Clicks892

VIDEO Fica som pochválil a podal by som mu ruku. Kto podporí Boží zákon, toho podporím aj ja, hovorí k návrhu ĽSNS kňaz Kuffa

Anton Čulen
114
ROZHOVOR Známy kňaz Marián Kuffa, ktorý sa celý život venuje v Žakovciach ľuďom na okraji spoločnosti, prišiel podporiť do parlamentu návrh kotlebovcov za sprísnenie interrupcií. Prečo sa tak rozhodo…More
ROZHOVOR Známy kňaz Marián Kuffa, ktorý sa celý život venuje v Žakovciach ľuďom na okraji spoločnosti, prišiel podporiť do parlamentu návrh kotlebovcov za sprísnenie interrupcií.

Prečo sa tak rozhodol? Ako vníma kritiku, že s fašistami by sa hlasovať nemalo a čakal by väčšiu angažovanosť kresťanských politikov v parlamente? „Rečičiek už bolo dosť… Každý deň sa zabije 20 detí a my len kecáme a kecáme, a zabíjame,“ hovorí Kuffa.

V utorok ste sa zúčastnili tichej demonštrácie Nemý výkrik pred parlamentom za podporu Kotlebovho návrhu na sprísnenie interrupcií. Prečo ste sa rozhodli podporiť tento návrh?

Nerozlišoval som, kto tento návrh podáva. Kto však podporí Boží zákon, ktorý je tu niekoľkotisíc rokov a ktorý hovorí, že nezabiješ, toho podporím aj ja.

Návrh je kritizovaný najmä preto, že ho predkladajú kotlebovci, pričom zaznieva aj to, že by iní poslanci nemali hlasovať s extrémistami či fašistami.

Predložte tento zákon vy a ja ho podporím. To je moja odpoveď. Kto predloží takýto zákon, toho podporím a prídem za ním do parlamentu. Nezabiješ platí pre každého. Rečí už bolo dosť a medzitým sa zabíjajú deti. Každý deň odsúvame tento problém. Každý deň sa zabije 20 detí a my len kecáme a kecáme, a zabíjame.

Keď si niekto myslí, že súdim ženy, ktoré spáchali potrat, tak sa mýli. Dokazujem to svojím životom. Ja sa o také ženy starám. Nikto tu nehovorí o postabortívnom syndróme, ale ja ho poznám. Tieto ženy musím utešovať a presviedčať, že im Pán Boh odpustí, ak robia pokánie. Pokánie je oprava toho, čo som pokazil. Ak v pokore priznám, že som niečo pokazil, až vtedy to môžem opravovať.

V parlamentnej rozprave vystúpila aj poslankyňa ĽSNS Natália Grausová, ktorá v minulosti podstúpila interrupciu. Hovorila v mene žien, ktoré boli na potrate a hovorila tak krásne a s takou krásnou pokorou, že som jej musel zatlieskať. Nie pre to, čo urobila, ale preto, ako to vidí s odstupom času. Tak to vidí s odstupom času viacero žien. Ako to viem? Spovedám takéto ženy.

Zákon možno v parlamentne neprejde. Myslíte si, že verejným tlakom či tichými demonštráciami dosiahnete opak?

Prorok Jeremiáš nikoho nezískal, nikoho neobrátil a ani nikoho nepresvedčil, napriek tomu mal pravdu. Pravda nie je tam, kde je väčšina. Pravda je tam, kde je Boh. Ja som sa prišiel verejne s reverendou postaviť na stranu, kde je Boh. Keď kričali, či to nie je proti láske, tak hovorím, že zabitie je proti láske. Ak nejaká politická strana predloží zákon, vďaka ktorému zachránime aspoň štyritisíc päťsto detí ročne, tak stojím za ňou. Takmer 30 rokov to dosvedčujem svojím životom. Nezachránim všetkých bezdomovcov, ktorých je zhruba tridsaťtisíc. Pomôžem možno maximálne 300 bezdomovcom, ale aj tak to neprestanem robiť.

Čakali by ste väčšiu angažovanosť kresťanských politikov, ktorí sú v parlamente, v týchto otázkach?

Som veľmi sklamaný z kresťanských politikov v parlamente. Po tejto skúsenosti budem ľuďom odporúčať, aby volili takých politikov, ktorí sú otvorene proti potratom. To platí aj v prípade prezidenta. Budem ľuďom zároveň odporúčať, aby volili takých politikov, ktorí sú aj proti Istanbulskému dohovoru a proti gender ideológii, ktorá je v rozpore s Bohom, vedou a samotnou prírodou.

Video TU: alianciazanedelu.sk/archiv/1741

Keby teda prišlo k predčasným voľbám alebo budú voľby v riadnom termíne, tak by ste podporili ĽSNS?

Ja nie som politik a nehovorím o voľbách. To nech povedia zodpovední politici. Ja sa nevyjadrujem ani k tomu, akú stranu majú ľudia voliť a akú nie, pretože nie som farárom pre jednu stranu. Nehovorím politicky, ale hodnotovo. Pozývam všetkých politikov bojovať za hodnoty. Páčilo sa mi heslo amerického prezidenta Ronalda Reagana, ktorý povedal: Všimol som si, že všetcí tí, ktorí sú dnes proti potratom, sa už narodili.

Predseda KDH Alojoz Hlina povedal, že na sprísnenie potratov, nepotrebujú kresťania pomoc od fašistov. Čo si o tom myslíte?

Rečičiek už bolo dosť. Desať miliónov vlakových súprav krásnych rečí nezaváži toľko, koľko jeden gram dobrého skutku. Radostná správa je, že aj pokus sa počíta. Aj keď sa niekto o niečo pokúsi v parlamente, tak mu to Boh zaráta, akokeby sa to uskutočnilo.

Protestovali ste proti ratifikácii Istanbulského dohovoru. Nakoniec jeho ratifikáciu odmietol vo februári vtedajší premiér Robert Fico. Ste spokojný s tým, ako sa to nakoniec skončilo?

Ešte sa to neskončilo. Pána Fica som však pochválil, lebo odvážne povedal, že za jeho vlády nebude podporený Istanbulský dohovor a gender ideológia. Keby som sa s ním raz stretol aj osobne, tak by som mu za túto vec podal ruku.

Často kritizujete aj Európsku úniu. O Istanbulskom dohovore ste hovorili ako Trójskom koňovi, ktorý nám sem chce EÚ v podobe gender ideológie priniesť.

Európsku úniu nekritizujem za to, že existuje, ale iba za to, ak niečo zlé robí.

Rozlišujem hriech a hriešnikov. Nenávidím hriech, ale milujem hriešnika. To platí aj v prípade Európskej únie. Nenávidím jej blbosti, ale Európsku úniu mám v podstate rád. Keď som vedel povedať vrahovi, že zle žije, či zlodejovi, tak prečo by som nevedel povedať odvážne aj iným, ak zle žijú? Nesúdim nikoho, na to tu bude Boh, ale ja musím vyjadriť jasne svoj postoj.

alianciazanedelu.sk/archiv/1741

Otvorený list všetkým, keď sa rozhoduje o zavraždení ďalších tisícov spomedzi ľudí, a to tých najnevinnejších

Katechizmus Katolíckej Církvi o potrate, alebo: Koľko vzbúrencov proti Bohu z radov poslancov NRSR si koleduje o exkomunikáciu?
amarillo
Kuffa vytaca Fialovu
Herecku s minulostou uzivania omamnych latok do sialenstva..
Asi takto diabolska televizia sliape po Bozom muzovi
...

UMELCI“ si už „strieľajú“!

www.joj.sk/sedem/archiv/2018-05-31-sedem - (33:45 – 37:00)
Libor Halik likes this.
Caesar
±φdeiΠš2s

Banky Velké Británie a USA financovaly nástup Hitlera k moci. Rockefeller, Morgan, Ford... Šokující fakta
| Publikováno: 29.5.2018 |

Kdo pomohl nacistům dostat se k moci? Kdo je podpořil na jejich cestě ke světové katastrofě? Celá předválečná historie Německa ukazuje, že nacisté byli podporováni předními finančními ústavy Západu. Mezi klíčovými institucemi Západu byly centrální …More
±φdeiΠš2s

Banky Velké Británie a USA financovaly nástup Hitlera k moci. Rockefeller, Morgan, Ford... Šokující fakta
| Publikováno: 29.5.2018 |

Kdo pomohl nacistům dostat se k moci? Kdo je podpořil na jejich cestě ke světové katastrofě? Celá předválečná historie Německa ukazuje, že nacisté byli podporováni předními finančními ústavy Západu. Mezi klíčovými institucemi Západu byly centrální finanční instituce Velké Británie a Spojených států - Bank of England a Federální rezervní systém (FRS) - a s nimi spojené finanční a průmyslové organizace, jejich cílem bylo získat absolutní kontrolu nad finančním systémem Německa a kontrolovat politické procesy ve střední Evropě.

Postupné kroky výše uvedeného plánu:
od 1919 do 1924 - připravit půdu pro masivní americkou finanční investici v německém hospodářství
od roku 1924 do roku 1929 - zavedení kontroly nad finančním systémem Německa a finanční podporu pro národní socialismus
od roku 1929 do roku 1933 - rozpoutání hluboké finanční a hospodářské krize a pomoc nacistům k získání moci
od roku 1933 do roku 1939 - finanční spolupráce s nacistickou vládou a podpora její expanzivní zahraniční politiky, zaměřené na přípravu a rozpoutání nové světové války.
V první fázi, hlavní pákou pro zajištění pronikání amerického kapitálu do Evropy byly válečné pohledávky a úzce s tím související problém německých reparací. Po formálním vstupu USA do 1.světové války, dostali spojenci (hlavně Anglie a Francie) půjčky ve výši 8,8 miliard dolarů. Celkový součet válečných dluhů, včetně úvěrů poskytnutých Spojeným státům v letech 1919-1921, byl větší než 11 miliard dolarů.
Pro vyřešení tohoto problému věřitelé zavedli mimořádně obtížné podmínky pro výplatu válečných reparací Německem. Tím bylo způsoben odliv německého kapitálu do zahraničí, došlo k deficitu státního rozpočtu, který byl "jištěn" nekrytými penězi. Výsledkem bylo zhroucení německé měny - velká inflace z roku 1923, která činila 578%. Němečtí průmyslníci začali otevřeně sabotovat veškeré placení reparačních závazků, což způsobilo slavný "Ruhr krizi" - francouzsko-belgickou okupaci Porúří v lednu 1923.
Anglo-americké vládnoucí kruhy počkaly s iniciativou, čekaly až Francie uvízne v dobrodružství a neschopnosti vyřešit problém. Americký ministr zahraničí Hughes zdůraznil: "Je třeba počkat, Evropa musí uzrát, aby přijala americký návrh."

V Německu byly údajně objeveny Hitlerovy atomové bomby
V létě roku 1924, projekt známý jako "Dawes plán" (pojmenovaný podle předsedy Výboru expertů, kteří ji vytvořili - amerického bankéře a ředitele jedné z bank skupiny Morgan), byl přijat na konferenci v Londýně , Vyzval k půlení reparace a vyřešil otázku o zdrojích jejich krytí. Nicméně hlavním úkolem bylo zajistit příznivé podmínky pro investice USA, což bylo možné pouze se stabilizací německé marky.
Za tímto účelem byla nabídnuto Německu velká půjčka ve výši 200 milionů dolarů, z čehož polovina připadala na JP Morgan. Tím anglo-americké banky získaly kontrolu nejen nad převodem německých plateb, ale i nad rozpočtem, systémem peněžního oběhu a do značné míry kreditního systému země. V srpnu 1924, stará německá marka byla nahrazena novou, stabilizovala se finanční situace v Německu a jak výzkumný pracovník GD Preparta napsal, Výmarská republika byla připravena na "nejmalebnější hospodářskou pomoc v historii, po níž následuje největší hořká sklizeň v historii světa "-".
I když formální úvěr byl pro zajištění platby, tak šlo vlastně o obnovení vojensko-průmyslového potenciálu země. Faktem je, že americký kapitál se začal aktivně integrovat do německé ekonomiky.
Celkové množství zahraničních investic v německém průmyslu v letech 1924-1929 činilo téměř 63 miliard zlatých marek (přibližně 30 miliard připadlo na úvěry), a zaplacení reparací - 10 miliard marek.
"Interessen-Gemeinschaft Farbenindustrie", hlavní dodavatel německé válečné mašinérie,financoval ze 45% volební kampani Hitlera v roce 1930, a byl pod kontrolou Rockefellerova "Standard Oil". Morgan, přes "General Electric", kontroloval německé rádio a elektrotechnický průmysl přes AEG a Siemens (až do roku 1933, 30% akcií společnosti AEG bylo vlastněných "General Electric") přes Telecom firmy ITT - 40% z telefonní sítě v Německo.
Kromě toho 30% podílu v letecké výrobní společnosti "Focke-Wulf vlastnila "General Motors", patřící do rodiny DuPont, která kontrolovala "Opel". Henry Ford kontroloval 100% akcií společnosti "Volkswagen". V roce 1926, za účasti Rockefellerovy banky "Dillon, Reed & Co." získala druhý největší průmyslový monopol v Německu po "IG Farben" "Vereinigte Stahlwerke" (Steel trust) Thyssen, Flick, Wolff, Feglera etc ,
Americká spolupráce s německým vojenskoprůmyslovým komplexem byl tak intenzivní a významný, že do roku 1933 klíčové sektory německého průmyslu a velkých bank, jako jsou Deutsche Bank, Dresdner Bank, Donat banky atd byly pod kontrolou amerického finančního kapitálu.

Politická síla, která měla hrát klíčovou roli v anglo-amerických plánech byla připravena. Hovoříme o financování nacistické strany a A. Hitlera osobně.
Jako bývalý německý kancléř Brüning napsal ve svých pamětech, od roku 1923 Hitler získal velké sumy ze zahraničí přes švýcarské a švédské banky. Je také známo, že v roce 1922 v Mnichově se uskutečnila schůzka mezi A. Hitlerem a vojenským atašé USA v Německu - kapitánem Truman Smithem. Hitler byl připraven na velký vstup do politiky.
Ale situace v Německu tomu zatím nenahrávala, jeho strana byla na okraji zájmu a Německo se vzpamatovávalo z válečné porážky.
Od podzimu 1929 po kolapsu americké burzy byla spuštěna Federálnín rezervnín systémem třetí etapa strategie anglo-amerických finančních kruhů.
Federální rezervní systém a JP Morgan se rozhodly ukončit poskytování úvěrů Německu, nastala bankovní a hospodářská krize ve střední Evropě. V září 1931 Anglie opustila zlatý standard, úmyslně ničí mezinárodní platební styk a zcela odřízla finanční podporu Výmarské republiky.
A tak finanční zázrak nastal s nacistickou stranou: v září 1930 v důsledku velkých darů od Thyssen, "i.g. Farben ", Kirdorf nacistická strana dostala 6,4 milionu hlasů a obsadila druhé místo v Reichstagu, byly aktivované velkorysé investice ze zahraničí.
Dne 4. ledna 1932 se konala schůzka mezi největším anglickým finančníkem M. Normanem, A. Hitlerem a von Papenem, kde byla uzavřena tajná dohoda o financování NSDAP. Tohoto setkání se zúčastnili také američtí politici a bratři Dullesovi. Dne 14. ledna 1933 se uskutečnila schůzka mezi Hitlerem, Schroder, Papenem a Keplerem, kde byl plně schválen Hitlerův program a 30 ledna se Hitler stal kancléřem.


Začala čtvrtá etapa
Postoj vládnoucích kruhů angloamerických k nové vládě byl velmi vstřícný. Když Hitler odmítl zaplatit reparace ani Británie ani Francie na to nereagovala. Navíc, po návštěvě ve Spojených státech v květnu 1933, H. Schacht byl opět určen jako hlava Reichsbank, a po jeho setkání s prezidentem a největšími bankéři na Wall Street, Amerika přidělila Německu nové úvěry ve výši 1 miliardy dolarů.
V červnu, během výletu do Londýna a setkání s M. Norman, Schacht rovněž usilovat o anglický úvěr ve výši 2 miliard dolarů a snížení a pak ukončení plateb starých úvěrů. To znamená, že nacisté dostali to, co by nebylo možné dosáhnout s předchozí vládou.
V létě roku 1934, Británie podepsala dohodu o anglo-německé podpoře, která se stala jedním ze základů britské politiky vůči Třetí říši, a na konci 30. let se tak Německo stalo hlavním obchodním partnerem Anglie. Schroeder Bank se stala hlavním činitelem Německa ve Velké Británii a v roce 1936 jeho kancelář v New Yorku se spojila s Rockefellery a vytvořily "Schroeder, Rockefeller & Co." investiční banku.
Jako Hitler sám připustil připravil svůj čtyřletý plán na základě zahraničních finančních úvěrů.
V srpnu 1934, americký "Standard oil" v Německu získal 730,000 akrů půdy a postavil velké ropné rafinérie, které zásobovaly nacisty pohonnými hmotami. Ve stejné době, Německo tajně převzalo z USA nejmodernější zařízení z továren na výrobu letadel. Tím mohla začít produkce německých letadel.
Německo obdrželo velké množství vojenských patentů od americké firmy Pratt & Whitney "," Douglas "," Curtiss-Wright "a amerických technologií pro stavbu " Junkers-87 ". V roce 1941, kdy 2.světová válka již zuřila, americké investice v ekonomice Německa činily 475 milionů dolarů. "Standard oil" investoval - 120 milionů, "General Motors" - 35.milonů, ITT - 30 milionů, a "Ford" - 17,5 milionu dolarů.
Úzká Finanční a hospodářská spolupráce anglo-amerických a nacistických obchodních kruhů v 30. letech a politika appeasementu vedly ke druhé světové válce.
±φdeiΠš2s
ked bude sa nejake divadlo ci hus na provazku alebo na hranici hlasit k cyrilometodskemu dedicstvu, bude na putiach rozdavat odznaciky, a postihnutym detom seky so svastikou, rozzkope hlavu filipincovi a pritom heilovanim obhajovat krestanskym korene, hodnoty a oblecie si neprestrelne vesty usite z koze nenarodenych..... vtedy budem protestovat aj proti divadlu inak ako prosbou o odpustenie pre …More
ked bude sa nejake divadlo ci hus na provazku alebo na hranici hlasit k cyrilometodskemu dedicstvu, bude na putiach rozdavat odznaciky, a postihnutym detom seky so svastikou, rozzkope hlavu filipincovi a pritom heilovanim obhajovat krestanskym korene, hodnoty a oblecie si neprestrelne vesty usite z koze nenarodenych..... vtedy budem protestovat aj proti divadlu inak ako prosbou o odpustenie pre nich...

to trapne divadlo predstavuje "nepriatela" zvonku.. s toho strach nemam, preto o nom nepisem lebo

lebo krestanstvo je uz 2000 rokov je pred takymi nepriatelmi Imunizovane, obranne latky ma v svojej "DNA", je vyzbrojene mocou z vysosti, je 2000 rokov vysmievane, ponizovane a urazane, potlacane stinane topene, vyhanane ... a uz 2000 rokov sa ukazuje ze mu to prospelo, ze krv mucenikov, sliny posmievacov, urazky prekrucacov, gulagy a lagre tyranov mu vzdy prospeli viac ako by mu ublizili

krestanstvo,
krestanstvu viac ublizuje ked knaz je prezident a biskup v statnej rade ako ked reholnik kope v jachymove a reholnicka čuči v base ... a na steny bani, stolni sacht , do omietky chodieb ciel a samotiek rype konsekracne krize co znova posvacuju znesvatenu zneuctenu krajinu....

preto divadlo na tej šnurke je iba v tej historii epizodou co pominie

jedinym nepriatelom krestanstva okrem Zleho su iba "krestania", co zneuzivaju znacku z Golgoty na svoje ciele, na ciele vladnu, bohatnut, byt zvoleny do parlamentu, vyhrat volby, mat vlastny klastor a latifundia lavobočkov k nemu a pod crakerovimi freskami vecny veget,
vozit turistov po putnych miestach alebo byt tam aspon sprievodcom, alebo urazat inych a z inych sa posmievat... na toto krestanstvo pripravene nieje, a nikdy pripravene nebude.... taky "nepriatelia" zvnutra z tych mam strach, proti tym pisem lebo je ich stale viac,lebo vnimam citim vidim pocujem ako na krestanstve sa objavuju pluzgiere a mokvajuce rany nastava autoimunitna reakcia na vlastne telo , ked krestanstvo je hanobene krestanmi .. krestanstvo nie je byte zvonka tak ukrutne ako dokaze hnisat zvnutra

to co sa stalo so zidovstvom Jezisovych sucastnikom je mi stale varovanim, to divadlo, aj moslimov,aj migrantov zvladneme ako sme zvladli Voltaireho , marxa lenina, tak ako zidovstvo zvladlo, faraona, filistincov,nabukadnesara alexandra aj seleukovcov, vyhnastva sucha mor,. ...
zidovstvo nezvladlo az Kaifasa, do krachu zidovstvo priviedlo prave bohatstvo bohateho mladika co sa ho nechcel vzdat a neprestat sa rehotat v synagoge sediet si v pohodli prvej lavice .... to bola posledna bieda zidovstva a ta mi je varovanim aj dnes
dnes sme krestania velmi blizko stadia ako jezis pocitil na vlastnom tele biedu zidovstva svojich sucastníkov.... s tych mam strach a pisem proti nim, ..

to divadlo nemusim ale mam vacsieho protivnika, tym som si sam aby som nezneuzil znacku svojej vlastne ciele... mozno malo hladam si v oku aspon smietku lebo viem ze ju tam este stale mam, ale tie brvna su chvala Bohu preč.... iba dufam, mam nadej ....v oku bud mi okom v mojom oku viď mojim okom a súd
Peter(skala)
menhir pred 30 minútami
Na internetových diskuzích platí jedno speciální pravidlo. Čím více prázdných slov, tím větší ±poφderiusΠtschuß.

na internetových diskuasiach, platí, že trola tam vždy nájdeš
Peter(skala)
±φdeiΠš2s"prolife politika" je iba novsia high-tech satanova maska, iba pasca, iba oblb na ludi pre ktorych je Viera ludi iba tovarom a ludsky Zivot iba obchodnou komoditou co je dnes vyhodne nakupovat vo velkom na namestiach pred parlamentami, aby ho po par rokoch dali predat a spalit niekde v peci ako uhlie....

rovnako ako bol feminizmus oblb na zeny, lebo zeny pre nijaky ludsky napad netrp…More
±φdeiΠš2s"prolife politika" je iba novsia high-tech satanova maska, iba pasca, iba oblb na ludi pre ktorych je Viera ludi iba tovarom a ludsky Zivot iba obchodnou komoditou co je dnes vyhodne nakupovat vo velkom na namestiach pred parlamentami, aby ho po par rokoch dali predat a spalit niekde v peci ako uhlie....

rovnako ako bol feminizmus oblb na zeny, lebo zeny pre nijaky ludsky napad netrpeli viac ako pre feminismus a saria je proti feminizmu iba pletovy krem, lebo nikdy sa zenam neublizilo viacej ako tou satanovou maskou - feminizmom,

rovnako ako na nevolnickych poddanych nebolo nic horsieho ako osvietenectvo a jeho liberalizmus sloboda-rovnost-bratstvo , to zotrocilo cloveka viac ako vsetci otrokari rimskych cias,

bola to len satanova maska ako zabijat ludi - robotnikov po milionoch... - ta satanova maska komunizmus,

co najviac ublizuje narodom? jeho romanticky narodny buditelia, to pre nich idu nevinny ludia na genocidne jatka po celych generaciach, a nenavist sa stava vierovyznanim... ta satanova maska zvana nacionalismus

dobre prirovnanie: maska fenimizmu, sloboda, socializmu, nacionalizmu
artep likes this.
±φdeiΠš2s
v oku:
ja som za to aby bol ten zakon prijaty a marosa mam stale za priatela, trocha mu rozumiem, lebo velmi nema na vyber ked uz je v tej dvojpercentnej pasci,

aj z nej je vsak cesta von, ale ked sa maros neunuva s jeho vanickou a jeho vanickovou metodou, musim o tom napisat, lebo aj hneda spina musi z cloveka dole, rovnako ako cervena alebo spina duhova, tak ako sa šikoval kedysi na homosex, …More
v oku:
ja som za to aby bol ten zakon prijaty a marosa mam stale za priatela, trocha mu rozumiem, lebo velmi nema na vyber ked uz je v tej dvojpercentnej pasci,

aj z nej je vsak cesta von, ale ked sa maros neunuva s jeho vanickou a jeho vanickovou metodou, musim o tom napisat, lebo aj hneda spina musi z cloveka dole, rovnako ako cervena alebo spina duhova, tak ako sa šikoval kedysi na homosex, liberalov, komunistov, musim v jeho vanickovej metode pokracovat ja,
ja marosovy verim ze ked bude zakon zachranujuci nenarodenych pred narodenymi, maros neostane stat a bude na svojej ceste pokracovat, ze pomoze chranit narodenych pred nenavistou inych narodenych ktoru akosi na kotlebovcoch prehliadol,

iba varujem pred prolife biznismanmi prolife politikmi a prolife klerikmi, ... lebo vnimam za nimi Zleho, "prolife politika" je iba jeho najnovsia maska,

"prolife politika" je iba novsia high-tech satanova maska, iba pasca, iba oblb na ludi pre ktorych je Viera ludi iba tovarom a ludsky Zivot iba obchodnou komoditou co je dnes vyhodne nakupovat vo velkom na namestiach pred parlamentami, aby ho po par rokoch dali predat a spalit niekde v peci ako uhlie....

rovnako ako bol feminizmus oblb na zeny, lebo zeny pre nijaky ludsky napad netrpeli viac ako pre feminismus a saria je proti feminizmu iba pletovy krem, lebo nikdy sa zenam neublizilo viacej ako tou satanovou maskou - feminizmom,

rovnako ako na nevolnickych poddanych nebolo nic horsieho ako osvietenectvo a jeho liberalizmus sloboda-rovnost-bratstvo , to zotrocilo cloveka viac ako vsetci otrokari rimskych cias,

bola to len satanova maska ako zabijat ludi - robotnikov po milionoch... - ta satanova maska komunizmus,

co najviac ublizuje narodom? jeho romanticky narodny buditelia, to pre nich idu nevinny ludia na genocidne jatka po celych generaciach, a nenavist sa stava vierovyznanim... ta satanova maska zvana nacionalismus

satanove masky, maskary, maskarady... prolife politika je iba forma ako strhnut par percent, iba prolife dokaze v europe udrzat stav ze pocaty zivot chraneny nebude a tam kde kedysi bol o ochranu pride, su to prave snahy prolife tie pre ktore nikdy nebude zivot chraneny, tak isto ako kvoli feminizmu zeny prisli to co ich robi zenami, a robotnici kvoli komunizmu prestali byt ludmi a stali sa iba koleckami v sukoli.

ta zvlastna kotlebova prolife politika je iba snaha ako najlacnejsie nakupovat ludsky zivot, zivot este nikdy v dejinach tak lacny nebol, a fasisti vedia ze je spravny cas Zivot nakupovat vo velkom , ked uz je tak pod cenou ako nikdy pred tym nebol lacny tak preco ho nenakupit ...., nakupovat ludsky zivot,. trvanlivy a vecny ako by ho raz, moj - tvoj . nas, mohol predavat satanovi ako uhlie do pece

je to hlavne prolife politika preco v referendoch prehravame a parlamentoch je nas vzdy mensina, nikomu neprospeva zabijanie nenarodenych viac ako prave politikom PROLIFE prolife biznismanom, a prolife klerikom, bez tych vrazd pride PROLIFE o ich jedinu obchodnu komoditu ktoru ma a ktorou je dnes tak podcenovany ludsky hlas vo volbach a ktoreho cena paradoxne stupa aj ked cena ludskeho zivota klesa....

tak velmi ceneny ludsky hlas pritom tak velmi bezcenneho cloveka... to je to ovocie demokracie,
ludsky hlas co je dnes stale viac na predaj a jeho cena den co den do volieb stupa, ludsky hlas s ktorym sa dnes da kupciť ako so zemiakami, da sa z nim kupcit na volnom trhu demokracie a stupat vo volebnych preferenciach a stupat po telickach nenarodenych tam hore k demokratickym vitaztvam co koncia totalitami
±φdeiΠš2s
Otvorený list všetkým, keď sa rozhoduje o zavraždení ďalších tisícov spomedzi ľudí, a to tých …
"Kto chce almužnami splatiť to, čo dlží spravodlivosti, posmieva sa Láske k blížnemu."
(arcibiskup Óscar Romero)


slova priatela Oscara mi zneju aj dnes aj ked sa menia ale vyznam mi v nich stale ostava:

kto chce hlasovanim proti potratom splatit to čo dlzi voci Laske k bliznemu... vysmeva sa samotnem…More
Otvorený list všetkým, keď sa rozhoduje o zavraždení ďalších tisícov spomedzi ľudí, a to tých …
"Kto chce almužnami splatiť to, čo dlží spravodlivosti, posmieva sa Láske k blížnemu."
(arcibiskup Óscar Romero)


slova priatela Oscara mi zneju aj dnes aj ked sa menia ale vyznam mi v nich stale ostava:

kto chce hlasovanim proti potratom splatit to čo dlzi voci Laske k bliznemu... vysmeva sa samotnemu Bohu.
(
±φdeiΠš2s)

maros kuffa a Bohu nevysmieva o jeho Laske k bliznemu svedcia zanho neho skutky ale o com svedcia skutky tych ktorych prisiel podporit? kde ej marosova vanicka? kde je vanicka pre tych ktorych mal tam po ruke, boli mu tak blizko, bol na ich strana, ich ich len chytit za pačesy keby nejake na tych holych lebkach mali a strcit do marosovej vanicky, vykupat ich z toho rasizmu, nenavisti k narodenym aj ked k tym nenarodenym sa uz lasky nauculi viac....

maros, chyba mi tvoja vanicka, aj mne aj ficovi, aj kotlebovej
EinsatzProlifeGruppen A


jeremias verejne kritizoval izrael a jeho "krestanskych poslancov" z chramu ale nikdy by sa do do nabukadnezarovho vojska naverbovat nedal ...

pasce PROLIFE, uz roky pred nimi varujem , upozornujem stale, a do ich pasci padaju uz aj najlepsi z nas,

akeho lepsieho prezidenta si priat ako bol Ceasescu alebo ako bol kancelar Hitler, kardinala Burkeho prolifeho Ideal,
aj Ceacescu bol proti potratom idealny PROLAJFER, a aj Hitler vedel byt PROLIFe a dokonca staval ustavy kde sa mu novy nemci rodili po tisickach ako na farme kurcata, aj oni dvaja vedeli chranit zivot pred narodenim.... ale Maros bol by si na ich strane aj dnes?

maros chyba nam tvoja vanicka, chybala aj tam na namesti, lebo gram Ceusescovej ani miligram tej Hitlerovej lasky k bliznemu neospravedlnil ziadneho z nich z ich skutkov

"Kto sa okúpal, potrebuje si umyť už len nohy a je celý čistý. A vy ste čistí, ale nie všetci."
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Caesar likes this.
Peter(skala)
o.Kuffa:Rozlišujem hriech a hriešnikov. Nenávidím hriech, ale milujem hriešnika. To platí aj v prípade Európskej únie. Nenávidím jej blbosti, ale Európsku úniu mám v podstate rád. Keď som vedel povedať vrahovi, že zle žije, či zlodejovi, tak prečo by som nevedel povedať odvážne aj iným, ak zle žijú? Nesúdim nikoho, na to tu bude Boh, ale ja musím vyjadriť jasne svoj postoj.
Peter(skala)
o.Kuffa:V parlamentnej rozprave vystúpila aj poslankyňa ĽSNS Natália Grausová, ktorá v minulosti podstúpila interrupciu. Hovorila v mene žien, ktoré boli na potrate a hovorila tak krásne a s takou krásnou pokorou, že som jej musel zatlieskať. Nie pre to, čo urobila, ale preto, ako to vidí s odstupom času. Tak to vidí s odstupom času viacero žien. Ako to viem? Spovedám takéto ženy.
adrianicm and one more user like this.
adrianicm likes this.
Monika G likes this.
2 more comments from Peter(skala)
Peter(skala)
o.Kuffa:Predložte tento zákon vy a ja ho podporím. To je moja odpoveď. Kto predloží takýto zákon, toho podporím a prídem za ním do parlamentu. Nezabiješ platí pre každého. Rečí už bolo dosť a medzitým sa zabíjajú deti. Každý deň odsúvame tento problém. Každý deň sa zabije 20 detí a my len kecáme a kecáme, a zabíjame.
Peter(skala)
"Všimol som si, že kto je za potraty sa už narodil."