uk.news
18

Франциск: "Ні" дияконесам у Церкві не буде

Франциск сказав Норі О'Доннелл (60 Minutes) в інтерв'ю від 20 травня, що дияконесс не буде. Він додав: "Якщо це диякони зі священним саном, то ні". І ще …More
Франциск сказав Норі О'Доннелл (60 Minutes) в інтерв'ю від 20 травня, що дияконесс не буде.
Він додав: "Якщо це диякони зі священним саном, то ні".
І ще: "Жінки завжди мали, я б сказав, функцію дияконесс, не будучи дияконами, чи не так? Жінки приносять велику користь як жінки, а не як священнослужителі".
Іншими словами, будуть "диякониси" в "іншому сенсі", щоб створити більше плутанини, як це вже сталося з Amoris Laetitia і гомосексуальними [псевдо] благословеннями.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
15

"Досить вбивати" - кардинал Піццабалла відвідав Газу

Після візиту до Гази 15-19 травня кардинал П'єрбаттіста Піццабалла, Латинський Патріарх Єрусалиму, опублікував заяву на Lpj.org, в якій сказав, що він …More
Після візиту до Гази 15-19 травня кардинал П'єрбаттіста Піццабалла, Латинський Патріарх Єрусалиму, опублікував заяву на Lpj.org, в якій сказав, що він був "серед мого народу, який в даний час сильно страждає від війни і руйнувань, які вона залишила після себе".
Незважаючи на це, він побачив "надію і оптимізм" в очах людей, які місяцями живуть під сильними бомбардуваннями. Вони сказали кардиналу: "Ми залишимося тут. Поки Церква з нами, ми не боїмося". Піццабалла був вражений таким ставленням.
Він відвідав умови життя католицької громади в Газі: "Рівень руйнувань, які я побачив, неймовірний, а погані умови життя, такі як відсутність води і електрики, відсутність безпеки - жахливі".
"Звуки бомбардувань лунають часто і відчуваються щомиті".
Піццабалла відсвяткував П'ятидесятницю з парафією в Газі і уділив таїнство Миропомазання двом парафіянам.
Його послання до тих, хто приймає рішення: "Досить вбивати! Війна повинна закінчитися, і повинні бути відкриті шляхи для різних форм допомоги".
More
uk.news
16

"Ми всі в основі своїй добрі": Франциск знову суперечить Христу

В іншому уривку свого інтерв'ю Норі О'Доннелл ("60 Minutes") від 19 травня Франциск, який нікому не довіряє, стверджував, що "люди в основі своїй добрі". …More
В іншому уривку свого інтерв'ю Норі О'Доннелл ("60 Minutes") від 19 травня Франциск, який нікому не довіряє, стверджував, що "люди в основі своїй добрі".
Всупереч Христу (Мк 10:18 "Ніхто не є добрий, як тільки один Бог") і реальності, Франциск просторікував: "Ми всі в основі своїй добрі. Так, є деякі лиходії і грішники, але серце саме по собі добре".
З такою ж некомпетентністю Франциск висловився і про сурогатне материнство, заявивши, що воно не дозволено "в строгому сенсі слова" [= дозволено].
Намагаючись ухилитися від проблеми, він сказав: "Іноді сурогатне материнство стає бізнесом, і це дуже погано. Це дуже погано". Але О'Доннелл наполягав, що сурогатне материнство іноді є "єдиною надією". Франциск відповів, що це "може бути", додавши, що "іншою надією є усиновлення. Я б сказав, що в кожному випадку ситуацію слід розглядати ретельно і чітко, консультуючись з медичної точки зору, а потім і з моральної".
І: "Я думаю, що є загальне правило в цих справах, але ви повинні входити в кожен …More
uk.news
12

"Франциск - незграбний тактик" - "витрачає свій час на розпалювання і гасіння пожеж"

Даміан Томпсон представив цікавий погляд на Франциска у великій статті на UnHerd.com (27 квітня). Він посилається на "ватиканське джерело", яке, за …More
Даміан Томпсон представив цікавий погляд на Франциска у великій статті на UnHerd.com (27 квітня).
Він посилається на "ватиканське джерело", яке, за його словами, уважно спостерігало за Франциском протягом десяти років, яке не належить до жодної фракції і має тенденцію до м'якого ставлення до людей. Тим не менш, це джерело описує Франциска як "неприємну людину".
"Він один з найскладніших людей, яких я коли-небудь зустрічав, - говорить джерело. "Він може бути неймовірно веселим і водночас неймовірно мстивим. Якщо хтось перейде йому дорогу, він вдарить його ногою, коли він буде в самому розпачі".
"Але не думайте, що він майстерний стратег. Він незграбний тактик, який витрачає свій час на те, щоб розпалювати пожежі та гасити їх. Його пріоритет номер один, перш за все, - бути незбагненним. Він не хоче, щоб хтось знав, що він задумав, а якщо дізнається, то зробить все навпаки, навіть якщо це порушить його плани".
Зображення: © Mazur, CC BY-NC-ND, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
12

Мюллер: Олігархи хочуть замінити християнство атеїзмом

Ті, хто хоче вкрасти душу Європи і зробити її жертвою свого постгуманістичного атеїзму, наполягають на її дехристиянізації, сказав кардинал Герхард …More
Ті, хто хоче вкрасти душу Європи і зробити її жертвою свого постгуманістичного атеїзму, наполягають на її дехристиянізації, сказав кардинал Герхард Мюллер у своїй проповіді на заключній месі 20 травня легендарного паломництва римського обряду з Парижа до Шартра.
Кардинал сподівається, що католики [але не Ватикан] матимуть "імунітет до пропаганди і опіуму політичних релігій-замінників" і заявляє, що "самознищення через самогубство і евтаназію, наркотики і алкоголь, або відмова від нашої чоловічої або жіночої сексуальності не є вибором для християн".
Він також заявив, що християни є найбільш переслідуваною релігійною спільнотою в історії людства.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
16

Кардинал Берк: Апокаліптична ситуація в Церкві, спричинена духовенством

Ми живемо в дуже тривожні часи, які іноді здаються апокаліптичними, сказав кардинал Берк у своєму зверненні 18 травня до випускників 2024 року в …More
Ми живемо в дуже тривожні часи, які іноді здаються апокаліптичними, сказав кардинал Берк у своєму зверненні 18 травня до випускників 2024 року в коледжі Томи Аквінського в Массачусетсі.
Бунт проти Бога, революція проти Його істини і любові, переданої нам в Церкві, досягла немислимого рівня, пояснив прелат.
Нинішній бунт спрямований не лише проти віри, але й проти розуму: "Ми є свідками того, як у світі заперечується сама наша природа, якою нас створив Бог".
І далі: "Більше того, бунт і революція підтримуються деякими всередині Церкви, навіть тими, хто покликаний і висвячений пасти паству [= Франциск]".
Кардинал вказує на німецький синод як приклад, додаючи, що нинішні сесії римського екс-синоду загрожують поширити таке ж спустошення на вселенську Церкву.
Для кардинала Берка нинішня ситуація Церкви є "безпрецедентною в історії Церкви". Він закликає довіряти Христовому Слову і Його обітницям про Церкву: "Якщо ми заперечуємо Христа в Церкві, то все інше в житті не має сенсу".
Зображення: …More
uk.news
24

Папа Франциск повторює свою абу-дабійську нісенітницю

"Бог єдиний, - проповідував Франциск під час відвідин в'язниці у Вероні 18 травня: "Наші культури навчили нас називати Його одним ім'ям, іншим, …More
"Бог єдиний, - проповідував Франциск під час відвідин в'язниці у Вероні 18 травня: "Наші культури навчили нас називати Його одним ім'ям, іншим, знаходити Його різними способами, але Він є тим самим Отцем для всіх нас. Він єдиний".
Франциск помиляється. Не "культури" відкрили Боже ім'я, а сам Бог через об'явлення Мойсею (Вих. 3), а ще повніше - у своєму Сині Ісусі Христі.
Теорія "пошуку Бога різними шляхами" суперечить тому, що говорить Ісус Христос: "Я є дорога і істина і життя. Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене" (Ів 14,6).
Франциск також проголосив наступну банальність: "Всі релігії, всі культури дивляться на єдиного Бога по-різному". Але важливо не по-різному, а правильно.
Потім Франциск придумав трюк - давати своє благословення ув'язненим, але тільки мовчки, "щоб кожен міг отримати його від Бога так, як він вірить [або не вірить]". Він розпочав дитячу гру: "Одна хвилина тиші, і я даю вам усім благословення". Навряд чи ув'язнені, які очікували, що Франциск буде Божою …More
uk.news
19

20'000 молодих паломників у Шартрі! Опіка Франциска над традиціями не може зупинити майбутнє

Близько 20 000 паломників відвідали Святу Месу на П'ятидесятницю під час легендарного паломництва римського обряду з Парижа до Шартра. Це рекордна …More
Близько 20 000 паломників відвідали Святу Месу на П'ятидесятницю під час легендарного паломництва римського обряду з Парижа до Шартра.
Це рекордна кількість. Паломництво відбувається вже 42-й раз. Незважаючи або завдяки "Traditionis Custodes" Франциска, воно приваблює маси молодих католиків, середній вік яких становить близько 21 року.
Французька влада підтримує паломництво, в тому числі за допомогою кінної поліції. Французький телеканал C-News показав кілька репортажів про паломників, в тому числі пряму трансляцію меси.
Нотр-Дам де Кретьєнте, організатор прощі, пише, що ці трансляції побачили сотні тисяч французів. Єпископ Нантеру, монсеньйор Матьє Руже, привітав паломників і супроводжував їх, коли вони проходили через його єпархію.
Завтра кардинал Мюллер відслужить заключну месу паломництва в катедральному соборі Шартра. Нижче представлені фотографії та відео з цьогорічного паломництва, опубліковані Нотр-Дам де Кретьєнте.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
19

Архієпископ про бідних: Відлучення від Церкви на столі

Телевізійна заява "Бідних Клерів з Белорадо", які приєдналися до секти седевакантистів, викликала у архиєпископа Бургоса Маріо Ісета емоційний …More
Телевізійна заява "Бідних Клерів з Белорадо", які приєдналися до секти седевакантистів, викликала у архиєпископа Бургоса Маріо Ісета емоційний шок ("дуже болючий"), пише ReligionDigital.org (16 травня).
Монахині заявили, що Франциск є "єретиком і узурпатором" і що з часів Пія XII не було дійсного Папи Римського.
Матінка Іцета зазначила, що зміна настоятельки має відбутися 29 травня. Він хоче "будувати мости" і сісти за стіл переговорів з черницями, "коли будуть відповідні умови", але "в даний момент вони не є такими, з усім цим медіа-цунамі".
Він "особливо стурбований старшими сестрами, які не в найкращому психічному стані". Одна з монахинь, сестра Ампаро, покинула спільноту. Вона бачила деякі підозрілі речі, але не знала, що відбувається в її монастирі. Історія, яку вона може розповісти, дуже фрагментарна.
Близько року монахині контактували з лідером седевакантистів Пабло де Рохасом, який, за даними InfoVaticana.com, любить екстравагантні меблі, одяг і прислугу, а також дружить з місцевою …More
uk.news
21

Вірусне відео: Авторитарний священик відмовляє у причасті

28 квітня в парафії Матері Божої Розарію, відомій як Санктуарій Санта-Терезінья, в Таубате, штат Сан-Паулу, Бразилія, священик проявив неповагу до …More
28 квітня в парафії Матері Божої Розарію, відомій як Санктуарій Санта-Терезінья, в Таубате, штат Сан-Паулу, Бразилія, священик проявив неповагу до вірянина і відмовив йому в Причасті (відео нижче).
Причасник стояв на колінах. Преподобний Сільвіо Жозе Діас намагався змусити вірянина причаститися руками, але мирянин відмовився торкатися Тіла Христового [Noli me tangere" / "Не торкайтеся Мене" Ів 20:17].
В результаті нешанобливий священик відмовив йому в Причасті і відвернувся.
Архиєпархія Сан-Паулу повідомила Metropoles.com (16 травня), що вірний, який перебуває в стані благодаті, має "право" приймати Причастя.
"У ситуаціях, коли існує ризик падіння або осквернення Євхаристії, наприклад, у великому натовпі, рекомендується не роздавати Причастя в руки".
Архиєпархія додала, що у "виняткових обставинах", таких як "надзвичайний стан здоров'я", єпископ може дозволити брати Причастя рукою [як ніби це "більш гігієнічно"].
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
14

Знову: Невблаганний Франциск хоче "пробачити все" - без навернення

На зустрічі з 800 священиками та богопосвяченими особами в базиліці Сан-Дзено під час свого візиту до Верони 18 травня Франциск вкотре підтримав …More
На зустрічі з 800 священиками та богопосвяченими особами в базиліці Сан-Дзено під час свого візиту до Верони 18 травня Франциск вкотре підтримав формалізм, закликаючи до дешевого відпущення гріхів після пустопорожньої сповіді.
Він випустив з уваги той факт, що сповідь практично вимерла після II Ватиканського собору саме через такий формалізм.
"Сповідь не повинна бути тортурами", - сказав він так, ніби хтось колись стверджував, що вона такою є. Потім Франциск, який, як відомо, мстивий і непрощаючий, додав: "Будь ласка, пробачте все" і "пробачте, не змушуючи їх страждати" - чого сам Франциск ніколи не робив з тих пір, як він керує Ватиканом.
Якщо священик не розуміє, що говорить той, хто кається, він повинен продовжувати, тому що "Господь розуміє", сказав Франциск, розкриваючи магічне розуміння сповіді.
Франциск згадав одного кардинала, сповідника [кардинала Луїса Паскуаля Дрі OFMcap, 96], який, коли комусь "було важко говорити", говорив каянникові: "Продовжуй. Я не зрозумів, але Бог …More
uk.news
18

Дружина: Вийшовши заміж за іспанського єпископа "все ще єпископа" - був "консерватором" лише на словах

Одружений іспанський екс-єпископ Ксав'єр Новель "не такий ортодоксальний і консервативний", як здавалося, розповіла Antena3.com його дружина Сільвія …More
Одружений іспанський екс-єпископ Ксав'єр Новель "не такий ортодоксальний і консервативний", як здавалося, розповіла Antena3.com його дружина Сільвія Кабальйоль.
Вона є автором порнографічної літератури. "Одна справа - проповідувати, і зовсім інша - жити цим", - пояснила вона.
За її словами, Новелл не проти гомосексуальних гріхів, і в обох є "багато" друзів гомосексуалістів і трансвеститів. Кабальйо вважає, що Церква зробила "великий прогрес" [= регрес] в цих питаннях, "тому що тепер вони дають своє [псевдо] благословення", - каже Кабальйо.
Вона не заперечує, що сам Новелл відвідував сеанси гомосексуальної терапії. Infovaticana.com (18 травня) додає, що ці чутки широко поширені.
Цікаво: Кабальйо стверджує, і Infovaticana.com підтверджує, що тільки "пряме і явне втручання" Франциска призвело до вінчання, а необхідні процедури (лаїзація) були пропущені.
Кабальйо додає, що Новелл все ще "в підвішеному стані", тому що "він все ще єпископ, хоча він більше не є єпископом". "Церковна єрархія" …More
uk.news
11

Холлеріх суперечить Ратцінгеру: Жінки-священики можуть прийти "з часом"

Люксембурзький кардинал Жан-Клод Голлеріх вважає, що Франциск не запровадить [недійсних] свячень священиць. При цьому він послався на один з …More
Люксембурзький кардинал Жан-Клод Голлеріх вважає, що Франциск не запровадить [недійсних] свячень священиць.
При цьому він послався на один з Dubia п'яти кардиналів, який запитав про вчення Івана Павла II в Ordinatio Sacerdotalis про те, що жінки не можуть бути священиками. За словами Жан-Клода Голлеріха, "Франциск відповів дуже мудро: Це є обов'язковим, але не назавжди" (Kath.ch, 17 травня).
Іншими словами: Ordinatio Sacerdotalis нічого не означає і може бути змінено в будь-який час. Холлеріх підтверджує цю інтерпретацію: "Це не безпомилкове доктринальне рішення. Воно може бути змінено. Для цього потрібні аргументи і час".
Іван Павло II визначає в Ordinatio Sacerdotalis, що "Церква не має жодних повноважень надавати жінкам священичі свячення". Те, що було правдою тоді, повинно бути правдою і зараз. У жовтні 1995 року кардинал Йозеф Ратцінґер підтвердив, що Ordinatio Sacerdotalis є "безпомилковим" і "повинен дотримуватися завжди, скрізь і всіма, як такий, що належить до депозиту віри". …More
uk.news
15

Франциск: "Гомосексуальні пари не можуть бути благословенними" (sic)

У другому короткому кліпі (нижче), опублікованому "60 Minutes" (на додаток до кліпу про "консервативних" єпископів), Франциск прокоментував свій …More
У другому короткому кліпі (нижче), опублікованому "60 Minutes" (на додаток до кліпу про "консервативних" єпископів), Франциск прокоментував свій пропагандистський текст про гомосексуалізм "Fiducia Supplicans".
"Що я дозволив, так це не благословляти [гомосексуальний] союз. Я не можу цього зробити, тому що це не таїнство. Я не можу цього зробити. Господь так зробив. Але благословити кожну людину - так. Благословення для всіх. Для всіх. Благословляти гомосексуалістів - це проти закону, проти закону Церкви, але благословляти кожну людину - чому ні? Благословення для всіх. Деяких людей це викликало скандал. Але чому? Для всіх, для всіх".
Нечесність Франциска ще більш неприємна, ніж його невіра, грубість, двозначність, розділення, тиранія, лицемірство тощо. Він добре знає, що в тексті "Fiducia Supplicans" йдеться не про благословення однієї людини, а про "благословення неправильних пар [= нерозкаяних смертних грішників]". Пари визначаються за їхнім союзом.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
16

Нещасні норми: Ватикан більше не може знайти нічого "надприродного"

17 травня Тухо Фернандес опублікував рекомендації щодо ймовірних надприродних явищ під назвою "Норми, які слід дотримуватися при розпізнаванні …More
17 травня Тухо Фернандес опублікував рекомендації щодо ймовірних надприродних явищ під назвою "Норми, які слід дотримуватися при розпізнаванні ймовірних надприродних явищ".
Головна зміна: Ні місцевий єпископ, ні Ватикан не будуть заявляти, що явища мають надприродне походження, але Ватикан може уповноважити місцевого єпископа заявити, що явище "не є надприродним".
У цих нормах не передбачено, що церковне керівництво може позитивно визнавати божественне походження передбачуваних надприродних явищ, зазначається в регламенті.
Другою важливою зміною є централізація процесу, оскільки Франциск є папою римського централізму. Рішення місцевого єпископа повинні бути затверджені Ватиканом.
У документі згадуються випадки в 20-му столітті, коли місцевий єпископ оголошував явище надприродним, а Ватикан пізніше видавав рішення про протилежне. В інших випадках єпископ говорив одне, а його наступник говорив протилежне про те ж саме явище.
Тучо Фернандес хоче залишити відкритою можливість того, що в …More
uk.news
11

Франциск засуджує себе: "Консерватизм [60-х років] - це абсолютно самогубна позиція"

Таке запитання поставила Франциску Нора О'Донелл з CBS News під час інтерв'ю, яке буде опубліковане в повному обсязі наступної неділі: "У Сполучених …More
Таке запитання поставила Франциску Нора О'Донелл з CBS News під час інтерв'ю, яке буде опубліковане в повному обсязі наступної неділі: "У Сполучених Штатах є консервативні єпископи, які виступають проти ваших нових зусиль, спрямованих на перегляд вчення і традицій. Як ви відповідаєте на їхню критику?"
Франциск: "Вони використовують цей прикметник "консервативний" [принизлива посмішка]. Консерватор - це той, хто чіпляється за щось і не хоче бачити далі. Це самовбивча позиція. Тому що одна справа - зважати на традицію, зважати на ситуації з минулого. Зовсім інша - бути замкненим у догматичній коробці".
Жоден Папа не жив стільки в "догматичній коробці", як Франциск, який бігає за кожною ідеологією минулих 1960-х. І справді: цей консерватизм є самогубством для Церкви, і його катастрофічні результати видно всім.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
10

Деякі працівники Франциска незадоволені

Загалом 49 працівників Ватикану погрожують подати скаргу на погані умови праці, які "не поважають основні принципи гідності". До групи входять 47…More
Загалом 49 працівників Ватикану погрожують подати скаргу на погані умови праці, які "не поважають основні принципи гідності".
До групи входять 47 музейних охоронців, реставратор і працівник книжкового магазину. Як повідомляють італійські ЗМІ, вони мають намір подати до суду на Губернаторат, адміністрацію Ватикану, яку очолює кардинал Фернандо Вергес Альзага, іспанський легіонер Христа, якщо не отримають задовільної відповіді на свої вимоги.
У листі до Вергеса Альзаги вони стверджують, що умови праці у Ватиканських музеях завдають шкоди гідності та здоров'ю працівників.
Вони скаржаться, що їм несправедливо платять за понаднормові години, що вони не отримують підвищення по службі і що їм доводиться повертати частину зарплати, яку вони отримали, не працюючи через закриття музеїв під час Covid-істерії. Інші працівники Ватикану можуть бути готові приєднатися до скарг.
Працівники пишуть, що "законодавство, яке регулює сферу праці у Ватикані, є недостатнім у кількох аспектах: від мереж соціального …More
uk.news
13

Австрійські єпископи: Брак фальшивих дияконій є небезпечною для життя Церкви проблемою

Синодальний звіт єпископів Австрії від 15 травня рішуче підтримує "сакраментальних дияконій", яких не може бути. Австрійські єпископи стверджують …More
Синодальний звіт єпископів Австрії від 15 травня рішуче підтримує "сакраментальних дияконій", яких не може бути.
Австрійські єпископи стверджують, що мають "хороший досвід" з жінками на керівних посадах, хоча всі знають, що заздрість, тиск, патерналізм, кар'єризм і т.д. процвітають.
Для єпископів ці "керівні посади" все ще залишаються лише "частковою відповіддю". Вони говорять про "жіночу проблему" ("величезну втрату довіри", "масову загрозу місії Церкви") і стверджують, що її задовільно вирішила б [недійсна] "сакраментальна дияконія".
"Хоча священство жінок згадується спорадично, існує сильний голос, підтримуваний більшістю в єпархіях (в тому числі єпархіальним керівництвом, дияконами Лінца), на користь допуску жінок до дияконічного служіння". Прелати навіть стверджують, що місія Церкви "стає неможливою" через те, що жінки не можуть бути дияконами.
Це "служіння, яке таїнственно уділяється через покладання рук, повинно бути відкрите для жінок", - вимагається в доповіді: "Ті, хто працює …More
uk.news
17

Футболіст говорить правду - Національна футбольна ліга спускає штани

28-річний Гаррісон Баткер, талановитий кікер команди "Канзас-Сіті Чіфс", який відвідує римську месу, проголосив деякі істини у своїй промові 11 травня …More
28-річний Гаррісон Баткер, талановитий кікер команди "Канзас-Сіті Чіфс", який відвідує римську месу, проголосив деякі істини у своїй промові 11 травня в Бенедиктинському коледжі в Канзасі (повне відео нижче).
"Канзас-Сіті Чіфс" - це професійна команда з американського футболу. Здоровий глузд Баткера викликав негативну реакцію в обскурантистських колах США, включаючи пропагандистські ЗМІ олігархів. Баткер говорив такі речі, як:
"Я можу бути тим, ким я є, тому що у мене є дружина, яка прихильна до свого покликання. Я більш ніж благословенний багатьма талантами, які дав мені Бог. Але неможливо переоцінити той факт, що всі мої успіхи стали можливими завдяки дівчині, з якою я познайомився в оркестрі в молодших класах середньої школи, яка навернулася до віри, стала моєю дружиною і взяла на себе одне з найважливіших звань: домогосподарка.
Вона є основним вихователем наших дітей. Вона стежить за тим, щоб футбол чи мій бізнес не відволікали мене від виконання обов'язків чоловіка і батька.
Вона …
More
uk.news
13

Польща: Варшава стає антихристиянською

Мер Варшави Рафал Тшасковський, чия мати була поліцейським інформатором за часів комуністичного режиму в Польщі, заборонив демонструвати "…More
Мер Варшави Рафал Тшасковський, чия мати була поліцейським інформатором за часів комуністичного режиму в Польщі, заборонив демонструвати "релігійні символи" (тобто хрести) з ратуші. Після падіння комуністичного режиму Варшава стала першим містом у Польщі, яке зробило це.
Gazeta Wyborcza повідомила 16 травня, що дискримінація хреста виправдовується "боротьбою з дискримінацією".
Тшасковський є заступником лідера партії "Громадянська платформа", головної складової правлячої коаліції Польщі під керівництвом Дональда Туска. Державним службовцям у Варшаві буде заборонено навіть розміщувати релігійні символи на своїх робочих столах. На всіх офіційних заходах не повинно бути жодної молитви - це ознака повернення старих комуністичних часів.
Водночас нав'язується пропаганда гомосексуалізму. Міські службовці зобов'язані ставитися до гомосексуального співжиття як до законного, а до трансвеститів звертатися як до справжніх чоловіків або жінок.
Переклад зі штучним інтелектом