Clicks1.5K

sv. Faustína a Varovanie

Pravda bude skryta
47
rok 1928, Krakow
snakee
a dobře si prostuduj komentáře pod článkem, Pius XII dobře věděl proč toto dává na index zakázané, potvrdilo se to za 10 let, kdy se toho chytli církevní modernisti, kteří to využili pro své nekalé ůmysli
Irbis
snakee
učení KC v Boží milosrdenství je neměnné naprotiv zjevení nějaké mnišce, přečti si KKC, ovšem s tím vy modernisti máte potíže
Maria Dubovska
o každého sa ludia starajú , ešte aj o predkocilných papežov, len o seba nie. byt na tvojom mieste, ked by som tomu mala problém uverit, vytvarala by som si aspon malý priestor na to, že by som v také milosrdenstvo dúfala nie rovno to zmietla zo stola a rovno s vypýtala skutočne tu prísnu mieru. však čo si pýtaš dostaneš. ten kto si vypyta milosrdenstvo, možno ho tiež dostane, nadej má. sám si …More
o každého sa ludia starajú , ešte aj o predkocilných papežov, len o seba nie. byt na tvojom mieste, ked by som tomu mala problém uverit, vytvarala by som si aspon malý priestor na to, že by som v také milosrdenstvo dúfala nie rovno to zmietla zo stola a rovno s vypýtala skutočne tu prísnu mieru. však čo si pýtaš dostaneš. ten kto si vypyta milosrdenstvo, možno ho tiež dostane, nadej má. sám si človek vymeriava.
snakee
Mery, ti borci jsou předkoncilní, respektive koncilní papežové, máš něco protiv?
+Joseph+ likes this.
Peter(skala)
good luck
Maria Dubovska
sme radi, že tu máme borcov, ktorí miesto milosrdenstva uprednostnujú ten najprísnejší súd. goog luck.
alino
Bodejť by se nenalepili vždyť jim tohle tzv. milosrdenství náramne vyhovuje

+Joseph+ před 2 hodinami
říkal jsem ti nehobluj ty hoblponky, a teď tady předvádíš modernistické postoje, satan vám akorát nastražil past, na kterou se všichni modernisti nalepili
Maria Dubovska
to mi musiš dat suradnice.
Pravda bude skryta
A co mesto Rim s antikristom na trone?
Maria Dubovska
pravda, oboch hodil do jazera, obaja su symbolizovanými obrazmi, takže vo videní oba symboly idú do jazera. to ale neznamená že tieto dva symboly sú osoby. vlastne ich máš jasne pomenované. šelmy sú systémy a falošný prorok je proste falošný prorok, ten je človek. resp šelma so siedmimi hlavami je proste šelma so siedmimi systémami. tá šelma je len symbol. a určite nie človeka. sedemhlavý človek …More
pravda, oboch hodil do jazera, obaja su symbolizovanými obrazmi, takže vo videní oba symboly idú do jazera. to ale neznamená že tieto dva symboly sú osoby. vlastne ich máš jasne pomenované. šelmy sú systémy a falošný prorok je proste falošný prorok, ten je človek. resp šelma so siedmimi hlavami je proste šelma so siedmimi systémami. tá šelma je len symbol. a určite nie človeka. sedemhlavý človek ako prorok alebo antiokrist? Nezmysel.
+Joseph+
říkal jsem ti nehobluj ty hoblponky, a teď tady předvádíš modernistické postoje, satan vám akorát nastražil past, na kterou se všichni modernisti nalepili
Samson1
Sv. Fasustýna, to je postoj oficia. Jedinému, komu může modlitba Korunky škodit je Satan. To máš tak, oficium je oficium a kdo přijímá proroka, protože je prorok, dostane odplatu proroka. Že +Joseph+ V církvi nějak fungují úřady a charismata. Vzájemně si nekonkurují. Dokonce Písmo vybízí, abychom o dary Ducha sv. horlili. No, ale někdo to nepotřebuje.
+Joseph+
to je postoj sv. officia, Ladislave a na ten jsou všichni modernisti krátcí i když si to schválili
Pravda bude skryta
Spojil som to pre tie slova, ktore boli citovane.Zaroven Varovanie je milosrdenstvo a Faustinin pribeh je o milosrdenstve.
Samson1
Faustýna a varování jsou dvě odlišné věci, které nejde spojovat.Potom nejde popírat soukromá zjevení. Bůh je svobodný ve svém jednání. Převrátit je možné každé zjevení, jako se děje se samým Písmem svatým. Že Joseph s křížkem před a po. Deníček, který psala Faustýna nemá 640 stráne a jestli někdo něco publikuje, nemusí se zhodovat s Faustýnou. Deníček nemá možná ani 64 stran. Já Faustýně věřím a …More
Faustýna a varování jsou dvě odlišné věci, které nejde spojovat.Potom nejde popírat soukromá zjevení. Bůh je svobodný ve svém jednání. Převrátit je možné každé zjevení, jako se děje se samým Písmem svatým. Že Joseph s křížkem před a po. Deníček, který psala Faustýna nemá 640 stráne a jestli někdo něco publikuje, nemusí se zhodovat s Faustýnou. Deníček nemá možná ani 64 stran. Já Faustýně věřím a nebudu ji a její poselství dehonestovat. Pokud jsi Joseph blbý,dělej si co chceš. Já mám své svědomí. Ke Kristu a vztahu k němu je každý ničím a nikým nenahraditelný, je to osobní věc.
+Joseph+
ještě jednou pro blbé,
Spisy polského Sr. Faustina sama, publikoval v angličtině v roce 2007, představují důvod k obavám. Práce má 640 stránek a přepisuje časté domnělé zjevení a zprávy od našeho Pána.

Nový "save-yourself-without-úsilí" oddanost
Tato dlouhá nit výpisů údajně od našeho Pána, aby Sr. Faustina má nějaké věci, které by správné smýšlející katolíky velmi nepříjemný, přinejmenším. …More
ještě jednou pro blbé,
Spisy polského Sr. Faustina sama, publikoval v angličtině v roce 2007, představují důvod k obavám. Práce má 640 stránek a přepisuje časté domnělé zjevení a zprávy od našeho Pána.

Nový "save-yourself-without-úsilí" oddanost
Tato dlouhá nit výpisů údajně od našeho Pána, aby Sr. Faustina má nějaké věci, které by správné smýšlející katolíky velmi nepříjemný, přinejmenším. Budu ilustrovat tím, že několik cituje z jejích spisů.

Dne 2. října 1936, se uvádí, že "Pán Ježíš" objevil se k ní a řekl: "Teď vím, že to není pro milosti a dary, které mě miluješ, ale proto, že Má Vůle je dražší pro vás než život. To je důvod, proč jsem spojovat Myself s vámi tak důvěrně jako žádný jiný tvor "(Boží milosrdenství v mé duši, The Diary of Sr. Faustina, Stockbridge, MA:. Marian Press, 1987, str 288).

Jak můžeme věřit, že náš Pán spojil více intimně s Sr. Faustina než u Panny Marie?Zpočátku můžeme přečíst a přemýšlet, "Ach, to je krásné." Ale později to vás může zasáhnout, "Počkat, Sám Náš Pán důvěrněji spojen s Sr. Faustina než s jakoukoli jinou bytost? Panna Maria byla Neposkvrněné Početí, ale ona byla také jeho stvoření, byla vytvořena Jím jako zbytek z nás byly, byť s největší vznešeného postavení svobodného od prvotního hříchu od samého začátku. "

A teď jsme Očekává se, že věříme, že náš Pán řekl, Sr. Faustina, že je jednotnější k ní než kdokoli jiný, a to i Panna Maria, a rozhodně víc než všechny ostatní svatí?Toto tvrzení zavání hrdosti na sobě, natož tvrzení, že to přišlo z nebe.

Tento typ předpokladu, je přítomen v mnoha dalších případech.

Náš Pán údajně řešit Sr. Faustina 23. května 1937, s těmito slovy: ". Milovaného perla My Heart" Co mi vadí na tom je, že se jedná jen o sacharin. Podívejte se, jak Panna Maria mluví Sr. Lucia nebo do St. Bernadette. Není to jako "milovaná perla mého srdce." Je nemožné si představit náš Pán shrbený na sacharinu jazyka. Náš Pán je Kristus Král, Stvořitel vesmíru, a vládce všeho, co je. Neříká věci jako "milovaný perla mého srdce."

Nech mě pokračovat. Potom řekl: "Vidím, že tvá láska tak čistá; čistší než z andělů, a to tím více, protože jste pokračovat v boji. Kvůli tobě, žehnám svět. "(Ibid., Str. 400) Za prvé, s výjimkou Panny Marie, nejsme bez dědičného hříchu, a proto nejsme schopni lásky čistší, než je andělé.

Nacističtí vojáci napadl Polsko po Sr. Faustina oznámila požehnaný svět - výše, jsou pochodovat na Varšava
Co se týče požehnání svět, který by mohl být v pořádku.Pokud bychom měli jednu skutečnou světce ve světě, pak Pán nám dá požehnání pro tuto jedné reálné světce. To není moje námitka. Moje námitka je, že toto zjevení bylo v roce 1937; svět byl na pokraji druhé světové války, který Sr. Lucy už byl varován vedlejších Panny Marie ve Fatimě: pokud Rusko není vysvěcen, a člověk nepřevede, pak tato velká katastrofa postihne lidstvo za jejich zlých cest a jejich hříchy.

V té chvíli jsme byli asi vidět, že po havárii sestoupí z nebe, ale Náš Pán říká Sr. Faustina: "Kvůli tobě, budu žehnat svět." Byl Druhá světová válka požehnání na světě? Vzhledem k tomu, rodné Polsko nešel bez úhony německou invazi, se nezdá pravděpodobné, že by mu vlastně požehnal světu.

Další příklad: Sr. Faustina tvrdila, že jí Náš Pán řekl, že ona byla osvobozena od rozsudku, každé rozhodnutí - zejména úsudku a obecné rozsudku. Dne 4. února 1935, ona už prohlašoval, že slyší ten hlas v její duši, "Od dnešního dne, nebojte se Boží soud, neboť nebudete souzeni." (Ibid., Str. 168)

Nyní, nikdo ale Panna, pokud je mi známo, je osvobozen od obecné a konkrétní rozhodnutí. St. Tomáš Akvinský, v závislosti na zbožné příběhu, musel pokleknout v očistci před odchodem do nebe. Nevím, jestli to je fakt, ale to je poučení pro nás, že nikdo není osvobozena od jakéhokoliv soudu.

A přidejte do těchto příkladech absurdní ujištění, že hostitel vyskočil z příbytku třikrát a umístil se v jejích rukou, takže musela otevřít Tabernacle a poskládejte ho zpět sebe: "A hostitel vyšel ze svatostánku a spočinula v mých rukou a já s radostí, které jej zpět do svatostánku. To se opakuje ještě jednou, a já udělal to samé. Navzdory tomu, že se to stalo potřetí. "(Ibid., Str. 23) Dělá to znít jako křeček, která se dostala ven z klece. "Ale ne, je to tady zase. Musím dát to zpátky hned. "

Kolikrát má církev prohlásila, že ruce kněze jsou zasvěceny zvládnout Posvátné druhu a jaký druh lekce byste dávat světu tímto příkladem hostitelské skákat do svých rukou, takže musela umístit zpět do svatostánku sama?

Náš Pán neodporuje Jeho Církev slovem nebo gestem. A to by bylo trochu od obojího. Vyprávěla, co se stalo, ale toto gesto by samo o sobě bylo Náš Pán odporovat skutečnou přítomnost a všechno, co představuje.
Nedostatek katolického ducha

Stručně řečeno, celý Boží milosrdenství oddanost nepředstavuje katolického ducha.Katolická duch je jedním z trvale a odškodnění v pokání za naše hříchy, modlit za milosti Boží, pro Boží milosrdenství v tomto životě.

Dovolte mi na závěr říci, že se jedná o pozadí této oddanosti, která je diskutabilní.Ty nejsou jen zavést zvláštní oddanost s vlastním svátek vychází z něčeho, co byl odsouzen za velmi dobrých důvodů v nedávné minulosti.

Když se podíváte na modlitbami zbožnosti Božího milosrdenství, které jsou dokonale ortodoxní. Není nic kacířský nebo troufalé v těchto modliteb. Ale jen vzpomenout na důvod, proč byl odsouzen a proč my neuznáváme Božího milosrdenství neděli je kvůli své minulosti, ne kvůli obsahu modliteb.

Je velmi důležité vědět to, protože to je jedna z mnoha věcí, které byly připomenuty v moderní době, které byly v minulosti odsouzen. A to není případ Církve mění její mysl. Jedná se o případ zástupce církve dělá něco, co by se nemělo dělat
Pravda bude skryta
Oboch!
Samson1
No, korunka se modlí za záchranu těch, do jdou po široké cestě do zahynutí, za jejich záchranu. Popírat modlitbu korunky k Božímu milosrdenství je duchovní bláznivost, neb vrchol duchovní slepoty. Já se ji modlím a budu přes všechny protesty. To, že je to katolické, je i dobré. Spíš kdo je vyhrocen proti katolické církvi, bude vidět zlo. Nemohu souhlasit s odsuzováním. Ba právě, tam …More
No, korunka se modlí za záchranu těch, do jdou po široké cestě do zahynutí, za jejich záchranu. Popírat modlitbu korunky k Božímu milosrdenství je duchovní bláznivost, neb vrchol duchovní slepoty. Já se ji modlím a budu přes všechny protesty. To, že je to katolické, je i dobré. Spíš kdo je vyhrocen proti katolické církvi, bude vidět zlo. Nemohu souhlasit s odsuzováním. Ba právě, tam už člověk může přímo sloužit Zlému aniž by si to chtěl uvědomit.
Monika G and one more user like this.
Monika G likes this.
Pravda bude skryta likes this.
Pravda bude skryta
Ak je pravda, ze modlitba ruzenca Bozieho milosrdenstva o 15- tej hodine zachranuje duse, nebude Vas mrziet, ze ste tak neurobili? BUDE.
Monika G likes this.
Peter(skala)
Pravda bude skryta pred 2 hodinami
Super, ked sa uz aj svaty spochybnuju, tak to uz naozaj nebude dlho trvat. A co obraz Bozieho milosrdenstva a tiez ruzenec Bozieho milosrdenstva?

... to máš tak: "kto nie s Božimi prorokmi", aj keby niekto zmrtvych vstal, neuveria.
+Joseph+
to si urobil "svatý" JP II
Pravda bude skryta
Super, ked sa uz aj svaty spochybnuju, tak to uz naozaj nebude dlho trvat. A co obraz Bozieho milosrdenstva a tiez ruzenec Bozieho milosrdenstva?
Monika G and one more user like this.
Monika G likes this.
Peter(skala) likes this.
+Joseph+
Spisy polského Sr. Faustina sama, publikoval v angličtině v roce 2007, představují důvod k obavám. Práce má 640 stránek a přepisuje časté domnělé zjevení a zprávy od našeho Pána.

Nový "save-yourself-without-úsilí" oddanost
Tato dlouhá nit výpisů údajně od našeho Pána, aby Sr. Faustina má nějaké věci, které by správné smýšlející katolíky velmi nepříjemný, přinejmenším. Budu ilustrovat tím, že …More
Spisy polského Sr. Faustina sama, publikoval v angličtině v roce 2007, představují důvod k obavám. Práce má 640 stránek a přepisuje časté domnělé zjevení a zprávy od našeho Pána.

Nový "save-yourself-without-úsilí" oddanost
Tato dlouhá nit výpisů údajně od našeho Pána, aby Sr. Faustina má nějaké věci, které by správné smýšlející katolíky velmi nepříjemný, přinejmenším. Budu ilustrovat tím, že několik cituje z jejích spisů.

Dne 2. října 1936, se uvádí, že "Pán Ježíš" objevil se k ní a řekl: "Teď vím, že to není pro milosti a dary, které mě miluješ, ale proto, že Má Vůle je dražší pro vás než život. To je důvod, proč jsem spojovat Myself s vámi tak důvěrně jako žádný jiný tvor "(Boží milosrdenství v mé duši, The Diary of Sr. Faustina, Stockbridge, MA:. Marian Press, 1987, str 288).

Jak můžeme věřit, že náš Pán spojil více intimně s Sr. Faustina než u Panny Marie?Zpočátku můžeme přečíst a přemýšlet, "Ach, to je krásné." Ale později to vás může zasáhnout, "Počkat, Sám Náš Pán důvěrněji spojen s Sr. Faustina než s jakoukoli jinou bytost? Panna Maria byla Neposkvrněné Početí, ale ona byla také jeho stvoření, byla vytvořena Jím jako zbytek z nás byly, byť s největší vznešeného postavení svobodného od prvotního hříchu od samého začátku. "

A teď jsme Očekává se, že věříme, že náš Pán řekl, Sr. Faustina, že je jednotnější k ní než kdokoli jiný, a to i Panna Maria, a rozhodně víc než všechny ostatní svatí?Toto tvrzení zavání hrdosti na sobě, natož tvrzení, že to přišlo z nebe.

Tento typ předpokladu, je přítomen v mnoha dalších případech.

Náš Pán údajně řešit Sr. Faustina 23. května 1937, s těmito slovy: ". Milovaného perla My Heart" Co mi vadí na tom je, že se jedná jen o sacharin. Podívejte se, jak Panna Maria mluví Sr. Lucia nebo do St. Bernadette. Není to jako "milovaná perla mého srdce." Je nemožné si představit náš Pán shrbený na sacharinu jazyka. Náš Pán je Kristus Král, Stvořitel vesmíru, a vládce všeho, co je. Neříká věci jako "milovaný perla mého srdce."

Nech mě pokračovat. Potom řekl: "Vidím, že tvá láska tak čistá; čistší než z andělů, a to tím více, protože jste pokračovat v boji. Kvůli tobě, žehnám svět. "(Ibid., Str. 400) Za prvé, s výjimkou Panny Marie, nejsme bez dědičného hříchu, a proto nejsme schopni lásky čistší, než je andělé.

Nacističtí vojáci napadl Polsko po Sr. Faustina oznámila požehnaný svět - výše, jsou pochodovat na Varšava
Co se týče požehnání svět, který by mohl být v pořádku.Pokud bychom měli jednu skutečnou světce ve světě, pak Pán nám dá požehnání pro tuto jedné reálné světce. To není moje námitka.

Moje námitka je, že toto zjevení bylo v roce 1937; svět byl na pokraji druhé světové války, který Sr. Lucy už byl varován vedlejších Panny Marie ve Fatimě: pokud Rusko není vysvěcen, a člověk nepřevede, pak tato velká katastrofa postihne lidstvo za jejich zlých cest a jejich hříchy.

V té chvíli jsme byli asi vidět, že po havárii sestoupí z nebe, ale Náš Pán říká Sr. Faustina: "Kvůli tobě, budu žehnat svět." Byl Druhá světová válka požehnání na světě? Vzhledem k tomu, rodné Polsko nešel bez úhony německou invazi, se nezdá pravděpodobné, že by mu vlastně požehnal světu.

Další příklad: Sr. Faustina tvrdila, že jí Náš Pán řekl, že ona byla osvobozena od rozsudku, každé rozhodnutí - zejména úsudku a obecné rozsudku. Dne 4. února 1935, ona už prohlašoval, že slyší ten hlas v její duši, "Od dnešního dne, nebojte se Boží soud, neboť nebudete souzeni." (Ibid., Str. 168)

Nyní, nikdo ale Panna, pokud je mi známo, je osvobozen od obecné a konkrétní rozhodnutí. St. Tomáš Akvinský, v závislosti na zbožné příběhu, musel pokleknout v očistci před odchodem do nebe. Nevím, jestli to je fakt, ale to je poučení pro nás, že nikdo není osvobozena od jakéhokoliv soudu.

A přidejte do těchto příkladech absurdní ujištění, že hostitel vyskočil z příbytku třikrát a umístil se v jejích rukou, takže musela otevřít Tabernacle a poskládejte ho zpět sebe: "A hostitel vyšel ze svatostánku a spočinula v mých rukou a já s radostí, které jej zpět do svatostánku. To se opakuje ještě jednou, a já udělal to samé. Navzdory tomu, že se to stalo potřetí. "(Ibid., Str. 23) Dělá to znít jako křeček, která se dostala ven z klece. "Ale ne, je to tady zase. Musím dát to zpátky hned. "

Kolikrát má církev prohlásila, že ruce kněze jsou zasvěceny zvládnout Posvátné druhu a jaký druh lekce byste dávat světu tímto příkladem hostitelské skákat do svých rukou, takže musela umístit zpět do svatostánku sama?

Náš Pán neodporuje Jeho Církev slovem nebo gestem. A to by bylo trochu od obojího. Vyprávěla, co se stalo, ale toto gesto by samo o sobě bylo Náš Pán odporovat skutečnou přítomnost a všechno, co představuje.

Nedostatek katolického ducha

Stručně řečeno, celý Boží milosrdenství oddanost nepředstavuje katolického ducha.Katolická duch je jedním z trvale a odškodnění v pokání za naše hříchy, modlit za milosti Boží, pro Boží milosrdenství v tomto životě.

Dovolte mi na závěr říci, že se jedná o pozadí této oddanosti, která je diskutabilní.Ty nejsou jen zavést zvláštní oddanost s vlastním svátek vychází z něčeho, co byl odsouzen za velmi dobrých důvodů v nedávné minulosti.

Když se podíváte na modlitbami zbožnosti Božího milosrdenství, které jsou dokonale ortodoxní. Není nic kacířský nebo troufalé v těchto modliteb. Ale jen vzpomenout na důvod, proč byl odsouzen a proč my neuznáváme Božího milosrdenství neděli je kvůli své minulosti, ne kvůli obsahu modliteb.

Je velmi důležité vědět to, protože to je jedna z mnoha věcí, které byly připomenuty v moderní době, které byly v minulosti odsouzen. A to není případ Církve mění její mysl. Jedná se o případ zástupce církve dělá něco, co by se nemělo dělat
alino likes this.
+Joseph+
Maria Dubovska
tie šelmy sú tušim dve a jedna je stotožnená s antikristom.
Pravda bude skryta
V biblii je napisane zajali selmu a s nou i falosneho proroka a oboch hodili zaziva do ohniveho jazera.
Maria Dubovska
jake zas spojenectvo falošného proroka a antikrista, ved antikrist je falošný prorok. prečo ludia majú potrebu neustále rozvíjat témy, v ktorých proste nemajú jasno.
Peter(skala)
Varovanie je niečo, čo bude najskôr videné vo vzduchu, všade na svete a okamžite sa to premení do vnútra našich duší. Nebude to trvať dlho, ale bude sa to zdať veľmi dlhé kvôli tomu, ako to na nás zapôsobí. Bude to k dobru našich duší, aby sme uvideli v nás, v našom svedomí ... dobro a zlo, ktoré sme spôsobili.
Vtedy pocítime veľkú lásku k našim nebeským rodičom (k Bohu, nášmu Otcovi a k Márii…More
Varovanie je niečo, čo bude najskôr videné vo vzduchu, všade na svete a okamžite sa to premení do vnútra našich duší. Nebude to trvať dlho, ale bude sa to zdať veľmi dlhé kvôli tomu, ako to na nás zapôsobí. Bude to k dobru našich duší, aby sme uvideli v nás, v našom svedomí ... dobro a zlo, ktoré sme spôsobili.
Vtedy pocítime veľkú lásku k našim nebeským rodičom (k Bohu, nášmu Otcovi a k Márii, našej Matke) a budeme prosiť o odpustenie za všetky urážky.
Varovanie je určené pre všetkých, pretože Boh si praje našu spásu. Má spôsobiť, aby sme sa viac priblížili k Bohu a prehĺbili svoju vieru. Preto sa musíme na tento deň pripraviť. Nemáme ho však čakať v strachu, pretože Boh nezosiela nič, aby strašil, ale robí to kvôli spravodlivosti a z lásky, aby sa mohli radovať večným šťastím a neprivodili si zavrhnutie.“

(Panna Mária vizionárke: Jacinta Gonzalez / Garabandal – Španielsko / r.1961-1965)
................................................................................

Zjavenie Panny Marie viz. Mari - Loli / Spanielsko v Garabandale
Varovanie príde od Boha. Uvidia ho všetci ľudia, kdekoľvek sa budú nachádzať. BUDE TO AKOBY VNÚTORNÉ ZJAVENIE NAŠICH HRIECHOV. Uvidia a pocítia to veriaci i neveriaci, ľudia všetkých vyznaní. Varovanie bude akoby očistenie pred zázrakom....“
(14.9.1965/Panna Mária-Conchita zjavenie v Garabandale-Španielsko)
„Pred zázrakom Boh zošle varovanie, aby nás tak očistil a pripravil na zázrak a aby sme získali dostatok milostí k obráteniu života k Bohu.“ (jún 1977).
PANNA MÁRIA:
„ŽIJETE V DOBE POSLEDNÝCH VAROVANÍ.
Veľmi vás milujem a neprajem si vaše zatratenie.
Proste nás úprimne a my vás vypočujeme.
Mali by ste sa viac posväcovať.
Rozjímajte Ježišovo umučenie.“


"Viem, že medzi VAROVANÍM a ZÁZRAKOM UPLYNIE NECELÝ ROK."
(viz. Mária Loli / Garabandal)
--------------------------------------------------------------
(Zjavenie v Garabandale) je to najkrajší príbeh ľudstva od narodenia Ježiša Krista.
Je to akoby druhý život svätej Panny na zemi a ani nenájdeme slová, aby sme sa jej za to mohli poďakovať.“
(pp.Pavol VI. / Rím r.1966)
------------------------------------------------


O veľkom varovaní môžem povedať len toľko, že ľudia akoby ho najskôr videli a potom ho prežijú každý vo svojom vnútri. Človek nadobudne poznanie o svojom vnútri, o tom, čo urobil zle, čo dobre, čo neurobil, a mal urobiť… Bude to veľké Božie milosrdenstvo - človek spozná svoje vnútro a spozná pravdu. Predtým príde prenasledovanie kresťanov
viz.Martin Gavenda / Dechtice / SR
-----------------------------------------------------------

10 tajomstvá z Medjugorie
Posolstva Panny Márie (Gospa)


V priebehu svojich zjavení Gospa postupne deťom oznamovala,
a to každému zvlášť, tajomstvá. Spolu ich má by desať.
Tajomstvá obsahujú jednotlivé obdobia budúceho vývoja udalostí,
týkajúcich sa celého ľudstva, sveta i samotného Medjugoria.
Vizionári nesmú tajomstvá prezradiť.


*2. ZÁZRAK

Zo zverených tajomstiev dve sa majú uskutočniť pred veľkým znamením,
o ktorom Gospa povedala, že ho dá na vrchu - na mieste prvých znamení.
Toto znamenie bude tretím tajomstvom.
Tajomstvá majú prichádzať v krátkych odstupoch, jeden po druhom.

*3. TREST

Vie sa, že niektoré z desiatich tajomstiev sú nepriaznivé,
a tiež, že tretie, štvrté, piate a šieste sú prevažne priaznivé.
Nepriaznivé sú následkom hriechu ľudstva a
môžu byť anulované obrátením sveta.
Modlitbou a pokáním môže byť trest zmiernený alebo aj odvrátený.
Zlo, ktoré svetu hrozilo podľa obsahu siedmeho tajomstva,
bolo zmiernené pôstom a modlitbou.


*1. VAROVANIE

Výstrahami budú isté udalosti na Zemi.
Príde k nim za života Mirjany.
Podľa jej slov stojíme blízko udalostí,
ktoré predpovedala Panna Mária.
-----------------------------------
Mirjana si - podľa želania Gospy -
za dôverníka zvolila pátra Petra Ljubičiča.
Desať dní pred uskutočnením tajomstiev mu písomne oznámi,
čo sa stane. On si ich po týždni pôstu a modlitieb môže prečítať a zverejni tri dni
predtým, ako sa majú uskutočniť.
----------------------------
Páter Ljubičič: "Podľa všetkého, prvé tajomstvo sa týka Medjugoria.
Prvé dve tajomstvá sú napomenutie pre nás všetkých.
Každý, kto sem po tejto udalosti príde, sa presvedčí,
že tu Matka Božia bola, že tieto deti hovorili pravdu. To bude dôkaz.
---------------------------------------

Dňa 25. júna 1986 Mirjana informovala talianskych pútnikov,
ako sa prezradia tajomstvá:
"Gospa mi dala jednoduchý, špeciálny list, na ktorom je napísaných 10 tajomstiev.
Je z takého materiálu, ktorý sa nedá opísať...
Nie je to ani papier, ani tkanina.
Písmo nevidno, no vo vhodnom čase list odovzdám vyvolenému kňazovi.
On dostane dar, aby prečítal najskôr prvé tajomstvo, neskôr aj ostatné."
Ivanka od Gospy dostala písomné pokyny pre pápeža,
ako má konať v určitých zložitých situáciách, ktoré do konca storočia nastanú.
Sú napísané na zvláštnom materiáli, podľa opisu niečo medzi pergamenom a
hodvábom.
Ivanka:
"Ľudia sa ma pýtajú na budúcnosť Medjugoria, na budúcnosť Cirkvi.
Ale to sú tajné veci, na tieto otázky nesmiem odpovedať."
Gospa:
"Tu sú tajomstvá, deti moje.
To je to, o čom sa nevie, a keď sa to dozvie, už je neskoro!
Chcela by som, aby Mi Pán dovolil, aby som vám aspoň trochu vysvetlila
tajomstvá,
ale už toto je priveľa milostí, ktoré vám ponúka.
Porozmýšľajte, koľko Mu ponúkate vy!
Kedy ste sa naposledy zriekli niečoho
kvôli Pánovi?"
--------------------------------------------


*2. ZÁZRAK

Gospa sľúbila, že v Medjugorí urobí veľké znamenie.
Bude krásne, veľké, náhle, nepretržité, hmatateľné a nezničiteľné.
Keď sa toto znamenie objaví na hore Crnica,
mnoho ľudí uverí, vystúpi na horu a bude prosiť o milosť i odpustenie.

*1. VAROVANIE

Pred znamením v Medjugorí nastanú v mnohých oblastiach sveta
predznamenia ako varovanie pre svet.

Gospa povedala, že mnohí uveria, až keď príde to sľúbené znamenie,
že tam potom pobežia, aby prosili o milosť odpustenia,
ale už bude neskoro.
Čas milosti, ktorý prezívame teraz, sa skončí."


Viac tu: koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/varovanie/
Pravda bude skryta
Ma v niecom pravdu.Ak sa naozaj drzi biblie, vie ze na konci casov bude zrejme spojenectvo dvoch ludi : falosneho proroka a antikrista.A nenecha sa naivne oklamat novou jednotnou cirkvou,kde budu v kostoloch pohanske symboly miesto krizov.
Pravda bude skryta
Aby som to uzavrel: Som v srdci presvedceny, ze Varovanie sa stane a po nom vyhladaju zmierenie pred prichodom nasho pana Jezisa Krista aj take duse, ktore by to inak nespravili a skoncili by v pekle.
Prezil som si neuveritelny zivot v trapeni a niektore osoby mojmu srdcu velmi blizke vymenilo hmotne veci za pritomnost so mnou.Varovanie bude zaroven aj o poznani, co je v zivote naozaj dolezite.…More
Aby som to uzavrel: Som v srdci presvedceny, ze Varovanie sa stane a po nom vyhladaju zmierenie pred prichodom nasho pana Jezisa Krista aj take duse, ktore by to inak nespravili a skoncili by v pekle.
Prezil som si neuveritelny zivot v trapeni a niektore osoby mojmu srdcu velmi blizke vymenilo hmotne veci za pritomnost so mnou.Varovanie bude zaroven aj o poznani, co je v zivote naozaj dolezite.Ze kariera a majetok sa rozplynu a clovek si ich ako poklad do neba nezoberie.A o tom ako clovek dokaze ublizit svojou chamtivostou.
2 more comments from Pravda bude skryta
Pravda bude skryta
Zajtra tieto urazajuce komentare zmazem.
Martin tiez nesuhlasim co tu popisal, ruzenec je nas samopal a
zachranne lano, i ked spoved nevyhnutna.
Nesudim nikoho, pretoze nie som lepsi ako on.Nik nie je lepsi a horsi.Sme vsetcia hriesnici.
Pravda bude skryta
Trapenie je dobra cesta- opak hojnosti a prepychu sposobi ocistenie duse a prinesie dolezitu a dnes uz malo vyskytujucu pokoru.
Maria Dubovska
to že pred sudom bude milosrdenstvo, to je varovanie? absolutne nie. to je proste dobrá správa.
Pravda bude skryta
Ani Varovanie neobrati uplne vsetkych, pretoze su ludia, i ked im budu ukazane ich hriechy, im to bude proste jedno.
Pravda bude skryta
6. pecat pripomina velmi Varovanie.
3 more comments from Pravda bude skryta
Pravda bude skryta
Svojim milosrdenstvom nam Pan Jezis Kristus ukaze, ako by vyzeral den sudu a najma v akom stave sa nachadza nasa dusa.Ukaze nam kam by prisla nasa dusa v case smrti.
Ako inac sa to da nazvat ak nie Varovanim?
Pravda bude skryta
Maria Dubovska- je to v dennicku sv.Faustiny.
Citujem: Skor nez pridem ako spravodlivy sudca, pridem ako kral milosrdenstva.Kto nebude chciet prejst branou mojho milosrdenstva, bude musiet prejst
branou mojej spravodlivosti.
Pravda bude skryta
Ja verim , ze v case smrti zachranuje duse a moze zachranit i tvoju, ked zvitazi milosrdenstvo.
Zaroven som nepisal, ze by som ho uprednostnoval pred spovedou a eucharistiou.To si ma len zle pochopil.Nemusi znamenat, ze ked je to novsia modlitba, ze nie je potrebna, myslim, ze pre tuto dobu nevyhnutna, kedze je hriech tak rozsireny.
Maria Dubovska
Dozviem Sa kde Sa pise ze po znameni kriza pride varovanie alebo nie . Tu v texte Sa to nepise takze o akom varovani je rec ktore faustyna nespomina .
Pravda bude skryta
Ruzenec Bozieho milosrdenstva zachranuje duse a ked mu neprikladas vyznam aky mu nalezi, je to tvoje rozhodnutie.
Pravda bude skryta
Pise sa, ze zhasne vsetko svetlo na zemi a nie , ze bude 3 dni zhasnute.Podla tohto hned ked nastane tma a znamenie kriza, pride okamzite Varovanie.
A nebudem mazat komentare ako peter, skala i ked ma bude ktokolvek urazat a nazyvat prasatom.
Maria Dubovska
o jako Varovani to vypravaš peter? u faustyny ma byt to varovanie alebo hovoriš o paragarabandale?
Pravda bude skryta
Peter(skala) spochybnuje vsetko ,ale co by mohol,tomu slepo veri. Zato,ze je tam pisane,ze bude tma,nemusi znamenat,ze sa jedna o tri dni temnoty. Mysli,ze to moze byt v zime,cas Varovania.
Pod sa so mnou teraz radsej pomodlit ruzenec Bozieho milosrdenstva.
Peter(skala)
Akosi to nepasuje
Po 3 dnoch tmy príde Ježiš Kristus sudiť živých i mrtvych - obnoví svet, takže nadíde večnosť.
Tie 3 dni tmy pridu po Velkom Varovaní a Treste, takže akosi nevidieť suvis medzi Varovanim a tým, čo povedal Ježiš sv.Faustíne