Sestra hovorí

Jacinta - Garabandal - - Eucharistia Na Ruku

Peťo, ale Pavol VI. dokumentom Memoriale Domini dal indult niektorým krajinám, čiže už za jeho pontifikátu to začalo. Holandsko, Nemecko a Francúzsko boli prvé krajiny.
Sestra hovorí

Co vakcíny udělají s vaší krvi?

,,nepopiratelné dúkazy,, ... to je strašné aké blbosti sem vešiate
Sestra hovorí

S približne 33 000 obyvateľmi je Gibraltár najvakcinovanejšou krajinou na svete

Z toho, čo na začiatku bolo hovorené, že ochráni pred COVIDOM, pred ťažkým priebehom, zastaví šírenie sa ukázalo, že chráni pred ťažkým priebehom a aj to uvidíme dokedy. Verím, že tá očkovacia bublina čoskoro praskne.
Sestra hovorí

UČITEĽA VARENIA NAŽIVO PO VAKCÍNE COVID-19

Peter a ty máš zdravotnícke vzdelanie aleb si googlil?
Sestra hovorí

UČITEĽA VARENIA NAŽIVO PO VAKCÍNE COVID-19

Z čoho usudzujete ten epileptický záchvat alebo krvácanie do mozgu?

Peter aka nanotechnologia, ved normalne odpadla.
A odkiaľ viete že bola po očkovani?
Sestra hovorí

Grafen má rád stříbro, ale česnek mu nějak nevoní... 🙂

... presne o tomto hovorím. A zabudol ešte na magnetizmus a prikladanie magnetov na miesto vpichu.
Sestra hovorí

DĚSIVÁ PRAVDA O VAKCÍNÁCH PROTI COVIDU-19! BÝVALÁ ZAMĚSTNANKYNĚ PFIZERU K. KINGSTON: „…

Marieta Ria a ostatní. Prosím ešte raz si prečítajte, čo píšem a čítajte s porozumením. Kde som tvrdil, že vakcíny proti Covid 19 sú dobré, neškodné alebo niečo podobné. Alebo kde som ich zastával? Ja tu celú dobu hovorím o tom, že sa tu predkladajú teórie (nanoboty, čipy, parazity, grafén, 5G) v súvislosti buď s očkovaním, testovaním alebo rúškami a že je to podložené iba viedami alebo článkami,…More
Marieta Ria a ostatní. Prosím ešte raz si prečítajte, čo píšem a čítajte s porozumením. Kde som tvrdil, že vakcíny proti Covid 19 sú dobré, neškodné alebo niečo podobné. Alebo kde som ich zastával? Ja tu celú dobu hovorím o tom, že sa tu predkladajú teórie (nanoboty, čipy, parazity, grafén, 5G) v súvislosti buď s očkovaním, testovaním alebo rúškami a že je to podložené iba viedami alebo článkami, ktoré sú vždy buď text bez podpisu, alebo text s podpisom, ale zaručiť sa za autora nemôžeme, alebo sú to videá, kde ktosi vystupuje, hovorí anglicky a napíšu tam že je to taký a taký expert alebo doktor. Upozroňujem, že toto nestačí a ako sa ukázalo pri predošlých 4 témach (5G, nanoboty, čipy na paličkách a parazity), že to boli hoaxy. Jediné o čo sa snažím, aby ste tu nešírili nepravdy, lebo vidím v praxi, čo to s ľudmi robí.
Ani Dr. Torok, ani Dr. Lakota ani Dr. Balák predsa mnou spomínané témy (5G, nanoboty a čipy na tyčinkách do nosa, parazity a grafén) neotvárali. Neviem prečo mi stále vkladáte do úst niečo čo nehovorím.
Marieta Ria, videl som, čo sa cez koronu dialo a nedialo (a malo sa diať) na vlastné oči. Verím, že to raz vyjde na javo. Môj názor na vakcínu je jasný, preto nepleťme dve veci do jedného.
Ešte raz to napíšem jasne. Opakovane s nejakým časovým odstupom sa tu objaví teória, ktorých minimálne 4 sa vôbec nepotrvdili, čo akosi nikomu neprekáža, pretože kľudne zdieľajú piatu aj šiestu. Upozorňujem na opatrnosť, na rezervovaný prístup pri utváraní osobného úsudku o niečom. Kto chce svoj čas namiesto iných vecí venovať sledovaním ľudí z USA o ktorých nič nevieme, aj keď hovoria to, čo radi počujeme, tak to nemá byť dôvod, aby sme niečomu automaticky a nekriticky verili.
Sestra hovorí

DĚSIVÁ PRAVDA O VAKCÍNÁCH PROTI COVIDU-19! BÝVALÁ ZAMĚSTNANKYNĚ PFIZERU K. KINGSTON: „…

Nepočul. Dokázalo sa že nanoboty boli v tých tyčinkách ako sa tu písalo? NIE (ako všetky ostatné wau témy). Tak to dopadne aj s grafénom. Peter som v šoku, čo píšeš, že by Boh niekoho vyzýval aby sa zaoberal grafénom vo vakcíne. A nenahovára to ľuďom skôr diabol, aby boli popletení, podozrievaví, voči sebe nevraživí a presedeli za internetom, novodobým falošným bôžikom, namiesto tomu, aby …More
Nepočul. Dokázalo sa že nanoboty boli v tých tyčinkách ako sa tu písalo? NIE (ako všetky ostatné wau témy). Tak to dopadne aj s grafénom. Peter som v šoku, čo píšeš, že by Boh niekoho vyzýval aby sa zaoberal grafénom vo vakcíne. A nenahovára to ľuďom skôr diabol, aby boli popletení, podozrievaví, voči sebe nevraživí a presedeli za internetom, novodobým falošným bôžikom, namiesto tomu, aby venovali čas modlitbe alebo duchovnému čítaniu?
Sestra hovorí

DĚSIVÁ PRAVDA O VAKCÍNÁCH PROTI COVIDU-19! BÝVALÁ ZAMĚSTNANKYNĚ PFIZERU K. KINGSTON: „…

Zdravotné sestry pichajú tisíce injekcií za svoj život.... Nie, vakcínu som nikdy ešte nepichal, ani nie som očkovaný a ani sa nedám za žiadnych okolností. Martin a apredsasatoci, ja som vo svojom komentári položil otázky, vy to žiaľ ako vždy otáčate a nečítate s porozumením. Iba poukazujem na to, že mikrogramy grafénu snáď nebudú ,,aktivované,, a nebudú z nás zombie. Aké iné toxické účinky to …More
Zdravotné sestry pichajú tisíce injekcií za svoj život.... Nie, vakcínu som nikdy ešte nepichal, ani nie som očkovaný a ani sa nedám za žiadnych okolností. Martin a apredsasatoci, ja som vo svojom komentári položil otázky, vy to žiaľ ako vždy otáčate a nečítate s porozumením. Iba poukazujem na to, že mikrogramy grafénu snáď nebudú ,,aktivované,, a nebudú z nás zombie. Aké iné toxické účinky to bude mať (ak tam naozaj je) to sa uvidí.
Marieta Ria, súhlasím so všetkým, akurát všetko čo máme v rukách a na čo sa mnohí spoliehajú a berú ako bernú mincu, zaručenú pravdu sú príspevky na gloria.tv, videá akýchsi ľudí nevedno odkiaľ, o ktorých nič nevieme, potom zaručene pravdivé uniknuté informácie. Zhrniem to, všetko nie hodnoverné zdroje. Takže trvdiť niečo na základe takýchto pochybných informácií je strieľanie na slepo. Inak čo sa týka vakcín, som taktiež odporca, ale ako som opakoval viackrát - nanočipy, nanoroboty, parazity, 5G a teraz grafén a stále sa nič nepotrvdilo, takže treba byť voči týmto teóriám veľmi zdržanlivý a nestrácať tým čas hlavne keď sme sa očkovať nedali.
Sestra hovorí

DĚSIVÁ PRAVDA O VAKCÍNÁCH PROTI COVIDU-19! BÝVALÁ ZAMĚSTNANKYNĚ PFIZERU K. KINGSTON: „…

Chcem iba pripomenúť, že vakcíka od Pfizeru sa podáva v podstate inzulínovou striekačkou, pretože dávka je po nariedení prášku 0,3 ml. Iba pre porovnanie, bežne sa podávajú intramuskulárne (do svalu) injekcie o objeme 2 ml, prípadne magnézium (MgSO4 10%) 10 ml. Čiže 10 ml a 0,3 ml je značný rozdiel. Píšem to pre to, aby bolo jasné, že 0,3 ml konečného roztoku na podanie sa skladá z prášku z …More
Chcem iba pripomenúť, že vakcíka od Pfizeru sa podáva v podstate inzulínovou striekačkou, pretože dávka je po nariedení prášku 0,3 ml. Iba pre porovnanie, bežne sa podávajú intramuskulárne (do svalu) injekcie o objeme 2 ml, prípadne magnézium (MgSO4 10%) 10 ml. Čiže 10 ml a 0,3 ml je značný rozdiel. Píšem to pre to, aby bolo jasné, že 0,3 ml konečného roztoku na podanie sa skladá z prášku z ampulky + fyziologický roztok 1,8 ml (alebo voda pre injekciu). Jedna ampulka obsahuje prášok, ktorý sa po nariedení použije na 6 vakcín. Jedna vakcína obsahuje 30 mikrogramov mRNA. Mikrogramy, to už je naozaj malé množstvo. Takže sa treba zamyslieť, koľko toho grafénu v tých 0,3 ml môže byť (podstatnú časť tvorí fyziologický roztok). Podľa mňa opäť hovoríme o mikrogramoch (ak tam nejaký grafén je) a musíme is položiť otázku, čo by také mikromnožstvo bolo schopné s človekom spraviť po akejsi ,,aktivácií,,. Spomeňme si na prezentáciu čipového implantátu z roku 2020 ktorý predstavil Elon Musk z Tesly. Čip implantovali prasaťu cez otvor v lebke a celé čo to dokázalo bolo monitorovanie mozgovej aktivity. Čip mal veľkosť 23 x 8 mm. Čiže dvojcentimetrový čip dokáže snímať a bavíme sa o tom, že mikrogramy grafénu z nás spravia ,,zombie,, a bude nás niekto diaľkovo ovládať. To vážne?
Sestra hovorí

Molekulární struktura grafenu (ten byl nalezen ve vakcínách, rouškách i testech) 🔯

Nanomedicína OK, ale potvrdili sa nanočipy na paličkách do nosa? NIE! Potvrdili sa tie čierne parazity na paličkách do nosa? NIE! Potvrdilo sa, že COVID je spôsobený 5G sieťou, ako sa hovorilo na samom začiatku keď to vypuklo v Taliansku? NIE! Potvrdilo sa, že celoplošné testovanie bolo vlastne čipovanie ľudí? NIE! Tak o akých dôkazoch tu hovoríte. Ja poukazujem na tieto konkrétne témy, ktoré tu …More
Nanomedicína OK, ale potvrdili sa nanočipy na paličkách do nosa? NIE! Potvrdili sa tie čierne parazity na paličkách do nosa? NIE! Potvrdilo sa, že COVID je spôsobený 5G sieťou, ako sa hovorilo na samom začiatku keď to vypuklo v Taliansku? NIE! Potvrdilo sa, že celoplošné testovanie bolo vlastne čipovanie ľudí? NIE! Tak o akých dôkazoch tu hovoríte. Ja poukazujem na tieto konkrétne témy, ktoré tu boli. Presne ako som písal vyššie. Ak s niečim nesúhlasím, som zapredaný. Len vy máte pravdu a nik iný a ak ide s vami niekto do pomemiky, je zapredaný a zaslepený.
Sestra hovorí

Molekulární struktura grafenu (ten byl nalezen ve vakcínách, rouškách i testech) 🔯

O akých dôkazoch ale hovoríme? Ktoré z toho, čo som vymenoval sa potvrdilo? Triezvo uvažujúci človek keď niečo málo pravdepodobné počuje, tak si to u seba zaradí do kategórie ,,neviem,, a má nad tým otáznika čaká, čo bude. Keď sa vec ukáže ako hoax, tak to berie ako hoax a ideme ďalej. Ale tu sa vynára teória za teóriou, jedna bizarnejšia ako druhá, nič sa nepotvrdí a ideme ďalej, veríme …More
O akých dôkazoch ale hovoríme? Ktoré z toho, čo som vymenoval sa potvrdilo? Triezvo uvažujúci človek keď niečo málo pravdepodobné počuje, tak si to u seba zaradí do kategórie ,,neviem,, a má nad tým otáznika čaká, čo bude. Keď sa vec ukáže ako hoax, tak to berie ako hoax a ideme ďalej. Ale tu sa vynára teória za teóriou, jedna bizarnejšia ako druhá, nič sa nepotvrdí a ideme ďalej, veríme všetkému a ak náhodou niekto neverí tak ho nazývame zaslepeným. Toto nie je v poriadku.
Sestra hovorí

Molekulární struktura grafenu (ten byl nalezen ve vakcínách, rouškách i testech) 🔯

Najprv 5G siete, potom čipovanie, potom nanoboty, potom parazity v tyčinkách a sme pri graféne.
Sestra hovorí

Biskup Schneider Varuje Pred Moderným Náboženstvom Strachu, Zastrašovania a Paniky

Sedevakantistický kanál ty si si neprečítal, čo som napísal.
Sestra hovorí

Biskup Schneider Varuje Pred Moderným Náboženstvom Strachu, Zastrašovania a Paniky

Prečo by nemohol moslim veriť v jedného pravého Boha, v ktorého veríme my. Za to že je moslim, musí automaticky veriť v iného Boha? A keď je moslim ešte moslim a je katechumen a túži vstúpiď do RKC, tak v akého Boha verí? Po krste zrazu verí v iného Boha? Aj moslim môže veriť v Trojjediného Boha, v ktorého veríme my. Problém je v tom, že vkladáš do slov biskupa iné významy, také, aké sám chceš …More
Prečo by nemohol moslim veriť v jedného pravého Boha, v ktorého veríme my. Za to že je moslim, musí automaticky veriť v iného Boha? A keď je moslim ešte moslim a je katechumen a túži vstúpiď do RKC, tak v akého Boha verí? Po krste zrazu verí v iného Boha? Aj moslim môže veriť v Trojjediného Boha, v ktorého veríme my. Problém je v tom, že vkladáš do slov biskupa iné významy, také, aké sám chceš vidieť, lebo uplatňuješ ,,podľa seba súdim teba,,.
Sestra hovorí

Biskup Schneider Varuje Pred Moderným Náboženstvom Strachu, Zastrašovania a Paniky

Unam Sanctam, podľa mňa máš v sebe niečo nevyriešené, preto sa takto správaš a mal by si sa o to začať zaujímať, riešiť si to. Vyhľadaj odbornú pomoc, bez urážky. Musíš brať do úvahy povahu človeka. Biskup Schneider ovláda viacero jazykov, je to intelektuál, povahovo sa javí veľmi pokojne. Nečakaj od neho udieranie päsťou do stola. Vypočuj si niektoré jeho rozhovory čo robil po Amazonskej synode …More
Unam Sanctam, podľa mňa máš v sebe niečo nevyriešené, preto sa takto správaš a mal by si sa o to začať zaujímať, riešiť si to. Vyhľadaj odbornú pomoc, bez urážky. Musíš brať do úvahy povahu človeka. Biskup Schneider ovláda viacero jazykov, je to intelektuál, povahovo sa javí veľmi pokojne. Nečakaj od neho udieranie päsťou do stola. Vypočuj si niektoré jeho rozhovory čo robil po Amazonskej synode alebo sú dostupné aj nejaké videohovory. V týchto rozhovoroch jasne a priamo pomenoval problémy a nevyhol sa ani slušnej a bratskej kritike priamo na najvyššie miesta. Nečakaj od flegmatika reakciu cholerika a hlavne podľa toho nesúď. Resp. celkovo prestaň so súdením iných, radšej sa modli a sprav si hĺbkové spytovanie svedomia, možno budeš prekvapený.
Sestra hovorí

Návšteva pápeža na Slovensku je ohrozená! Nedeľná operácia, ktorú podstúpil, nebola taká bezproblém…

Chystáte sa niekto? Zatial zo svojho okolia nepoznam ani jedneho katolika ktory by mal zaujem.
Sestra hovorí

Biskup Schneider Varuje Pred Moderným Náboženstvom Strachu, Zastrašovania a Paniky

Unam Sanctam SK, zatial som videl iba to, ze si vsetkych oznacil za heretikov. Mohol by si nam teda dat nejaky vzor, priklad pravoverneho biskupa, papeza, ktoreho by sme mali drzat? Dakujem
Sestra hovorí

Pereat Ecclesia: Toto Je Vatikánske Pojednávanie, Ktoré Urobí Viac Škody Ako Úžitku

16.9. vošla a 11.9. vyšla? cestovala v čase?