nukula
6010.4K
01:29
Generał zamordowany. Gen. Petelicki, wybitny wojskowy, członek polskiego kontrwywiadu został zamordowany. Jego ciało znaleziono dzisiaj (tj. sobota) w garażu, z kilkoma ranami postrzałowymi. Kolejny …More
Generał zamordowany.
Gen. Petelicki, wybitny wojskowy, członek polskiego kontrwywiadu został zamordowany. Jego ciało znaleziono dzisiaj (tj. sobota) w garażu, z kilkoma ranami postrzałowymi. Kolejny człowiek, który znał prawe nie żyje. Dla rodziny niechaj będzie pocieszeniem fakt, że zginął w Uroczystość Niepokalanego Serca Maryi. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... Chwała bohaterom.
Jedrek
RADEK29 — 2012-06-17 21:51:25:
Zastanawiam się ile Media jeszcze będą nam wciskały kłamstwo że to kolejne samobójstwo a nie powiedzą że elity likwidują tych którzy są niewygodni i wiedzą za dużo o Tym wszystkim co naprawdę się dzieje za Kurtyną Obecnej Władzy Po 🤬
=========================================
.......dopóty ,dopóki ludzie nie przestaną oglądać i słuchać media żydo -masońskie ,…More
RADEK29 — 2012-06-17 21:51:25:
Zastanawiam się ile Media jeszcze będą nam wciskały kłamstwo że to kolejne samobójstwo a nie powiedzą że elity likwidują tych którzy są niewygodni i wiedzą za dużo o Tym wszystkim co naprawdę się dzieje za Kurtyną Obecnej Władzy Po 🤬
=========================================
.......dopóty ,dopóki ludzie nie przestaną oglądać i słuchać media żydo -masońskie ,które systematycznie spierają im mózgi aby osiągnąć swój cel!
Jedrek
daniel.k — 2012-06-17 22:30:04:
Gen. Sławomir Petelicki Nie Żyje! | Komorowski o gen Petelickim w debacie prezydenckiej w 2010r ;
www.youtube.com/watch
============================================
......tu nie potrzeba komentarza !!!
w nazwisku Komorowski -zawiera się cała odpowiedź .
One more comment from Jedrek
Jedrek
Wolnyczlowiek — 2012-06-17 21:08:05:
Jedrek właśnie chciałem podać ta sama stronę co Ty ;) hehe. Widać myślimy podobnie ...
==========================================
......nic obecnie nie dzieje się przypadkowo !!! albo będziemy czujni i waleczni -albo skończymy wszyscy podobnie!
daniel.k
Gen. Sławomir Petelicki Nie Żyje! | Komorowski o gen Petelickim w debacie prezydenckiej w 2010r ;
www.youtube.com/watch
Jolinar
Wydaje mi się, że to celowe działanie mające na celu sterroryzowanie części Polskiego społeczeństwa (tej która wie, że to nie samobójstwo). Czemu tak uważam? Ponieważ jest wiele niewykrywalnych lub ciężko wykrywalnych metod zabójstw np. trucizna. Jeśli trucizna zabija w sposób zbliżony do naturalnej śmierci (np.zatrzymanie akcji serca czyli wymuszony zawał) i jest ciężka do wykrycia (np. rozkłada …More
Wydaje mi się, że to celowe działanie mające na celu sterroryzowanie części Polskiego społeczeństwa (tej która wie, że to nie samobójstwo). Czemu tak uważam? Ponieważ jest wiele niewykrywalnych lub ciężko wykrywalnych metod zabójstw np. trucizna. Jeśli trucizna zabija w sposób zbliżony do naturalnej śmierci (np.zatrzymanie akcji serca czyli wymuszony zawał) i jest ciężka do wykrycia (np. rozkłada się w organizmie w ciągu kilku godzin) to jest to idealna metoda uciszenia niewygodnej osoby w sposób oficjalnie naturalny. Taką truciznę można dość łatwo zaaplikować, choćby poprzez igłę (oczywiście wszystko zależy od śmiertelnej dawki, nie zawsze wystarczy lekkie ukłucie, czasem trzeba podać w żywności co jest trudniejsze). Przy użyciu takich metod prawdę zazwyczaj zna tylko Bóg, wykonawca i zleceniodawca.
Użycie takich ordynarnych metod jak wymuszone powieszenie albo strzał w głowę przy których trzeba uruchamiać całą machinę propagandową, żeby zataić morderstwo (a i tak zawsze coś wycieknie przy ukrywaniu prawdy) jest wg. mnie celowym działaniem.
Tak samo jak w ordynarny (rzekłbym nieprofesjonalny gdybym nie uważał że to ma swój cel) sposób przeprowadzone niszczenie dowodów (cięcie i mycie wraku). Tylko wyborca Platformy może być tak niekumaty, żeby nie rozumieć, że to niszczenie dowodów (wrak jest głównym dowodem). Moim zdaniem miało to na celu silne podbudowanie wachlarza argumentów podejrzliwych, którzy zawsze tworzą "teorie spiskowe" tak by wersja zamachu miała silne podstawy. W połączeniu z machiną propagandową mainstreamu, partii rządzącej, celebrytów i kosmopolitów oraz części hierarchów kościoła katolickiego lansującej "niepodważalną" wersję MAK-u i pancernej brzozy udało im się podzielić Polaków na POlaków i pisiorów, oszołomów, moherów, tych od Rydzyka (czyli tzw. wyznawców religii smoleńskiej). Mamy więc teraz tutaj skutek w postaci wojny domowej. Obie strony się zwalczają, jest medialna burza, a Tusk i jego ziomki wykorzystują ten medialny zgiełk żeby się bardziej nachapać. Bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Platformusy z pisiorami się leją, a Platforma Obywatelska korzysta.
daniel.k
Dlaczego musiał umrzeć ???
Jak podaje PAP, ciało generała Sławomira Petelickiego znaleziono w garażu budynku, w którym mieszkał, z kilkoma ranami postrzałowymi. Większość mediów sugeruje samobójstwo, czemu z kolei zaprzeczają wojskowi znający generała. Miał 66 lat.
Czy to kolejne "samobójstwo" posmoleńskie?

Poniżej publikujemy dramatyczny list założyciela GROM-u do Donalda Tuska z 22 kwietnia …More
Dlaczego musiał umrzeć ???

Jak podaje PAP, ciało generała Sławomira Petelickiego znaleziono w garażu budynku, w którym mieszkał, z kilkoma ranami postrzałowymi. Większość mediów sugeruje samobójstwo, czemu z kolei zaprzeczają wojskowi znający generała. Miał 66 lat.

Czy to kolejne "samobójstwo" posmoleńskie?

Poniżej publikujemy dramatyczny list założyciela GROM-u do Donalda Tuska z 22 kwietnia 2010, w którym generał przedstawił punkty, jakie należy wypełnić, aby uratować polskie siły zbrojne i system antykryzysowy państwa.

LIST OTWARTY

DO PREMIERA DONALDA TUSKA

Panie Premierze!

Zakończyła się Żałoba Narodowa po największej Tragedii w historii powojennej Polski. W wyniku karygodnych zaniedbań, niekompetencji i arogancji staliśmy się jedynym na świecie krajem, który w jednym momencie stracił całe Dowództwo Wojska, ze Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej na czele. Apeluję do Pana o podjęcie radykalnych kroków mających na celu ratowanie Polskich Sił Zbrojnych i systemu antykryzysowego Państwa.

W trybie pilnym należy:
1. Rozwiązać Wojskową Prokuraturę i powierzyć prowadzone przez nią sprawy Prokuraturze Cywilnej. Będzie to zgodne z wcześniejszymi wnioskami Prawa i Sprawiedliwości popartymi przez Platformę Obywatelską, których orędownikami byli między innymi Świętej Pamięci Poseł Zbigniew Wassermann i Generał Franciszek Gągor.

2. Ustanowić pełnomocnika Rządu d/s ratowania naszych Sił Zbrojnych i powołać na to stanowisko generała dywizji Waldemara Skrzypczaka (byłego dowódcę Wojsk Lądowych, który miał odwagę głośno mówić o zaniedbaniach w MON), cieszącego się ogromnym autorytetem w Wojsku Polskim.
3. Odwołać Ministra Obrony Narodowej i do czasu wybrania Prezydenta powierzyć kierowanie Resortem przewodniczącemu Ko-misji Obrony Senatu Maciejowi Grubskiemu z Platformy Obywatelskiej, który broniąc żołnierzy z Nangar Khel wykazał się zaangażowaniem i dobrą znajomością problematyki wojskowej. Ministerstwem Obrony może skutecznie kierować tylko osoba nie związana z panującymi tam od lat „betonowymi układami”.

4.Przywrócić na stanowisko Szefa Rządowego Centrum Antykryzysowego doktora Przemysława Gułę.

Ponad rok temu w obecności byłego wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego, profesora Krzysztofa Rybińskiego, przekazałem ministrowi Michałowi Boniemu notatkę na temat karygodnych zaniedbań w Ministerstwie Obrony Narodowej. Zdecydowałem się na to, gdyż Bogdan Klich wysłuchiwał moich rad popartych ekspertyzami specjalistów polskich i amerykańskich, a następnie postępował wbrew logice!

Wszyscy Polacy widzieli tragiczną katastrofę wojskowego samo-lotu CASA C-295M, w której zginęło dwudziestu znakomitych lotników. Tłumaczyłem Ministrowi Klichowi, dlaczego tak się stało, prezentując mu procedury NATO. Minister zapewniał, że wyciągnie z tego wnioski. Nie wyciągnął! Nastąpiła katastrofa wojskowego samolotu BRYZA, w której zginęła cała załoga. Była jeszcze katastrofa wojskowego śmigłowca Mi-24. Pytałem publicznie B. Klicha, ilu jeszcze dzielnych żołnierzy musi zginąć, żeby zaczął konieczne reformy w Wojsku? W sierpniu 2009 roku bohaterską śmiercią zginał kapitan Daniel Ambroziński, którego patrol w Afganistanie Talibowie ostrzeliwali przez sześć godzin, a nasze Lotnictwo nie mogło tam dole-cieć, bo miało za słabe silniki (MI24). Co więcej, jak już doleciało – było nieuzbrojone (Mi-17). Minister Klich zapewniał wtedy publicznie, że w trybie nadzwyczajnym dostarczy do Afganistanu odpowiedni sprzęt. Nie zrealizował tych obietnic, za to wodował uroczyście kadłub Korwety Gawron (który kosztował ponad mi-liard sto milionów złotych), komunikując zdumionym uczestnikom uroczystości, że na tym kończy się program budowy tak potrzebnego Marynarce Wojennej okrętu, gdyż nie ma środków na jego dokończenie.
W ubiegłym roku Bogdan Klich mówił, że robi coś, co nikomu dotąd się nie udało – leasinguje od LOT-u nowoczesne samoloty dla VIP, w miejsce awaryjnego sprzętu z poprzedniej epoki. Teraz twierdzi, że to się nie udało, bo przeszkadzali posłowie.

Gdy Bogdan Klich leciał dwukrotnie do Afganistanu, w niepotrzebną PR-owską podróż, wyleasingował dla siebie Boeinga Rumuńskich Linii Lotniczych za 150 tys. zł. Dodać należy, że za boeingiem leciał wojskowy samolot CASA, który dla Ministra Klicha była za mało wygodny. Dlaczego Minister Obrony Narodowej nie zdecydował się na leasing nowoczesnego samolotu dla tak ważnej delegacji państwowej, do składu której zatwierdził podsekretarza stanu w MON, szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i dowódców wszystkich rodzajów wojsk. Jak można było umieścić kluczowe dla bezpieczeństwa Państwa osoby w jednym samolocie z poprzedniej epoki i wysłać ten samolot w czasie mgły na polowe lotnisko, bez wyznaczenia z góry zapasowego wariantu lądowania i scenariusza pozwalającego na przesuniecie terminu uroczystości.
Tłumaczyłem B. Klichowi kilkakrotnie, co to jest nowoczesne zarządzanie ryzykiem, którego od 1990 roku uczyli nas Amerykanie. Przekonywałem, że nowoczesne samoloty pasażerskie są niezbędne nie tylko do przewozu VIP, ale dla ratowania Obywateli Polskich, gdy znajdą się na zagrożonych terenach. Teraz Minister Obrony twierdzi, że nie było pieniędzy na te samoloty, a jednocześnie wydawał dużo więcej na sprzęt, który okazał się nieprzydatny, że wspomnę tylko bezzałogowe Orbitery za 110 mln USD.

W maju 2009 roku Sejm RP powołał podkomisję do zbadania za-niedbań w Lotnictwie Wojskowym RP. Jej ekspert, znakomity pilot Major Arkadiusz Szczęsny napisał: „ Świadome narażanie przez MON naszych Żołnierzy na niebezpieczeństwo utraty życia jest niedopuszczalnym łamaniem prawa”!
Gdy Major Szczęsny poprosił podkomisję o przekazanie sprawy Prokuraturze, został odwołany z funkcji eksperta.
Jeden z najdzielniejszych komandosów GROMU, ranny w walce z terrorystami i odznaczony Krzyżem Zasługi za dzielność, napi-sał do mnie po katastrofie: „Czymże jest narażenie bezpieczeństwa Państwa, jak nie sabotażem. A kto tego nie rozumie, popełnia grzech zdrady!”.

Reakcja Ministra Obrony Narodowej na tragiczną katastrofę, polegająca na chwaleniu się wzorowymi procedurami w Wojsku, którymi może on się podzielić z innymi resortami, wywołała zapytania ze strony moich wojskowych kolegów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, którzy nie zrozumieli o co ministrowi chodzi.
Mijają się z prawdą zapewnienia, że w Wojsku jest wszystko w porządku bo zastępcy płynnie przejęli dowodzenie. Podobnie jest w Centrum Antykryzysowym Rządu. W nawale obowiązków mógł Pan nie zauważyć, że po odwołaniu doktora Przemysława Guły ze stanowiska Szefa Rządowego Centrum Antykryzysowego, na znak protestu odeszło dziesięciu najlepszych specjalistów od zarządzania Państwem w sytuacjach nadzwyczajnych.

Jestem Panu bardzo wdzięczny, za uratowanie Narodowej Jednostki Operacji Specjalnych GROM, która przez trzy miesiące pozostawała bez dowódcy i miała być „wdeptana w ziemię” przez „MON-owski beton”. Proszę, aby postąpił Pan podobnie w obec-nej tragicznej sytuacji Lotnictwa Wojskowego, Marynarki Wojennej i Wojsk Lądowych.
Sugerowane na początku listu rozwiązania inicjujące niezbędne reformy konsultowałem z wybitnymi polskimi i amerykańskimi specjalistami od zarządzania ryzykiem i ochrony infrastruktury krytycznej Państwa.
Jestem Naszą Tragedią tak przybity, że mimo licznych zaproszeń, nie będę na razie występował w mediach. Życzę, żeby nie zmarnował Pan Premier szansy zbudowania na wzór GROMU nowoczesnego Polskiego Wojska i systemu antykryzysowego Naszego Kraju.

Czołem,
generał Sławomir Petelicki
daniel.k
Smuda i Bartoszewski jednak bez matury - Czerwona małpa: "Polska została zgwałcona o świcie" - …
Tusk to piłkarz i myśli jak piłkarz. To człowiek niskich lotów intelektualnych, który pozwala na zamordowanie przez nieznanych, rosyjskich sprawców najważniejszego polskiego generała Petelickiego. Putin wyraźnie gra "all-in", kiedy zatem dojdzie do kolejnego zamachu "terrorystycznego" w Polsce lub …More
Smuda i Bartoszewski jednak bez matury - Czerwona małpa: "Polska została zgwałcona o świcie" - …

Tusk to piłkarz i myśli jak piłkarz. To człowiek niskich lotów intelektualnych, który pozwala na zamordowanie przez nieznanych, rosyjskich sprawców najważniejszego polskiego generała Petelickiego. Putin wyraźnie gra "all-in", kiedy zatem dojdzie do kolejnego zamachu "terrorystycznego" w Polsce lub Ukrainie?
RADEK29
Zastanawiam się ile Media jeszcze będą nam wciskały kłamstwo że to kolejne samobójstwo a nie powiedzą że elity likwidują tych którzy są niewygodni i wiedzą za dużo o Tym wszystkim co naprawdę się dzieje za Kurtyną Obecnej Władzy Po 🤬 🙏 🙏 🙏
tahamata
Polska armia to obecnie korpus ekspedycyjny i kompania reprezentacyjna... Jesteśmy bezbronną kolonią rusko-niemiecką...
Wolnyczlowiek
Jasne i oczywiste sie teraz staje to iz POlszewicy z NIErzadu robią czystki już conajmniej od czasu zamachu Smolenskiego .Czyli morduja wszystkich POLSKICH PATRIOTÓW którzy niegodza sie z niszczycielkim i wysoce szkodliwym dla Polski reżimem Tuska i jego kliki wszelkich agentów pozostałych po żydo-komunie.Pan gen.Petelicki był wysoce wybitna i cenna doświadczona persona od zarządzania jednostki …More
Jasne i oczywiste sie teraz staje to iz POlszewicy z NIErzadu robią czystki już conajmniej od czasu zamachu Smolenskiego .Czyli morduja wszystkich POLSKICH PATRIOTÓW którzy niegodza sie z niszczycielkim i wysoce szkodliwym dla Polski reżimem Tuska i jego kliki wszelkich agentów pozostałych po żydo-komunie.Pan gen.Petelicki był wysoce wybitna i cenna doświadczona persona od zarządzania jednostki sił specjalnych w stanie spoczynku.Udzielal sie już tylko jako doradca i ekspert w swojej dziedzinie oraz zainspirował ZEN czyli Związek Expertow Niezależnych.Byl rownież zagorzałym krytykiem polityki obecnego rzadu miedzy innymi ministra Klicha ktory w niekompetencji swojej jest odpowiedzialny za ok 10 katastrof samolotów wojskowych oraz wielu szkodliwych działań i zaniechan w wojsku dzięki czemu mam obecnie niemal całkowicie zniszczone struktury Wojska Polskiego które programowo miały być wojskiem profesjonalnym czy zawodowym.Gen.Petelicki zarzucał mu niegospodarność oraz wielo milionowe marnotrawstwo.Byl rownież głosem PRAWDY twierdząc iz pełna odpowiedzialność za Kat.Smolenska ponoszą Arabski,Klich oraz Tusk...Ostatnia osoba z ktora podobno widział sie i rozmawiał pan Petelicki to m.Sikorski.Dlaczego musiał zginąć ? Pozostawiam to jako pyt.retoryczne nie odpowie sobie każdy sam...
Jolinar
Jeśli można było zamordować Polskiego prezydenta to można każdego Polaka.
Wolnyczlowiek
Jedrek właśnie chciałem podać ta sama stronę co Ty ;) hehe. Widać myślimy podobnie ...
Jedrek
gen .Petelicki o rozkładzie państwa:
vod.gazetapolska.pl/1926-gen-peteli…
Jolinar
Jolinar
One more comment from Jolinar
Jolinar
"Sławomir Petelicki zmarł 16 czerwca 2012 w wyniku ran postrzałowych; ciało znalazła żona generała w garażu mieszkania na Mokotowie, gdzie mieszkał. Prokuratura i policja prowadzą w tej sprawie postępowanie wyjaśniające."
Aktualny cytat z wikipedii. Czytajcie zanim przerobią na ranę postrzałową. Wczoraj w wiadomościach mówili w liczbie mnogiej - ran. Dzisiaj już jest rana postrzałowa i kula,…More
"Sławomir Petelicki zmarł 16 czerwca 2012 w wyniku ran postrzałowych; ciało znalazła żona generała w garażu mieszkania na Mokotowie, gdzie mieszkał. Prokuratura i policja prowadzą w tej sprawie postępowanie wyjaśniające."

Aktualny cytat z wikipedii. Czytajcie zanim przerobią na ranę postrzałową. Wczoraj w wiadomościach mówili w liczbie mnogiej - ran. Dzisiaj już jest rana postrzałowa i kula, szukanie łuski itp.
nukula
Za dużo dziwnych zbiegów okoliczności. Osoby udzielające się publicznie, które miały jakaś wiedzę giną w niewyjaśnionych okolicznościach, a media głównego nurtu wmawiają nam, że to były nieszczęśliwe wypadki, ewentualnie samobójstwa.
1. Gen. Marek Papała zamordowany w 1998r. Motyw: ujawnienie przemytników narkotykowych powiązanych z Edwardem Mazurem i wysokimi urzędnikami polskimi. Korupcja w …More
Za dużo dziwnych zbiegów okoliczności. Osoby udzielające się publicznie, które miały jakaś wiedzę giną w niewyjaśnionych okolicznościach, a media głównego nurtu wmawiają nam, że to były nieszczęśliwe wypadki, ewentualnie samobójstwa.
1. Gen. Marek Papała zamordowany w 1998r. Motyw: ujawnienie przemytników narkotykowych powiązanych z Edwardem Mazurem i wysokimi urzędnikami polskimi. Korupcja w strukturach policji i ujawnienie agenturalnej przeszłości byłych milicjantów. Dzisiaj wmawia się nam, że to był wypadek i generała zastrzelił złodziej samochodów.
2. Krzysztof Olewnik zamordowany w 2003r. oczywiście motywy nie znane. Wszyscy mordercy zginęli w więzieniach.
3. 10 IV 2010
4.
Andrzej Lepper zamordowany w 2011r. Propaganda podała, że popełnił samobójstwo jednak A. Lepper miał ujawnić w sądzie, że rząd Jarosława Kaczyńskiego był niewinny śmierci Blidy i ws. nielegalnego odrolnienia działek.
5. Sławomir Petelicki zamordowany w 2012r. Propaganda już podała, że to było samobójstwo. Jakieś pytania?
tahamata
nowy... co słychać u mnie? Modlę się, ojcuję, pracuję, czytam, piszę. TV mnie nie interesuje, czasem TRWAM, czasem słucham RM. Wybiórczo... Futbol postrzegam jako zbiorowe ogłupianie Narodu lub socjologiczną ciekawostkę. Zdrówko dopisuje, praca jest. Jest dobrze. Pozdrawiam 🤗
Alicja Snaczke
Dziękuję za umożliwienie zapoznania się z wypowiedzią pana generała Petelickiego.
Jolinar
Dlatego napisałem, że seryjny, bo to nie pierwszy raz że umiera w dziwnych okolicznościach ktoś niewygodny dla rządu.
Jeśli chodzi o piłkę to w ogóle się tym nie interesuję oprócz tego czy Polska wygrała czy przegrała. Nie oglądałem tych meczy (oprócz wyrywków z pierwszego), nawet nie wiem kto gra w naszej reprezentacji (oprócz Lewandowskiego, Błaszczykowskiego i Szczęsnego). Uważam, że Euro …More
Dlatego napisałem, że seryjny, bo to nie pierwszy raz że umiera w dziwnych okolicznościach ktoś niewygodny dla rządu.
Jeśli chodzi o piłkę to w ogóle się tym nie interesuję oprócz tego czy Polska wygrała czy przegrała. Nie oglądałem tych meczy (oprócz wyrywków z pierwszego), nawet nie wiem kto gra w naszej reprezentacji (oprócz Lewandowskiego, Błaszczykowskiego i Szczęsnego). Uważam, że Euro 2012 powinien organizować kraj, który ma do tego infrastrukturę i odpowiednie obiekty sportowe, bo wtedy niewiele dopłaca, a dużo zarabia. A my wtopiliśmy w to grube pieniądze (ponadto mamy najdroższy stadion w Europie) których nie odzyskamy bo podobno na jednego polaka przypada 28000zł i nie ma szansy, żeby milion kibiców, który tu przyjechał zrekompensował to, bo musieli by na łebka wydać po 38*28000. Szkoda mi, że Polska odpadła, ale na szczęście Euro szał POlaków się już skończył (tematy zastępcze już zostały przekierowane na Kaczyńskiego), Polacy nie będą upici sukcesem reprezentacji więc trudno będzie wyciszyć morderstwo generała Petelickiego. Mam wrażenie, że kalkulowali wygraną Polaków, bo wtedy to zdarzenie przeszłoby bez echa. Ale widać Bóg chciał inaczej.
Ponadto całe to Euro (impreza sportowa) ingeruje w naturalny porządek i życie wszystkich Polaków, nawet tych co nie interesują się sportem, czyli np. mnie. Jakim prawem? Już pomijając kwestie finansowe wspomniane wcześniej Euro ingeruje w porządek zajęć w szkołach i na uczelniach.