lt.news
6

Ispanija: Labai brangus rožinis

José Andrés Calderón buvo nubaustas 3600 eurų bauda už tai, kad Madride kartu su kitais viešai meldėsi rožinį. Jis pradėjo taikią rožinio maldą ant Inmaculado Corazón de María bažnyčios laiptų …More
José Andrés Calderón buvo nubaustas 3600 eurų bauda už tai, kad Madride kartu su kitais viešai meldėsi rožinį.
Jis pradėjo taikią rožinio maldą ant Inmaculado Corazón de María bažnyčios laiptų lapkričio mėnesį, kai šalyje vyko neramumai. Ši vieta yra netoli valdančiosios Socialistų darbininkų partijos būstinės.
Iki 500 žmonių reguliariai rinkdavosi, kol lapkričio 27 d. režimas uždraudė reguliarų rožinį. Po to dalyvių skaičius išaugo. Kai kurie žmonės buvo suimti ir nubausti piniginėmis baudomis. Internete buvo plačiai išplatintas vaizdo įrašas, kuriame 60 metų moteris stumiama į policijos furgoną.
Advokatas užginčijo draudimą kaip teisės į susirinkimus pažeidimą. Gruodžio mėnesį Madrido provincijos teismas skundą atmetė. Žmonės toliau meldėsi.
Gegužės 15 d. renginio organizatorius Chosė Andresas Kalderonas (José Andrés Calderón) paskelbė, kad jam trečią kartą skirta 1 200 eurų bauda: "Ispanijoje brangu melstis rožinį", - komentavo jis.
Tą patį vakarą jis vėl išėjo į gatves ir vėl meldėsi …More
lt.news
8

Šveicarijos vyskupai nori moterų diakonių

Gegužės 13 d. Šveicarijos vyskupai Vatikanui pateikė ataskaitą apie vietos sinodą dėl sinodalumo. Ištraukos: - "Sinodo sprendimai, kuriais marginalizuojami ar išstumiami žmonės ir jų patirtys, ypač …More
Gegužės 13 d. Šveicarijos vyskupai Vatikanui pateikė ataskaitą apie vietos sinodą dėl sinodalumo. Ištraukos:
- "Sinodo sprendimai, kuriais marginalizuojami ar išstumiami žmonės ir jų patirtys, ypač moterys, homoseksualūs asmenys ir socialiai pažeidžiami asmenys, prieštarauja Bažnyčios misijai."
- "Vyrų, moterų ir queer žmonių vienodo krikšto orumo pripažinimas turi būti išgyvenamas ir liudijamas statydinant sinodalinę Bažnyčią."
- "Moterų [...] įtraukimo į visas [!] tarnystes klausimas yra svarbus klausimas".
- "Moterų išstūmimas iš kunigystės daug kur nebesuprantamas".
- "Diakonato atvėrimas moterims sveikintinas, kai jis išreiškia raidą link vyrų ir moterų vienodo krikšto orumo pripažinimo Bažnyčioje".
- "Speciali diakonato forma "moterims" Šveicarijos kontekste būtų vertinama kaip moterų nuvertinimo išraiška, kaip ir diakonato laipsniavimas įšventintosios tarnystės atžvilgiu".
Katalikų Bažnyčia Šveicarijoje yra kliniškai mirusi, bet vis dar labai turtinga dėl labai pelningos bažnytinių …More
lt.news
8

Australija: Arkivyskupas susilaukia neapykantos už sveiko proto gynimą

Australijos Hobarto arkivyskupas Julianas Porteousas pasmerkė kampaniją, kuria siekiama paneigti krikščioniškos moralės principus. Dėl to sveiko proto priešai į tai atsakė didele neapykanta. Gegužės …More
Australijos Hobarto arkivyskupas Julianas Porteousas pasmerkė kampaniją, kuria siekiama paneigti krikščioniškos moralės principus.
Dėl to sveiko proto priešai į tai atsakė didele neapykanta. Gegužės 2 d. pastoraciniame laiške ("Mes esame druska žemei") monsinjoras Porteousas išsakė teiginius apie žmogaus orumą ir religijos bei tėvų laisvę.
Pavyzdžiui, jis teigė: ,,Jis teigė, kad, pvz: "Tikėdami į Dievą kaip Kūrėją, savo kaip vyro ir moters tapatybę laikome dovana. Todėl pastangas atskirti lytį nuo biologinės lyties laikome tikrovės, kas mes esame, neigimu".
Ir: "Dievas sukūrė vyrą ir moterį kaip lytiškai vienas kitą papildančius. Tai reiškia, kad lytiniu požiūriu mes tiesiogine prasme buvome sukurti priešingai lyčiai".
Apie tai, kad lytinė lytis yra skirtinga, kalbėjo Mgr. Porteousas kritikuoja radikalizuotą transvestitų lobizmą, vaikų abortus, savižudybes dėl eutanazijos, homoseksualias pseudomoteris ir "woke" propagandą, kovojančią prieš sveiką protą ("tradicines vertybes ir įsitikinimus"). …More
lt.news
6

Meksikos vyskupija laimėjo bylą prieš transvestitą

Meksikos federalinis apeliacinis teismas balandžio mėnesį atmetė transvestitų propagandisto bandymą priversti Bažnyčią pakeisti krikšto įrašus, kad jie atitiktų asmens pareiškimą. 2021 m. vyras, …More
Meksikos federalinis apeliacinis teismas balandžio mėnesį atmetė transvestitų propagandisto bandymą priversti Bažnyčią pakeisti krikšto įrašus, kad jie atitiktų asmens pareiškimą.
2021 m. vyras, kenčiantis nuo lyties idėjų būti "moterimi", teigė, kad Meksikos privatumo įstatymas reikalauja, jog Keretaro vyskupija patenkintų prašymą, neatsižvelgdama į biologinę tikrovę ir istorinį faktiškumą.
Dėl to Meksikos nacionalinis duomenų apsaugos institutas nusprendė, kad vyskupija turi pakeisti krikšto įrašus.
Vyskupija užginčijo sprendimą ir laimėjo apygardos teisme. Dabar apeliacinis teismas paliko sprendimą galioti, motyvuodamas tuo, kad Bažnyčia turi konstitucijos saugomą teisę tvarkyti savo vidaus reikalus nesikišant vyriausybei.
Šis sprendimas yra svarbus precedentas ginant Meksikos bažnyčių ir religinių organizacijų religinę laisvę ir autonomiją nuo fašistinės homoseksualizmo propagandos.
AI vertimas
lt.news
5

Pagyvenusi belgė nori tapti diakone ir teisia Bažnyčią

62 metų Veer Dusauchoit padavė Bažnyčią Belgijoje į teismą dėl "diskriminacijos", nes negali tapti diakone. Dusauchoit jau 30 metų dirba Herento parapijoje netoli Leveno, Flamandų Brabante, kur vadovauja …More
62 metų Veer Dusauchoit padavė Bažnyčią Belgijoje į teismą dėl "diskriminacijos", nes negali tapti diakone.
Dusauchoit jau 30 metų dirba Herento parapijoje netoli Leveno, Flamandų Brabante, kur vadovauja laidotuvėms ir žodžio liturgijai. Parapija neturi kunigo.
Ji bandė įstoti į ketverių metų diakono kursus, bet jai buvo atsisakyta, ir šį atsisakymą ji vertina kaip "diskriminaciją dėl lyties".
"Aš iš tiesų esu pikta, bet taip pat ir pasiryžusi", - sakė ji Belgijos valstybiniam transliuotojui Rtbf.be (gegužės 14 d.), kuris garsėja savo prieš Bažnyčią nukreipta pozicija.
Mecheleno-Briuselio arkivyskupijos atstovas spaudai gynė šį sprendimą: "Šiuo metu (sic) diakonais gali būti įšventinami tik vyrai. Taigi nėra prasmės vykdyti formaciją, nes galutinai juo tapti neįmanoma".
Atstovas spaudai pridūrė: "Belgijos vyskupai pasisako už [negaliojančius] moterų diakonų šventimus".
Mecheleno teismas turi per mėnesį priimti sprendimą.
Dabartinis Mecheleno-Briuselso arkivyskupas 55 metų Luc Terlinden …More
lt.news
5

Vyskupija draudžia kunigams kalbėtis su žiniasklaidos aktyvistais ("žurnalistais")

Niujorko Bafalo vyskupija priėmė taisykles, pagal kurias kunigai ir vyskupijos darbuotojai, prieš kalbėdami su vadinamaisiais žurnalistais, privalo pasitarti su vyskupijos pareigūnais. Naujose taisyklėse …More
Niujorko Bafalo vyskupija priėmė taisykles, pagal kurias kunigai ir vyskupijos darbuotojai, prieš kalbėdami su vadinamaisiais žurnalistais, privalo pasitarti su vyskupijos pareigūnais.
Naujose taisyklėse teigiama, kad vyskupijos komunikacijos pareigūnai "arba tiesiogiai atsakys į prašymą, arba bendradarbiaus su darbuotoju, kad pateiktų atsakymą į paklausimą".
Džo Martonė, vyskupijos komunikacijos direktorius, pabrėžia: "Iš tikrųjų mes stengiamės ne slopinti vyskupijos komunikaciją, o ją koordinuoti".
Tai suprantama, nes daugelis kunigų yra naivūs ir nesuvokia, kad žiniasklaidos aktyvistams tiesa neįdomi. Vietoj to jie kalbasi su žmonėmis tik tam, kad propaguotų savo darbotvarkę ir naratyvą.
AI vertimas
lt.news
5

Erekcija ant kryžiaus? Jokia šventvagystė nėra draudžiama

53 metų kunigas Thomas McHale'as, Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos kunigas Blackhill, Durhamo grafystėje, Anglijoje, per Didžiojo penktadienio pamokslą sakė, kad Kristus …More
53 metų kunigas Thomas McHale'as, Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos kunigas Blackhill, Durhamo grafystėje, Anglijoje, per Didžiojo penktadienio pamokslą sakė, kad Kristus, mirdamas ant kryžiaus, turėjo erekciją.
Pasidavęs savo liguistoms fantazijoms, 53 metų Amerikos pilietis sakė, kad dėl nukryžiavimo egzekucijos į apatinę Kristaus kūno dalį turėjo plūstelėti kraujas.
Vienas parapijietis TheTimes.co.uk (gegužės 11 d.) paaiškino: "Jis pasakojo žmonėms, kad Jėzus mirė su erekcija. Klausytojai buvo šokiruoti. Ten buvo jaunų šeimų".
Heksamo ir Niukaslo vyskupijos atstovas sakė, kad dėl skundų dėl "vulgaraus" pamokslo pradėtas "tebevykstantis" tyrimas. Didysis penktadienis buvo kovo 29 d. Klausimas galėjo būti "ištirtas" per 10 minučių. Todėl "vykstantis tyrimas" reiškia, kad nėra noro padaryti išvadą.
Vaizdas: diocesehn.org.uk, AI vertimas
newsQsxycwazrx
lt.news
7

Ispanija: Visas klarisių vienuolynas prisijungė prie sedevakantistų grupės

Ispanijos Burgoso arkivyskupijos Belorado klarisės paskelbė, kad palieka arkivyskupijos jurisdikciją ir prisijungia prie vyskupo Pablo de Rojas Sanchez-Franco. Penkiolika Belorado vienuolių garsėja …More
Ispanijos Burgoso arkivyskupijos Belorado klarisės paskelbė, kad palieka arkivyskupijos jurisdikciją ir prisijungia prie vyskupo Pablo de Rojas Sanchez-Franco. Penkiolika Belorado vienuolių garsėja saldumynų pardavinėjimu.
P. de Rojasas mokėsi Opus Dei mokykloje, vėliau tapo artimas Pijaus X kunigų draugijai. 2005 m. Bilbao mieste jis įkūrė savo "Pía Unión de San Pablo Apóstol". Šiai grupei priklauso apie 100 narių ir keletas "dvasininkų", ji kažkaip susijusi su Palmar de Troya, Sevilijoje, grupe, kuri turi savo "popiežių", atvykusį iš Šveicarijos, ir yra sugalvojusi savo Novus Ordo.
De Rojaso būstinėje Bilbao mieste visur pilna ornamentų, knygų lentynų, puošnių baldų, indų ir tarnaičių su skarelėmis. 2017 m. jis dalyvavo 1900-ųjų mados šou Bilbao mieste, kurį organizavo Fernando Botanzas, prisistatantis kaip homoseksualas ir, pasak portalo InfoVaticana.com, palaikantis artimus santykius su De Rojasu.
De Rojasą "vyskupu" "įšventino" sedevakantistas Danielis Dolanas, tikriausiai Tuc …More
lt.news
6

Fiducia Supplicans: Ispanijos vyskupija daro išvadą, kad vienas pažeidimas pažeidė kitą pažeidimą

Gegužės 13 d. Plasencijos vyskupija (Ispanija) paskelbė nepasirašytą pareiškimą dėl neseniai įvykusio homoseksualų [pseudo] palaiminimo Miajados parapijos bažnyčioje. Šiuo metu vyskupiją žlugdo vyskupas …More
Gegužės 13 d. Plasencijos vyskupija (Ispanija) paskelbė nepasirašytą pareiškimą dėl neseniai įvykusio homoseksualų [pseudo] palaiminimo Miajados parapijos bažnyčioje.
Šiuo metu vyskupiją žlugdo vyskupas Ernesto Brotónsas, kuris yra visiškai atsakingas už šį pareiškimą. Jo tekste žadama, kad "buvo imtasi atitinkamų kanoninių priemonių", o tai nieko nereiškia.
Akivaizdžiai prieštaraudamas tikrovei, Brotónso pareiškimas neigia, kad buvo "bet koks ketinimas" imituoti sakramentą. Visas spektaklis buvo sumodeliuotas kaip vestuvės, įskaitant du persirengusius homoseksualus ir kunigą. Visi galėjo matyti, kad tai buvo sakramento imitacija.
Pareiškime kritikuojama tik tai, kad "formos akivaizdžiai pažeidė" Vatikano homoseksualizmo propagandos teksto "Fiducia supplicans" nuostatas. Vyskupas primygtinai tvirtina, kad jis "tiki" šventvagiško nuodėmės palaiminimo "verte".
M. Brotónsas baigia savo kalbą krokodilo ašaromis: "Labai apgailestaujame dėl skandalo ir sumaišties, kurią sukėlė ir gali sukelti …More
lt.news
6

Klaidingai apkaltintas: JAV vyskupas išteisintas dėl absurdiškų kaltinimų

Iš Bruklino į pensiją išėjusiam 78 metų pagalbiniam vyskupui Raymondui Chappetto panaikinti kaltinimai, kad jis "netinkamai tvarkė" piktnaudžiavimo bylą. Jis 2013-2022 m. buvo Bruklino vyskupijos …More
Iš Bruklino į pensiją išėjusiam 78 metų pagalbiniam vyskupui Raymondui Chappetto panaikinti kaltinimai, kad jis "netinkamai tvarkė" piktnaudžiavimo bylą.
Jis 2013-2022 m. buvo Bruklino vyskupijos generalinis vikaras. 2021 m. jis buvo apkaltintas tuo, kad tinkamai neatskleidė vienai parapijai, jog kunigui Urioghene Okrokoto draudžiama bendrauti su nepilnamečiais. Dėl to Chappetto buvo apkaltintas galimu pavojumi nepilnamečiams.
Kunigas Okrokoto anksčiau buvo "pažeidęs ribas" su paauglėmis mergaitėmis. Po gydymo psichikos sveikatos priežiūros įstaigoje 2021 m. birželio mėn. jis buvo paskirtas į Bruklino parapiją. Po kelių savaičių Okrokoto buvo pastebėtas parapijoje su paaugle mergaite. 2021 m. spalį jis vėl buvo pašalintas iš tarnystės ir tebėra suspenduotas.
Bruklino vyskupija portalui PillarCatholic.com (gegužės 13 d.) pranešė, kad Vatikano vyskupų dikasterija po tyrimo padarė išvadą, jog kaltinimai Chappetto buvo "akivaizdžiai nepagrįsti ir byla buvo nutraukta".
Tyrimą atliko arkivyskupas …More
lt.news
5

Čikagos kunigas: Atsiprašo už "žodžių pasirinkimą" homoseksualų "palaiminime"

Kunigas Josephas Williamsas, Čikagos Švento Vincento de Pauliaus parapijos klebonas, gegužės 8 d. paskelbė "fasadinį" atsiprašymą už tai, kad balandžio 21 d. palaimino dvi lesbietes. Atrodo, kad …More
Kunigas Josephas Williamsas, Čikagos Švento Vincento de Pauliaus parapijos klebonas, gegužės 8 d. paskelbė "fasadinį" atsiprašymą už tai, kad balandžio 21 d. palaimino dvi lesbietes.
Atrodo, kad Williamsas buvo priverstas atsiprašyti. Jis apgailestauja tik dėl "palaiminimo kalbos", bažnyčios ir liturginių drabužių naudojimo, tačiau tvirtina, kad "norėjo gerai".
"Forma, kurią palaiminimas įgavo, kaip parodyta vaizdo įraše, buvo nulemta mano bandymo suteikti jiems prasmingą (!) Dievo malonės (!) akimirką".
Tik tada, kai pseudo vestuvių vaizdo įrašas paplito internete, Viljamsas suprato, kad "labai blogai pasirinko žodžius".
"Labai atsiprašau už bet kokį sumišimą ir (arba) pyktį, kurį tai sukėlė, ypač Dievo žmonėms".
Jis neatsiprašė už įvykdytą šventvagystę, nebus nubaustas ir nebus atlyginta žala.
AI vertimas
lt.news
5

Antikristas yra malonus vaikinas

Eckas Caminante-Wanderer.Blogspot.com (gegužės 6 d.) paskelbė Antikristo analizę. - Ne pagonybės stabai yra tikrieji stabai, bet nuosavybės, prestižo, malonumų ir galios stabai; juose įkūnyta vergovė. …More
Eckas Caminante-Wanderer.Blogspot.com (gegužės 6 d.) paskelbė Antikristo analizę.
- Ne pagonybės stabai yra tikrieji stabai, bet nuosavybės, prestižo, malonumų ir galios stabai; juose įkūnyta vergovė.
- Velnias valdo ir laiko žmones vergijoje per nuodėmės įstatymą, todėl jis vadinamas "šio pasaulio kunigaikščiu" (Jn 12).
- Kristui rūpėjo ne pakeisti vieną religiją kita, bet Jis norėjo prieiti prie žmogaus problemos šaknies - žmogaus širdies.
- Kristus susidūrė ne su savo laikų karaliais, kurie buvo tik marionetės, bet su Tuo, kuris jiems duodavo įsakymus. Kristus nesipriešino turtuoliams, bet juos sukūrusiems pinigams; nesipriešino nusidėjėliams, bet nuodėmei, kurią Jis sunaikino ant kryžiaus.
- Gelbėtojas atėjo "revoliucionizuoti" pasaulio, t. y. sugrąžinti jį ten, kur jis buvo prieš nuopuolį. "Re-volvere" lotyniškai, taikomas planetoms, reiškia grąžinti jas į tikrąjį kelią.
- Bažnyčios, jos šventųjų ir kankinių "revoliucinis darbas" laikui bėgant didėjo.
- Priešingai šiai revoliucijai …More
lt.news
3

Peru pripažįsta transvestitizmą kaip psichikos sutrikimą

Peru sveikatos apsaugos ministerija (MINSA) nusprendė į sveikatos draudimo sistemą (PEAS) įtraukti PSO Tarptautinę ligų klasifikaciją (TLK-10). Šių metų gegužės 10 d. Peru vykdomoji valdžia patvirtino …More
Peru sveikatos apsaugos ministerija (MINSA) nusprendė į sveikatos draudimo sistemą (PEAS) įtraukti PSO Tarptautinę ligų klasifikaciją (TLK-10).
Šių metų gegužės 10 d. Peru vykdomoji valdžia patvirtino dekretą dėl transvestitų.
Šia priemone Sveikatos apsaugos ministerija (MINSA) nusprendė į sveikatos draudimo sistemą (PEAS) įtraukti PSO Tarptautinę ligų klasifikaciją (TLK-10), o tai reiškia, kad homoseksualų "tapatybės", ypač tų, kurie identifikuojami kaip transvestitai, pripažįstamos patologijomis.
TLK-10 diagnozės, susijusios su įvairiomis seksualumo ir lytinės [pseudo]tapatybės išraiškomis, nuo šiol bus laikomos psichikos sutrikimais, kuriuos apmoka Nacionalinė sveikatos tarnyba.
Nors šia priemone siekiama palankumo ir dėmesio atitinkamiems žmonėms, dekretas sukėlė intensyvias diskusijas ir nepasitenkinimą tarp homoseksualų lobistų, kurie jau daugelį metų stengiasi pateikti savo elgesį kaip normalų, kuris gali kisti priklausomai nuo paros laiko ar net metų laikų.
Iki 2010 m. Pasaulio …More
lt.news
10

Fiducia Supplicans: Dar viena homoseksualumo šventvagystė bažnyčioje

Pranciškaus homoseksualizmo propagandos kūrinio "Fiducia supplicans" paskatintas, Ispanijoje, Plasencijos vyskupijoje, Miajadaso mieste, Nuestra Señora de Belén bažnyčioje, surengtas homoseksualų […More
Pranciškaus homoseksualizmo propagandos kūrinio "Fiducia supplicans" paskatintas, Ispanijoje, Plasencijos vyskupijoje, Miajadaso mieste, Nuestra Señora de Belén bažnyčioje, surengtas homoseksualų [pseudo] palaiminimas.
Vienas iš dviejų homoseksualių sugyventinių socialiniame tinkle prisipažino, kad jų bendrininkavimas nuodėmėje buvo užkietėjęs ir truko 30 metų.
"Buvome labai laimingi, kad galėjome tai padaryti Bažnyčioje, kad buvome pirmoji homoseksualų pora iš daugelio būsimų", - paskelbė jis.
Atrodo, kad šventvagystės iniciatyva kilo iš parapijos kunigo Don Enrique Gómez Rodríguezo, kaip matyti iš vienos iš sugyventinių įrašo: "AČIŪ Enrike, kad pasiūlei mums palaiminimą Betliejaus bažnyčioje, į kurį nė minutės nedvejodamos atsakėme "taip". Tai buvo graži ceremonija".
Per [pseudo] palaiminimą abu homoseksualai laikė po žvakę, o kunigas dėvėjo albą ir stulą.
Gomezas Rodrigesas yra žinomas dėl savo silpnumo homoseksualų atžvilgiu. Vis dėlto jis yra Plasencijos vyskupijos kunigų tarybos …More
lt.news
7

Homoseksualizmas temdo anglikonų susitikimą Romoje

Balandžio 29-gegužės 3 d. Romoje vyko viso pasaulio anglikonų bendruomenių susitikimas. Dalyvavo 32 provincijos, tačiau devynios - tos, kurios turi jaunų narių ir kurių skaičius auga - nedalyvavo. …More
Balandžio 29-gegužės 3 d. Romoje vyko viso pasaulio anglikonų bendruomenių susitikimas. Dalyvavo 32 provincijos, tačiau devynios - tos, kurios turi jaunų narių ir kurių skaičius auga - nedalyvavo.
Dauguma pastarųjų atsisakė dalyvauti dėl sąžinės sumetimų. Kenterberio arkivyskupas pasaulietis Justinas Welby išliejo krokodilo ašaras, apibūdindamas anglikonų schizmą, kurią pats sukūrė, kaip "labai varginančią".
"Tikroji problema išlieka Anglikonų Bažnyčios sprendimas toliau svarstyti, kokiu mastu ji rems homoseksualių porų palaiminimą", - pripažino jis.
Susitikimo dalyvius Pranciškus priėmė gegužės 2 d. Jis paprašė homoseksualizmo propagandistų ir eretikų maldų: "Mano darbas sunkus. Prašau melstis už mane".
Vaizdas: Vaticna Media, AI vertimas
lt.news
16

Atsivertimas į Bažnyčią sukėlė keistų reiškinių

Jayme Clune iš Atlantos, Džordžijos valstija, NcRegister.com (gegužės 6 d.) liudijo apie "keistus įvykius" savo namuose, kai jos šeima pradėjo atsivertimo į katalikybę procesą. Ji su vyru priėmė krikštą …More
Jayme Clune iš Atlantos, Džordžijos valstija, NcRegister.com (gegužės 6 d.) liudijo apie "keistus įvykius" savo namuose, kai jos šeima pradėjo atsivertimo į katalikybę procesą.
Ji su vyru priėmė krikštą, sutvirtinimą ir Komuniją per šių metų Velykų vigiliją. Prieš atsivertimą šeima lankė nedenominacinę religinę grupę su dideliais vaizdo ekranais, silpna muzika ir jausmingu pamokslininku. Jie turi du mažamečius vaikus.
Džeimė Klunė studijavo ankstyvosios Bažnyčios istoriją ir suprato, kad jos įsitikinimai atitinka Katalikų Bažnyčios įsitikinimus. Ją ir jos vyrą abu traukė Bažnyčios tradicija, liturgija ir sakramentai.
Pradėję oficialų atsivertimo procesą, jie susidūrė su keistais įvykiais savo namuose.
- Kambariuose, kuriuose niekas nebuvo, užsidegdavo šviesos.
- Didelis arkinis langas nepaaiškinamai sudužo, ant grindų paskleisdamas tūkstančius stiklo šukių.
- Iš virtuvės kriauklės tekėjo vanduo.
- Tualetai perpildavo. - Persipildė septikas. - Skalbimo mašina praleido vandenį, bet technikas …More
lt.news
11

Prisimenate Pranciškaus knygą "Nebūkite veisiami kaip triušiai"? Dabar jis nori "daugiau kūdikių"

Gegužės 10 d. Pranciškus paragino italus susilaukti vaikų, ragindamas vykdyti ilgalaikę politiką, kuri padėtų šeimoms, ir įspėdamas, kad šalies demografinė krizė kelia grėsmę ateičiai. "Gimimų skaičius …More
Gegužės 10 d. Pranciškus paragino italus susilaukti vaikų, ragindamas vykdyti ilgalaikę politiką, kuri padėtų šeimoms, ir įspėdamas, kad šalies demografinė krizė kelia grėsmę ateičiai.
"Gimimų skaičius yra pirmasis tautos vilties rodiklis", - sakė Pranciškus kasmetiniame šeimą remiančių grupių susitikime. "Neturėdama vaikų ir jaunimo, šalis praranda troškimą siekti ateities".
Italijos gimstamumas, kuris ir taip yra vienas mažiausių pasaulyje, jau maždaug 15 metų nuolat mažėja ir pernai pasiekė rekordiškai žemą lygį - gimė 379 000 kūdikių.
2015 m. Pranciškus sakė, kad katalikai neturėtų "daugintis kaip triušiai". Jis teigė, kad "atsakinga tėvystė" reikalauja, jog sutuoktiniai reguliuotų savo vaikų gimimą.
Vaizdas: VATICAN MEDIA Divisione Foto, AI vertimas
lt.news
11

Vyskupas Stricklandas: "Aš nesu sedevakantistas".

Vyskupas Josephas Stricklandas svetainėje BishopStrickland.com (gegužės 9 d.) rašė, kad "nedidelis skaičius žmonių" klaidingai jį pavadino sedevakantistu. Stricklandas sedevakantizmą apibūdina kaip …More
Vyskupas Josephas Stricklandas svetainėje BishopStrickland.com (gegužės 9 d.) rašė, kad "nedidelis skaičius žmonių" klaidingai jį pavadino sedevakantistu.
Stricklandas sedevakantizmą apibūdina kaip klaidingą tikėjimą ir teiginį, kad nuo popiežiaus Pijaus XII mirties 1958 m. nebuvo galiojančio popiežiaus, kad taip pat, kad šventimų sakramentas negalioja Novus Ordo.
Stricklandas rašo: "Noriu aiškiai pasakyti, kad nesu ir niekada nebuvau sedevakantistas, kaip turėtų žinoti dauguma žmonių, kurie skaitė mano ganytojiškus laiškus."
Ir dar: "Labai gerbiu popiežiaus - Kristaus vietininko - tarnystę ir nuolat cituoju popiežių Jono Pauliaus II ir Benedikto XVI, taip pat kitų popiežių, užėmusių Šventojo Petro katedrą po Vatikano II Susirinkimo, mokymą."
Jis nemini Pranciškaus, bet meldžiasi, kad popiežiaus institucija "visada būtų regimas tiesos, aiškumo ir vienybės ženklas Kristui ir tikintiesiems".
AI vertimas
lt.news
11

Liturgija: Pranciškaus polemikos pasigenda prasmės

"Liturgija be žmogaus vienybės su Dievu yra nukrypimas", - teisingai rašė Pranciškus gegužės 10 d. Barselonos aukštesniojo liturgijos instituto Ispanijoje delegacijai. Tačiau jam neatėjo į galvą, kad …More
"Liturgija be žmogaus vienybės su Dievu yra nukrypimas", - teisingai rašė Pranciškus gegužės 10 d. Barselonos aukštesniojo liturgijos instituto Ispanijoje delegacijai.
Tačiau jam neatėjo į galvą, kad būtent tai yra sekuliarizuoto Novus Ordo problema.
Jis pridūrė dar vieną truizmą: "Nukrypimas, pavyzdžiui, būtų rubrikų pavergta liturgija, kuri neskatina vienybės su Dievu".
Iš tikrųjų rubrikos (t. y. nurodymai, kaip turi būti švenčiama liturgija) yra tokios tikslios ir išsamios, kad išlaisvina kunigą nuo prievartos būti šoumenu, kuris turi sugalvoti, kas turi vykti toliau, sutelkdamas dėmesį į klausytojus, o ne į Dievą.
Rubrikos lydi kunigą, kad jis galėtų visiškai susitelkti į "žmogaus vienybę su Dievu".
Pranciškus paprašė liturgistų "dirbti, kad mūsų kasdienė liturgija būtų atgaivinta", taip pripažindamas, kad Novus Ordo yra miręs.
AI vertimas
lt.news
10

Bažnyčios neapykantos propaganda Kanadoje: Jie išleido 8 mln. dolerių ir nieko nerado

Kanados Karūnos ir čiabuvių santykių departamentas patvirtino, kad išleido 7,9 mln. Kanados dolerių (!), kad atskleistų "širdį veriančią tiesą" apie "nepažymėtus kapus" buvusioje katalikiškoje …More
Kanados Karūnos ir čiabuvių santykių departamentas patvirtino, kad išleido 7,9 mln. Kanados dolerių (!), kad atskleistų "širdį veriančią tiesą" apie "nepažymėtus kapus" buvusioje katalikiškoje internatinėje mokykloje indėnams Kamloopse.
Ką visi žinojo nuo pat pradžių: Nepaisant to, kad oligarchai surengė milžinišką propagandos audrą žiniasklaidoje, teigdami, kad tokios kapavietės egzistuoja, ir net privertė atsiklaupti Pranciškų. Visa tai buvo apgaulė.
Taip pat įdomu: Kaip buvo panaudotos lėšos neegzistuojančioms masinėms kapavietėms surasti, nebuvo viešai atskleista, praneša WesternStandard.news (gegužės 9 d.).
2021 m. Kanados indėnų ryšių su visuomene organizacijos "Pirmoji tauta" (First Nation) pranešimas apie Kamloopso internatinės mokyklos teritorijoje aptiktus 215 vaikų kapus [visi mirė per ilgą laiką dėl natūralių priežasčių] sukėlė tarptautinį pasipiktinimą, įskaitant ir Fransisko "atsiprašymą".
Iš tikrųjų Bažnyčia labai sunkiomis sąlygomis atliko didvyrišką darbą, kad kanadiečių …More