Clicks1.2K

Citizengo rozposlal email s neuveriteľným textom! – zrejme im konečne dochádza, že Soroš je nepriateľ! Prof. Bortkiewicz: Ja mám väčšiu obavu z UMIERNENÝCH ľavičiarov ako z radikálnych pravičiarov

Chvojka, citizengo, 28.5.2019: Áno! Chcem, aby ste pevne stáli. Nenechajte sa zastrašiť peniazmi svetovej ľavice a Georgeom Sorosom. Nedovoľte, aby vás odradilo ohováranie ľavicových médií alebo nepr…More
Chvojka, citizengo, 28.5.2019:
Áno! Chcem, aby ste pevne stáli. Nenechajte sa zastrašiť peniazmi svetovej ľavice a Georgeom Sorosom.

Nedovoľte, aby vás odradilo ohováranie ľavicových médií alebo nepriateľov, ktorí sú proti životu, rodine alebo náboženskej slobode od zasadzovania sa za tak dôležité hodnoty.

Máte moju podporu a podporu stoviek tisícov ďalších ľudí v CitizenGO.

Musíme sa postaviť proti globálnej ľavici a nikdy nedovoliť, aby nás ich extrémizmus alebo útoky rozdelili. George Soros vyhlásil vojnu proti CitizenGO po celom svete. Pred dvoma rokmi nás napadol na jednom z jeho osobných Twitter účtov (pozrite obrázok nižšie) a naďalej v tom pokračuje.

Tu je celý ten kontext otázky a odpoveď prof. Bortkiewicza – zverejnené na Tv Gloria

Umiernená ľavica, radikálna pravica a KBS

Nedávno KBS prostredníctvom svojho hovorcu zverejnila vyhlásenie , kde odsudzuje údajné skrývanie sa za náboženské symboly za účelom sledovania politických cieľov a varuje pred extrémizmom. V roku 1988 presne takto varoval vtedajší bratislavský dekan Štefan Záreczký z komunistami založeného Pacem in terris pred organizátormi sviečkovej manifestácie. Sme teda znova tam kde sme už boli?

Smutné je, že hovorca KBS v tomto vyhlásení dáva ako poučné čítanie blog neomarxistického udavača Benčíka na neomarxistickom webe denníka, ktorý propaguje všetky možné protikresťanské ideológie a útočí proti Cirkvi. Toto hovorca nevidí? Kedy už toto konečne aj KBS pochopí ?

Dejstvo prvé: 12. októbra bola v Katedrále sv. Martina sv. omša za politikov. Pozvánky dostali všetky parlamentné aj niektoré neparlamentné strany OKREM parlamentnej ĽSNS. Vlani ešte dostávali pozvánky aj do Šaštína, ale tohto roku už nedostali. V prvej lavici sedeli Anton Čulen a poslankyňa NR SR za ĽSNS Natália Grausová. V kázni arcibiskup Zvolenský neustále pozeral na nich a varoval pred radikálnou pravicou ale o radikálnej ľavici ani slovo: „… Tieto faktory generujú nespokojnosť, pocit frustrácie a môžu motivovať ľudí, aby sa pri voľbách uchyľovali k zjednodušeným riešeniam, ktoré aj v našej krajine predstavuje najmä radikálna pravica. …“.

Pričom radikálna ľavica šíriaca bojový ateizmus, ktorá neustále útočí na Cirkev a kňazov, prenasleduje a vyhadzuje veriacich z práce pre ich náboženské presvedčenie, vytláča náboženstvo zo škôl, snaží sa rušiť náboženské sviatky, odmieta prijať zákon na ochranu nedele, prijatie zmluvy o výhrady svedomia, presadzuje genderideológiu na školách, organizuje pochody homosexuálov, zosmiešňuje Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, presadzuje šírenie kultúry smrti, hanobí náboženské a štátne symboli SR spomenutá nebola.

Dejstvo druhé: 26. októbra sa konala v Bratislave prednáška Gender – nástroj neoľavicovej revolúcie. Prednášal kňaz Prof. Paweł Bortkiewicz, profesor morálnej teológie na teologickej fakulte Univerzite Adama Mickiewicza v Poznani (Poľsko), riaditeľ centra pre etiku UAM, prednáša aj na ďalších poľských vysokých školách. V roku 2015 bol poľským prezidentom Andrzejom Dudom menovaný za člena Národnej rady rozvoja. Je autorom mnohých kníh a akademických publikácií, dlhodobo pracuje s poľským katolíckym Rádiom Maria a katolíckou televíziou TRWAM.

Anton Čulen sa ho na tej prednáške opýtal jednu otázku: Opísal situáciu na sv.omši a to, že arcibiskup Zvolenský varoval pred pravicovým extrémizmom a nespomenul ľavicový. Profesor Bortkiewicz mu odpovedal: Ja mám väčšiu obavu z UMIERNENÝCH ľavičiarov ako z radikálnych pravičiarov. Čo nepotrebuje ďaľší komentár …

Kedy teda aj KBS pochopí, že ĽSNS stojí v prvej línii v boji proti ľavicovej ideológii a preto proti ním neomarxistická ficoľavica aj kiskoľavica najviac bojuje, a keď ich zlikvidujú, tak budú nasledovať útoky na „umiernenú“ Cirkev … Začali už snahou o vytláčanie náboženstva zo škôl. V politike nevolíme konferenciu biskupov kde by mali byť duchovne dokonale vyzreté osobnosti ale politickú stranu, ktorá v zásadných otázkach sa postaví proti zlu – v tomto prípade ľavicovaj ideológii.

ĽSNS nie je dokonalé tak ako nie je nikto dokonalý, ale tí ľudia sú ochotní bojovať proti tomu, čo si mnohí doteraz ani neuvedomujú. Tak isto ako keď v Mexiku v 30tych rokoch slobodomurári začali likvidovať Cirkev, zatvárať kostoly a strieľať a vešať kňazov. Katolíci sa postavili na ozbrojený odpor. A za generála si nezvolili kňaza alebo duchovne vyzretú osobou ale zarytého ateistu, ktorý bol najlepším generálom a rozhodol sa brániť Cirkev. Pred smrťou sa obrátil. Je o tom natočený aj film „Pre väčšiu slávu“ a jedným zo svätorečených z tohto príbehu je 10-ročný sv. Jose Sanchez del Rio – vysvätený vlani na jeseň …

P. M.

Čo sa udialo vo voľbách do VÚC 2017 na Slovensku

Dňa 2019-05-28 11:16 Pavel Chvojka| CitizenGO napísal(a):

Dobrý deň, p. Patrik:

Áno! Chcem, aby ste pevne stáli.
Nenechajte sa zastrašiť peniazmi svetovej ľavice a Georgeom Sorosom.
Nedovoľte, aby vás odradilo ohováranie ľavicových médií alebo nepriateľov, ktorí sú proti životu, rodine alebo náboženskej slobode od zasadzovania sa za tak dôležité hodnoty.


Máte moju podporu a podporu stoviek tisícov ďalších ľudí v CitizenGO.
Musíme sa postaviť proti globálnej ľavici a nikdy nedovoliť, aby nás ich extrémizmus alebo útoky rozdelili.

Podporujem CitizenGO, aby vytrvala v úsilí za obhajovanie našich hodnôt

George Soros vyhlásil vojnu proti CitizenGO po celom svete. Pred dvoma rokmi nás napadol na jednom z jeho osobných Twitter účtov (pozrite obrázok nižšie) a naďalej v tom pokračuje.

Dobrou správou je, že to dokazuje, že vy, ja a CitizenGO komunita dosahujeme vplyv na náboženskú slobodu, rodinu a život na Slovensku a v mnohých ďalších krajinách.

Zlou správou je, že sa jedná pre CitizenGO o nebezpečnú dobu, pretože sa Sorosovi spojenci a priatelia ľavice snažia umlčať CitizenGO … alebo nás dokonca zavrieť.

Pevne veríme, že budete stáť na našej strane. Naozaj vás teraz potrebujeme.

Rád by som vám to vysvetlil.

alianciazanedelu.sk/archiv/3849

Nadácia otvorenej spoločnosti Georgea Sorosa má (na základe toho, čo vieme, deklarovaných) 32 miliárd dolárov, áno, tridsaťdva miliárd dolárov na celosvetovú podporu potratov, genetického inžinierstva, eutanázie… Podporujú rôzne varianty kultúry smrti, šíria viskóznu gender ideológiu, ktorá chce preniknúť do všetkého, najmä do a zo škôl; podporovať a šíriť agresívny sekularizmus, ktorý sa snaží vylúčiť akýkoľvek kresťanský znak z verejného života; financovať strany a voľby…

Taktiež využívajú svoje zdroje, aby na nás útočili (na vás, mňa a celú CitizenGO komunitu na celom svete). Nedávno sa na Twitteri vyjadril Ignacio Arsuaga, prezident CitizenGO slovami: „globálna ľavica vyvolala útok na disidentov“.

A chceme reagovať na útoky, denne pracovať (ešte viac).

Píšem vám, aby som vás poprosil o pomoc na ochranu pred týmito útokmi a aby sme mohli pokračovať v práci, aby sme chránili život, rodinu a slobodu bez ohľadu na to, ako sa nám v tom snažia zabrániť. Prosím vás, aby ste podpísali CitizenGO záväzok „zostať pevnou“ pre povzbudenie nás všetkých, aby sme so CitizenGO neodstúpili a taktiež, aby sme neboli umlčaní:

Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby „zostala pevnou“

Verte mi, je zastrašujúce byť predvedený pred vládny orgán na vyšetrovanie alebo mať veľké noviny v Spojených štátoch (1), Anglicku, Španielsku alebo Nemecku (aby sme vymenovali aspoň niektoré), napísať falošné a zavádzajúce články.

V takýchto obdobiach nám veľmi pomôže povzbudenie a podpora.

Akonáhle podpíšete záväzok, prosím vás o špeciálny dar pre CitizenGO, čím nám umožníte pracovať ešte tvrdšie v oblastiach viery a hodnôt, ktoré vy a ja zdieľame:

Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby „zostala pevnou“

A kto sú títo ľudia z Nadácie otvorenej spoločnosti a čo sme im urobili, že proti nám spustili celosvetovo takúto ofenzívu… O aké útoky sa jedná?

Nechcem teraz zachádzať do príliš veľkých detailov, ale aby som aby som trochu viac vysvetlil vyhlásenia…

Sorosove Nadácie otvorenej spoločnosti sú impozantným mnohonárodným konglomerátom s desiatkami úradov a nadácií po celom svete, ktorých cieľom je ovplyvňovať vlády, aby napredovali v ľavicovom programe, a to podporou kultúry smrti, ideológie rodov a agresívneho sekularizmu. Je zrejmé, že sa to zvyčajne nerobí otvorene… ale prostredníctvom programov so sociálnym vzhľadom a priateľskou tvárou, ktoré skrývajú hroznú realitu, ktorú tým sledujú.

Sú pod taktovkou Georgea Sorosa, maďarsko-amerického veľmoža miliardára, jedného z najmocnejších a najbohatších ľavičiarov na svete (ak nie toho, kto urobil v tejto oblasti najväčší posun na svete), ktorý z nejakého dôvodu (nechcem ho súdiť), zúrivo a radikálne bojuje proti hodnotám, ktoré vy a ja spolu so CitizenGO obhajujeme: život, rodinu a slobodu.

Reportér pre OpenDemocracy, čo je digitálne médium financované a poháňané Nadáciami otvorenej spoločnosti (Soros), nedávno uverejnil v tomto médiu rozsiahlu časť plnú niektorých poloprávd a mnohých nepresností a nepravdivostí s úmyslom poškodiť CitizenGO.
Po nejakom čase sa aj vo Washington Post (1) vyskytla táto správa a k originálu boli pridané ešte ďalšie nepresnosti a klamstvá.
Chcú nás diskreditovať a zničiť, áno…


Jedinou určitou a preukázanou vecou po týchto manévroch, útokoch a článkoch, ktorá zostala je, že CitizenGO sa stala pre vedúcich predstaviteľov globálneho pokroku nočnou morou, veľmi aktívnou ochranou života, rodiny a slobody.

Prosím, pošlite nám svoje povzbudenie podpísaním záväzku CitizenGO „zostať pevnou“ a ak môžete, prosím, pošlite nám špeciálny dar, ktorý nám pomôže reagovať na útoky tým, že budeme pracovať ešte tvrdšie za vieru, rodinu a život:

Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby „zostala pevnou“

Sme pre nich nočnou morou, obávajú sa nás, pretože sme veľmi aktívni; je to fakt. A každá akcia má svoju reakciu. A svetová ľavica, ktorú presadzoval Soros a jeho mnohonárodný konglomerát asociácií a médií, mala rozdrviť disent… cez klamstvá, zmätok a ohováranie.

To je to, čo chcú.

Organizácia CitizenGO však vznikla, aby menila veci a podporila zmysluplnú účasť občanov v prospech ľudskej dôstojnosti a slobody a aby sa spoločnosť nepodriadila kultúre smrti.

V CitizenGo chceme pokračovať v práci na ochrane života, rodiny a slobody. Môžete nám pomôcť, aby sme mohli pokračovať meniť veci správnym smerom, odolávať útokom ľavice a jej falošnému progresívnemu postupu? Prosím, podpíšte záväzok CitizenGO „zostať pevnou“ a ak môžete, prosíme o podporu vo forme príspevku, ktorý je veľmi potrebný pre našu činnosť.

Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby „zostala pevnou“

Podobá sa to na boj Dávida proti Goliášovi… No vieme, že nakoniec Dávid bol ten, ktorý boj vyhral

Srdečne ďakujeme za všetko, čo robíte pre ochranu života, rodiny, slobody a za každú vašu podporu.

S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
Pavel Chvojka a celý tím CitizenGO
CitizenGO Slovensko, L. Svobodu 7, 05801 Poprad | Poznámka: Vaša emailová adresa

(1) Článok vo Washington Post, ktorý bol použitý na OpenDemocracy manipuláciu a útok proti CitizenGO:

www.washingtonpost.com/…/spains-far-righ…

CitizenGO je medzinárodné spoločenstvo angažovaných občanov, ktorí sa usilujú inšpirovať spoločnosť, aby kráčala správnym smerom.

Nedostávame štátnu pomoc žiadneho druhu (ani o ňu nežiadame a ani ju nechceme), ani nemáme za sebou korporácie alebo záujmové skupiny, ktoré by financovali našu prácu.

Zdroje a peniaze na spustenie a realizáciu kampaní pochádzajú výlučne z darov ľudí ako ste vy a ja, občania, ktorí sa angažujú v oblastiach ochrany života, rodiny a slobody.

Preto je vaša pomoc tak hodnotná a potrebná.

„CitizenGO je komunita aktívnych občanov, ktorí sa usilujú chrániť život, rodinu a základné ľudské práva po celom svete. Viac informácií o CitizenGO nájdete tu alebo na sociálnych sieťach: Facebook alebo Twitter. Táto správa bola zaslaná na emailovú adresu: Ak si neželáte dostávať e-maily od CitizenGO, kliknite na tento odkaz.

Ak si prajete kontaktovať CitizenGO, neodpovedajte na tento email. Využite, prosím, náš kontaktný formulár: citizengo.org/sk/contact.%e2%80%9c

alianciazanedelu.sk/archiv/3849
Nevím, kdo je troll Barbus. Pravděpodobně nějaká tvoje náhradní registrace.
V každém případě se zamysli nad tím, jak ostatní vidí tebe. Zamysli se nad tím, proč ti nevadí, že jsi zde na tomto světě (nejen na webu Gloria.tv) za lháře a podvodníka, který jiné hlásá a jiné činí. Zamysli se nad tím, proč ses upsal Ďáblu.
Nechť pán troll Barbus raději mlčí, jeho fantasmagorií už bylo dost.
Tak konečně snad mohu reagovat na vklad výše, než se tady dohadovat s majitelem modrého čtverečku Barbarinem. Vklad je hodně dlouhý a nepřehledný, ale jedno je jasné. Ježíš mluvil o tom, že levice by neměla vědět co dělá pravice... Znamená to umět dávat, nevytrubovat ale před sebou a umět věci dělat pokorně a skromně a tak, aby ani nejbližší nemuseli nezbytně všechno vědět co dobrého jsme …More
Tak konečně snad mohu reagovat na vklad výše, než se tady dohadovat s majitelem modrého čtverečku Barbarinem. Vklad je hodně dlouhý a nepřehledný, ale jedno je jasné. Ježíš mluvil o tom, že levice by neměla vědět co dělá pravice... Znamená to umět dávat, nevytrubovat ale před sebou a umět věci dělat pokorně a skromně a tak, aby ani nejbližší nemuseli nezbytně všechno vědět co dobrého jsme učinili. V takových okamžicích se totiž učíme "předvádět" před lidmi a ne před Bohem. Vnější svět k tomu velmi svádí a zvláště politici, ale i kněží jsou viditelnými herci na prknech světa... Čím větší odpovědnost, tím větší služebnost i pokora. Tak by to mělo být. A platí to pro každého.

A v politice se příliš uplatňují hodnotící či mocenská kriteria. Hle, tu jsem, toto dělám, to jsem zařídil... Tu hle - sedím a to jsem řekl.... Lidé se zpupně dmou a co po nich zůstane na konci života? Miliony slov a dlouhá uhlíková stopa.... O co v životě jde, co je klíčové, k čemu směřujeme a k čemu lneme a o co usilujeme? O oslavu Božího stvoření, o oslavu Božího díla, Boha .... A k jeho větší chvále můžeme dělat to, že budeme žít v harmonii s Bohem, utvářet dobré vztahy s lidmi, obhajovat věci dobré a užívat co je nám předloženo. Neznamená to ale žít jako klerik, ale smát se a radovat s druhými, dát si pořádný řízek a vychutnat si pořádný korbel piva není nic proti ničemu. Ono totiž hrát si se superlativy a úzkoprsou mravností je lákavé, ale spíše poněkud stoické. A tak se i obloukem vracím k tématu - pohled na LGBT a vše s tím spojené - citizenGO a spol. - není třeba dělit lidi na pravici a levici a vědět 100% co říká ta a ta strana, ony ty strany totiž vlastně neexistují, ale jen lidé se dělí a třídí a chtějí si hrát na Spartu a Slávii a pak se dohadovat.... Je důležité se vzepřít amorálnosti a hlouposti, nevkusu a nenormálnosti. V tomto ohledu aktivity CitizenGo zcela chápu: www.citizengo.org/…/170931-stop-lgb…
Barbarin
Normální člověk o sobě nepíše jako o cizím.

Kallistratos
Kallistratos není prolhaný a v žádném případě to není registrace nějakého Barbo - šedomozku :)
Bravo, takže posedlost a démoni :) Raději toto nekomentovat, na oddělení určitě mají nepochybně odborníci zvláštní sekci pro takové nápadníky - tedy ty, co mají takové nápady :) A teď nechť mne pán omluví, nenechám se trolit nekonečně a čas běží....
--------------------------------------------------------
Barbarin
před 32 minutami
Kallistratos
před 7 minutami

Kallistratos není prolhaný a v žádn…More
Bravo, takže posedlost a démoni :) Raději toto nekomentovat, na oddělení určitě mají nepochybně odborníci zvláštní sekci pro takové nápadníky - tedy ty, co mají takové nápady :) A teď nechť mne pán omluví, nenechám se trolit nekonečně a čas běží....
--------------------------------------------------------
Barbarin
před 32 minutami
Kallistratos
před 7 minutami

Kallistratos není prolhaný a v žádném případě to není registrace nějakého Barbo - šedomozku :)

Ještě napiš, kdo je podle tebe Kallistratos, když o něm píšeš, jako o jiné osobě. Možná se tak jmenuje démon, jímž jsi posedlý.
Kallistratos není prolhaný a v žádném případě to není registrace nějakého Barbo - šedomozku :) Pán se vždy tematicky zasekne a dělá kolovrátek. Jak je psáno - čím srdce přetéká, to ústa mluví - ústa toho pána a jeho ruce píší často hlouposti.

Jak vidím, pán B přidal mezitím další komentář, tak ještě připisuji ke svému komentáři a ještě jednou zopakuji již napsané. A snad jeho šedomozek bude …More
Kallistratos není prolhaný a v žádném případě to není registrace nějakého Barbo - šedomozku :) Pán se vždy tematicky zasekne a dělá kolovrátek. Jak je psáno - čím srdce přetéká, to ústa mluví - ústa toho pána a jeho ruce píší často hlouposti.

Jak vidím, pán B přidal mezitím další komentář, tak ještě připisuji ke svému komentáři a ještě jednou zopakuji již napsané. A snad jeho šedomozek bude schopen trochu vnímat a nebude zase do nekonečna roztáčet vřeteno svého přízračného kolovratu.
-------------------------------------------------------------------

Kallistratos
před 32 minutami

Teď mne pán od srdce pobavil. Otravuje mne jako štěnice a nejen on, chová se paranoicky a bez problémů vychvaluje takové scestné vklady co má údajná PetraB. Takže to mi jen ilustruje do jisté míry hodnověrnost. A jde-li o čas, hodinu a sekundu registrace... Nepochybuji o tom, že zase nějaký brouk pytlík se záměrně zaregistroval souběžně a nebo je to prostá náhoda co já vím. Nesleduji to. Mimochodem, to mi připomnělo, když jsem před pár týdny kopíroval cizí komentáře do svého komentu, tak mi čas např. před 2 minutami klidně přeskočil na před 10 hodinami a opakovaně. Nerozumím tomu a hlavně to neřeším. Dotyčný pán ať si řeší co chce a jak libo. Podle mne je to zase nějaký troll, který tady blbne a opravdu si klidně budu myslet, že nějaká odnož Barbarina, Viléma, Segala.... Já nevím.... Pokud mne bude otravovat, budu vědět odkud vítr vane...
Teď mne pán od srdce pobavil. Otravuje mne jako štěnice a nejen on, chová se paranoicky a bez problémů vychvaluje takové scestné vklady co má údajná PetraB. Takže to mi jen ilustruje do jisté míry hodnověrnost. A jde-li o čas, hodinu a sekundu registrace... Nepochybuji o tom, že zase nějaký brouk pytlík se záměrně zaregistroval souběžně a nebo je to prostá náhoda co já vím. Nesleduji to. …More
Teď mne pán od srdce pobavil. Otravuje mne jako štěnice a nejen on, chová se paranoicky a bez problémů vychvaluje takové scestné vklady co má údajná PetraB. Takže to mi jen ilustruje do jisté míry hodnověrnost. A jde-li o čas, hodinu a sekundu registrace... Nepochybuji o tom, že zase nějaký brouk pytlík se záměrně zaregistroval souběžně a nebo je to prostá náhoda co já vím. Nesleduji to. Mimochodem, to mi připomnělo, když jsem před pár týdny kopíroval cizí komentáře do svého komentu, tak mi čas např. před 2 minutami klidně přeskočil na před 10 hodinami a opakovaně. Nerozumím tomu a hlavně to neřeším. Dotyčný pán ať si řeší co chce a jak libo. Podle mne je to zase nějaký troll, který tady blbne a opravdu si klidně budu myslet, že nějaká odnož Barbarina, Viléma, Segala.... Já nevím.... Pokud mne bude otravovat, budu vědět odkud vítr vane...
Takže Lang025 mne lajkuje?!
Historik F. Vnuk: Zamyslenie po voľbách do Európskeho parlamentu. Takmer vo všetkých štátoch EÚ voliči jasne dali najavo svoju nespokojnosť so súčasným stavom a so smerom, akým sa ona uberá
alianciazanedelu.sk/archiv/3852
Bratia a sestry likes this.