Obrana katolíckej Cirkvi

Som zodpovedný - netestujem sa, neočkujem sa!

Vedecky experiment ako na králikoch.
akw.sk/…ucast-na-vedeckom-experimente/
medrxiv.org/…/10.1101/2020.12.02.20240648v1

Advokát Weiss zverejnil dôkaz spochybňujúci funkčnosť testov a vakcín proti koronavírusu. Testy sú tak vyrobené aby zdravý bol chorý.
infovojna.sk/…ov-a-vakcin-proti-koronavirusu
Obrana katolíckej Cirkvi

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Ekans, ja som vo videu Dohnala nevidel a videu nie je nič proti učeniu kat. Cirkvi. Dohnal je v mnohých veciach mimo ale ty si ešte viac mimo.
Obrana katolíckej Cirkvi

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Pavel Pakoš počuj, kde ty žiješ? Poznám niekoľko ľudí ktorí mali po testoch problémy alebo ich budú mať. Ak si kresťan zamysli sa lebo sa strapňuješ. Toto video je pravdivé! Zdieľajte! Útok satana na Cirkev (Eucharistiu): vakcinačná 3 svetová vojna covid 19: Vakcíny proti korone z potratených detí.
Obrana katolíckej Cirkvi

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Toto video je pravdivé! Zdieľajte! Pavel Pakoš počuj, kde ty žiješ? Poznám niekoľko ľudí ktorí mali po testoch problémy alebo ich budú mať. Ak si kresťan zamysli sa lebo sa strapňuješ. Trump sa vyjadril k testom a vakcínam nasledovne:„Ja som sa očkovať nikdy nedal. A preto som zatiaľ nikdy nemal chrípku. Nepáči sa mi predstava, že vám do tela vstreknú niečo zlé. A to je v podstate to, čo robia.…More
Toto video je pravdivé! Zdieľajte! Pavel Pakoš počuj, kde ty žiješ? Poznám niekoľko ľudí ktorí mali po testoch problémy alebo ich budú mať. Ak si kresťan zamysli sa lebo sa strapňuješ. Trump sa vyjadril k testom a vakcínam nasledovne:„Ja som sa očkovať nikdy nedal. A preto som zatiaľ nikdy nemal chrípku. Nepáči sa mi predstava, že vám do tela vstreknú niečo zlé. A to je v podstate to, čo robia. A hlavne toto (najnovšia vakcína proti chrípke) nie je účinná už od začiatku. Mám priateľov, ktorí sa svedomito nechávajú očkovať, a potom dostanú chrípku.
Viete, pomáha mi to v premýšľaní. Videl som veľa správ, že posledné očkovanie proti chrípke je prakticky úplne neúčinné.“


Prezident Trump má pravdu aspoň sčasti – očkovanie proti chrípke je plné „zlých vecí“, vrátane formaldehydu a ortuti – dvoch silných neurotoxínov. Vakcíny sú liekom, kde nikto nevyžaduje žiadny vedecký dôkaz o jeho bezpečnosti či účinnosti – ani Správa potravín a liečiv (FDA), ani Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ani media. Záver - Každý vie, že ortuť je toxická a nemala by sa vstrekovať do ľudského tela. Prečo potom výrobcovia ortuť napriek tomu z vakcín neodstránia?
Prezident Putin varuje, že Nový svetový poriadok je vo svojej záverečnej fáze svojho "70 - ročného plánu pre Európu"a tento proces sa odteraz len urýchli.
"Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov," povedal Putin skupine v Kremli. "A teraz ich oživujú. Medzitým, čo je vo Francúzsku vyhlásený výnimočný stav, Spojené kráľovstvo je pod stanným právom s tisíckami vojakov strážiaci ulice a Nemecko a Švédsko trpí zrútením práva a poriadku kvôli prisťahovalcom, je ťažké s Putinom nesúhlasiť. Plán Nového svetového poriadku naplniť západné národy radikálnymi islamskými prisťahovalcami - proti vôli občanov týchto krajín - a potom rozpútať peklo na zemi tým, že ich "vypustia", je dokončený.
Putin sa domnieva, že politika otvorených hraníc, ktorá je nútená európskym národom, musí byť odmietnutá, ak má mať kontinent nejakú šancu na budúcnosť v mieri.
"Európa musí odmietnuť globalizačnú politiku otvorených hraníc, ktorú im nútia elity."
Podľa Putina neexistuje miesto pre suverénne národy v globalistickej vízii budúcnosti, a ruský prezident ukázal prstom priamo na Rothschildovcov a ich kabalu a na medzinárodné elity.
"Rothschildovská kabala prenikla do vašej vlády, do vašich médií a do vašich bankových inštitúcií.
Už im nestačí páchanie zverstiev na Strednom východe, robia to teraz na vlastnej pôde, zúfalo dokončujú plán jednej svetovej vlády, jednej svetovej armády, doplnené svetovou centrálnou bankou.
" Myslia si, že to môžu robiť tak, že vás budú terorizovať, než sa podrobíte. Desia vás, aby ste prijali všetky nové zákony, ktoré zavedú, pod zámienkou vašej ochrany. "
Putin vyzval Európanov, aby odmietli výzvu sirén globalizátorov a ich kultu smrti.
"Oni (Európania) sa musia postaviť svojim pánom, ktorí už dávno prestali slúžiť ľuďom a požadujú, aby boli ich hlasy vypočuté."
"Západné vlády už ani neskrývajú svoje skutočné zámery.
Môžete vidieť hrôzy, ktoré sa skrývajú za ich maskami.
Nespúšťajte z nich oči !!!!!!!!!!!!!
Nepodľahnite ich trikom !!!!!!!!!! "
"Rusko sa nebude len pozerať, a nedovolí,
aby Európa bola porazená a takto dehumanizovaná.
Vojna začala !!!!!!!!!!

Ježiš Kristus zvíťazí !!!!!!!!!