Atvyksta vyskupijos delegacija: Vienuolės kviečia policiją

Birželio 6 d. 14 val. keli popiežiaus įgaliotinio atstovai atvyko į seserų klarisių vienuolyną Belorade, Burgoso arkivyskupijoje, Ispanijoje. Gegužės mėnesį vienuolės paskelbė, kad įstojo į sedevakantistų …More
Birželio 6 d. 14 val. keli popiežiaus įgaliotinio atstovai atvyko į seserų klarisių vienuolyną Belorade, Burgoso arkivyskupijoje, Ispanijoje.
Gegužės mėnesį vienuolės paskelbė, kad įstojo į sedevakantistų pseudobažnyčią.
Delegaciją sudarė sesuo Carmen Ruiz, Aránzazu Dievo Motinos klarisių federacijos sekretorė, donas Rodrigo Sáizas, popiežiaus įgaliotinio atstovas, donas Carlosas Azcona, Bažnytinio tribunolo notaras, lydimas notarės María Rosario Garrido.
Pirmiausia sesuo Belén priėmė lankytojus prie besisukančio lango, pro kurį negalima matyti priešais esančio asmens. Po to sesuo Sión priėmė juos mažame kambarėlyje.
Jie paprašė pasikalbėti su buvusia abituriente seserimi Izabele, kuri per seserį Belén jiems pranešė, kad, išskyrus notarę, kiti lankytojai yra "nepageidaujami" ir turėtų palikti vienuolyną.
Ji įspėjo, kad jei jie atsisakys tai padaryti, iškvies policiją. Kai jie atsisakė, ji iškvietė policiją. Notarei María Rosario Garrido buvo leista įeiti į kitą vienuolyno patalpą, kur …More

Vyskupas "nuoširdžiai" atsiprašo po "piktžodžiavimo" [prieš Budą]

Tėvas Jean-François Laco iš Sainte-Suzanne komunos Reunione, Prancūzijos užjūrio departamente netoli Madagaskaro, per Sekmines (gegužės 19 d.) pamokslavo prieš netikras religijas. Laco taip pat yra …More
Tėvas Jean-François Laco iš Sainte-Suzanne komunos Reunione, Prancūzijos užjūrio departamente netoli Madagaskaro, per Sekmines (gegužės 19 d.) pamokslavo prieš netikras religijas.
Laco taip pat yra kompozitorius ir dainininkas. "Netikiu tuo storu sėdinčiu vyru, tuo su gražiu pilvu, kuris vadinamas Buda", - pamokslavo jis, sakydamas, kad Budos statulos neturėtų būti naudojamos puošybai: "Tai neatneša ramybės, o greičiau netvarką".
Pranešama, kad vaizdo įrašas sulaukė 180 000 peržiūrų ir, kaip teigiama, šimtų [bot] komentarų. Reunjone gyvena 885 700 žmonių, o Laco kalbėjo prancūziškai, kurią supranta tik vietiniai gyventojai, o tai reiškia, kad vaizdo įrašą matė daugiau kaip 20 % gyventojų, o tai mažai tikėtina.
Kunigas ištrynė vaizdo įrašą, tačiau jo kopijos liko prieinamos internete.
Savo vyskupo nurodymu jis išreiškė apgailestavimą, naudodamas įprastas formules, tokias kaip "pamokslo dalys buvo ištrauktos" ir "iš konteksto ištraukti žodžiai".
"Jei pažiūrėsite visą homilijos vaizdo įrašą …More

Buenos Airių katedra: Vakarienės teologija veda į užkandinę Katedra

Buenos Airių (Argentina) arkivyskupas monsinjoras Jorge García Cuerva savo katedrą pavertė užkandine. Buenos Airių centre yra daugybė sriubos virtuvių, kuriose kas vakarą pamaitinami šimtai žmonių. …More
Buenos Airių (Argentina) arkivyskupas monsinjoras Jorge García Cuerva savo katedrą pavertė užkandine.
Buenos Airių centre yra daugybė sriubos virtuvių, kuriose kas vakarą pamaitinami šimtai žmonių. Taigi užkandinės katedroje nereikia. Taip pat nebūtų prasmės sriubos virtuvę paversti katedra, nes tai atimtų maistą iš sriubos virtuvės klientų.
Internete pasklidus įvairioms įvykio versijoms, Buenos Airių arkivyskupija paskelbė pareiškimą:
"Norėtume informuoti, kad per Gailestingumo savaitę, kasmetinės rinkliavos "Caritas" išvakarėse, praėjusį antradienį, birželio 4 d., metropolijos katedroje įvyko pastoracijos agentų, lydinčių gatvėje atsidūrusius žmones, susitikimas."
Ankstyvaisiais Bažnyčios gyvavimo laikais, kai dalijant kasdienį maistą nebuvo atsižvelgiama į graikiškai kalbančių žydų našles, dvylika apaštalų paskyrė diakonus, kurie rūpinosi vargšais.
Jie argumentavo, kad "nepageidautina, jog, norėdami aptarnauti stalus, apleistume Dievo žodį", nes "mes atsidėsime maldai ir žodžio …More

Diakonijos: Arkivyskupas tikisi "virtos varlės" strategijos

Prieštaringai vertinamas Alžyro arkivyskupas, 62 m. prancūzų kilmės Jeanas-Paulis Vesco, vėl pareiškė norįs, kad būtų įšventinti negaliojantys diakonai (La-Croix.com, gegužės 28 d.). Jis remiasi virtos …More
Prieštaringai vertinamas Alžyro arkivyskupas, 62 m. prancūzų kilmės Jeanas-Paulis Vesco, vėl pareiškė norįs, kad būtų įšventinti negaliojantys diakonai (La-Croix.com, gegužės 28 d.).
Jis remiasi virtos varlės strategija: "Tai, kas vakar atrodė neįsivaizduojama, pavyzdžiui, moterų skyrimas į aukščiausias pareigas Romos kurijoje, šiandien tapo natūralu. Panašiai ir tai, kas šiandien atrodo neįsivaizduojama, rytoj taps natūralu". Dar labiau neįsivaizduojamas iki vakar buvo ir dabartinis Romos kurijos dekadansas.
Jean-Paul Vesco mano, kad Pranciškaus pontifikatas "išjudino ribas, kurių išjudinimą buvo sunku įsivaizduoti", kalbant apie "moterų vietą" Bažnyčios gyvenime. Evangelijos šviesoje "moterų vieta Bažnyčioje" nepriklauso nuo darbo vietų kurijoje.
Kalbėdamas apie Pranciškaus homoseksualizmo propagandos tekstą "Fiducia supplicans", Jeanas-Paulis Vesco sakė, kad jis rodo, jog "labai sunku turėti vieną girdimą žodį visuose žemynuose, atsižvelgiant į visuomenių įvairovę ir Bažnyčios santykius …More

Kitas homoseksualus Pranciškaus draugas žino: "Jis mėgsta vartoti keiksmažodžius"

Pranciškus žino, kad jis turi problemų dėl negražių žodžių, - sakė homoseksualus argentinietis, draugaujantis su Pranciškumi daugiau kaip 30 metų, kurį anonimiškai (!) citavo Reuters.com (birželio 6 d.). …More
Pranciškus žino, kad jis turi problemų dėl negražių žodžių, - sakė homoseksualus argentinietis, draugaujantis su Pranciškumi daugiau kaip 30 metų, kurį anonimiškai (!) citavo Reuters.com (birželio 6 d.).
"Jis save vadina "bocon", o tai išvertus iš ispanų kalbos reiškia žmogų, kuris negali laikyti burnos užčiauptos", - sakė vyras.
"Pranciškus niekada nebuvo diplomatiškas. Tiesą sakant, esu nustebęs, kad kažkas panašaus [vartojant terminus iš homoseksualų aplinkos] nebuvo nutikę anksčiau".
Kai Pranciškus devintajame dešimtmetyje išvyko į Airiją (nesėkmingai) bandyti išmokti anglų kalbos, prisiminė draugas, "jo mokytojai pasibaisėjo tuo, kaip jis vartojo klasėje išmoktus angliškus keiksmažodžius" [nesubrendęs Pranciškus turi provokuoti].
Pranciškus "nuėjo ilgą kelią" homoseksualizmo propagandos skatinimo srityje, sako anoniminis homoseksualas.
Vaizdas: © Mazur/cbcew.org.uk, CC BY-NC-ND, AI vertimas

Parapija siūlo suplanuotus susitikimus dėl homoseksualių [pseudo] palaiminimų

Pauliaus parapija Leksingtone, Leksingtono vyskupijoje, Kentukio valstijoje (vyskupijai vadovauja homoseksualų aktyvistas Johnas Stowe'as), siūlo planinius [pseudo] palaiminimus homoseksualų sugulovėms. …More
Pauliaus parapija Leksingtone, Leksingtono vyskupijoje, Kentukio valstijoje (vyskupijai vadovauja homoseksualų aktyvistas Johnas Stowe'as), siūlo planinius [pseudo] palaiminimus homoseksualų sugulovėms.
Planiniai palaiminimai nėra "spontaniški palaiminimai", kaip reikalauja Fiducia supplicans, tačiau šio teksto veidmainystė yra ta, kad jame sakoma viena, bet tikimasi ir skatinama eiti iki galo.
Parapija savo interneto svetainėje rašo: "Tai, kas vyksta parapijoje, yra labai svarbu: "Tos pačios lyties poros, norinčios gauti [pseudo] palaiminimą, turėtų susisiekti su tėvu Ričardu" nurodytu telefono numeriu arba el. pašto adresu.
CatholicVote.org (birželio 4 d.) uždavė kunigui naivų klausimą, kaip tokie susitikimai suderinami su "Fiducia supplicans", tačiau atsakymo iš "visi laukiami" kunigo nesulaukė.
Parapijos interneto svetainėje taip pat pateikiama šventvagiška malda į "mūsų pasididžiavimo Motiną" (sic) šalia Dievo Motinos, apvyniotos homoseksualų vėliava, nuotraukos.
Džonas Stouvas …More

Monsinjoras Gensveinas: Paskyrimas į Vilnių neišvengiamas

Arkivyskupas Georg Gänswein netrukus bus paskirtas į Vilniaus nunciatūrą trims Baltijos šalims, rašo LaNuovaBq.it. (birželio 6 d.): "Krepšiai jau supakuoti". "Jei nekils jokių paskutinės minutės …More
Arkivyskupas Georg Gänswein netrukus bus paskirtas į Vilniaus nunciatūrą trims Baltijos šalims, rašo LaNuovaBq.it. (birželio 6 d.): "Krepšiai jau supakuoti".
"Jei nekils jokių paskutinės minutės komplikacijų, oficialus paskyrimas neturėtų užtrukti pernelyg ilgai". Vyriausybėms gali prireikti maždaug trijų mėnesių, kad patvirtintų nuncijų.
Pirmą kartą apie paskyrimą balandžio mėn. paskelbė argentiniečių žurnalistė Elisabetta Piqué, Pranciškaus draugė nuo jo darbo Buenos Airėse laikų.
AI vertimas

Pranciškus vėl reklamuoja transvestitų prostitutes

"Štai ji, enfant terrible....", - sakė Pranciškus, baigdamas savo kelionę po Šventojo Petro aikštę po birželio 5 d. bendrosios audiencijos, turėdamas omenyje 81 metų seserį Geneviève Jeanningros. …More
"Štai ji, enfant terrible....", - sakė Pranciškus, baigdamas savo kelionę po Šventojo Petro aikštę po birželio 5 d. bendrosios audiencijos, turėdamas omenyje 81 metų seserį Geneviève Jeanningros.
OsservatoreRomano.va praneša, kad Pranciškus pasveikino seserį, kuri kartu su seserimi Ana Amelija gyvena priekaboje tarp homoseksualų ir transvestitų prostitučių Romoje. Ji jau 56 metus skatina juos jų ydose, neragindama jų atgailauti.
Pranciškus joje mato "Evangeliją [anot Bergoglio], gyvenančią žemėje". Jei ji būtų bandžiusi vesti transvestitus pas Kristų, Pranciškus būtų ją įžeidęs kaip "griežtą", "dogmatišką", "prozelitizmo skatintoją" ar kokiu kitu epitetu.
Trečiadienį Jeanningros pasirodė su asmeniu, vadinamu "Ada", kuriam Pranciškus davė rožinį ir palaiminimą. Jiedu buvo pasodinti pirmoje eilėje, kaip įprasta Pranciškui, kai jis priima transvestitus, kurie šia proga naudojasi savo ydoms propaguoti.
Kitą trečiadienį Jeanningros sugrįš su kita dešimties privilegijuotų asmenų grupe, iš …More

Monsinjoras Agüer: Tucho stovi už La Platos arkivyskupo nušalinimo nuo pareigų

Buvęs La Platos (Argentina) arkivyskupas Héctor Agüer birželio 5 d. pareiškime rašo, kad Tucho Fernándezo ranką galima įžvelgti neseniai nušalintame 55 metų La Platos arkivyskupo Gabrielio Mestre. …More
Buvęs La Platos (Argentina) arkivyskupas Héctor Agüer birželio 5 d. pareiškime rašo, kad Tucho Fernándezo ranką galima įžvelgti neseniai nušalintame 55 metų La Platos arkivyskupo Gabrielio Mestre.
Agüer beveik du dešimtmečius vadovavo La Platos arkivyskupijai. Jis nebuvo populiarus tarp kaimyninių Buenos Airių arkivyskupo Jorge Mario Bergoglio. Jo įpėdinis buvo Tucho Fernández. Jis elgėsi priešingai nei katalikas Agüeras ir valdė vadovaudamasis "persekiojimo ideologija".
Kai Tucho buvo paskirtas tikėjimo naikinimo prefektu, La Platos arkivyskupu tapo monsinjoras Mestre. Jis ėmėsi tvarkyti La Platoje Tucho paliktą netvarką. Tucho Fernándezas tuo nebuvo patenkintas.
Dabar aiškėja galimų monsinjoro Mestre įpėdinių pavardės: "Kai kurie iš jų man kelia nerimą ir baimę, - rašo Agüer.
Jis žino, kad dėl kito arkivyskupo spręs ne apaštališkasis nuncijus, o aukštesnis lygmuo: "Turiu omenyje ne tai, kad vyskupus visada skiria Pranciškus, bet tai, kad šiandien Argentina yra Romoje ir argentinietiškos …More

Teisinė pergalė: Kitą savaitgalį Madride bus galima melstis rožinį

Madrido Aukštasis teisingumo teismas atmetė miesto pareigūno sprendimą ir paskelbė, kad birželio 8-9 d. per Europos Parlamento rinkimus Ispanijos sostinės gatvėse galima melstis rožinį. Maldos vyks …More
Madrido Aukštasis teisingumo teismas atmetė miesto pareigūno sprendimą ir paskelbė, kad birželio 8-9 d. per Europos Parlamento rinkimus Ispanijos sostinės gatvėse galima melstis rožinį.
Maldos vyks šalia Marijos bažnyčios, esančios priešais Bažnyčiai priešiškai nusiteikusios Socialistų partijos būstinę.
Sprendime teigiama, kad "nėra pagrįstų priežasčių", pateisinančių, kaip malda paveiks politinį neutralumą, kurio reikalaujama rinkimų dieną.
Organizatoriai pareiškime teigė, kad "jų [= režimo] draudimų akivaizdoje turime be baimės ginti tai, kas mums priklauso".
Įdomu, kiek teisininkams ir teismams kainavo teisinės išlaidos šiam sprendimui priimti.
AI vertimas

Siauraprotis Pranciškus kritikuoja "dogmatinį Bažnyčios siauraprotiškumą"

Birželio 5 d. per bendrąją audienciją Pranciškus skundėsi dėl "dogmatinio siauraprotiškumo Bažnyčioje", tačiau keli aikštėje buvę turistai net neįsivaizdavo, ką jis turėjo omenyje. Jo tariamos "Šventosios …More
Birželio 5 d. per bendrąją audienciją Pranciškus skundėsi dėl "dogmatinio siauraprotiškumo Bažnyčioje", tačiau keli aikštėje buvę turistai net neįsivaizdavo, ką jis turėjo omenyje.
Jo tariamos "Šventosios Dvasios" negalima "įdėti į dėžutę" ar "uždaryti" (ar kas nors tai pasakė?), nei į sąvokas, nei į traktatus. Šią teoriją daugelis sutiks palankiai, nes tai reiškia, kad visi tekstai, kuriuos Pranciškus parengė gyvendamas Romoje, yra šiukšlės ir juos galima išmesti.
Pranciškus pakartojo, kad bažnytinėje sferoje yra "pagunda Šventąją Dvasią uždaryti doktrinose, institucijose ir apibrėžimuose", nors visi dirba su "doktrinomis" ir "apibrėžimais", nesvarbu, ar tai pripažįsta, ar ne. Pavyzdžiui, Pranciškus perka visas dekadentiškų oligarchų doktrinas ir apibrėžimus.
"Dvasia" kuria ir gaivina institucijas, bet Ji pati negali būti "institucionalizuota", burbtelėjo Pranciškus, pavertęs Bažnyčią ne tik "institucija", bet ir režimu.
Pamiršęs viską, ką iki šiol buvo sakęs, tada jis paskelbė rugsėjo …More

Kolumbijoje nužudytas 45 metų kunigas

Per žiaurų išpuolį Kolumbijoje nužudytas kunigas. Antradienį du nusikaltėliai užpuolė 45 metų kunigą Ramoną Montejo Peinado automobilių stovėjimo aikštelėje Okanos mieste. Pranešama, kad jie grasino …More
Per žiaurų išpuolį Kolumbijoje nužudytas kunigas. Antradienį du nusikaltėliai užpuolė 45 metų kunigą Ramoną Montejo Peinado automobilių stovėjimo aikštelėje Okanos mieste.
Pranešama, kad jie grasino jam peiliu, norėdami pavogti jo automobilį. Nukentėjusysis buvo Okanos miesto San Chosė de Buenavistos parapijos kunigas. Jis važiavo į kalėjimą, kuriame dirba kapelionu.
Kunigas pasipriešino vagims, kurie jį subadė peiliu. Bėgdami kunigo automobiliu, jie jį pervažiavo. Netrukus jis mirė.
Policija nedelsdama pradėjo medžioklę ir suėmė vieną iš žudikų.
Montejo mirtis sukėlė didelę "neviltį ir liūdesį", sakė Ocaña vyskupijos administratorius arkivyskupas Jorge Alberto Ossa Soto.
Negalima atmesti politinio nusikaltimo motyvo, atsižvelgiant į tai, kad kunigas buvo įsipareigojęs Kolumbijos dešimtmečius trukusio pilietinio karo aukoms.
AI vertimas

Naujas tikėjimas: Vokietijos vyskupas tiki, kad kai kurie žmonės gimė "netinkamame" kūne

Kalbant apie lytiškumą, Bažnyčios magisteriumas ir krikščioniškoji antropologija "privalo" priimti "naujausius mokslo atradimus", sakė Vokietijos vyskupų atstovas homoseksualų sielovadai, Eseno vyskupas …More
Kalbant apie lytiškumą, Bažnyčios magisteriumas ir krikščioniškoji antropologija "privalo" priimti "naujausius mokslo atradimus", sakė Vokietijos vyskupų atstovas homoseksualų sielovadai, Eseno vyskupas pagalbininkas Ludgeris Schepersas (birželio 4 d.).
Schepersas painioja mokslą su homoseksualizmo propaganda. Pagal jo teoriją žmonija yra "ne" vyriška ir moteriška, o "elipsė su dviem poliais" su "galimybe to, kas yra tarp jų". Jis turėtų prisipažinti, kad tokia fantazija galėtų prasimušti tik tarp kai kurių žiniasklaidos aktyvistų dekadentiškose Vakarų šalyse, bet ne likusiame pasaulyje.
"Naudodamasis šiuo modeliu aš išlieku lyčių dvipoliškume ir vis dar turiu galimybę įtraukti šiuos žmones į žmonijos paveikslą".
Schepersas teigia, kad yra žmonių, kurie gimsta "netinkamame" kūne. Taip jis atgaivina seną gnostikų ideologiją, kad kūnas yra sielos kalėjimas: "Aš juos sutikau. Tai kančios istorijos". Galiausiai šie žmonės turi "laisvą pasirinkimą", tikina Schepersas.
Žinoma, Schepersas nori …More

Viganò nepateikia jokių įrodymų

Monsinjoras Carlo Viganò portalui LifeSiteNews.com sakė, kad "kol kas neketinu toliau detalizuoti" savo gegužės 29 d. kaltinimo, jog Pranciškus esą yra praktikuojantis homoseksualas ir "prievartautojas …More
Monsinjoras Carlo Viganò portalui LifeSiteNews.com sakė, kad "kol kas neketinu toliau detalizuoti" savo gegužės 29 d. kaltinimo, jog Pranciškus esą yra praktikuojantis homoseksualas ir "prievartautojas kaip McCarrickas".
Arkivyskupas šį kaltinimą išsakė socialiniame tinkle "Twitter". Jis nepateikė jokių įrodymų, tik pasakė, kad šią informaciją jam suteikė "vienas iš buvusių Pranciškaus naujokų".
Daugelis prašė Vigano pateikti įrodymų, antraip jo kaltinimai būtų panašūs į antikatalikiško belgų jėzuito Joso Moono, kuris tą pačią gegužės 29 d. rašė, kad "popiežius Benediktas XVI tikriausiai buvo gėjus", kaltinimus.
AI vertimas

Milijonai žmonių žygiuoja Ugandoje už kankinius ir homoseksualų geismo aukas

Milžiniška keturių milijonų žmonių minia (Fides.org) birželio 3 d. dalyvavo šv.Karolio Lvangos ir jo bendražygių šventės minėjime jų šventovėje Namugongo mieste, Ugandoje (EWTN.com vaizdo įrašai žemiau). …More
Milžiniška keturių milijonų žmonių minia (Fides.org) birželio 3 d. dalyvavo šv.Karolio Lvangos ir jo bendražygių šventės minėjime jų šventovėje Namugongo mieste, Ugandoje (EWTN.com vaizdo įrašai žemiau).
Šventovė yra maždaug už 20 km nuo sostinės Kampalos. Pranciškus į šį didžiulį renginį nesiuntė apaštališkojo delegato. Šventė skirta 60 metų nuo tada, kai Paulius VI kanonizavo iš viso 22 katalikus, nužudytus 1885-1887 m. Bugandos karaliaus Mvangos II įsakymu.
Mwanga II buvo puolęs į homoseksualias nuodėmes ir norėjo priversti Charlesą Lwangą ir jo bendražygius dalyvauti homoseksualioje aistroje, tačiau jie mieliau pasirinko mirtį. Daugelis piligrimų ėjo pėsčiomis kelias dienas ir savaites, kad patektų į renginį.
Jie atvyko iš Botsvanos, Pietų Afrikos Respublikos, Kamerūno, Kongo Demokratinės Respublikos ir kitų Afrikos šalių.
Ugandos prezidentas Yoweri Museveni, kalbėdamas eisenoje, sakė: "Žmonės, kurie kalba apie homoseksualų problemą, nežino, kad Uganda yra kankinių šalis. Jei norėsite …More

Pranciškus tiki, kad Dievo Motina "vienija" krikščionis ir musulmonus

Gegužės 18 d. lankydamasis Montorio kalėjime Veronoje, Pranciškus teigė, kad "Marijos figūra yra bendra ir krikščionybei, ir islamui". Apie Dievo Motiną jis pridūrė, kad "ji mus visus vienija", o tai …More
Gegužės 18 d. lankydamasis Montorio kalėjime Veronoje, Pranciškus teigė, kad "Marijos figūra yra bendra ir krikščionybei, ir islamui".
Apie Dievo Motiną jis pridūrė, kad "ji mus visus vienija", o tai netiesa, nes islamas neigia, kad Dievo Motina yra Dievo Motina.
Raymondas Ibrahimas portale LifeSiteNews.com (gegužės 31 d.) atkreipia dėmesį, kad Vatikanas per konferencijas ar leidinius bando įtikinti "katalikus", jog islamas yra "seseriškas tikėjimas". Norėdamas tai padaryti, jis perkuria biblinius personažus, suteikdamas jiems visiškai kitokius, priešingus bibliniams atributus.
Pavyzdžiui, islamas Mergelę Mariją pristato kaip "ištekėjusią" už Mahometo rojuje. Hadise, įtrauktame į garsiojo Ibn Kathiro (1300-1373) korpusą, Mahometas pareiškė, kad "Alachas ves mane su Marija rojuje".
Šventasis Eulogijus iš Kordobos, vyskupas ir kankinys musulmonų okupuotoje Ispanijoje, rašė: "Nekartosiu šventvagystės, kurią tas netyras šuo [Mahometas] drįso ištarti apie Švenčiausiąją Mergelę, Pasaulio …More

Pranciškus rašo homoseksualiam buvusiam seminaristui: "Tęskite savo pašaukimą"

Birželio 1 d. Pranciškus parašė ranka rašytą laišką 22 metų istorijos studentui iš Florencijos Lorenzo Michele Noè Caruso, kuris buvo pašalintas iš La Spezia vyskupijos kunigų seminarijos po to, kai …More
Birželio 1 d. Pranciškus parašė ranka rašytą laišką 22 metų istorijos studentui iš Florencijos Lorenzo Michele Noè Caruso, kuris buvo pašalintas iš La Spezia vyskupijos kunigų seminarijos po to, kai atskleidė savo homoseksualines pagundas, su kuriomis jis tapatinasi.
Po to, kai gegužės 20 d. Pranciškus, kaip pranešama, pasiskundė dėl per didelio homoseksualių dvasininkų skaičiaus ir būtinybės pašalinti iš seminarijos net pusiau homoseksualius, išglebusius vyrus, Caruso papasakojo savo istoriją portalui IlMessaggero.it (gegužės 29 d.).
Jis taip pat parašė laišką Pranciškui, kuris nedelsdamas atsakė. Šeštadienį Pranciškus parašė Caruso:
"Ar žinote, kad klerikalizmas yra maras? Tai bjauri pasaulietiškumas, o, kaip sako vienas didis teologas, "pasaulietiškumas yra blogiausia, kas gali nutikti Bažnyčiai, netgi blogiau nei konkubinato popiežių laikais". Jėzus kviečia visus, visus. Kai kurie žmonės mano, kad Bažnyčia yra muitinė [kurioje visi tikrinami], ir tai yra blogai. Bažnyčia turi būti …More

Išvaryta karmelitų vienuolė įkūrė autonominį vienuolyną

Floridoje sesuo Loreta-Marija įkūrė "autonominį" karmelitų vienuolyną, nepriklausomą nuo jokios vyskupijos. Tai bus grynai privati institucija, pasauliečių moterų, gyvenančių pagal privačius neturto,…More
Floridoje sesuo Loreta-Marija įkūrė "autonominį" karmelitų vienuolyną, nepriklausomą nuo jokios vyskupijos.
Tai bus grynai privati institucija, pasauliečių moterų, gyvenančių pagal privačius neturto, skaistybės ir klusnumo įžadus, asociacija.
Sesuo Loreta-Marija buvo viena iš saujelės karmelitų vienuolių, šešerius metus gyvenusių karmelitų vienuolyne Savanoje, Džordžijos valstijoje. Vienuolyną karmelitės uždarė 2022 m. pabaigoje, vadovaudamosi 2018 m. balandį paskelbta Vatikano instrukcija "Cor Orans".
Vyskupas Athanasius Schneideris remia šį projektą ir atsiuntė palaiminimo laišką, kuriame rašoma: "Šį projektą remia vyskupas Athanasius Schneideris: "Seserų troškimas yra tarnauti Šventajai Romos Katalikų Bažnyčiai kaip savarankiškai vienuolių bendruomenei didesnei Dievo garbei, sielų išganymui ir tradicinių lotyniškų Mišių išsaugojimui."
Ir: "Tegul Visagalio Dievo, Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios, palaiminimas nusileidžia ant šio darbo ir pasilieka amžinai!"
Vienuolyno statybos …More

Homoseksualų aktyvistas Bergoglio rašo dar vieną pratarmę

Pranciškus parašė įžangą (paskelbta VaticanNews.va ir AmericaMagazine.org, birželio 3 d.) knygai "Lozoriau, ateik!", kurią parašė liūdnai pagarsėjęs homoseksualizmo aktyvistas Jamesas Martinas, kuris …More
Pranciškus parašė įžangą (paskelbta VaticanNews.va ir AmericaMagazine.org, birželio 3 d.) knygai "Lozoriau, ateik!", kurią parašė liūdnai pagarsėjęs homoseksualizmo aktyvistas Jamesas Martinas, kuris yra jėzuitas.
Pratarmė yra grynas pasišlykštėjimas.
Jis pradedamas žodžiais, kad Pranciškus yra "labai dėkingas tėvui Jamesui Martinui, kurio kitus raštus taip pat pažįstu ir vertinu".
Popiežius Pranciškus priduria, kad "yra daugybė priežasčių jam dėkoti, glaudžiai susijusių su tuo, kaip "Ateikite pirmyn" atsiskleidžia. Jis visada žavus ir niekada nenuspėjamas".
"Tėvas Jokūbas Biblijos tekstą paverčia gyvu" .
"Tėvas Jokūbas turi perspektyvą žmogaus, įsimylėjusio Dievo žodį".
"Skaitydami išsamią Džeimso Martino analizę, praktiškai galime pajusti gilią prasmę to, ką daro Jėzus, atsidūręs priešais mirusį žmogų, kuris iš tiesų yra miręs ir kurio kūnas skleidžia bjaurų kvapą - tai moralinio puvimo, kurį nuodėmė sukelia mūsų sielose, metafora".
Tai tas pats moralinis puvinys, kuris užteršė Vatikaną …More

Čempionų lyga: Madrido "Real" priešais Dievo Motiną

Real Madrid šeštadienį Londono "Wembley" stadione 2:0 nugalėjo Dortmundo "Borussia" ir rekordinį penkioliktą kartą laimėjo Čempionų lygą. Tai didžiausios Europos klubinio futbolo varžybos. Po dienos,…More
Real Madrid šeštadienį Londono "Wembley" stadione 2:0 nugalėjo Dortmundo "Borussia" ir rekordinį penkioliktą kartą laimėjo Čempionų lygą.
Tai didžiausios Europos klubinio futbolo varžybos. Po dienos, sekmadienį, žaidėjai, treneris Carlo Ancelotti ir klubo prezidentas Florentino Pérezas apsilankė Madrido katedroje pasimelsti prie Almudenos Dievo Motinos statulos.
Juos priėmė Madrido kardinolas José Cobo, kuris sakė: "Nežinau, kurios komandos gerbėju būtų Kristus, bet Jis yra su gerais, pasiaukojančiais ir kilniais sportininkais" [būtent tokių sportininkų nėra šiuolaikiniame komerciniame sporte, kur viskas sukasi apie pinigus].
Komandos kapitonas Nacho Fernándezas statulėlei pasiūlė Čempionų lygos trofėjaus kopiją. Kroatų žaidėjas Luka Modričius padėjo gėlių puokštę priešais Madrido globėją.
AI vertimas