja som mal ten problém ako ty a tak som vytvoril nový blog, aby som mohol reagovať. A Gloria2000 má pravdu, že je gloria tv viac protikatolícka ako katolícka. Prečo? Lebo tu nie je cirkevná cenzúra a to nie je veľmi dobré, lebo môžu pomýliť práve tých hľadajúcich a zviesť ich na blud-to je jasné.
lienka70

Nebeská brána

Nooo, do neba sa po protekcii nedostaneš ! 🙂
lienka70

Brusel - postupné zatváranie a dekonsakrácia kostolov...

Pred viacerými rokmi som čítal v časopise Ave skúsenosť jednej pani, ktorá bola z Belgicka a na základe náboženskej relácie Slovenského rozhlasu sa obrátila a keď išla za katolíckym kňazom sa vyspovedať, tak dostala šokujúcu odpoveď a to, že tu v Belgicku a v krajinách beneluxu sa už nespovedá, preto že to nie je potrebné. Pán Ježiš predsa za nás zomrel, tak na čo to otvárať. Ale potom táto …More
Pred viacerými rokmi som čítal v časopise Ave skúsenosť jednej pani, ktorá bola z Belgicka a na základe náboženskej relácie Slovenského rozhlasu sa obrátila a keď išla za katolíckym kňazom sa vyspovedať, tak dostala šokujúcu odpoveď a to, že tu v Belgicku a v krajinách beneluxu sa už nespovedá, preto že to nie je potrebné. Pán Ježiš predsa za nás zomrel, tak na čo to otvárať. Ale potom táto pani našla farnosť, ktorá bola verná Rímu. Čo tým chcem povedať? Vidíme aká je situácia teraz a vôbec ma neprekvapuje, že v Bruseli rušia kostoly. Prázdne kostoly sú i inde ako je Rakúsko, či Nemecko ale aj v Čechách to nie je ružové. Odpad od pravej viery je zrejmy a veľký. Na Slovensku je to zatiaľ dobré ale práve včera som bol u nás v malej dedinke na Slovensku na omši a kňaz poukazoval na jav, že ľudia už nechcú chodiť do kostola, lebo nemajú čas. Momentálne budujú domy. Potom zase majú iné hmotné starosti a tak Boh je pre nich nielen nepotrebný ale ani niet na Boha čas. A tí, čo chodia do kostola, tak len preto, lebo musia a je to pre nich určitý druh kultúry. Ale málo je tích, čo milujú Pána a čo chodia do kostola práve pre to, aby sa tu s ním stretli a prosili o silu v týchto ťažkých časoch. Milujme Pána a využívajme dar sv. Spovede a iných sviatostí, lebo to nie je samozrejmosť a čoskoro budeme mať problém sa spovedať a budeme za svoju vieru prenasledovaní a potom sa len uvidí, kto to s Bohom myslí vážne. Veď čoho sa máme báť? Tento život na zemi je len príprava na večnosť, ktorá nás čaká. Dobre si to uvedomme a žime svoju vieru na plno. Čas sa kráti a diabol je plný zlosti.
lienka70

Pápež František

Treba sa za neho veľa modliť, lebo i tu na Glorii má veľa odporcov. Nebudem menovať. 🤗
lienka70

Pápež František

Tu teraz pekne vidiet, kto všetko podporuje pápeža-vrátane mňa.
lienka70

Svobodné rádio 04.04.2016 EXKLUZIVNĚ o NWO

☕
lienka70

Svobodné rádio 04.04.2016 EXKLUZIVNĚ o NWO

Myslím, že som tu zachytil informáciu, že pápež povedal, že toto je posledná veľká noc. Ako to myslel? Alebo som zle rozumel?
lienka70

Jasne, zreteľne a pravdivo napísaný koment od Crusadera.sk k La Salettskému proroctvu

Dyk, napísal si to pekne a jasne. Takzvaný praví katolíci sú ešte pravší ako katolíci ale držia sa tridentu a nenávidia pápeža a ako napísal Dyk, tak sú len stojaca voda, ktorá páchne. Treba si dávať veľký pozor...
lienka70

Slovenské volby: Zfalšované průzkumy a strach z Kotleby

Pozeram svoje príspevky o tom, čo som písal o Kotlebovi ale ruku na srdce. Písal som a uvažoval na základe medialnych informácii o tejto strane. Ale po voľbách som zachytil veľa očierňovania pána Kotlebu a ihneď na to aj protidemonštrácie voči tejto strane a začal som uvažovať, čo také zlé urobil Kotleba, že sa všade o ňom hovorí a tak som si vypočul reláciu na Slobodnom vysielači a bola tam …More
Pozeram svoje príspevky o tom, čo som písal o Kotlebovi ale ruku na srdce. Písal som a uvažoval na základe medialnych informácii o tejto strane. Ale po voľbách som zachytil veľa očierňovania pána Kotlebu a ihneď na to aj protidemonštrácie voči tejto strane a začal som uvažovať, čo také zlé urobil Kotleba, že sa všade o ňom hovorí a tak som si vypočul reláciu na Slobodnom vysielači a bola tam zaujímava udalosť a to, že online vysielanie bolo napadnuté hekermi a boli výpadky. Teda prečo asi? Bol som ovplyvnený falošnou mienkou vytváranou mediami ale ak na niekoho tak účinne útočia-tak tu nebude niečo v poriadku. Jeho názory vôbec nenasvedčujú tomu, čo mu pripisujú politici a media. Ak na Slovensku chce niekto niečo dobré presadiť, hneď je napádaný. Iste že, treba čas, aby sa ukázala jeho pravá tvár ale ľudia začínajú chápať, o čo tu ide. Pozorne sledujem tieto udalosti a mám dojem, že pri ďalších voľbách táto strana získa oveľa viac hlasov. Veď ho nevolilo len 1 000 voličov ale 200 000 a to je dosť slušné číslo. Nezviknem niekoho odsudzovať len na základe toho, že čo jedna pani povedala ale všímam si podstatu myslenia človeka, ktorý je sústavne očierňovaný. A ak Kotleba a jeho strana je účinne napádaná a sú jej pripisované veci, ktoré možno ani nespáchali, tak si kladiem otázku-čo je za tým všetkým. Pán Kotleba má aj skúsenosti ako župan a trochu som to začal sledovať a kladiem si teda otázku-je to očierňovanie všetko pravda? Ale vidím to tak, že mu všetci jeho odporcovia robia účinnú reklamu. Tak že sledujem jeho politiku a jeho kroky a čas ukáže, kde je pravda... Uvažujme nad veciami, ktoré sa okolo nás dejú a nevytvárajme si obraz len na základe jedného uhľa pohľadu.
lienka70

fatimska sobota 05.03_2016

😇
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

Dobrá otázka. Horšie to bude s odoveďou! 😲
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

Takže voľby vo volebnom okrsku Borovce nie sú uznané. Prečo? To si počkáme asi pol roka, kým sa to vyšetrí ale o tejto obci budeme ešte počuť.
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

Zaujímava úvaha. Ale určite máš pravdu, preto že kresťanstvo je všade očierňované
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

Ale počet obyvateľov tejto obce je okolo 1 000, tak že zázrak sa konať asi nebude.
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

Takže 0,06% by malo byť 1777 hlasov. Dobre som počítal? Tak že teoreticky má ešte KDH nádej...
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

A potom katolícka gloria bola proti KDH a tlačila Kotlebu do parlamentu-tak to je smutné, že sa tu už nepodporujú kresťanské hodnoty. Ešte tu bude veselo ale s Kotlebom nepôjde nikto...
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

No neviem ale 0,6% chýba KDH do parlamentu. A táto obec je pomerne veľká...No uvidíme....
lienka70

Chystá sa sfalšovanie volieb 2016???

Áno aj ja pozerám, kde je KDH ale ako píše Dubovská, tak je tam, kde sme ho poslali. Ale ešte sa čaká na jeden volebný okrsok v obci Borovce, kde je nejaký problém a keď že je to katolícka obec, tak by tam Kdh ešte malo hlasy, no neviem, do akej miery to ovplyvní výsledok volieb.