Clicks846

Neomarxisti, ultraliberáli a extrémistickí zástancovia bojového ateizmu sa radujú z víťazstva Z. Čaputovej. Video: I. Štefunko, volič SMERu – SD na schôdzi starých, zarytých komunistov, zgrupených po roku 1989 okolo SDĽ, odkiaľ pochádza aj Róbert Fico

Kto volil Čaputovú, prečo a čo nás čaká Máme novú prezidentku. Úplne novú. Túto ženu, Zuzanu Čaputovú, ktorá včera vyhrala voľby, totiž ešte pred niekoľkými mesiacmi nikto nepoznal. Dokonca pred …More
Kto volil Čaputovú, prečo a čo nás čaká

Máme novú prezidentku. Úplne novú. Túto ženu, Zuzanu Čaputovú, ktorá včera vyhrala voľby, totiž ešte pred niekoľkými mesiacmi nikto nepoznal. Dokonca pred niekoľkými týždňami sa ňou stále ešte nikto ani nezaoberal. Viezla sa tíško v závese Roberta Mistríka, ktorý bol favoritom neomarxistov a liberálov a do svetla reflektorov sa dostala až po tom, čo sa Mistrík, po chabých výsledkoch a následných zlých percentách v predvolebných prieskumoch, vzdal v jej prospech

Na Zuzanu Čaputovú sa tak nestihli zacieliť reflektory jej oponentov, ktoré by vyniesli na svetlo, kto táto žena skutočne je a čo všetko má na rováši.

Voliči, ktorí jej dali hlas, si tak zvolili iba jej mediálny a marketingový obraz, ktorý im predkladal počas krátkeho šturmu, keď sa stala favoritkou kampane, jej štáb. Fakty, ktoré začali postupne vychádzať na povrch, ako napríklad, že nebola v tíme právnikov, ktorí riešili presun pezinskej skládky do Senca a teda sa o presun skládky ani veľmi nepričinila, už kvôli istej spoločenskej informačnej zotrvačnosti nestihli dobyť hlavy voličov.

Voliči, ktorí si zvolili Čaputovú, volili rovnako ako pred piatimi rokmi, keď zvolili Kisku. Aj teraz volili iba mediálny obraz a aj teraz budú musieť rovnako ako pri Kiskovi vytriezvieť.

Pred piatimi rokmi, okrem toho, že títo ľudia boli schopní voliť niekoho, o kom nič nevedeli, volili hlavne proti Smeru, proti Ficovi, dnes volili rovnako, proti Smeru, za zmenu a je trochu smolou nás všetkých, kto nezdieľame liberálny pohľad na svet, že jej protikandidátom bol Smerák Šefčovič.

Video TU:alianciazanedelu.sk/archiv/3451

V podstate títo ľudia pre svoju voľbu potrebujú dva základné elementy – prísľub zmeny, lebo neznášajú Roberta Fica a jeho politiku a potrebujú byť ubezpečení, že volia slušného kandidáta.

To, že je kandidát slušný a čistý ako ľalia, sa pre týchto voličov dosiahne tak, že sa vytiahne niekto nový, o kom sa za pár mesiacov kampane ani nepodarí zistiť, čo je zač.

Potom to zisťujeme postupne ďalších 5 rokov, tak ako v prípade Kisku, keď sa z mediálneho Dobrého anjela, ktorého obraz si títo voliči zvolili, lebo mám pocit, že to sú tí istí ľudia, vykľul človek, ktorý má problémy s daňami, u ktorého sú podozrenia, že bol zapojený do činnosti pozemkovej mafie v Poprade, ktorý svoju kampaň viedol nečestne a teraz má kvôli tomu problémy s daňovým úradom, atď.

Jednoducho sa z Dobrého anjela vykľul morálne i trestnoprávne veľmi problematický človek.

Naviac, jeho prezidentovanie bolo tiež veľmi problematické, keď v paláci s nechuťou trávil tri dni v týždni a výsledkom bolo i to, že sa v konečnom dôsledku počas svojho prezidentovania nestretol s jediným významnejším štátnikom.

Aj pri Čaputovej budú musieť prejsť jej voliči katarziou jej poznávania. Že z jej života na nich vypadne ešte viacero kostlivcov, je jasné.

Pre týchto voličov to však nemusí byť problém. O 5 rokov budú i tak radi hlasovať za nový slušný a čistý marketingový produkt a iba oponent a jeho charizma môže zabrániť tomu, aby si znova nezvolili takýto PR produkt s prekvapením.

Volič Čaputovej je v tomto smere nepoučiteľný. Je zásadne ovplyvňovaný médiami hlavného prúdu a nedokáže sám zvážiť argumenty pre a proti. Zásadnou je pre neho emócia, ktorú vytvoria PR agentúry a ktorá v tomto prípade bola “poďme bojovať proti zlu”.

Samozrejme, Zuzana Čaputová nebude vo funkcii proti žiadnemu zlu bojovať. Práve naopak, bude škodiť Slovensku, lebo sama je zlo. Treťosektorové liberálne zlo. Ale môže to vadiť jej voličom?

Jednej časti nie, lebo približne 25 % spoločnosti vždy tvoria ľudia mentálne nastavení podobne ako ona. Ale druhá časť voličov, ktorí sa pravdepodobne skôr chytili na emóciu boja proti Smeru, môže byť postupom času zo svojej voľby znechutená. To však neznamená, že by nabudúce volili zodpovednejšie.

Čaká nás 5 rokov s prezidentkou, ktorá bude svoje extrémistické liberálne postoje cez váhu svojej funkcie prenášať do spoločnosti. A v tom je omnoho nebezpečnejšia ako Kiska, ktorý šiel radšej lyžovať.

Ľudia, ktorí zostali doma, lebo sa im zdal Šefčovič rovnako problémový ako Čaputová, časom zistia, pri rôznych drobnostiach, kde sa prejavia rozhodovacie právomoci prezidentky, ako napríklad pri menovaní ústavných sudcov, lebo teraz dostanú prednosť liberálne nastavení kandidáti, že svoju pasivitu mali radšej potlačiť a dôjsť k urnám.

V najbližšej dobe nás čakajú Eurovoľby. Čo spôsobuje liberalizmus, ktorý momentálne ovláda EÚ, Slovensku, vidíme. Je dôležité, aby v týchto voľbách nezostal nikto doma. Aby to nedopadlo tak ako v prezidentských, že liberálna menšina si znova navolí svojich. V EÚ voľbách sa nikto nebude môcť vyhovárať, že nemal koho voliť. O hlasy sa uchádza 31 strán.

Volebný maratón zavŕšime presne o rok, keď sa budú konať voľby do NR SR. A potom budú karty rozdané úplne.

Jozef Poruban

Je jedno koho budete voliť za prezidenta. Nakoniec to vyhrá smerák

Predtým, ako začnete čítať, si pozrite toto krátučké video z roku 2009. Hlavným rečníkom je tam Ivan Štefunko, predseda Progresívneho Slovenska, ktorý je dnes, vo vašich očiach najväčším nepriateľom Smeru a zároveň spoločenský mág, ktorý iba za tri mesiace, vyrobil, z takmer neznámej Zuzany Čaputovej, vašu budúcu prezidentku.

Video je dôležité, aby ste pochopili, kto bol a dodnes je Štefunko v skutočnosti, aby ste s porozumením kontextu, mohli v čítaní pokračovať. Podotýkam, že video je zo schôdze, prevažne starých, zarytých komunistov, zgrupených po roku 1989 okolo SDĽ, odkiaľ pochádza aj Róbert Fico. SDĽ-kári na videu sú z Inštitútu ASA a boli natočení na schôdzi v roku 2009. Predsedá jej spoločenský liblink Ľuboš Blaha (prítomný bol aj jeho otec). A medzi túto elitnú, komunistickú spoločnosť, patrí aj Eduard Chmelár, ku ktorému sa dostaneme neskôr.

Komunistom sa človek, žijúci v demokracii nestáva z nutnosti, vstupom do politickej strany, ako to bolo pred rokom 1989. Komunizmus alebo socializmus mu musí byť blízky a vychádza obvykle z hlbokého presvedčenia.

Komunista Róbert Fico, komunista Ľuboš Blaha, komunista Ivan Štefunko a komunista Eduard Chmelár sa dobre poznajú z čias SDĽ-ky. Sú to zarytí komunisti, ktorí boli, okrem Blahu jej členmi alebo nominantami, ešte pred pár rokmi všetci. Ale Štefunko je dnes, zrazu zúrivý neoliberál a úhlavný nepriateľ komunizmu. Čo sa teda stalo? Štefunko sa predsa, vzhľadom k svojmu veku (iba 42 rokov), musel stať presvedčeným komunistom, až po roku 1989.

Dnes je napr. Ľuboš Blaha najväčší kritik slovenského neoliberalizmu, ktorého až absolutistickým symbolom je Čaputová a Šťefunko. A teraz podstata: Uvedomujete si, že komunista Blaha je najväčším kritikom neoliberalizmu, ktorý predstavuje komunista Štefunko?

Video TU:alianciazanedelu.sk/archiv/3451
tadesco.cz/zlo-sa-vola-zuz…

Zlo sa volá Zuzana Čaputová! Koniec pochybnej advokátky (full) #11.79
Celé video o konci falošnej advokátky Zuzany Čaputovej.

V pondelok 4.3.2019 sme prešli jej podnikanie a výkon advokácie a našli hrubé nedostatky. Videá vznikajú s podporou občanov https://www.ginn.press/podpora Zuzana Čaputová je už 8 rokov advokátka, ale jej podnikanie má trhliny. Deklaruje sa …More
tadesco.cz/zlo-sa-vola-zuz…

Zlo sa volá Zuzana Čaputová! Koniec pochybnej advokátky (full) #11.79
Celé video o konci falošnej advokátky Zuzany Čaputovej.

V pondelok 4.3.2019 sme prešli jej podnikanie a výkon advokácie a našli hrubé nedostatky. Videá vznikajú s podporou občanov https://www.ginn.press/podpora Zuzana Čaputová je už 8 rokov advokátka, ale jej podnikanie má trhliny. Deklaruje sa ako najelšpia a najspravodlivejšia, ale sama zákon nedoržiava - ba čo najviac porušuje aj základné a elementárne pravidlá výkonu advokátskej praxe. Preto sme prešli jej sídlo a vypracovali podnet na jej disciplinárne stíhanie. O týždeň neskôr, keď už začala advokátska koora konat, Zuzana Čaputová prerušila výkon svojej advokácie a o pár dni neskôr sa nechala celkom zo zoznamu advokátov vyčiarknuť. Čo je to teda za kandidátku na Prezidentku? Média zatajujú, že za celým skončením jej praxe je prevažne tvrdá práca novinárov GINN. Celé video ešte pripravujeme. Tu je celý podnet, ktorý sme dali na advokátsku komoru: https://docs.google.com/document/d/1G... Zuzana Čapútová - vraj elitná právnička a najpravodlivejšia zo spravodlivých :-) Všade sama seba prezentuje iba prípadom Pezinská skládka (ktorá ale nikdy nebola skládka) a porušuje zákon a etický kódex advokátov. A išiel som ešte ďalej - ako to, že má spoločnú schránku so stranou Progresívne slovensko? Si viete predstaviť že posielate poštu svojmu právnikovi a náhodou to otvoria v strane? A zákon porušuje aj v označení svojej kancelárie - neuvádza si akademický titul a aj spôsob vyobrazenia svojho mena na schránke mnohým napovie o jej prístupe k práci.... Všetci advokáti by sa mali voči tejto osobe ohradiť a dúfam, že

www.youtube.com/watch
ľubica likes this.
ľubica likes this.
Čaputová nehovorila o dobrom živote v našej krajine,ale o "dobrom umieraní"?

Takto vyzerá to tzv. "dobré umieranie" - eutanázia.

www.duseahvezdy.cz/…/hororove-pribeh…

Hororové příběhy o euthanasii aneb Co vám její zastánci neřeknou

V listopadu loňského roku ohlásil haagský státní zástupce neobvyklou událost, totiž vznesení obvinění proti lékařce, která provedla euthanasii na obyvatelce …More
Čaputová nehovorila o dobrom živote v našej krajine,ale o "dobrom umieraní"?

Takto vyzerá to tzv. "dobré umieranie" - eutanázia.

www.duseahvezdy.cz/…/hororove-pribeh…

Hororové příběhy o euthanasii aneb Co vám její zastánci neřeknou

V listopadu loňského roku ohlásil haagský státní zástupce neobvyklou událost, totiž vznesení obvinění proti lékařce, která provedla euthanasii na obyvatelce pečovatelského domu pro seniory. Třebaže stará paní v průběhu času učinila o svém přání zemřít několik různých prohlášení, její rodina rozhodla, že je třeba ji zabít stůj co stůj, a lékařka jí proto přidala do kávy sedativa. V plánu bylo nejprve ji uspat a potom jí podat smrtící injekci. Lékařka jí drogy propašovala do kávy, zatímco paní přívětivě rozprávěla s příbuznými. Seniorka nicméně neusnula a lékařka se proto pokusila ji uspat druhou dávkou, což bylo pacientce zřejmě velmi nepříjemné. Když nakonec začala usínat, lékařka se pokusila dát jí smrtící injekci, stará paní však znenadání vstala. V tom okamžiku ji její rodina pomáhala držet a lékařka jí rychle dala injekci s jedem, který ji zabil.
Přestože v režimu euthanasie v Nizozemí dochází k všelijakým hororům, toto bylo zjevně přece jen trochu moc a státní zástupce lékařce veřejně vytknul, že se ženy, než ji zabila, nezeptala, zda si skutečně přeje zemřít. Je však třeba říci, že ve dvou dřívějších případech byli v Nizozemí lékaři trestně stíhaní za zločiny související s euthanasií nakonec obvinění zproštěni. Jak známo, je neobyčejně obtížné posoudit skutečné přání oběti, když už je mrtvá.
Také belgické úřady zahájily trestní stíhání v pochybném případu euthanasie. Jde o první případ tohoto druhu od legalizace euthanasie v roce 2002. Belgie (i Nizozemí) dovolují euthanasii nejen kvůli fyzické bolesti a utrpení, ale i z psychiatrických důvodů se zdůvodněním, že i tito pacienti mohou „nesnesitelně a nevyléčitelně“ trpět. V roce 2010 nicméně tři lékaři z Východních Flander zašli příliš daleko, když otrávili Tine Nysovou, osmatřicetiletou ženu trpící Aspergerovým syndromem. Toto údajně legální zabití vyvolalo určité pobouření, neboť mnoho lidí poukazovalo na skutečnost, že mírná forma autismu by neměla být platným důvodem pro státem poskytovanou smrt. Rodina Tine Nysové podala v roce 2017 trestní oznámení, v němž lékaře obvinila z „pochybení“ při její smrti – a lékaři se okamžitě pokusili bránit vyšetřování. Dr. Lieve Thienpontová, psychiatrička, která podepsala žádost Nysové o euthanasii (a jedna ze tří obviněných), obvinila rodinu z toho, že je „dysfunkční, narušená, traumatizovaná, málo empatická a má malou úctu k druhým“, a prohlásila, že „tyto lidi musíme zastavit“. Sestra zemřelé ženy Sophie Nysová následně na tiskové konferenci uvedla, že lékař, který Tine zabil, skutečně vyzval Tininy rodiče, aby drželi jehlu, kterou Tine vstřikoval smrtící látku, a dokonce požádal rodinu, aby si stetoskopem ověřila, že je Tine skutečně mrtvá. Ghentský státní zástupce Francis Clarysse se vyjádřil, že lékaři budou postaveni před soud za to, že Tine otrávili – podivné obvinění v zemi, kde lékaři praktikující euthanasii za posledních patnáct let zabili víc než deset tisíc lidí. V tomto konkrétním případě má nicméně dokonce i předseda belgické komise pro přezkoumávání případů euthanasie dr. Wim Distelmans pocit, že dr. Thienpontová zašla příliš daleko.
Vzhledem k případům, v nichž belgičtí lékaři zabíjeli bez rozpaků či námitek, skoro překvapuje, že obvinění byla vůbec vznesena: transsexuál zničený několika zpackanými zákroky měnícími pohlaví, slepá dvojčata, která měla pocit, že nemohou žít bez zraku, devíti- a jedenáctileté smrtelně nemocné děti, lidé s chronickou depresí, abychom uvedli alespoň několik příkladů. Když je doktorům zákonem dovoleno zabíjet, je těžké stíhat je za technické nedostatky.
Mám podezření, že z těchto obvinění nic nebude. Ano, je pravda, že lékaři v Nizozemí a Belgii otrávili lidi, kteří v důsledku toho zemřeli. Jedna oběť dokonce bojovala o život a její vlastní rodina ji držela, když ji lékař zabíjel. Jestliže euthanasii a asistovanou sebevraždu legalizujeme, k podobným věcem docházet prostě musí. V zemích, kde režim euthanasie existuje, se otřesné historky objevují bezmála každý měsíc. Lidé si na ně nakonec zvyknou. A mezitím bude velmi obtížné odsuzovat lékaře za to, že tráví lidi, jestliže bylo jednou rozhodnuto, že podávání smrtících injekcí je součást jejich práce.
Jonathon Van Maren
No tedy FUJ ... Už Alan Edgar POE tyto fantasmagorie ve svých strašidelných příbězích rozvinul.... Fantastický spisovatel s totálně rozervaným životem. Euthanasie je čiré a bezcitné ZLO a příběh, který vidím je na zblití Johanko.
ľubica likes this.
Caesar
A hlavne zidia sa raduju, ze svoju sorosovu zidovku si dosadili, ze sionzidovska mediálna mafia sprostých idiotov na Slovensku velmi lahko ovlada.
Už je tu protiútok.

www.postoj.sk/42106/lucia-zitnanska…
Istanbulský dohovor je prezidentská zmluva, napísala Lucia Žitňanská. Anton Chromík reaguje, že medzinárodné zmluvy bez súhlasu NR SR neplatia.

Tzv. Istanbulský dohovor je prezidentskou zmluvou a vláda môže v jeho veci konať len na základe rozhodnutia prezidenta, napísala na svojom profile na Facebooku bývalá ministerka spravodlivosti …More
Už je tu protiútok.

www.postoj.sk/42106/lucia-zitnanska…
Istanbulský dohovor je prezidentská zmluva, napísala Lucia Žitňanská. Anton Chromík reaguje, že medzinárodné zmluvy bez súhlasu NR SR neplatia.

Tzv. Istanbulský dohovor je prezidentskou zmluvou a vláda môže v jeho veci konať len na základe rozhodnutia prezidenta, napísala na svojom profile na Facebooku bývalá ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská, ktorá ho v mene Slovenska v roku 2011 podpísala. Odvtedy sa čakalo, kým dohovor po súhlase Národnej rady SR ratifikuje prezident.
Parlament v piatok veľkou väčšinou 101 hlasov prijal uznesenie, ktorým poveril vládu oznámiť Rade Európy, že Slovensko sa nehodlá stať zmluvnou stranou tzv. Istanbulského dohovoru, čím Slovensko definitívne odstupuje od jeho ratifikácie. Žitňanská však teraz naznačila, že toto uznesenie nemusí byť pre vládu právne záväzné.
„Ked to celé zjednoduším, tak parlament dal len politický príkaz, aby vláda niečo urobila, ale vláda sama to urobiť nemôže, pretože Istanbulský dohovor je prezidentskou zmluvou,“ uviedla Žitňanská. „Vláda ho dojednala z poverenia prezidenta a člen vlády ho podpísal tiež z poverenia prezidenta. Ak teda dnes parlament žiada vládu urobiť vyhlásenie voči Rade Európy aj s právnymi účinkami, môže len rovnako ako pri podpise odporučiť prezidentovi, aby poveril člena vlády na takýto krok. Dohovor tak bude ešte žiť ďalej, téma politicky nepochybne tiež.“
Predseda Aliancie za rodinu, advokát Anton Chromík, ktorý sa angažoval proti prijatiu spomínaného dohovoru, však v reakcii pre Postoj tvrdí, že dohovor podobne ako ani iné medzinárodné zmluvy bez súhlasu NR SR platiť nemôže. Upozorňuje, že „podľa čl. 7, ods. 4 Ústavy SR na platnosť medzinárodných zmlúv sa vyžaduje pred ratifikáciou súhlas Národnej rady Slovenskej republiky“.
„Uznesenie NR SR k Istanbulskému dohovoru je práve kvôli kompetencii prezidenta formulované tak, že neukladá vláde, ale žiada vládu, pretože vláda koná z poverenia prezidenta podľa rozhodnutia prezidenta 250/2001 Z. z., ktorým preniesol prípravu a prerokúvanie tzv. prezidentských zmlúv na vládu SR,“ tvrdí Chromík. „Vzhľadom k platnému uzneseniu NR SR však Istanbulský dohovor nikdy nemôže nadobudnúť platnosť a túto skutočnosť je potrebné formálne oznámiť Rade Európy, pretože Slovenská republika prostredníctvom uznesenia NR SR jasne prejavila svoju vôľu nebyť viazaná Istanbulským dohovorom.“
Chromík taktiež varuje, že „ignorovanie uznesenia parlamentu, ktoré získalo podporu vysoko presahujúcu ústavnú väčšinu, môže v budúcnosti spôsobiť oslabenie kompetencií prezidenta“.

komentár diskutujúceho:
pravda zjavuje sa znovuwww.postoj.sk/42106/lucia-zitnanska…
Ustava vravi
Na platnosť medzinárodných zmlúv o ľudských právach a
základných slobodách, medzinárodných politických zmlúv, medzinárodných
zmlúv vojenskej povahy, medzinárodných zmlúv, z ktorých vzniká
Slovenskej republike členstvo v medzinárodných organizáciách,
medzinárodných hospodárskych zmlúv všeobecnej povahy, medzinárodných
zmlúv, na ktorých vykonanie je potrebný zákon, a medzinárodných zmlúv,
ktoré priamo zakladajú práva alebo povinnosti fyzických osôb alebo
právnických osôb, sa vyžaduje pred ratifikáciou súhlas Národnej rady
Slovenskej republiky.
Cize narodna rada nesuhlasi, ziadna platnost nemoze byt. Amen.
Myslím,že každý si vie titulok preložiť.

Dona Nobis Pacem =Daruj nám pokoj!
One more comment from Johanka2
Dona Nobis Pacem

www.youtube.com/watch
Katolícke noviny pozabudli uviesť spomienku na zakladateľov a priekopníkov katolíckej pedagogiky na Slovensku, ako bol napríklad Juraj Páleš, Martin Čulen, Juraj Slota a ďalší
ľubica likes this.
Verka
No Člováci, máte, co jste chtěli, dorotu na hradě. My aspoň máme Zemana a hlavně antibruselana a zkušeného politika. Čaputka je pipina a co je horší, je feministka a liberál proti katolické církvi. Vivat argentum, Slovensko jdeš do pekel.
Mates5485 likes this.
Verka,sme dva bratské národy.
Spájajú nás roky,kedy sme žili v spoločnom zväzku.
Máme vás radi.
Modlite sa za nás a my budeme tiež vyprosovať Božie požehnanie pre vašu nádhernú krajinu.
Kallistratos likes this.
Najväčšie vrece peňazí zvíťazilo. Extrémistická zástupkyňa bojového ateizmu Z. Čaputová nemá podporu ani štvrtiny voličov. Stala sa prezidentkou s historicky asi s najslabším mandátom