Clicks2.1K

Slováci v šoku! Rodné čísla ľudí KONČIA, takto budete označovaní po novom! Policajti budú pri kontrole odoberať občanom odtlačky prstov ako zločincom

Slováci v šoku! Rodné čísla ľudí KONČIA, takto budete označovaní po novom! Policajti budú pri kontrole odoberať občanom odtlačky prstov ako zločincom Slovenskí obyvatelia sú v poriadnom šoku po náhle…More
Slováci v šoku! Rodné čísla ľudí KONČIA, takto budete označovaní po novom! Policajti budú pri kontrole odoberať občanom odtlačky prstov ako zločincom

Slovenskí obyvatelia sú v poriadnom šoku po náhlej zmene, ktorú ohlásila naša vláda.


Rodné čísla, ktoré sú u nás zaužívaným údajom, totiž nadobro skončia. Po novom budete označení novým spôsobom, cena novinky sa pritom vyšplhá na milióny.

Slováci sú v poriadnom šoku potom, ako sa dozvedeli nečakanú novinku z dielne našich politikov. Ministerstvo vnútra totiž rozhodlo, že bežné rodné čísla, ktoré uvádzame pravidelne v kolonke, nadobro skončia. Hoci sa toto číslo používalo od roku 1946, po novom roku naň môžeme pokojne zabudnúť.

www.peticie.com/peticia_obanov_…

Namiesto rodného čísla budú Slováci označovaní bezvýznamovým identifikátorom so skratkou BIFO, pozostávajúcim z 10-miestneho reťazca náhodných čísel. Novovydané občianske preukazy budú už od apríla obsahovať práve BIFO, no do roku 2030 by mali mať všetci občania už len práve toto nové číslo. Denisa Saková pritom uvádza, že nové opatrenie je odporúčaním EÚ, ktorá chce takto zabrániť, aby sa z čísla dalo vyčítať pohlavie či dátum narodenia, a tak chrániť citlivé osobné údaje.

Odborníci však nové identifikátori kritizujú najmä kvôli vysokej cene: “Považujeme ich za veľmi nákladné, komplikované a aj zbytočné,” uviedol pre Sme Ľubor Illek zo Slovensko Digital. Všetky úrady totiž budú musieť naše rodné čísla vymazať zo svojich systémov a na každom úrade prideliť nové jedinečné číslo. Len zavedenie BIFO bude štát stáť štvrť miliardy eur. Práve z dôvodu vysokej ceny nepristúpili k tejto novinke naši susedia v Česku. Do zmeny sa obula aj poslankyňa Veronika Remišová, ktorá nedávno odišla z OĽaNO: “Ministerstva vnútra sa treba dôrazne pýtať, kde má dôveryhodné analýzy o skutočnej potrebe tohto opatrenia a o jeho dopadoch na prax, aké budú finančné náklady celého projektu a aká je pridaná hodnota vo vzťahu k nákladom. Ďalšou otázkou je, prečo sa rezort s reformou tak ponáhľa ešte pred blížiacimi sa voľbami,” obáva sa poslankyňa bojujúca proti korupcii, ktorá varuje pred profitovaním “našich ľudí”.

alianciazanedelu.sk/archiv/4288

Kontroverzné európske nariadenie rozdeľuje slovenských vodičov! Policajti budú pri kontrole odoberať odtlačky prstov.

Zvýšenie bezpečnosti alebo len ďalšie zasahovanie do súkromia občanov? Zákon vytvorený na základe najnovšieho európskeho nariadenia onedlho poputuje do parlamentu. Po medializovaní sa však stretol s veľkou vlnou odporu. Kontroverznou časťou navrhovanej zmeny je nová právomoc policajtov, ktorá im umožní odoberať vodičom na mieste odtlačky prstov. A to aj bez toho, aby boli obvinení alebo z niečoho podozriví. Vodič sa tak pri bežnej cestnej kontrole bude musieť podrobiť a odovzdať odtlačky prstov na požiadanie.

„Kompetencia by mala umožniť policajtom snímať odtlačky pre automatizované vyhľadávanie a porovnávanie v informačných systémoch polície, predovšetkým v Schengenskom informačnom systéme,“ reagovalo ministerstvo vnútra s tým, že pri tvorbe návrhu vychádzalo z nariadení Európskej únie, ktoré hovoria o prepájaní rôznych databáz a čerpaní z nich.

Túto novinku už na rokovaní schválila vláda, teraz zostáva už len odobrenie v parlamente. Kontroverzná legislatíva by tak mohla platiť už od decembra.

alianciazanedelu.sk/archiv/4288
Novovydané občianske preukazy budú už od apríla (2020) obsahovať práve BIFO, no do roku 2030 by mali mať všetci občania už len práve toto nové číslo. Denisa Saková pritom uvádza, že nové opatrenie je odporúčaním EÚ, ktorá chce takto zabrániť, aby sa z čísla dalo vyčítať pohlavie (Chcú sodomizovať transsexualizovať, transgenderovať Slovákov. Sodoma zhorela, čiže chcú VYHUBIŤ TOTÁLNE)
Peter(balvan) -čo proti tejto nastupujúcej totalite NWO robia "pastieri" z RKC?
Varujú svoje stádo? Alebo hrajú s politikmi divadlo na slobodu a demokraciu? Prečo nevarujú pred šelmou a jej znamením? načo sú Bohu takí pastieri?
a ked najdeš članok, kde varuju, tak potom čo bude nasleodvať?

OSN ?

a potom?

alebo inač sa opýtam: ked varuješ ľudí pred NWO a oni ťa kritizuju za to, že nevaruješ pred OSN, tak čo im na to hovoríš?

"Nech si pozru moje članky" ??????

a ked tam nenajdu varovanie pred niečím, čo si ešte nestihol napisať a dokonca ani povedať, tak robia dobre že ťa za ten nedostatok kritizuju ako ty kritizuj…More
a ked najdeš članok, kde varuju, tak potom čo bude nasleodvať?

OSN ?

a potom?

alebo inač sa opýtam: ked varuješ ľudí pred NWO a oni ťa kritizuju za to, že nevaruješ pred OSN, tak čo im na to hovoríš?

"Nech si pozru moje članky" ??????

a ked tam nenajdu varovanie pred niečím, čo si ešte nestihol napisať a dokonca ani povedať, tak robia dobre že ťa za ten nedostatok kritizuju ako ty kritizuješ pastierov?

skus sa nad tým zamyslieť
@Peter(skala)

skus sa nad tým zamyslieť
-pokiaľ máš čím...
Oni nie len že nevarujú,ale spolu s globalistami do tej čipovej totality oklamané stádo úmyselne vedú,ako na porážku. A tí úbožiaci si na tejto ceste vykrikujú,že ich pekelné brány nepremôžu.
renita likes this.
a ktoreho biskupa máš na mysli, Orosch?
všetci biskupi "RKC"
aj ja? Ládo, tak to by som od teba nečakal.
šak ja tu kritizujem celý svet, aj teba a ty povieš, že že všetci ...?
Peter(skala) nereaguj na Bajzove provokácie ktoré vyšli zo zlého úmyslu, ale sa radšej za Bajzu pomodlí, ver že modlitba je proti zlému a pre dobro Bajzu účinnejšia :-)
Bratia a sestry Svätý otec bergoglio je predsa dobrý pastier s kľúčmi okolo pása. V jednote s bergogliom sa treba modliť!!! Prečo? Kde ide pastier, ide na ním ovca. Aspoň ti so skalou zima nebude.
Braškovia a segričky... a čo s Otočkou?
Na tu môžem reagovať?
Ked ona je taká zlatučka a tak vie sa ruhať, že mi nedá sa jej nepodakovať, či?
Peter(skala) už dlhšie sa ťa chcem opýtať, či nevieš ako sa povie hovno po anglicky?
Peter(skala) jasné že aj za apredsasatoci sa treba modliť, priatelia nereagujte na takéto pyšne provokácie, lebo to je od zlého a diskusia z takýchto provokácií je zlá už i len z toho dôvodu že to vedie minimálne k márnivosti ak nie až k hnevu, urážkam či vzájomnému odsudzovaniu
Neutrálnosť je zrada Christa. Preto, kto môže, nech pomáha pravde proti klamstvu a ak jej nepomáha, tak pomáha klamstvu. A kto môže, nech pomáha spravodlivosti proti nespravodlivosti, a ak jej nepomôže, pomáha nespravodlivosti. V boji medzi pravdou -spravodlivosťou a klamstvom,neutrálnosť znamená napomáhanie zlu. Christos ako ostrým mečom rozdelil ľudstvo na dve skupiny hovoriac: ,,Kto nie je so …More
Neutrálnosť je zrada Christa. Preto, kto môže, nech pomáha pravde proti klamstvu a ak jej nepomáha, tak pomáha klamstvu. A kto môže, nech pomáha spravodlivosti proti nespravodlivosti, a ak jej nepomôže, pomáha nespravodlivosti. V boji medzi pravdou -spravodlivosťou a klamstvom,neutrálnosť znamená napomáhanie zlu. Christos ako ostrým mečom rozdelil ľudstvo na dve skupiny hovoriac: ,,Kto nie je so Mnou, je proti Mne” (Lk 11, 23). Tí, ktorí nie sú ani horúci, ani chladní, teda sú neutrálni, sú Ním opovrhovaní…Dnes, teda v dobe slobody, rozmohli sa odpadlíci od viery a heretici, kde ich boj za ich pravdu sa musí zákonite pretransformovať zo slobody v neslobodu.Preto sú potrební bojovníci, to jest horlivci, ktorí budú hovoriť ako prorok Eliáš: ,,Horlivý budem za Hospoda, Boha nad zástupmi! Veď synovia Izraela (a dnes mnohí Pravoslávni) opustili Tvoju zmluvu…” (1.Kráľ. 19,10).Učiňme my to málo, čo Boh od nás požaduje, ostatné učiní On.
Braško radšej jej nelajknem, lebo to bude asi pasca. Chapeš, najprv niečo pozitivne a potom "shit"
Bratia a sestry likes this.
apredsasatoci ak chceš za jalové provokácie a k prídavku čohosi navyše palec hore tak to si na zlej adrese ;-)
Peter(skala) hovno po latinsky na pat!?!
Braško, vidiš a je to tu... najprv sväté... a potom prasačinky
Bratia a sestry likes this.
Peter treba si dávať pozor na ľudí a ich pohnútky, zvlášť ak je ich výsledkom to že pre seba z provokácií čerpajú skôr také "dobrá" ktoré sú na osoh budovania vlastného EGA, vieš potom je taká diskusia vždy nerozumná a márnivá a vždy je za tým pôsobenie zlého
apredsasatoci nič v zlom, ale porozmýšľaj čo ťa ženie k tvojej zúfalej aktivite.. či to je pokoj srdca, alebo skôr pocit a potreba vždy niečo vykonávať pre pocit uspokojenia.. vieš pokoj srdca je vždy ustálený, ale potreba dosiahnuť pocity z nejakých skutkov pre akési krátkodobé uspokojenie, to je znak nestálostí a zlého pocitu ktorý človek pociťuje z prítomnosti zlého.. tak zauvažuj
One more comment from Bratia a sestry
Človek ktorý si potrebuje občas kopnúť, je človek v zajatí zlého ktorý si takto vyžaduje nakŕmiť svoju podstatu ktorá je z pýchy a zároveň tým chce dosiahnuť šírenie vplyvu zla aj na ostatných ktorí sú slabšieho ducha a nereagujú pravidlom miluj svojho blížneho, ale skôr oko za oko
Bratia a sestry takže nevieš po latinsky. Dobre som to pochopila?
to si vystihol bráškovia a segry
Peter skala no aby dajaký úradník náhodou ešte nepocítil empatiu, ale len surovo vykonával podľa pokynov ako v koncentráku.. aj tam pre nich už neboli ľudia, ale len čísla..
Bratia a sestry likes this.
Aj si to čítal? To len, aby si mal jasno, kto stál za koncentrácnymi tabormi, ty mudrlant.
apredsasatoci fakt o čom splietaš
O koncentráku splietam. Ty o inom?
v pohode, tak si kľudne splietaj
Toto je zaujímavé:
Denisa Saková pritom uvádza, že nové opatrenie je odporúčaním EÚ, ktorá chce takto zabrániť, aby sa z čísla dalo vyčítať pohlavie či dátum narodenia, a tak chrániť citlivé osobné údaje."


čo je také tajné na "pohlaví"?

že chcu utajiť dátum narodenia alebo rodne číslo kvôli zneužitiu, tak o tom by sa ešte dalo diskutovať, ale pohlavie?

Tak to vyzera, že na OP už …More
Toto je zaujímavé:
Denisa Saková pritom uvádza, že nové opatrenie je odporúčaním EÚ, ktorá chce takto zabrániť, aby sa z čísla dalo vyčítať pohlavie či dátum narodenia, a tak chrániť citlivé osobné údaje."


čo je také tajné na "pohlaví"?

že chcu utajiť dátum narodenia alebo rodne číslo kvôli zneužitiu, tak o tom by sa ešte dalo diskutovať, ale pohlavie?

Tak to vyzera, že na OP už nebude "sex/ pohlavie: muž" ale v centralnej databaze aby nikto nevedel s verejnosti, kto si dal pohlavie: transgender a iné zvratenosti
www.omediach.com/hoaxy/15645-hoaxom-o-… Samozrejme tu čuráci klamú aby ľudia nevedeli o tom.
Bratia a sestry likes this.
jedno číslo a bude v ňom všetko aj bankový účet, zrušia hotovosť a kto sa im nepodvolí, alebo nebude mať ten "správny" názor tak ho obmedzia a zablokujú mu všetko s čim bude osobné číslo spojené.. účet, zdravotná starostlivosť, vodičsky, preprava atď. a tam to všetko smeruje to globálne zhromaždenie Identity do osobných čísiel
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
V súčasnosti je nebezpečné ocitnúť sa v nemocnici.
pehol likes this.
Mates5485 likes this.