Janko333
65043.9K
Obrana katolíckej Cirkvi
Toto video je pravdivé! Zdieľajte! Pavel Pakoš počuj, kde ty žiješ? Poznám niekoľko ľudí ktorí mali po testoch problémy alebo ich budú mať. Ak si kresťan zamysli sa lebo sa strapňuješ. Trump sa vyjadril k testom a vakcínam nasledovne:„Ja som sa očkovať nikdy nedal. A preto som zatiaľ nikdy nemal chrípku. Nepáči sa mi predstava, že vám do tela vstreknú niečo zlé. A to je v podstate to, čo robia.…More
Toto video je pravdivé! Zdieľajte! Pavel Pakoš počuj, kde ty žiješ? Poznám niekoľko ľudí ktorí mali po testoch problémy alebo ich budú mať. Ak si kresťan zamysli sa lebo sa strapňuješ. Trump sa vyjadril k testom a vakcínam nasledovne:„Ja som sa očkovať nikdy nedal. A preto som zatiaľ nikdy nemal chrípku. Nepáči sa mi predstava, že vám do tela vstreknú niečo zlé. A to je v podstate to, čo robia. A hlavne toto (najnovšia vakcína proti chrípke) nie je účinná už od začiatku. Mám priateľov, ktorí sa svedomito nechávajú očkovať, a potom dostanú chrípku.
Viete, pomáha mi to v premýšľaní. Videl som veľa správ, že posledné očkovanie proti chrípke je prakticky úplne neúčinné.“


Prezident Trump má pravdu aspoň sčasti – očkovanie proti chrípke je plné „zlých vecí“, vrátane formaldehydu a ortuti – dvoch silných neurotoxínov. Vakcíny sú liekom, kde nikto nevyžaduje žiadny vedecký dôkaz o jeho bezpečnosti či účinnosti – ani Správa potravín a liečiv (FDA), ani Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ani media. Záver - Každý vie, že ortuť je toxická a nemala by sa vstrekovať do ľudského tela. Prečo potom výrobcovia ortuť napriek tomu z vakcín neodstránia?
Prezident Putin varuje, že Nový svetový poriadok je vo svojej záverečnej fáze svojho "70 - ročného plánu pre Európu"a tento proces sa odteraz len urýchli.
"Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov," povedal Putin skupine v Kremli. "A teraz ich oživujú. Medzitým, čo je vo Francúzsku vyhlásený výnimočný stav, Spojené kráľovstvo je pod stanným právom s tisíckami vojakov strážiaci ulice a Nemecko a Švédsko trpí zrútením práva a poriadku kvôli prisťahovalcom, je ťažké s Putinom nesúhlasiť. Plán Nového svetového poriadku naplniť západné národy radikálnymi islamskými prisťahovalcami - proti vôli občanov týchto krajín - a potom rozpútať peklo na zemi tým, že ich "vypustia", je dokončený.
Putin sa domnieva, že politika otvorených hraníc, ktorá je nútená európskym národom, musí byť odmietnutá, ak má mať kontinent nejakú šancu na budúcnosť v mieri.
"Európa musí odmietnuť globalizačnú politiku otvorených hraníc, ktorú im nútia elity."
Podľa Putina neexistuje miesto pre suverénne národy v globalistickej vízii budúcnosti, a ruský prezident ukázal prstom priamo na Rothschildovcov a ich kabalu a na medzinárodné elity.
"Rothschildovská kabala prenikla do vašej vlády, do vašich médií a do vašich bankových inštitúcií.
Už im nestačí páchanie zverstiev na Strednom východe, robia to teraz na vlastnej pôde, zúfalo dokončujú plán jednej svetovej vlády, jednej svetovej armády, doplnené svetovou centrálnou bankou.
" Myslia si, že to môžu robiť tak, že vás budú terorizovať, než sa podrobíte. Desia vás, aby ste prijali všetky nové zákony, ktoré zavedú, pod zámienkou vašej ochrany. "
Putin vyzval Európanov, aby odmietli výzvu sirén globalizátorov a ich kultu smrti.
"Oni (Európania) sa musia postaviť svojim pánom, ktorí už dávno prestali slúžiť ľuďom a požadujú, aby boli ich hlasy vypočuté."
"Západné vlády už ani neskrývajú svoje skutočné zámery.
Môžete vidieť hrôzy, ktoré sa skrývajú za ich maskami.
Nespúšťajte z nich oči !!!!!!!!!!!!!
Nepodľahnite ich trikom !!!!!!!!!! "
"Rusko sa nebude len pozerať, a nedovolí,
aby Európa bola porazená a takto dehumanizovaná.
Vojna začala !!!!!!!!!!

Ježiš Kristus zvíťazí !!!!!!!!!
Janka Koharova shares this
36
POZRIEŤ!!!
Pavel Pakoš
Zaujímavé video, až na tú maličkosť, že pri testovaní čipovanie ešte nebolo.... Pre nás 8.Božie prikázanie neplatí, či ako?
Peter(skala)
ako vieš? Pokial človek neskumal testovacie tyčinky ťažko môže s istotou povedať že boli bezpečné
Pavel Pakoš
Agentura JednaPaniPovedala, že tam boli čipy a my ako papagáji to nazabudnime verejne opakovať a spanikárime všetkých dokonale a seba srápnime tiež, vraj sme kresťania, jeeee...
apredsasatoci
Pavel Pakoš
Nanomedicína! Googluj!
Peter(skala)
tu neide o to, čo JPP povedala, ale čo je Pravda a kedže sa skuma a nie len tak bezhlavo príjma, potom nikto nemôže s istotou tvrdiť, či testovanie bolo alebo nebolo zaroven čipovaním - ked neskuma!

Neskumal testy ten, kto tvrdí, že to nebolo čipovanie? Tak to nemôže tvrdiť s istotou, lebo Pravda sa skuma a nie prijma od vlady. Vláda totiž nie je garantom Pravdy,
apredsasatoci
Peter(skala)
Múdro píšeš. Veľké prekvapilo pre mňa.
Obrana katolíckej Cirkvi
Pavel Pakoš počuj, kde ty žiješ? Poznám niekoľko ľudí ktorí mali po testoch problémy alebo ich budú mať. Ak si kresťan zamysli sa lebo sa strapňuješ. Toto video je pravdivé! Zdieľajte! Útok satana na Cirkev (Eucharistiu): vakcinačná 3 svetová vojna covid 19: Vakcíny proti korone z potratených detí.
Samson1
Lienočka Jo
je toto video možné nájsť aj na inej web. stránke. Kto to nahovoril? dakujem
ľubica
ty si kto? udavačka?
Janko333
Lienočka, prepáč rád by som ti povedal kto to video nahovoril, ale z dôvodu bezpečnosti to nepoviem. Medzi nami sú bohužiaľ udavači a sliediči COVIDISTI. Toto video nie je možné nájsť na youtube. Youtube všetko kresťanské maže. YouTube slúži elite globálnej sieti pedofilov, satanských ctiteľov a satanovi.
PetraB
ÚŽASNÉ VIDEO! BRAVO! SDÍLEJTE SDÍLEJTE!
Laco Bajzo
Prenasledovanie za cisára Décia

„Certifikáty“ tu už boli dávno


V roku 250 cisár Décius začal prenasledovanie veľkých rozmerov. Ináč sa o tomto cisárovi takmer nič nevie. Ešte aj čas jeho panovania sa odhaduje iba podľa vtedy razených kovových peňazí. Bol jeden z mnohých tzv. vojakov-cisárov, ktorí v 3. storočí neprestajne zápasili o trón. O iných cisároch z tohto obdobia máme aspoň životopisy, …More
Prenasledovanie za cisára Décia

„Certifikáty“ tu už boli dávno


V roku 250 cisár Décius začal prenasledovanie veľkých rozmerov. Ináč sa o tomto cisárovi takmer nič nevie. Ešte aj čas jeho panovania sa odhaduje iba podľa vtedy razených kovových peňazí. Bol jeden z mnohých tzv. vojakov-cisárov, ktorí v 3. storočí neprestajne zápasili o trón. O iných cisároch z tohto obdobia máme aspoň životopisy, zachované v tzv. Historia Augusta, ale o Déciovi ani toľko. Je preto čudné, keď niektorí moderní dejepisci vychvaľujú jeho politickú predvídavosť, jeho starorímsku virtus–moc, a jeho plán obnovy ríše pomocou náboženského zjednotenia.

O týchto pekných podujatiach nevieme nič, ale dobre poznáme jeho techniku prenasledovania kresťanov. Vydal nariadenie, aby v určený deň všetci obyvatelia ríše vykonali akt obetovania bohom. Kvôli tomuto boli všade, ešte aj v najzaostalejších obciach, ustanovené osobitné komisie. Každému, kto vykonal predpísaný obrad, miestna komisia vydala potvrdenie. Proti tým, ktorí sa po uplynutí stanovenej lehoty nemohli preukázať takýmto potvrdením, sa zaviedlo trestné pokračovanie. V nariadení sa kresťania výslovne nespomínali, ale bolo jasné, že bolo proti nim. Veď kto iný mal príčinu robiť ťažkosti. V náboženskej praxi staroveku nič nebránilo príslušníkovi jedného kultu vykonať bohoslužobný úkon iného kultu. Okrem kresťanov to platilo iba o židoch, ale títo mali osobitné výsady a zdá sa, že týmto nariadením neboli postihnutí.

Vykonanie nariadenia si vyžadovalo dôkladnú organizáciu. Máme podrobné správy, ako sa to robilo vo veľkých mestách. V mestách ako Rím a Kartágo pracovalo niekoľko komisií súčasne. Obyvatelia stáli celé hodiny v radoch a často sa prihodilo, že ich večer poslali domov s povinnosťou vrátiť sa ráno. Takto to išlo celé týždne, kým všetci nedostali potvrdenie, že si vykonali obetný obrad. Šťastnou náhodou sa nám zachovalo niekoľko takýchto obetných potvrdeniek v pôvodine. Pri objavení egyptských papyrusov dosiaľ sa objavilo asi 40 takýchto potvrdení, všetky vystavené podľa toho istého vzoru, s osobnými údajmi a podpismi, slovom: pravé preukazy totožnosti.

Mnohí kresťania podľahli prvému náporu a pri škodoradostných posmeškoch pohanov obetovali. Vidno to z rozhorčených biskupských listov. Iní kresťania vyčkávali a čoskoro zistili, že s niektorými členmi komisie sa dá súkromne hovoriť. Úradníci boli ochotní vystaviť potvrdenky nielen pre jednotlivcov, lež i pre celé rodiny bez toho, aby žiadali osobnú prítomnosť. Niektorí vystavovali potvrdenky – zrejme za malú odmenu – aj keď sa vôbec neobetovalo. Ba bolo možné obstarať si potvrdenky od priateľských úradníkov aj mimo úradných hodín. Tak sa stalo, že mnohí kresťania mali potvrdenky, hoci neobetovali. Biskupi sa nad tým zhrozili a klamárom ukladali prísne cirkevné tresty. Konečným výsledkom bolo, že kým cisárova úradovňa dostávala triumfálne hlásenia zo všetkých provincií o úplnom vykorenení kresťanstva, kresťania stáli pred svojimi biskupmi v nezmenšenom počte, ale mnohí so zaťaženým svedomím.

Prečo sa kresťania nezachovali lepšie? Lebo boli prekvapení. Biskupi síce očakávali prenasledovanie a varovali veriacich, ale na novú techniku neboli ani oni sami pripravení. Následok bol panický strach.

Jednako sa zdá, že prevažný počet kresťanov prekonal prenasledovanie bez obetovania a bez „kupovania“ potvrdeniek. Bolo pritom hodne mučeníkov.

V Ríme zomrel 20. januára roku 250 pápež Fabián ako jedna z prvých obetí tohto prenasledovania. Neskoršie sa spomína skupina rímskeho kléru, ktorú väznili a trápili vyše roka vo väzení. Aj v Kartágu, kde obchod s potvrdenkami mimoriadne prekvital, našli sa mučeníci a nepoddajní vyznávači. Máme zachované súdne spisy týkajúce sa kňaza Piona v Smyrne. Antiochijskí a jeruzalemskí biskupi tiež zomreli ako mučeníci. Starnúci Origenes bol tak kruto trýznený, že čoskoro zomrel.

Položenie kresťanov ostalo neisté aj po ukončení prenasledovania. Cisár Gallus, nástupca Décia, ktorý zahynul vo vojne proti barbarom, poslal pápeža Kornela do vyhnanstva, a keď tento čoskoro nato zomrel, vyhnal aj jeho nástupcu Lucia. Cyprián poznamenal v liste z toho istého času, že kým ho diktoval, počul krik cirkuse, ako sa dav domáha jeho smrti. Preto potom naliehal, aby hriešnici, ktorí už dva roky po Déciovom prenasledovaní konali pokánie, boli pripustení k sviatostiam, lebo, ako hovoril, budú potrebovať posilu pre nové prenasledovanie. Toto sa však začalo až roku 257. Všimli ste si jeden podstatný rozdiel? Vtedy duchovní pastieri z RKC tvrdo odsudzovali kresťanov,ktorí robili komprpmisy a kupovali si certifikáty od úradníkov. Dnes pastieri z RKC presviedčajú veriacich,aby sa podrobili podvodu a dostali certifikát.

Všimli ste si jeden podstatný rozdiel? Vtedy duchovní pastieri z RKC tvrdo odsudzovali kresťanov,ktorí robili komprpmisy a kupovali si certifikáty od úradníkov. Dnes pastieri z RKC presviedčajú veriacich,aby sa podrobili podvodu a dostali certifikát.

Nie je vám ani trochu divné ,že ten kovid najviac infikuje ľudí práve na tri najväčšie kresťanské sviatky ?

Dnes sú ľudia tak zmagorení týmto protikresťanským systémom ,že sa navzájom horlivo šikanujú vyžadovaním „certifikátov“ ,alebo náhubkov ,ktoré ich majú akože ochrániť pred touto falošnou pandémiou. Tak sa len ďalej šikanujte a udávajte ,odmenu u Boha už máte pripravenú.

Zdravotníctvo sa má starať o chorých, ktorí potrebujú zdravotnú starostlivosť a nie testovať zdravých ľudí a vyrábať z nich pozitívnych a potencionálne chorých.
„Pandémia pozitívnych“ neskončí ,keď lekári oznámia výrazný pokles pozitívnych ,ale keď ekonomika klesne na úplné dno.
Vtedy majitelia peňazí prevezmú majetok a nastolia novú úroveň kontroly nad globálnou ekonomikou .
Rozhodnutie ukončiť „vojnu s vírusom“ neurobia epidemiologovia ,ale majitelia peňazí.To je skutočný cieľ tejto pandémie lží.
mjablko shares this
4
Memento.

memento
Renda shares this
54
..
Bratia a sestry
umierajú už po testovaní
Laco Bajzo
Pravda o úmrtnosti na COVID-19
Posledné mesiace sme na Slovensku, ale aj v celom svete svedkami, ako sa z koronavírusu stalo najsmrteľnejšie ochorenie všetkých čias. Akoby zrazu prestala existovať rakovina, infarkty, mŕtvice, ale napríklad aj obyčajná chrípka.
Aká je však pravda? Pozrime sa na oficiálne Úradu verejného zdravotníctva, ktoré hovoria o skutočných číslach. Na Slovensku zomrie každý …More
Pravda o úmrtnosti na COVID-19
Posledné mesiace sme na Slovensku, ale aj v celom svete svedkami, ako sa z koronavírusu stalo najsmrteľnejšie ochorenie všetkých čias. Akoby zrazu prestala existovať rakovina, infarkty, mŕtvice, ale napríklad aj obyčajná chrípka.
Aká je však pravda? Pozrime sa na oficiálne Úradu verejného zdravotníctva, ktoré hovoria o skutočných číslach. Na Slovensku zomrie každý rok na chrípku priemerne 1503 ľudí.
V roku 2017 to bolo dokonca 3793 úmrtí.
V súvislosti s COVID-19 zomrelo v tomto roku zatiaľ niečo cez 500 ľudí.
Uvedené oficiálne údaje sú dôkazom, že nie sú splnené podmienky na vyhlasovanie núdzového stavu, ani na jeho predlžovanie. Avšak rovnaké čísla podnecujú aj otázku, o čo tu vlastne ide?
ZDROJ:
amedi.sk/…HubhzddvqyWs5k8bnKxolyXBV7gFEk...
Nanka V
Krásne video. Škoda, ze je to pravda.
Ďakujem.
dyk
Odkaz nefunguje