tomasz1

Znany Youtuber OPĘTANY PRZEZ DEMONA | Strasznie Ciekawe

To nagranie jest bzdurą, ale nie przeczę,że to wywoływanie duchów w niedalekiej przyszłości z zrobi z niego wrak człowieka.
tomasz1

Profanacja Kielce. Profanacja Kielce

A ile z tej chwały miał Chrystus
tomasz1

Rusza akcja „Szpitale bez aborterów”

I bardzo słusznie, na morderstwo nie ma zgody
tomasz1

Bóg daje siłę, nie krzyż - ks. Marek Dziewiecki (odc. 28)

@ona Jeśli wyraziła zgodę świadomie i dobrowolnie to Bóg dał jej Krzyż czy nie... Bóg zezwolił czy nie ." Bóg daje krzyż Tym , których kocha" i rzeczywiście nieraz prosi ich , aby na to sie zgodzili.Nie mówimy tu o pojęciu zła, bo Bóg jako Dobry nie może robic rzeczy złych, ale może je dopuszczać z powodów sobie tylko wiadomych. Halllo mózgu czytaj ze zrozumieniem. Powiem Ci, że będąc tak …More
@ona Jeśli wyraziła zgodę świadomie i dobrowolnie to Bóg dał jej Krzyż czy nie... Bóg zezwolił czy nie ." Bóg daje krzyż Tym , których kocha" i rzeczywiście nieraz prosi ich , aby na to sie zgodzili.Nie mówimy tu o pojęciu zła, bo Bóg jako Dobry nie może robic rzeczy złych, ale może je dopuszczać z powodów sobie tylko wiadomych. Halllo mózgu czytaj ze zrozumieniem. Powiem Ci, że będąc tak jak TY wytrawnym teologiem najbardziej wstydziłbym się tak nieeleganckiego komentarza świadczy to chyba tylko o Tobie i o miłości blizniego.
tomasz1

Bóg daje siłę, nie krzyż - ks. Marek Dziewiecki (odc. 28)

No oczywiście Marta Robin sama sobie wymyśliła swoja chorobę.
tomasz1

Mario, czy Ty wiesz...- Marcin Ogrodnik SVD

Mario czy Ty wiesz ? A zwiastowanie , wcielenie to żart jakiś, to herezja jakaś