uk.news
8

Іспанія: Дуже дорога вервиця

Хосе Андрес Кальдерон був оштрафований на загальну суму 3600 євро за те, що разом з іншими молився вервицю в Мадриді. Він розпочав мирну вервицю …More
Хосе Андрес Кальдерон був оштрафований на загальну суму 3600 євро за те, що разом з іншими молився вервицю в Мадриді.
Він розпочав мирну вервицю на сходах церкви Інмакуладо Корасон де Марія в листопаді, в період національних заворушень. Це місце знаходиться недалеко від штаб-квартири правлячої Соціалістичної робітничої партії.
До 27 листопада, коли режим заборонив регулярні вервиці, на них регулярно збиралося до 500 осіб. Після цього кількість учасників збільшилася. Деяких людей заарештували і оштрафували. В Інтернеті широко поширилося відео, як 60-річну жінку заштовхали в поліцейський фургон.
Адвокат оскаржив заборону як порушення права на зібрання. У грудні провінційний суд Мадрида відхилив апеляцію. Люди продовжували молитися.
Хосе Андрес Кальдерон, організатор заходу, оголосив 15 травня, що його втретє оштрафували на 1200 євро: "Молитися Розарій в Іспанії дорого", - прокоментував він.
Того ж вечора він знову був на вулиці, молячись заборонений Розарій. Він готовий продовжувати.
More
uk.news
15

Швейцарські єпископи хочуть жінок-дияконів

Швейцарські єпископи 13 травня представили у Ватикані звіт про місцевий синод, присвячений синодальності. Витяги з нього: - "Синодальні рішення, …More
Швейцарські єпископи 13 травня представили у Ватикані звіт про місцевий синод, присвячений синодальності. Витяги з нього:
- "Синодальні рішення, які маргіналізують або виключають людей та їхній досвід, особливо жінок, квір-людей та соціально незахищених, суперечать місії Церкви".
- "Визнання рівної хресної гідності чоловіків, жінок і квір-людей має бути прожите і засвідчене в будівництві синодальної Церкви".
- "Важливим є питання [...] включення жінок у всі [!] служіння".
- "Виключення жінок зі священства вже не сприймається в багатьох місцях".
- "Відкриття дияконії для жінок слід вітати, коли це виражає розвиток у напрямку визнання рівної хрещеної гідності чоловіків і жінок у Церкві".
- "Особлива форма дияконії "для жінок" буде розглядатися в швейцарському контексті як вираз приниження жінок, так само як і градація дияконії по відношенню до рукопокладеного служіння".
Католицька Церква в Швейцарії клінічно мертва, але все ще дуже багата завдяки дуже прибутковій системі церковного …More
uk.news
11

Австралія: Архиєпископ пожинає ненависть за захист здорового глузду

Архиєпископ Хобарту, Австралія, Джуліан Портеус засудив кампанію, спрямовану на перевертання християнських моральних принципів. Як наслідок, …More
Архиєпископ Хобарту, Австралія, Джуліан Портеус засудив кампанію, спрямовану на перевертання християнських моральних принципів.
Як наслідок, вороги здорового глузду відповіли з сильною ненавистю. У пастирському листі від 2 травня ("Ми - сіль для землі") владика Портос зробив заяви про людську гідність, релігійну та батьківську свободу.
Наприклад, він сказав: "Вірячи в Бога як Творця, ми розглядаємо нашу чоловічу і жіночу ідентичність як дар. Тому ми розглядаємо спроби відокремити гендер від біологічної статі як заперечення реальності того, ким ми є".
І ще: "Бог створив чоловіка і жінку як сексуально взаємодоповнюючі. Це означає, що в сексуальному плані ми буквально створені для протилежної статі".
Митрополит Портеус критикує радикалізм, що панує в Церкві. Портос критикує радикалізоване лобі трансвеститів, дитячі аборти, самогубства через евтаназію, гомосексуальні псевдо-шлюби і "пробуджену" пропаганду, яка бореться проти здорового глузду ("традиційних цінностей і вірувань").
Гомосексуальні …More
uk.news
18

Мексиканська єпархія виграла справу проти трансвестита

У квітні федеральний апеляційний суд Мексики відхилив спробу пропагандиста-трансвестита змусити Церкву змінити записи про хрещення на користь …More
У квітні федеральний апеляційний суд Мексики відхилив спробу пропагандиста-трансвестита змусити Церкву змінити записи про хрещення на користь самодекларації людини.
У 2021 році чоловік, який страждає від гендерних уявлень про те, що він є "жінкою", стверджував, що мексиканське законодавство про недоторканність приватного життя вимагає від єпархії Керетаро задовольнити його прохання, незважаючи на біологічну реальність та історичні факти.
В результаті Національний інститут захисту даних Мексики постановив, що єпархія повинна внести зміни до записів про хрещення.
Єпархія оскаржила це рішення і виграла в окружному суді. Апеляційний суд залишив це рішення в силі на тій підставі, що Церква має конституційно захищене право керувати своїми внутрішніми справами без втручання держави.
Це рішення створює важливий прецедент захисту релігійної свободи та автономії Церков і релігійних організацій в Мексиці від фашистської пропаганди гомосексуалізму.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
11

Літня бельгійка хоче стати "дияконом" і судиться з церквою

62-річна Віра Дюшойт судиться з Церквою в Бельгії за "дискримінацію" через те, що не може стати дияконом. Дюсаушуа вже 30 років працює в парафії …More
62-річна Віра Дюшойт судиться з Церквою в Бельгії за "дискримінацію" через те, що не може стати дияконом.
Дюсаушуа вже 30 років працює в парафії Херент, що поблизу Левена, у фламандському Брабанті, де вона очолює похорони та літургії слова. У парафії немає священика.
Вона намагалася вступити на чотирирічний курс, щоб стати дияконом, але отримала відмову, і вважає цю відмову "гендерною дискримінацією".
"Я дійсно розлючена, але я також рішуча", - сказала вона в інтерв'ю бельгійській державній телерадіокомпанії Rtbf.be (14 травня), яка відома своїми антицерковними позиціями.
Прес-секретар архиєпархії Мехелен-Брюссель захистив це рішення: "На даний момент (sic) тільки чоловіки можуть бути висвячені в диякони. Тому немає сенсу проводити формацію, тому що остаточне становлення єпископату неможливе".
Речник додав: "Бельгійські єпископи виступають за [недієздатних] жінок-дияконів".
Суд в Мехелені має один місяць на прийняття рішення.
Нинішній архиєпископ Мехелен-Брюссель 55-річний Люк Терлінден …More
uk.news
11

Єпархія заборонила священикам спілкуватися з медіа-активістами ("журналістами")

Єпархія Буффало, штат Нью-Йорк, прийняла правила, які вимагають від священиків і працівників єпархії консультуватися з єпархіальними чиновниками …More
Єпархія Буффало, штат Нью-Йорк, прийняла правила, які вимагають від священиків і працівників єпархії консультуватися з єпархіальними чиновниками перед тим, як розмовляти з так званими репортерами.
У новій політиці йдеться про те, що єпархіальні чиновники, відповідальні за комунікації, "або безпосередньо відповідатимуть на запит, або працюватимуть з працівником, щоб надати відповідь на запит".
Джо Мартоне, директор єпархії з комунікацій, зазначає: "Що ми насправді намагаємося зробити, так це не придушити комунікацію єпархії, ми намагаємося її координувати".
Це зрозуміло, адже багато священиків наївні і не розуміють, що медіа-активісти не зацікавлені в правді. Натомість вони розмовляють з людьми лише для того, щоб просувати власний порядок денний і наратив.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
10

Воздвиження на хресті? Богохульство без обмежень

Преподобний Томас МакХейл, 53-річний священик парафії Непорочної Діви Марії в Блекхіллі, графство Дарем, Англія, у своїй проповіді у Страсну п'ятницю …More
Преподобний Томас МакХейл, 53-річний священик парафії Непорочної Діви Марії в Блекхіллі, графство Дарем, Англія, у своїй проповіді у Страсну п'ятницю заявив, що у Христа була ерекція, коли він помирав на хресті.
Потураючи своїм хворим фантазіям, 53-річний американець заявив, що в результаті страти через розп'яття до нижньої частини тіла Христа повинна була приливати кров.
Один з парафіян пояснив це виданню TheTimes.co.uk (11 травня): "Він сказав людям, що Ісус помер з ерекцією. Аудиторія була шокована. Там були молоді сім'ї".
Скарги на "вульгарну" проповідь призвели до "поточного" розслідування, повідомив прес-секретар єпархії Гексхема і Ньюкасла. Страсна п'ятниця була 29 березня. Справа могла бути "розслідувана" за 10 хвилин. "Розслідування, що триває", отже, означає, що немає ніякого бажання прийти до якогось висновку.
Зображення: diocesehn.org.uk, Переклад зі штучним інтелектом
newsQsxycwazrx
uk.news
14

Іспанія: Цілий монастир Бідних Клерів приєднався до групи седевакантистів

Монахині Белорадо з архиєпархії Бургоса, Іспанія, оголосили, що виходять з-під юрисдикції архиєпархії, щоб приєднатися до єпископа Пабло де Рохаса …More
Монахині Белорадо з архиєпархії Бургоса, Іспанія, оголосили, що виходять з-під юрисдикції архиєпархії, щоб приєднатися до єпископа Пабло де Рохаса Санчеса-Франко. 15 монахинь з Белорадо відомі тим, що продають солодощі.
Де Рохас отримав освіту в школі Opus Dei, а згодом зблизився зі Священичим товариством Пія X. У 2005 році він заснував власну "Pía Unión de San Pablo Apóstol" в Більбао. Ця група налічує близько 100 членів і кілька "священнослужителів" і якимось чином пов'язана з Palmar de Troya, Севілья, групою, яка має власного "папу", що походить зі Швейцарії і винайшла свій власний Novus Ordo.
У штаб-квартирі де Рохаса в Більбао скрізь орнаменти, книжкові шафи, вишукані меблі, посуд і покоївки в чепчиках. У 2017 році він брав участь у показі моди 1900-х років в Більбао, організованому Фернандо Ботансом, який позиціонує себе як гомосексуаліст і який, згідно з InfoVaticana.com, має близькі стосунки з де Рохасом.
Де Рохас був "висвячений" на "єпископа" седевакантистом Даніелем Доланом,…More
uk.news
13

Fiducia Supplicans: Іспанська єпархія дійшла висновку, що одне порушення спричинило інше порушення

Єпархія Пласенсії, Іспанія, оприлюднила 13 травня заяву без підпису щодо нещодавнього гомосексуального [псевдо] благословення в парафіяльній …More
Єпархія Пласенсії, Іспанія, оприлюднила 13 травня заяву без підпису щодо нещодавнього гомосексуального [псевдо] благословення в парафіяльній церкві міста Міахадас.
В даний час єпархію руйнує єпископ Ернесто Бротонс, який несе повну відповідальність за цю заяву. Його текст обіцяє, що "були вжиті відповідні канонічні заходи", що нічого не означає.
У явному протиріччі з реальністю, заява Бротонса заперечує, що був "будь-який намір" імітувати таїнство. Все шоу було змодельоване під весілля, включаючи двох переодягнених гомосексуалістів і священика. Всі могли бачити, що це була імітація таїнства.
У заяві критикується лише те, що "форми явно порушували положення" ватиканського пропагандистського тексту про гомосексуалізм "Fiducia supplicans". Єпископ наполягає на тому, що він "вірить" в "цінність" богохульного благословення гріха.
Закінчує о. Бротонс крокодилячими сльозами: "Ми глибоко шкодуємо про скандал і плутанину, які викликало і може викликати неправильне застосування Декларації".
More
uk.news
10

Помилково звинувачений: З американського єпископа зняли абсурдні звинувачення

З 78-річного єпископа-помічника на пенсії Реймонда Чаппетто з Брукліна зняли звинувачення в тому, що він "неправильно розглянув" справу про …More
З 78-річного єпископа-помічника на пенсії Реймонда Чаппетто з Брукліна зняли звинувачення в тому, що він "неправильно розглянув" справу про зловживання.
Він був генеральним вікарієм Бруклінської єпархії з 2013 по 2022 рік. У 2021 році його звинуватили в тому, що він не повідомив парафії про те, що преподобному Уріріогену Окрокото заборонено контактувати з неповнолітніми. В результаті Чапетто звинуватили в тому, що він потенційно наражав на небезпеку неповнолітніх.
Преподобний Окрокото мав історію "порушень кордонів" з дівчатами-підлітками. Після лікування в психіатричній клініці в червні 2021 року його призначили на парафію в Брукліні. За кілька тижнів Окрокото бачили на парафії в компанії дівчинки-підлітка. У жовтні 2021 року його знову відсторонили від служіння, і він досі перебуває у відстороненні.
Бруклінська єпархія повідомила PillarCatholic.com (13 травня), що Дикастерія у справах єпископів Ватикану після розслідування дійшла висновку, що звинувачення проти Чаппетто були "явно …More
uk.news
10

Чиказький священик: Вибачте за "вибір слів" у гомосексуальному "благословенні"

Преподобний Джозеф Вільямс, C.M., парох парафії св. Вікентія де Поля в Чикаго, 8 травня приніс "фасадні" вибачення за своє [псевдо] благословення …More
Преподобний Джозеф Вільямс, C.M., парох парафії св. Вікентія де Поля в Чикаго, 8 травня приніс "фасадні" вибачення за своє [псевдо] благословення двох лесбійок 21 квітня.
Схоже, що Вільямс був змушений вибачитися. Він шкодує лише про "мову благословення", використання церкви і літургійних облачень, але наполягає, що "хотів як краще".
"Та форма, яку прийняло благословення, як показано на відео, була обумовлена моєю спробою подарувати їм осмислений (!) момент Божої благодаті (!)".
Лише коли відео з псевдовінчанням стало вірусним, Вільямс зрозумів, що "зробив дуже поганий вибір слів".
"Я глибоко шкодую про будь-яку плутанину і/або гнів, які це викликало, особливо у народу Божого".
Він не вибачився за скоєне богохульство, не буде покараний і не отримає жодних відшкодувань.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
12

Антихрист - хороший хлопець

Ек опублікував аналіз антихриста на сайті Caminante-Wanderer.Blogspot.com (6 травня). - Не ідоли язичництва є справжніми ідолами, а ідоли володіння, престижу …More
Ек опублікував аналіз антихриста на сайті Caminante-Wanderer.Blogspot.com (6 травня).
- Не ідоли язичництва є справжніми ідолами, а ідоли володіння, престижу, задоволення і влади; в них втілене рабство.
- Диявол править і тримає людей у рабстві через закон гріха, і тому називається "князем світу цього" (Ів. 12).
- Христос не був зацікавлений в обміні однієї релігії на іншу, але хотів дійти до кореня людської проблеми: людського серця.
- Христос протистояв не царям свого часу, які були лише маріонетками, а Тому, хто віддавав їм накази. Христос протистояв не багатіям, а грошам, які їх створили; не грішникам, а гріху, який він знищив на хресті.
- Спаситель прийшов, щоб "перевернути" світ, тобто повернути його туди, де він був до гріхопадіння. "Re-volvere" в перекладі з латинської мови, в застосуванні до планет, означає повернути їх на свій істинний шлях.
- "Революційна робота" Церкви, її святих і мучеників, з часом зростала.
- На противагу цій революції з'являється схожа, але протилежна …More
uk.news
16

Перу визнала трансвестизм психічним розладом

Міністерство охорони здоров'я Перу (MINSA) вирішило включити Міжнародну класифікацію хвороб ВООЗ (ICD-10) в систему медичного страхування (PEAS). 10 …More
Міністерство охорони здоров'я Перу (MINSA) вирішило включити Міжнародну класифікацію хвороб ВООЗ (ICD-10) в систему медичного страхування (PEAS).
10 травня цього року перуанська виконавча влада схвалила указ, який стосується трансвеститів.
Таким чином, Міністерство охорони здоров'я (MINSA) вирішило включити Міжнародну класифікацію хвороб ВООЗ (ICD-10) в систему медичного страхування (PEAS), що передбачає визнання гомосексуальних "ідентичностей", особливо тих, хто ідентифікує себе як трансвестити, як патологію.
Діагнози МКХ-10, пов'язані з різними проявами сексуальності та гендерної [псевдо] ідентичності, тепер вважатимуться психічними розладами, що покриваються Національною службою охорони здоров'я.
Хоча метою цього заходу є сприяння та увага до відповідних людей, указ викликав інтенсивні дебати та невдоволення серед гомосексуальних лобі, які роками намагалися представити свою поведінку як нормальну, яка може коливатися залежно від часу доби або навіть пори року.
До 2010 року Всесвітня …More
uk.news
17

Fiducia Supplicans: Чергове гомосексуальне богохульство в церкві

Під впливом гомосексуальної пропаганди Франциска "Fiducia supplicans" у церкві Нуестра Сеньйора де Белен в Міахадасі, єпархія Пласенсія, Іспанія, …More
Під впливом гомосексуальної пропаганди Франциска "Fiducia supplicans" у церкві Нуестра Сеньйора де Белен в Міахадасі, єпархія Пласенсія, Іспанія, відбулося гомосексуальне [псевдо] благословення.
Один з двох наложників-гомосексуалістів зізнався в соціальній мережі, що їхня співучасть у гріху була запеклою і тривала протягом 30 років.
"Ми були дуже щасливі, що змогли зробити це в Церкві, бути першою гомосексуальною парою з багатьох, які прийшли", - оголосив він.
Схоже, що ініціатива святотатства виходила від дона Енріке Гомеса Родрігеса, парафіяльного священика, про що свідчить допис однієї з наложниць: "ДЯКУЮ тобі, Енріке, за те, що запропонував нам отримати благословення у Вифлеємському храмі, на що ми ні хвилини не вагаючись відповіли "так". Це була прекрасна церемонія".
Під час [псевдо] благословення обидва гомосексуалісти тримали по свічці, а священик був одягнений в альбу і палантин.
Гомес Родрігес відомий своєю прогомосексуальною слабкістю. Проте він є членом Ради священиків єпархії …More
uk.news
8

Гомосексуальний розкол затьмарив англіканську зустріч у Римі

Англіканські спільноти з усього світу зустрілися в Римі з 29 квітня по 3 травня. Були присутні 32 провінції, але дев'ять - ті, що мають молодих членів …More
Англіканські спільноти з усього світу зустрілися в Римі з 29 квітня по 3 травня. Були присутні 32 провінції, але дев'ять - ті, що мають молодих членів і зростають у кількості - були відсутні.
Більшість з них відмовилися бути присутніми з міркувань совісті. Архиєпископ-мирянин Кентерберійський Джастін Уелбі пролив крокодилячі сльози, описуючи англіканський розкол, який він сам створив, як "дуже тривожний".
"Справжньою проблемою залишається рішення Церкви Англії розглянути питання про те, наскільки вона буде підтримувати благословення пар в гомосексуальних відносинах", - визнав він.
Франциск прийняв учасників зустрічі 2 травня. Він попросив про молитву пропагандистів гомосексуалізму і єретиків: "Моя робота важка. Будь ласка, моліться за мене".
Зображення: Vaticna Media, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
32

Навернення до Церкви спричинило дивні явища

Джейм Клюн з Атланти, штат Джорджія, розповіла на сайті NcRegister.com (6 травня) про "дивні події" в її будинку, коли її сім'я почала процес навернення …More
Джейм Клюн з Атланти, штат Джорджія, розповіла на сайті NcRegister.com (6 травня) про "дивні події" в її будинку, коли її сім'я почала процес навернення до католицизму.
Вона і її чоловік прийняли хрещення, миропомазання і Святе Причастя під час цьогорічної Великодньої Служби Божої. До навернення сім'я відвідувала позаконфесійну релігійну групу з великими відеоекранами, слабкою музикою і доброзичливим проповідником. У них двоє маленьких дітей.
Джейм Клюн вивчала історію ранньої Церкви і виявила, що її вірування співпадають з віруваннями Католицької Церкви. Її та її чоловіка приваблювали традиції, літургія і таїнства Церкви.
Коли вони почали офіційний процес навернення, вони зіткнулися з дивними явищами в їхньому домі.
- У кімнатах, де нікого не було, вмикалося світло.
- Велике арочне вікно з незрозумілих причин розбилося, розкидавши тисячі осколків по підлозі.
- З кухонної раковини витікала вода.
- Туалети переповнилися. - Септик переповнився. - Пральна машина протікала, але технік не …More
uk.news
23

Пам'ятаєте заклик Франциска "Не плодіться, як кролики"? Тепер він хоче "більше дітей".

Франциск закликав італійців 10 травня народжувати дітей, закликаючи до довгострокової політики допомоги сім'ям і попереджаючи, що демографічна …More
Франциск закликав італійців 10 травня народжувати дітей, закликаючи до довгострокової політики допомоги сім'ям і попереджаючи, що демографічна криза в країні загрожує майбутньому.
"Кількість народжень - це перший показник надії народу, - сказав Франциск на щорічному зібранні просімейних груп. "Без дітей і молоді країна втрачає прагнення до майбутнього".
Народжуваність в Італії, і без того одна з найнижчих у світі, неухильно падає вже близько 15 років і в минулому році досягла рекордно низького рівня - 379 000 немовлят.
У 2015 році Франциск заявив, що католики не повинні "плодитися, як кролики". Він стверджував, що "відповідальне батьківство" вимагає від подружжя регулювати народження своїх дітей.
Зображення: VATICAN MEDIA Divisione Foto, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
15

Єпископ Стрікленд: "Я не седевакантист".

Єпископ Джозеф Стрікленд написав на сайті BishopStrickland.com (9 травня), що "невелика кількість людей" назвала його седевакантистом. Стрікленд описує …More
Єпископ Джозеф Стрікленд написав на сайті BishopStrickland.com (9 травня), що "невелика кількість людей" назвала його седевакантистом.
Стрікленд описує седевакантизм як фальшиву віру і твердження, що після смерті Папи Пія XII в 1958 році не було жодного дійсного Папи, а також те, що таїнство Священних Таїнств є недійсним в Novus Ordo.
Стрікленд пише: "Я хочу чітко заявити, що я не є і ніколи не був седевакантистом, про що повинні знати більшість людей, які читали мої пастирські листи".
І далі: "Я з великою повагою ставлюся до посади папства - намісника Христа - і регулярно цитую вчення Папи Івана Павла II і Бенедикта XVI, а також інших Пап, які займали кафедру святого Петра після II Ватиканського собору".
Він не згадує Франциска, але молиться, щоб папство "завжди стояло як видимий знак істини, ясності та єдності для Христа і вірних".
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
17

Літургія: Полеміка Франциска не має сенсу

"Літургія без єднання людини з Богом - це відхилення", - справедливо написав Франциск 10 травня делегації "Вищого інституту літургії Барселони" в …More
"Літургія без єднання людини з Богом - це відхилення", - справедливо написав Франциск 10 травня делегації "Вищого інституту літургії Барселони" в Іспанії.
Але йому не спало на думку, що саме в цьому полягає проблема секуляризованого Novus Ordo.
Він додав ще одну істину: "Відхиленням, наприклад, була б літургія, поневолена рубрикацією, яка не сприяє єднанню з Богом".
Насправді, рубрики (тобто інструкції про те, як має відбуватися літургія) настільки точні і детальні, що звільняють священика від необхідності бути шоуменом, який повинен придумувати хід того, що має відбуватися, зосереджуючись на аудиторії, а не на Богові.
Рубрики ведуть священика за собою, щоб він міг повністю зосередитися на "єднанні людини з Богом".
Франциск попросив літургістів "працювати над тим, щоб оживити нашу щоденну літургію", тим самим визнавши, що Novus Ordo мертвий.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
20

Пропаганда церковної ненависті в Канаді: Витратили $8 млн і нічого не знайшли

Канадський "Департамент відносин між короною та корінними народами" підтвердив, що витратив 7,9 мільйонів канадських доларів (!) на розкриття "…More
Канадський "Департамент відносин між короною та корінними народами" підтвердив, що витратив 7,9 мільйонів канадських доларів (!) на розкриття "нестерпної правди" про "безіменні могили" в колишній католицькій школі-інтернаті для індіанців у Камлупсі.
Те, що всі знали з самого початку: Жодного "масового поховання" не було знайдено, незважаючи на гігантську пропагандистську бурю в ЗМІ з боку олігархів, які стверджували про їх існування і навіть поставили Франциска на коліна. Це все було обманом.
І що ще цікаво: Не було жодного публічного розкриття того, як були використані кошти на пошук неіснуючих масових поховань, повідомляє WesternStandard.news (9 травня).
Оголошення про виявлення 215 могил дітей [всі померли протягом тривалого періоду часу з природних причин] на території школи-інтернату Камлупс в 2021 році "Першою нацією", піар-організацією канадських індіанців, викликало міжнародний резонанс, включаючи "вибачення" з боку Франциска.
Насправді ж Церква виконала героїчну роботу в дуже …More