majina1

Svetu vládne samovražedný kult démonických šialencov, ktorí sa snažia o úplné zničenie ľudskej rasy

Aj Boh má svoje limity a spravodlivosti Božej neujdú a čas im tiež určí BOH, všetko len do Božej vôle.
majina1

Marián Kotleba: Pán Heger, požiadajte pápeža o zasvätenie Ukrajiny a Ruska Panne Márii!

Možno ho upracú pred hnevom Božieho ľudu, ale pred Bohom sa nikde neskryje.
majina1

Marián Kotleba: Pán Heger, požiadajte pápeža o zasvätenie Ukrajiny a Ruska Panne Márii!

Nie je katolík, ale ide na návštevu k pápežovi, tak môže tlmočiť prosbu kresťanov katolíkov o zasvätenie nielen Ukrajiny, ale celého Ruska Panne Márii.
majina1

Slobodomurársky pamflet voči Panne Márii. Znovu raz Vatikán dokázal, že už patrí Satanovi

Pre Modré hluboké nebe nerozumiem tomu čo si tu napísal, nechápem význam tej vety.
majina1

Nedodržaný Sľub: Biskup „Zakazuje“ Všetky Rímske Omše

Teta Záborská je z Bojníc, majetkov tam majú bohato, len aby nebola prekvapkaná, keď sa aj jej zásluhou zomelie vojna, Horná Nitra je v hladačíku sú tu strategické podniky, vojenské útvary a zásobárne pitnej vody, toto všetko svojim hlasovaním ohrozila, že kresťanka tá má ďaleko od Boha a ohrozila životy ľudí na Hornej Nitre. Môže sa hanbiť, ľudia jej dôverovali. Nemaj obavy teta Záborská …More
Teta Záborská je z Bojníc, majetkov tam majú bohato, len aby nebola prekvapkaná, keď sa aj jej zásluhou zomelie vojna, Horná Nitra je v hladačíku sú tu strategické podniky, vojenské útvary a zásobárne pitnej vody, toto všetko svojim hlasovaním ohrozila, že kresťanka tá má ďaleko od Boha a ohrozila životy ľudí na Hornej Nitre. Môže sa hanbiť, ľudia jej dôverovali. Nemaj obavy teta Záborská pôjdeš pred Božiu spravodlivosť za ktorú sa už celé roky skrývaš a ťažíš z nej.
majina1

Ing. Ján Masarik v otvorenom liste KBS: Prosím a žiadam Vás, pozdvihnite verejne svoj hlas na obranu …

Pre Magisternder 1 Správne, žiadne vakci nie sú dobre, ani etické, všetky sú zamerané na plnenie agendy 2030 a nastolenie NWO. Presne tak finíto!!!!
majina1

Dobrú chuť k banánom

Pre Petrus, ja neviem ja som tiež rozobrala takýto banán kúsok po kúsku, nič takéto som tam nenašla, ten červík vypadá poriadne veľký, takže musela by som ho vidieť, zdá sa mi že je to zavádzajúce video.
majina1

Prečo sa nám "nedostanú" takéto informácie? Prečo sú v médiách "vyselektované"? A napokon prečo …

Bohumila : Myslíte ten pohľad oči, no to posúdiť ja neviem. A ja ju neuctievam, to nebolo dobre slovo. Uctieva sa Boh nie ľudia.
majina1

Prečo sa nám "nedostanú" takéto informácie? Prečo sú v médiách "vyselektované"? A napokon prečo …

Pre - Bohumilu - Nepatrí sa vyzvedať či má deti a ani komentovať, či ako žena naplňuje Božiu vôľu, ona úprimne vyznala svoj vzťah s Pánom Ježišom a to je dôležité, že mu dôveruje, dala o tom svedectvo.
majina1

Pozor Slováci , lebo had sa chystá vymrštiť

Dominikguzman a prečo by sa nedalo nič robiť, veď BOH bude mať posledné slovo, nie títo satanisti, treba mu dôverovať on má riešenie aj pre nás, aj pre tu najneriešitelnu situáciu on riešenie má. Preto sa neustále modlime a volajme k nemu.
majina1

29.11.2021 Posolstvo Kráľovnej a Matky posledných čias: pomažte veraje dverí posvätným olejom a vodou

Pre Dominika - Posolstva nie sú podmienkou viery, ak však posolstvo ťa osloví a posunie ťa bližšie k Bohu, tak si ber z neho príklad, a ak od teba vyžaduje nejaký úkon ako pomažte si dvere posvätným olejom, prečo nie, prečo neposväcovať príbytky, vstupy do domov, miestnosti, prečo nie, myslím si že je to povzbudením na ochranu domovov, často na to zabúdame. Tak nám to Panna Mária pripomína. …More
Pre Dominika - Posolstva nie sú podmienkou viery, ak však posolstvo ťa osloví a posunie ťa bližšie k Bohu, tak si ber z neho príklad, a ak od teba vyžaduje nejaký úkon ako pomažte si dvere posvätným olejom, prečo nie, prečo neposväcovať príbytky, vstupy do domov, miestnosti, prečo nie, myslím si že je to povzbudením na ochranu domovov, často na to zabúdame. Tak nám to Panna Mária pripomína. A či je posolstvo pravdivé, alebo falošné to je predmetom dlhodobého skúmania komisii a nie jednotlivca.
majina1

na niektorých školách riaditelia zakazujú deťom od 1. 12.2021 nosiť mobil, asi prečo?

igorb a ty si slepý, alebo máš hlave nakadené, alebo si nasadený trol, však sa pozri čo robia s deťmi ako ich týrajú rúškami, oslabujú im imunitu a ako tlačia na povinné očko deti, všeliako to podmieňujú a vynucujú si, ty si myslíš, že preto lebo deti sa s mobilmi hrajkajú. Preber sa, je to hrozné čo majú zalubom.
majina1

Svedectvo zdravotnej sestry, ktorú prepúšťajú z nemocnice za to, že odmietla covid očkovanie

Hermenegild - Verím tomu, že sa nájdu kňazi verní živému Kristovi s pevnou vierou v Boha Otca Všemohúceho a ujmu sa svojich veriacich, ktorí z rôznych dôvodov nechcú a neveria vakcine a nedajú si ju pichnúť a nenechajú ich bez Božieho slova a Eucharistie.
majina1

Biskupi si kopú vlastné hroby, vyzývajú ku očkovaniu

dominikguzman .... Keby verili v živého Krista, tak by za neho aj zomreli a nepritakavali by zvrhlej fašistickej svetskej moci a neplnili by ich príkazy, radšej by zomreli za Krista, ale naši cirkevnici asi v živého Krista neveria a myslia si, že môžu plniť aj svetské rozkazy a tiež byť aj s Kristom. Pýtam sa vás opravdiví veriaci dá sa to?
majina1

Ide sa Dozadu? Starí Františkáni Pohŕdajú Mladími Veriacimi Kňazmi

Podľa môjho názoru môžu byť zoznámi mien adresy, dokonca telefónne čísla zneužité, preto do takého kostola nepôjdem, kde toto vyžadujú. Boh si toto nežiada, on nás pozná už v lone matky ma poznal. A títo novodobí sluhovia NWO má nemusia poznať.
majina1

Pandemie by se dala ukončit ze dne na den! Důkazy všech covidujících pandemií, včetně covidu samotného …

Ľubica - vystihla si to inštalácia NWO v plnom prúde.
majina1

Odstúpenie Biskupa: Hmla Záhady Zmizla

Dávajte sem niečo na povzbudenie v tejto náročnej dobe a nie takýchto odpadlíkov, tí si už určili cieľ.
majina1

40 000 Ukrajinců kráčí v Pochaev k Matce Boží

Aj Slovensko by malo takto kráčať k Panne Márii a tiež v takom počte a možno aj viacej, lebo Slovensko je veľmi skúšané. Hallo, kde ste naši duchovný vodcovia ?
majina1

Miláno, Všetci Seminaristi Musia Byť [Katolíci] Zaočkovaní

Nemusia sa dať zaočkovať, môžu opustiť seminár, to hádam môžu.