KláraMarie

Trevignano Romano: Dnes sa čas milosrdenstva uzavrel,

Co kdybychom nechali mudrování a škodlivého dohadování. Které poselství je pravé a které ne? To které je v souladu s Písmem svatým neublíží. Navíc mluví všechna podobně. Konec časů je každopádně u nás. Vyhledávejme pravidelně svátost smíření, nejsvětější eucharistii, modleme se sv. růženec, korunku Božího milosrdenství a prosme za záchranu ztracených duší. Pane děkujeme za tato Tvá …More
Co kdybychom nechali mudrování a škodlivého dohadování. Které poselství je pravé a které ne? To které je v souladu s Písmem svatým neublíží. Navíc mluví všechna podobně. Konec časů je každopádně u nás. Vyhledávejme pravidelně svátost smíření, nejsvětější eucharistii, modleme se sv. růženec, korunku Božího milosrdenství a prosme za záchranu ztracených duší. Pane děkujeme za tato Tvá povzbuzení na cestě!
KláraMarie

Německý Katolicismus: Žena Koncelebruje Půlnoční Mši (Video)

Takových co neklekají známe víc - že? 🥴
KláraMarie

Německý Katolicismus: Žena Koncelebruje Půlnoční Mši (Video)

Asi není kde si stěžovat. Mají k tomu pravděpodobně tichý souhlas z vyšších míst. Je to první výstřel z Aurory a jakmile prošlápnou cestu, bude z toho lavina... :-( což jen upevňuje domněnku, že se ocitáme na konci časů.
KláraMarie

Viganò: Toto Je "Příprava Na Království Antikrista"

Falešný prorok
KláraMarie

Chyťte zločinca! Takto vyzerá

Tohoto zločince si "chytí" sám Nejvyšší. Zneuctít Matku Boží nikdy nikomu neprošlo beztrestně.