janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr. šokujúce piatkové zábery dronu z "bašty kresťanstva"

Už ses dopočítala Samsona ovcí? Pst! Nadělal z nich klobásy a nakrmil uprchlíky. Má jich plnou stodolu. Teď je obrací na víru. Tak smůla mučednik z tebe nebude.
janka cpž

Utečenci, vitajte! Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU "…

Palka by tady za ta slova ukamenovali. Už se těší na mučednickou smrt. Ale počkat T. Halík dostal Templet. cenu značný obnos na budování mostů mezi námi. Určitě již buduje migrantům příbytky.
Navrhuji vyčkat až dorazí poslední uprchlík a pak prchneme z Evropy na opuštěná území.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr. šokujúce piatkové zábery dronu z "bašty kresťanstva"

Náboženskou svobodu jim zaručuje mezinárodní právo. Co navrhuješ? Zákaz muslimům mít děti nebo se shromažďovat? Na Západě se neshromažďují, početně nepřibývají, nestaví mešity?...za jakou změnu bys tedy položila život? Za takovou jako v zemích, které jsem jmenovala ovládané extrémisty po svržení autorit vzbuzující respekt? Nestačí ti třeba osvobození kosovští Albánci? Nemají na Slovensko …More
Náboženskou svobodu jim zaručuje mezinárodní právo. Co navrhuješ? Zákaz muslimům mít děti nebo se shromažďovat? Na Západě se neshromažďují, početně nepřibývají, nestaví mešity?...za jakou změnu bys tedy položila život? Za takovou jako v zemích, které jsem jmenovala ovládané extrémisty po svržení autorit vzbuzující respekt? Nestačí ti třeba osvobození kosovští Albánci? Nemají na Slovensko tak daleko.
janka cpž

Pravda o Grécku. www.hlavnespravy.sk/…/646112

Vznik Kurdistánu předpověděl Paosij Athoský. Zajímavé postřehy z Aeronetu.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr. šokujúce piatkové zábery dronu z "bašty kresťanstva"

Municí se stanou až se Západu podaří svrhnout v zemi režim, tak jako v jiných zemích jako Sýrie, Libye, Kosovo aj. Ale s čím kdo zachází, tím také schází.
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si...

Ještě se vrátím k tomuto, že nevycházím ohledně zásahu Božího ze sebe, ale z naděje, kterou zanechal po sobě Josif Vatopedský a jiní včetně fat. zjev. v budoucnost. A těším se z toho. Jiná cesta není, než skrze tresty, ale v obrodu věřím. Ať je to jak chce, žít máme tak, abychom byli připraveni stanout před Božím soudem. Děsím se v jakém stavu jsou mnohé duše dnes a přeji si obrodu.
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si...

Závěr o úmyslech Františka se dá udělat z proslovu k europapalášům. Nezmínil Krista, ale Platona a sklidil za to úspěch. Přečtěte si Ústavu Platona a zamyslete se k čemu nyní směřujeme. Např. že děti mají být odebírány svým rodičům a ideologicky vychováváni státem. Platonova Ústava je vylepšena o takové vymoženosti jako eutanázie. Již se slabší nehází ze skály. Kritika bohatých zcela …More
Závěr o úmyslech Františka se dá udělat z proslovu k europapalášům. Nezmínil Krista, ale Platona a sklidil za to úspěch. Přečtěte si Ústavu Platona a zamyslete se k čemu nyní směřujeme. Např. že děti mají být odebírány svým rodičům a ideologicky vychováváni státem. Platonova Ústava je vylepšena o takové vymoženosti jako eutanázie. Již se slabší nehází ze skály. Kritika bohatých zcela zapadá do scénáře blížící se likvidace hotovosti, na kterou nedávno upozorňoval V. Klaus. Politika Západu dala zrod IS a přivedla do zoufalství miliony lidí, kteří se valí do Evropy. A páni v Europarlamentu si tleskají a ve skutečnosti neřeší nic podstatného. Rozdělení několika migrantů neřeší vůbec nic. Není divu, že na nové desetibankovce je vyobrazení býka unášejícího Europu. Ale my máme příslib, ze kterého vyplývá, že se do dění vloží Pán Bůh a plány těchto zhatí.
janka cpž

Pravda o Grécku. www.hlavnespravy.sk/…/646112

Ustupují, ustupují, aby jednoho dne s pomocí Pána Boha dál doskočili.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Drž se toho Ostriku a neboj se těch, kdo zabíjejí tělo, přesně tak.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Prosím tě, ty budeš někdy pronásledován pro takové řeči? Od koho? Pronásledovaní jsou ti, co zlu odporují v jakékoliv podobě. Měj se.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Děti v koncentráku svojí smrtí lidstvo nevykoupily, ale Kristus ano. Nevhodné přirovnání. Mluvíš jako hipík. Není divu, že hipíci mají ve znaku obrácený kříž. Ty taky obracíš pravdu vzhůru nohama.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Milovat bližního znamená ho i bránit. Dočasné autority, kterým jsme byli svěřeni Bohem, nám toto umožňují ba dokonce v případě mobilizace, mohou vyžadovat. Nasytit, ovázat rány bližnímu v koncentračním táboře můžeme až po osvobození dotyčného, však Ostriku? Nebo ho necháme tak a podřídíme se zlu? I ničema nám jednou může poděkovat, že jsme mu zabránili konat zlo.
janka cpž

Srp a kladivo = mučící nastroj. Symbol daru promlouvá..

Srp a kladivo si žádný křesťan znalý dějin na krk nepověsí.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Mike nemluví nesrozumitelně. Bůh vstupoval a vstupuje do dějin a pomáhá národům, které se k němu obrací v čase tísně. Pomůže i Řekům, Rusům, Srbům a jiným poníženým národům, které se k němu obrátí. I voják má své místo ve společnosti a je placen z našich daní. Každý nepracuje jen pro žold. Pohnutky jsou různé. Rusové se obrací k svatému Jiří a nezůstanou nevyslyšeni.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

pro každého máš radu....abys ji našla i pro sebe
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

To je velice milé Ostriku, že jsi vzpomněl pravoslavné. Jistě s nimi sdílíš i názor na obranu vlasti a svých bližných. 🤗
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Mluvil k Petrovi, ale jak píšu, chápu to, že měl jisté poslání. Kristus nepožadoval, aby každý rybář nebo voják opouštěl svoje povolání. Tak jako ve SZ stojí vedle sebe nezabiješ a bitvy, ve kterých vede Bůh svůj lid. Nevytrhávejte, co vám vyhovuje, ale berte jako celek.
janka cpž

Synovská láska nemá hraníc!!! Mladý moslim kopne do hlavy svoju matku-Son hits his mother on national …

Jednoznačně jsou lidi proti přijímání takového množství migrantů.A co na to europapaláši? Tlačí na vlády, aby svoje voliče neposlouchali. Normálně by se vlády chovaly v zájmu svého lidu, který je volil. Tak je to s demokracií. Kdo ponese zodpovědnost za rozvrácení Iráku, Sýrie atd. ? My ano. Jaký lid, taková vláda a takové vyhlídky. Zaseli jsme vítr a sklidíme bouři.
janka cpž

Utečenci, vitajte! Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU "…

Nejen u nás. Ae i na hranicích s Mexikem je obdobná situace a jsou tam naše sestry. Hrůza, jak se tam s nimi zachází. Tresty jsou řed námi, rotože važnost či hostejnost k ničemnosti nemůže zůstat bez násedků.
janka cpž

Starec Rafail Berestov: 2016 začne 3. světová válka

Tuším o koho jde.