Pepcia28

Jak kogoś interesuje los Polski i jak się niszczy gospodarkę to polecam to tylko 5 minut . To się nie …

Moim zdaniem nie jest to kwestia PiS, ale każdej opcji politycznej zasiadającej w sejmie, absolutnie KAŻDEJ. Naród jest tak mentalnie ociemniały, zahipnotyzowany narracją sączącą się z TV, że nie potrafi samodzielnie myśleć, analizować, wyciągać wniosków. Mentalnie zniewoleni czy chcemy, czy nie gramy w ICH grę na narzuconych nam zasadach.
Pepcia28

Ciekawa analiza

Czyli już po "potokach", czas na zastopowanie, lub wycofanie się z niniejszej umowy minął.
Rozegrano nas po mistrzowsku.
Pepcia28

Popularne sklepy wycofują płatności gotówką! Od teraz zapłacisz tylko kartą

W artykule stoi jak wół, że w sklepach Aldi i Lidl zapłacimy gotówką a także kartami płatniczymi za wyjątkiem karty Maestro.
Pepcia28

GMO, Alarm dla swiata LEKTOR PL

Straszne to wszystko🫣
Pepcia28

Czysta Ukrainka mówi że polskie dzieci są brudne !

Nie pojmuję waszego odbioru tej informacji. Ona mówi, że polskie dzieci nieskrępowanie eksplorują otaczający je świat, bez tej napinki higienicznej dezynfekcji. Takie było też moje dzieciństwo, gdzie dopiero wieczorem zaganiania byłam do mycia.
Swoją drogą ta pani mija się z prawdą, bo niczym nie skrępowana eksploracja świata przegrała z techniką i elektroniką. Dzieciarnia tkwi że wzrokiem …More
Nie pojmuję waszego odbioru tej informacji. Ona mówi, że polskie dzieci nieskrępowanie eksplorują otaczający je świat, bez tej napinki higienicznej dezynfekcji. Takie było też moje dzieciństwo, gdzie dopiero wieczorem zaganiania byłam do mycia.
Swoją drogą ta pani mija się z prawdą, bo niczym nie skrępowana eksploracja świata przegrała z techniką i elektroniką. Dzieciarnia tkwi że wzrokiem utkwionym w ekran i z niego poznaje świat.
Pracuję z Ukrainkami i z moich obserwacji wynika, że żadna, żadna z nich nie myje rąk po skorzystaniu z toalety😱🤬😡
Pepcia28

MOCNE ŚWIADECTWO Marty Przybyły "BOŻY RECYKLING" - Wojownicy Maryi

PCh24 też raczej milczy w tej sprawie... No chyba, że się mylę. Jeśli jestem w błędzie, to bardzo proszę mnie poprawić- będę wdzięczna.
Pepcia28

🇺🇦Trzeba pomóc ukrainie, dać ukraińcom, przyjąć ukraińców, wysłać na ukrainę, dozbrajać ukrainę, …

Ta krowa w rzeczywistości jest chuda i skóra na niej wisi... A oni doją bez umiaru 🥺
Pepcia28

Wzmocnienie nadzoru sanitarno-epidemiologicznego Polski - Główny Inspektorat Sanitarny - Portal Gov.pl

Barany, którzy dla kilku dni wolnego szli się wymazać przy byle katarku, Ci którzy cichociemnie kupowali sobie QR-kod, Ci, którzy potulnie instalują "zalecane i polecane" apki "ułatwiające" życie już są pod butem. Nadzieja w tych, którzy ciągle są na NIE, wciąż wolni- myślący- wierni prawu Bożemu.
Pepcia28

1 DZIEŃ NOWENNY PRZED ŚWIĘTEM ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Nie wiem, ale osobiście wolę się modlić o Królestwo Boże niż "Królestwo pokoju"
Pepcia28

Ks. prof. Koczwara o bezrozumnym, fałszywym katolicyzmie

Każda cząstka mnie rozpoznaje PRAWDĘ głoszoną przez Ks.profesora Koczwarę.
Pepcia28

Członkowie sekty zagłodzili się na śmierć. Znaleziono ponad 200 ciał - Portal-polski.pl

Autor tego lewackiego artykułu dokonuje swoistej żonglerki pojęciami postu i głodówki. Zrównanie postu z głodzeniem się jest skrajnym nadużyciem. Podanie jako przykład Ks. Natanka razi inteligencję czytelnika.
Pepcia28

Polka milczy w sprawie skandalicznej decyzji i współpracy z rosyjskim miliarderem

No i co się takiego stało? Weź gościu zluzuj trochę, bo szkodzisz sobie tym ujadaniem.
Pepcia28

75 lat temu wykonano wyrok śmierci na Stanisławie Kasznicy, ostatnim dowódcy NSZ

Cześć i chwała Niezłomnym.
Pepcia28

SKANDAL !!! Wydało Się! PIS Dostał Pieniądze za Zamknięcie Polskich Kopalń! - Analiza Ator Finanse

Wszystkie "elyty" są umoczone w tym geszefcie. Nie zależnie kto wygra wybory, to będzie grał w drużynie Szwaba.
Pepcia28

Świętego Biskupa Męczennika kult sfałszowany

Bardzo dobry artykuł ukazujący zakłamanie, przemilczanie niewygodnego "skarbu" i patrona Kościoła. Mamy potężnych opiekunów, wystarczy się do Nich zwrócić o wsparcie, ale jak mamy to robić, gdy nawet o ich zasługach i świadectwach nie mówi się głośno a przeciętny katolik rzadko kiedy sięga po żywoty świętych. To zamilczanie doprowadza do tego, że zamiast prawdziwych kapłanów i obrońców wiary …More
Bardzo dobry artykuł ukazujący zakłamanie, przemilczanie niewygodnego "skarbu" i patrona Kościoła. Mamy potężnych opiekunów, wystarczy się do Nich zwrócić o wsparcie, ale jak mamy to robić, gdy nawet o ich zasługach i świadectwach nie mówi się głośno a przeciętny katolik rzadko kiedy sięga po żywoty świętych. To zamilczanie doprowadza do tego, że zamiast prawdziwych kapłanów i obrońców wiary mamy naganiaczy promujących kursy alfa oraz protestantów przenikających katolickie społeczności.
Pepcia28

MaxTVGO - Dołącz do rewolucji!

Mnie kawa nie jest już potrzeba, po tym filmiku ciśnienie poszło w górę. Najgorsze jest to, że nie mam na kogo oddać głosu. Każde, powtórzę to Każde ugrupowanie jest w taki, czy inny sposób ześwinione.
Pepcia28

Macie swoich?

Dawałam szansę, ostatecznie wszyscy okazali się być sprzedajnymi xxx( tu każdy może użyć niepochlebnego rzeczownika) Nie biorę udziału w farsie, nie nabiorą mnie już.
Pepcia28

Podlascy rolnicy: zalewają nas zboża, mleko i mięso z Ukrainy

Krew się burzy...