Jazyk

Pozretia
250
Kotleba daroval,,1488"postihnutým deťom

amarillo 5
Číslo 88 reprezentuje nacistický pozdrav „Heil Hitler“, pretože H je ôsme písmeno v abecede, a číslo 14 zas vyjadruje 14 slov rasistického vyhlásenia amerického extrémistu a člena Ku-klux-klanu … Viac
amarillo
Neviem kto tu prekruca..kto chce vyhubit romov a postihnutych..kto je za zlo a populisticky sa zvezie na krestanske principy presadzujucej myslienke v jeho rukach je satanizovana..
Skrie ta pravdaPete13.
Moralny teolog ti neda rozum potom uz nik.sorry.
amarillo
Ak totiž nejaký zákon umožňuje priamy potrat, hoci len v obmedzených prípadoch, tak pre veriaceho kresťana je to zlý zákon.

Ale po posúdení obsahu treba ďalej brať do úvahy aj úmysel predkladateľa „A tak vnútorne nespravodlivý zákon, akým je zákon pripúšťajúci potrat a eutanáziu, nemožno nikdy použiť, ani sa zúčastňovať na vytváraní verejnej mienky v prospech takéhoto zákona, ani ho podporiť …
Viac
amarillo
Tak Pete 13 akp člen Ľs nam to možno vysvetli..prečo takato suma a prečo nelaska k rasam ked uznavaju kresťanské princípy.
Roberto 55
Zaujimave, ze liberali veria v konspiracie iba vtedy, ked sa im to hodi...
amarillo
Pre pete13

,,,,Podľa výpovedí gynekológov sú mnohé argumenty, ktoré sa používajú na obhájenie umelých prerušení tehotenstva často alibistické, či vyslovene egoistické. Obrovské množstvo nádejných matiek ide na potrat len kvôli kariére, povýšeniu v práci, kvôli udržaniu si štíhlej postavy, kvôli zhýralému životnému štýlu a túžbe „predĺženia“ si mladosti, či kvôli pohodlnost""

Skor poznam pripad… Viac