Прибула єпархіальна делегація: Монахині викликають поліцію

О 14:00 6 червня кілька представників папського комісара прибули до монастиря сестер Бідних Клер в Белорадо, архиєпархія Бургос, Іспанія. У травні …More
О 14:00 6 червня кілька представників папського комісара прибули до монастиря сестер Бідних Клер в Белорадо, архиєпархія Бургос, Іспанія.
У травні монахині оголосили, що приєдналися до псевдоєпископа-седевакантиста.
До складу делегації входили сестра Кармен Руїс, секретар Федерації бідних сестер Аранзасу, дон Родріго Саїс, представник Папського уповноваженого, дон Карлос Аскона, нотаріус Церковного трибуналу, у супроводі нотаріуса Марії Росаріо Гаррідо.
Спочатку сестра Белен прийняла відвідувачів біля вікна, що обертається, де не видно людини навпроти. Потім сестра Сіон прийняла їх у маленькій кімнаті.
Вони попросили поговорити з колишньою настоятелькою, сестрою Ізабель, яка через сестру Белен повідомила їм, що, за винятком нотаріуса, інші відвідувачі "не бажані" і повинні покинути монастир.
Вона попередила, що викличе поліцію, якщо вони відмовляться. Коли вони це зробили, вона викликала поліцію. Нотаріусу Марії Росаріо Гаррідо дозволили увійти в іншу кімнату всередині монастиря, де вона …More

Єпископ "щиро" вибачився після "богохульства" [проти Будди]

Отець Жан-Франсуа Лако з Сен-Сюзанни, комуни в Реюньйоні, заморському департаменті Франції поблизу Мадагаскару, проповідував на П'ятидесятницю …More
Отець Жан-Франсуа Лако з Сен-Сюзанни, комуни в Реюньйоні, заморському департаменті Франції поблизу Мадагаскару, проповідував на П'ятидесятницю (19 травня) проти фальшивих релігій.
Лако також є композитором і співаком. "Я не вірю в цього товстого, сидячого чоловіка з гарним животом, якого називають Буддою", - проповідував він, кажучи, що статуї Будди не повинні використовуватися для прикраси: "Це приносить не мир, а скоріше безлад".
Як повідомляється, відео отримало 180 000 переглядів і, як стверджується, сотні коментарів [ботів]. У Реюньйоні проживає 885 700 осіб, а Лако говорив французькою мовою, яку розуміють лише місцеві жителі, що означає, що відео побачили понад 20% населення, що є малоймовірним.
Священик видалив відео, але його копії залишилися доступними в інтернеті.
За вказівкою свого єпископа, він висловив свій жаль, використовуючи звичні формули на кшталт "частини проповіді були вирвані" і "слова вирвані з контексту".
"Якщо ви подивитеся відео проповіді повністю, то подумаєте …More

Собор в Буенос-Айресі: Богослов'я вечері веде до собору-закусочної

Монсеньйор Хорхе Гарсія Куерва, архієпископ Буенос-Айреса, Аргентина, перетворив свій кафедральний собор на закусочну. У центрі Буенос-Айреса …More
Монсеньйор Хорхе Гарсія Куерва, архієпископ Буенос-Айреса, Аргентина, перетворив свій кафедральний собор на закусочну.
У центрі Буенос-Айреса є багато безкоштовних їдалень, які щовечора годують сотні людей. Тож немає жодної потреби в закусочній у соборі. Також не було б сенсу перетворювати їдальню на собор, оскільки це позбавило б клієнтів їдальні їжі.
Після того, як в Інтернеті з'явилися різні версії події, архиєпархія Буенос-Айреса опублікувала заяву:
"Повідомляємо, що в рамках Тижня милосердя, напередодні щорічного збору коштів для "Карітасу", минулого вівторка, 4 червня, в Митрополичій катедрі відбулася зустріч душпастирів, які супроводжують людей, що опинилися на вулиці".
На початку існування Церкви, коли вдови грекомовних євреїв залишалися поза увагою при щоденній роздачі їжі, дванадцять апостолів призначили дияконів для опіки над убогими.
Вони стверджували, що "не бажано, щоб ми нехтували словом Божим заради того, щоб обслуговувати столи", оскільки "ми присвятимо себе молитві та …More

Диякониси: Архиєпископ сподівається на стратегію "вареної жаби

Скандально відомий архиєпископ Алжиру, 62-річний Жан-Поль Веско, француз за походженням, знову заявив, що йому потрібні дияконіси, висвячені …More
Скандально відомий архиєпископ Алжиру, 62-річний Жан-Поль Веско, француз за походженням, знову заявив, що йому потрібні дияконіси, висвячені недійсним чином (La-Croix.com, 28 травня).
Він покладається на стратегію вареної жаби: "Те, що вчора здавалося немислимим, наприклад, призначення жінок на найвищі посади в Римській курії, сьогодні стало природним. Так само і те, що здається немислимим сьогодні, стане природним завтра". Ще більш немислимим до вчорашнього дня був і нинішній занепад Римської Курії.
Жан-Поль Веско вважає, що понтифікат Франциска "пересунув межі, які важко було уявити, що вони можуть бути пересунуті", коли мова йде про "місце жінки" в житті Церкви. У світлі Євангелія "місце жінки в Церкві" не залежить від робочих місць в Курії.
Щодо гомосексуального пропагандистського тексту Франциска "Fiducia supplicans", Жан-Поль Веско сказав, що він показав "надзвичайну складність мати єдине чутне слово на всіх континентах, враховуючи різноманітність суспільств і відносин Церкви з …More

Інший гомосексуальний друг Франциска знає: "Він любить використовувати лайливі слова"

Франциск знає, що у нього є проблема з нецензурною лайкою, сказав гомосексуальний аргентинець, який дружить з Франциском більше 30 років, якого …More
Франциск знає, що у нього є проблема з нецензурною лайкою, сказав гомосексуальний аргентинець, який дружить з Франциском більше 30 років, якого анонімно (!) цитує Reuters.com (6 червня).
"Він називає себе "bocon", що в перекладі з іспанської означає "той, хто не може тримати язик за зубами", - сказав чоловік.
"Франциск ніколи не був дипломатичним. Я насправді здивований, що щось подібне [використання термінів з гомосексуального середовища] не траплялося раніше".
Коли Франциск поїхав до Ірландії в 1980-х роках, щоб спробувати (безуспішно) вивчити англійську мову, друг згадував, що "його вчителі були в жаху від того, як він використовував англійські лайливі слова, які він підхопив на уроках" [незрілий Франциск потребує провокацій].
Франциск "пройшов довгий шлях" в плані просування гомосексуальної пропаганди, каже анонімний гомосексуаліст.
Зображення: © Mazur/cbcew.org.uk, CC BY-NC-ND, Переклад зі штучним інтелектом

Парафія пропонує заплановані зустрічі для гомосексуальних [псевдо] благословень

Парафія св. Павла в Лексінгтоні, єпархія Лексінгтон, штат Кентуккі - єпархію очолює гомосексуальний активіст Джон Стоу - пропонує планові [псевдо-…More
Парафія св. Павла в Лексінгтоні, єпархія Лексінгтон, штат Кентуккі - єпархію очолює гомосексуальний активіст Джон Стоу - пропонує планові [псевдо-] благословення для гомосексуальних наложників.
Планові благословення не є "спонтанними благословеннями", як того вимагає Fiducia supplicans, але лицемірство цього тексту полягає в тому, що він говорить одне, але очікує і заохочує людей йти до кінця.
Парафія пише на своєму сайті: "Одностатеві пари, які бажають отримати [псевдо] благословення, повинні зв'язатися з отцем Річардом" за вказаним номером телефону або електронною поштою.
CatholicVote.org (4 червня) поставив священику наївне запитання про те, як такі зустрічі узгоджуються з "Fiducia supplicans", але не отримав відповіді від священика, який каже, що "всі бажаючі запрошуються".
На парафіяльному сайті також розміщена богохульна молитва до "Нашої Матері Гордості" (sic) поруч із зображенням Богоматері, загорнутої в гомосексуальний прапор.
Нещодавно Джон Стоу прийняв жінку як "чоловіка-…More

Монсеньйор Генсвайн: Призначення до Вільнюса не за горами

Призначення архиєпископа Георга Генсвейна на посаду нунціатури Вільнюса для трьох країн Балтії є неминучим, пише LaNuovaBq.it. (6 червня): "Валізи …More
Призначення архиєпископа Георга Генсвейна на посаду нунціатури Вільнюса для трьох країн Балтії є неминучим, пише LaNuovaBq.it. (6 червня): "Валізи вже спаковані".
"Якщо не виникне жодних ускладнень в останню хвилину, офіційне призначення не повинно зайняти багато часу". Урядам може знадобитися близько трьох місяців для затвердження кандидатури нунція.
Вперше про призначення оголосила в квітні аргентинська журналістка Елізабетта Піке, подруга Франциска з часів його перебування в Буенос-Айресі.
Переклад зі штучним інтелектом

Франциск знову рекламує повій-трансвеститів

"Ось вона, enfant terrible....", - сказав Франциск в кінці своєї екскурсії по площі Святого Петра після загальної аудієнції 5 червня, маючи на увазі 81-річну …More
"Ось вона, enfant terrible....", - сказав Франциск в кінці своєї екскурсії по площі Святого Петра після загальної аудієнції 5 червня, маючи на увазі 81-річну сестру Женев'єву Жаннінгрос.
OsservatoreRomano.va повідомляє, що Франциск привітав сестру, яка живе з сестрою Анною Амелією в трейлері серед гомосексуальних і трансвеститських повій в Римі. Вона заохочувала їх до пороку протягом 56 років, не закликаючи їх до покаяння.
Франциск бачить в ній "Євангеліє [за Бергольйо], що живе на землі". Якби вона спробувала привести трансвеститів до Христа, Франциск образив би її, назвавши "жорсткою", "догматичною", "промоутером прозелітизму" або якимось іншим епітетом.
У середу Джінінгрос з'явилася з особою на ім'я "Ада", якій Франциск дав вервицю і благословив. Їх посадили в першому ряду, як це прийнято у Франциска, коли він приймає трансвеститів, які використовують цю нагоду, щоб пропагувати свій порок.
Наступної середи Джінінгрос повернеться з іншою групою з десяти привілейованих осіб, семеро з …More

Монсеньйор Аґуер: За усуненням архиєпископа Ла-Плати стоїть Тухо

Архиєпископ Ектор Аґуер, колишній архиєпископ Ла-Плати, Аргентина, пише у своїй заяві від 5 червня, що в нещодавньому усуненні 55-річного архиєпископа …More
Архиєпископ Ектор Аґуер, колишній архиєпископ Ла-Плати, Аргентина, пише у своїй заяві від 5 червня, що в нещодавньому усуненні 55-річного архиєпископа Ла-Плати Габріеля Местре можна побачити руку Тучо Фернандеса.
Агуер очолював архиєпархію Ла-Плати майже два десятиліття. Він не користувався популярністю у сусіднього архиєпископа Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольйо. Його наступником став Тучо Фернандес. Він робив протилежне католицькому Аґуеру і правив з "ідеологією переслідування".
Коли Тухо призначили префектом з питань руйнування віри, монсеньйор Местре став архієпископом Ла-Плати. Він почав розгрібати безлад, який Тучо залишив у Ла-Платі. Тухо Фернандес був не в захваті від цього.
Зараз з'являються імена можливих наступників монсеньйора Местре: "Деякі з них мене хвилюють і лякають", - пише Аґуер.
Він знає, що наступного архиєпископа визначатиме не Апостольський нунцій, а на вищому рівні: "Я не маю на увазі той факт, що Франциск завжди призначає єпископів, але те, що сьогодні Аргентина …More

Юридична перемога: Розарій можна буде молитися в Мадриді найближчими вихідними

Вищий суд Мадрида скасував рішення міської влади і постановив, що 8 і 9 червня, під час європейських виборів, на вулицях іспанської столиці можна …More
Вищий суд Мадрида скасував рішення міської влади і постановив, що 8 і 9 червня, під час європейських виборів, на вулицях іспанської столиці можна буде молитися Розарій.
Молитва відбуватиметься біля Марійського храму прямо перед штаб-квартирою Соціалістичної партії, яка є дуже ворожою до Церкви.
У рішенні йдеться про те, що немає "жодних обґрунтованих причин", щоб пояснити, як молитва вплине на політичний нейтралітет, необхідний у день виборів.
У заяві організаторів сказано, що "перед обличчям їхніх [= режимів] заборон ми повинні без страху захищати те, що належить нам".
Цікаво, скільки коштувало юридичні послуги адвокатів і судів, щоб досягти цього рішення.
Переклад зі штучним інтелектом

Вузьколобий Франциск критикує "догматичну обмеженість Церкви"

Під час загальної аудієнції 5 червня Франциск поскаржився на "догматичну обмеженість Церкви", але нечисленні туристи на площі не мали жодного …More
Під час загальної аудієнції 5 червня Франциск поскаржився на "догматичну обмеженість Церкви", але нечисленні туристи на площі не мали жодного уявлення, про що він говорив.
Його нібито "Святий Дух" не можна "покласти в коробку" або "замкнути" (хтось таке говорив?), ні в концепціях, ні в трактатах. Цю теорію багато хто вітатиме, бо вона означає, що всі тексти, які Франциск створив під час свого перебування в Римі, є мотлохом і можуть бути викинуті на смітник.
Франциск повторював, що в церковній сфері існує "спокуса укласти Святого Духа в доктрини, інститути і визначення", хоча з "доктринами" і "визначеннями" працюють всі, незалежно від того, визнають вони це чи ні. Франциск, наприклад, купується на всі доктрини і визначення занепалих олігархів.
"Дух" творить і оживляє інституції, але Він сам не може бути "інституціоналізований", - бубонить Франциск, який перетворив Церкву не тільки на "інституцію", але й на режим.
Забувши про все, що він говорив до цього часу, він оголосив про документ (…More

Священик, 45 років, убитий в Колумбії

У Колумбії в результаті жорстокого нападу загинув священик. У вівторок двоє злочинців влаштували засідку на 45-річного преподобного Рамона Монтехо …More
У Колумбії в результаті жорстокого нападу загинув священик. У вівторок двоє злочинців влаштували засідку на 45-річного преподобного Рамона Монтехо Пейнадо на парковці в Оканьї.
Як повідомляється, вони погрожували йому ножем, щоб викрасти його автомобіль. Потерпілий був парафіяльним священиком Сан-Хосе де Буенавіста в Оканьї. Він їхав до в'язниці, де працює капеланом.
Священик чинив опір злодіям, які вдарили його ножем. Втікаючи на машині священика, вони переїхали його. Незабаром після цього він помер.
Поліція негайно розпочала розшук і заарештувала одного з убивць.
Смерть Монтехо викликала великий "відчай і скорботу", сказав архиєпископ Хорхе Альберто Осса Сото, єпархіальний адміністратор єпархії Оканьї.
Не можна виключати політичний мотив злочину, враховуючи прихильність священика до жертв громадянської війни, що триває в Колумбії вже кілька десятиліть.
Переклад зі штучним інтелектом

Нова віра: Німецький єпископ вважає, що деякі люди народжуються в "неправильному" тілі

Коли мова йде про сексуальність, церковний магістрат і християнська антропологія "повинні" прийняти "останні досягнення науки", заявив в інтерв'ю …More
Коли мова йде про сексуальність, церковний магістрат і християнська антропологія "повинні" прийняти "останні досягнення науки", заявив в інтерв'ю Tagespost.de (4 червня) представник німецького єпископату в справах душпастирства гомосексуалістів, єпископ-помічник Ессена Людгер Шеперс (Ludger Schepers).
Шеперс плутає науку з гомосексуальною пропагандою. Згідно з його теорією, людство - це "не" чоловік і жінка, а скоріше "еліпс з двома полюсами" з "можливістю того, що лежить між ними". Він повинен визнати, що така фантазія могла б зійти з рук лише деяким медіа-активістам у занепадаючих західних країнах, але не в решті світу.
"З цією моделлю я залишаюся в біполярності статей і все ще маю можливість включити цих людей в образ людства".
Шеперс стверджує, що є люди, які народжуються в "неправильному" тілі. Таким чином він відроджує стару гностичну ідеологію про те, що тіло є в'язницею для душі: "Я зустрічав їх. Це історії страждань". Зрештою, ці люди мають "вільний вибір", вважає Шеперс.
Звичайно …More

Вігано не надав жодних доказів

Монсеньйор Карло Вігано заявив LifeSiteNews.com, що "поки що я не маю наміру розвивати далі" його звинувачення від 29 травня в тому, що Франциск нібито …More
Монсеньйор Карло Вігано заявив LifeSiteNews.com, що "поки що я не маю наміру розвивати далі" його звинувачення від 29 травня в тому, що Франциск нібито є практикуючим гомосексуалістом і "насильником, як МакКаррік".
Архиєпископ зробив це звинувачення в Твіттері. Він не навів жодних доказів, сказавши лише, що інформацію йому надав "один з колишніх послушників Франциска".
Багато хто попросив Вігано надати свої докази, інакше його звинувачення будуть схожі на звинувачення антикатолицького бельгійського єзуїта Жоса Мунса, який того ж 29 травня написав, що "Папа Бенедикт, ймовірно, був геєм".
Переклад зі штучним інтелектом

В Уганді пройшов багатотисячний марш за мучеників, жертв гомосексуальної похоті

Величезний натовп з чотирьох мільйонів людей (Fides.org) взяв участь у святкуванні свята святого Чарльза Лванги і його супутників 3 червня в їхньому …More
Величезний натовп з чотирьох мільйонів людей (Fides.org) взяв участь у святкуванні свята святого Чарльза Лванги і його супутників 3 червня в їхньому святилищі в Намугонго, Уганда (відео EWTN.com нижче).
Святиня знаходиться приблизно в 20 км від столиці країни, Кампали. Франциск не відправив жодного Апостольського делегата на цю величезну подію. Святкування відзначило 60 років відтоді, як Павло VI канонізував 22 католиків, вбитих між 1885 і 1887 роками за наказом короля Буганди Мванги II.
Мванга II впав у гомосексуальні гріхи і хотів змусити Чарльза Лвангу і його супутників взяти участь в гомосексуальній похоті, але вони вважали за краще померти. Багато паломників йшли пішки кілька днів і тижнів, щоб потрапити на цю подію.
Вони прибули з Ботсвани, Південної Африки, Камеруну, Демократичної Республіки Конго та інших африканських країн.
Виступаючи на марші, президент Уганди Йовері Мусевені сказав: "Люди, які говорять про проблему гомосексуалістів, не знають, що Уганда - це країна мучеників …More

Франциск вважає, що Богородиця "об'єднує" християн і мусульман

Під час свого візиту до в'язниці Монторіо у Вероні 18 травня Франциск заявив, що "постать Марії є спільною як для християнства, так і для ісламу". …More
Під час свого візиту до в'язниці Монторіо у Вероні 18 травня Франциск заявив, що "постать Марії є спільною як для християнства, так і для ісламу".
Він додав про Богородицю, що "вона об'єднує всіх нас", що не відповідає дійсності, оскільки іслам заперечує, що Богородиця є Матір'ю Божою.
Раймонд Ібрагім вказує на LifeSiteNews.com (31 травня), що Ватикан намагається переконати "католиків" за допомогою конференцій або публікацій, що іслам є "сестринською вірою". Для цього він переосмислює біблійні постаті з абсолютно іншими, антибіблійними атрибутами.
Наприклад, іслам представляє Діву Марію як "одружену" з Мухаммедом у раю. У хадисі, що увійшов до корпусу знаменитого Ібн Катіра (1300-1373), Мухаммед заявив, що "Аллах одружить мене з Марією в раю".
Святий Євлогій Кордовський, єпископ і мученик в окупованій мусульманами Іспанії, писав: "Я не буду повторювати святотатство, яке цей нечистий пес [Мухаммед] насмілився вимовити про Пресвяту Діву, Царицю світу, Святу Матір нашого високоповажного …More

Франциск пише колишньому семінаристові-гомосексуалісту: "Продовжуй своє покликання"

Франциск написав 1 червня власноручного листа Лоренцо Мікеле Ное Карузо, 22-річному студенту-історику з Флоренції, якого виключили з семінарії …More
Франциск написав 1 червня власноручного листа Лоренцо Мікеле Ное Карузо, 22-річному студенту-історику з Флоренції, якого виключили з семінарії єпархії Ла Спеція після того, як він розкрив свої гомосексуальні спокуси, з якими себе ототожнює.
Після того, як 20 травня Франциск, як повідомляється, поскаржився на занадто багато гомосексуальних священнослужителів і на необхідність виключати з семінарії навіть напівгомосексуальних, жіночних чоловіків, Карузо розповів свою історію IlMessaggero.it (29 травня).
Він також написав листа Франциску, який негайно відповів. У суботу Франциск написав Карузо:
"Чи знаєте ви, що клерикалізм - це чума? Це потворна мирськість і, як каже один великий богослов, "мирськість - це найгірше, що може статися з Церквою, навіть гірше, ніж часи Пап-блудників". Ісус кличе всіх і кожного. Дехто думає, що Церква - це митниця [де всіх перевіряють], і це погано. Церква повинна бути відкритою для всіх. Брате, продовжуй своє покликання".
Карузо назвав відповідь Франциска "…More

Вигнана монахиня-кармелітка заснувала автономний монастир

Сестра Лоретта-Марія заснувала "автономний" кармелітський монастир у Флориді, незалежний від будь-якої єпархії. Структура буде суто приватною …More
Сестра Лоретта-Марія заснувала "автономний" кармелітський монастир у Флориді, незалежний від будь-якої єпархії.
Структура буде суто приватною установою, мирянським об'єднанням жінок, які живуть з приватними обітницями бідності, цнотливості та послуху.
Сестра Лоретта-Марія була однією з небагатьох монахинь-кармеліток, які шість років прожили в кармелітському монастирі в Савані, штат Джорджія. Монастир був закритий кармелітами наприкінці 2022 року, відповідно до інструкції Ватикану "Cor Orans", виданої у квітні 2018 року.
Єпископ Атаназій Шнайдер підтримує проєкт і надіслав листа зі своїм благословенням, написавши "Бажання сестер - служити Святій Римсько-Католицькій Церкві як автономна чернеча спільнота для більшої слави Божої, спасіння душ і збереження традиційної латинської Меси".
І: "Нехай благословення Всемогутнього Бога, Отця, Сина і Святого Духа, зійде на цю працю і залишиться назавжди!"
Діяльність монастиря розпочнеться зі зведення будівлі. Невідомо, скільки там буде жінок і хто …More

Гомосексуальний активіст Бергольо написав ще одну передмову

Франциск написав передмову (опубліковану на VaticanNews.va та AmericaMagazine.org 3 червня) до книги "Лазарю, вийди вперед!", книги відомого гомосексуального …More
Франциск написав передмову (опубліковану на VaticanNews.va та AmericaMagazine.org 3 червня) до книги "Лазарю, вийди вперед!", книги відомого гомосексуального активіста Джеймса Мартіна, який виявився єзуїтом.
Передмова - це чисте підлабузництво.
Вона починається словами про те, що Франциск "дуже вдячний отцю Джеймсу Мартіну, чиї інші праці я також знаю і ціную".
Папа Франциск додає, що "є багато причин, щоб подякувати йому, тісно пов'язаних з тим, як розгортається "Come Forth". Це завжди захоплююче і ніколи не передбачувано".
"Отець Джеймс оживляє біблійний текст" .
"Отець Джеймс має погляд людини, яка закохана в Слово Боже".
"Читаючи детальний аналіз Джеймса Мартіна, ми можемо практично відчути глибокий сенс того, що робить Ісус, опинившись перед мертвим, який дійсно мертвий і чиє тіло видає неприємний запах - метафора моральної гнилі, яку гріх виробляє в наших душах".
Це та сама моральна гниль, яка заразила Ватикан відтоді, як там править Франциск. Головним наслідком його гомосексуальної …More

Ліга чемпіонів: Реал Мадрид перед Богоматір'ю

Real Madrid у суботу в рекордний 15-й раз виграв Лігу чемпіонів, перемігши дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:0 на лондонському стадіоні "Вемблі". Це …More
Real Madrid у суботу в рекордний 15-й раз виграв Лігу чемпіонів, перемігши дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:0 на лондонському стадіоні "Вемблі".
Це найбільше європейське клубне футбольне змагання. Днем пізніше, в неділю, гравці, тренер Карло Анчелотті та президент клубу Флорентіно Перес відвідали мадридський кафедральний собор, щоб помолитися перед статуєю Матері Божої Альмуденської.
Їх прийняв мадридський кардинал Хосе Кобо, який сказав "Я не знаю, за яку команду вболівав би Христос, але він з добрими, жертовними і благородними спортсменами" [саме такими спортсменами, яких немає в сучасному комерційному спорті, де все обертається навколо грошей].
Капітан команди Начо Фернандес подарував статуї копію трофею Ліги чемпіонів. Хорватський гравець Лука Модріч поклав перед покровителем Мадрида букет квітів.
Переклад зі штучним інтелектом