Clicks706

Jozef Mikloško žiada po Hlinovom postoji k Istanbulskému dohovoru jeho výmenu na čele KDH

Jozef Mikloško, predseda Združenia kresťanských seniorov a člen KDH, vyzval na výmenu predsedu KDH potom, čo sa verejne vyzval poslancov, aby prostredníctvom obštrukcie zamedzili hlasovaniu o …More
Jozef Mikloško, predseda Združenia kresťanských seniorov a člen KDH, vyzval na výmenu predsedu KDH potom, čo sa verejne vyzval poslancov, aby prostredníctvom obštrukcie zamedzili hlasovaniu o zastavení ratifikácie Istanbulského dohovoru počas dnešnej schôdze NRSR.

Jozef Mikloško, ktorého syn Jozef Mikloško ml. sa pravidelne zúčastňoval na cykle prednášok Zastavme zlo z Istanbulu na sociálnej sieti následne uviedol:

“Pohár pretiekol, ide o zásadnú otázku. Slovensko potrebuje KDH ale s iným predsedom. Dva roky chodí farár Marián Kuffa so svojim sprievodom zo Slovenského dohovoru za rodinu po Slovensku.

Navštívili 48 miest a dedín, kde mali mnohohodinové mítingy s preplnenými kostolmi a sálami. Aj zajtra sa pokračuje. Uskutočnilo sa 2000 pochodov, každý týždeň sú ružencové sprievody v mnohých farnostiach, v Nitre na Kalvárii každý piatok, 4000 ľudí sa modlí za tento cieľ sústavne,… a naraz pan predseda začne zasa perliť. Môj protinávrh je hlasovať dnes, hocikedy, tí čo, sú za, nech tu zostanú a keď tí čo sú proti odídu, nevadí!

Táto téma je tu dlho, teraz nastal čas na konanie. Pred prezidentskými voľbami (teraz je jasné aj to Hlinove dribľovanie okolo prezidenta!)”

alianciazanedelu.sk/archiv/3447
Katolícke noviny pozabudli uviesť spomienku na zakladateľov a priekopníkov katolíckej pedagogiky na Slovensku, ako bol napríklad Juraj Páleš, Martin Čulen, Juraj Slota a ďalší
Najväčšie vrece peňazí zvíťazilo. Extrémistická zástupkyňa bojového ateizmu Z. Čaputová nemá podporu ani štvrtiny voličov. Stala sa prezidentkou s historicky asi s najslabším mandátom
One more comment from Anton Čulen
Neomarxisti, ultraliberáli a extrémistickí zástancovia bojového ateizmu sa radujú z víťazstva Z.
Čaputovej. Video: I. Štefunko, volič SMERu – SD na schôdzi starých, zarytých komunistov, zgrupených po roku 1989 okolo SDĽ, odkiaľ pochádza aj Róbert Fico
Johanka2
4. neděle postní Laetare

Dnešní neděle nám svou radostnou náladou připomíná, že odměnou za naše kající úsilí bude svrchovaná radost v Bohu. Překročili jsme polovinu svatopostní doby. K této radosti nás vyzývá Introit: Vesel se, Jeruzaléme, shromážděte se všichni, kdo ho milujete, plesejte a nasyťte se plností své útěchy. Liturgické roucho může mít dnes barvu růžovou, na oltáři mohou být květy …More
4. neděle postní Laetare

Dnešní neděle nám svou radostnou náladou připomíná, že odměnou za naše kající úsilí bude svrchovaná radost v Bohu. Překročili jsme polovinu svatopostní doby. K této radosti nás vyzývá Introit: Vesel se, Jeruzaléme, shromážděte se všichni, kdo ho milujete, plesejte a nasyťte se plností své útěchy. Liturgické roucho může mít dnes barvu růžovou, na oltáři mohou být květy a varhany se mohou více rozeznít. Radost zaznívá i z gregoriánských melodií. Radují se i katechumeni, kteří již ve středu obdrží tzv. symbola, Evangelium, Vyznání víry a modlitbu Otče náš.

V Oraci kněz prosí: Popřej nám, všemohoucí Bože, abychom znovu pookřáli útěchou tvé milosti, když po zásluze trpíme za své činy.

Epištola nám připomíná radostnou skutečnost, že nejsme nevolníky starozákonního poddanství, ale svobodní dědici Božího království s právem na milost a věčnou blaženost. K této svobodě nás osvobodil Ježíš Kristus. Proto se v Graduale zpívá: Zaradoval jsem se, když mi řekli: Půjdeme do domu Páně. Štědrost a dobrotu jeho i našeho Otce naznačuje scéna zázračného rozmnožení chlebů a ryb, obraz nebeské hostiny. Stejnou ozvěnu slyšíme i v Communio, které nás vybízí k vděčnosti: Jeruzalém je vybudován jako město, putují sem Pánova pokolení oslavovat tvé jméno, Pane.

V Postcommunio prosme naléhavě: Uděl nám, milosrdný Bože, abychom s tvými svátostmi, kterými nás neustále sytíš, zacházeli s úctou a přijímali je vždy ve smýšlení opravdové víry.
Johanka2
Vďaka BOHU,Istanbulský dohovor neprešiel.

katolik5.webnode.sk/rozmach-gender-politiky/
Johanka2
Sme v hľadáčiku Sorosa.
Včera boli voľby aj na Ukrajine?
Kiež by sa dočkali pokojných,dobrých časov.

www.youtube.com/watch

Rosti, rosti čeremšino, šyroko sja rozrastaj,
ty moloda ďivčinoňko, pro kochaňa zabyvaj.

Ty moloda divčinoňko, pro kochaňa zabyvaj,

bo ja sidžu v kriminaľi, za Ukrajinu ridnyj kraj.
Oj siďiv ja odin ročok, oj siďiv ja druhyj rik,
prijšli braťa Ukrajinci, vyzvoľat mene …More
Sme v hľadáčiku Sorosa.
Včera boli voľby aj na Ukrajine?
Kiež by sa dočkali pokojných,dobrých časov.

www.youtube.com/watch

Rosti, rosti čeremšino, šyroko sja rozrastaj,
ty moloda ďivčinoňko, pro kochaňa zabyvaj.

Ty moloda divčinoňko, pro kochaňa zabyvaj,

bo ja sidžu v kriminaľi, za Ukrajinu ridnyj kraj.
Oj siďiv ja odin ročok, oj siďiv ja druhyj rik,
prijšli braťa Ukrajinci, vyzvoľat mene na svit.
Odnu branu rozvalili, druhu branu rozťahli,
vzjali mene za ručeňky, na svit Božij vyveli.

Ukrajino, Ukrajino, Ukrajino kraju mij,

ja za tebe Ukrajino, muky ťažky vyterpiv.
Johanka2
One more comment from Johanka2
Johanka2
Hore sa nedá komentovať,lebo to blokuje istá osoba.
Tu je zaujímavý materál:

Zlo sa volá Zuzana Čaputová! Koniec pochybnej advokátky (full) #11.79

tadesco.cz/zlo-sa-vola-zuz…

…..měli by si všichni vyslechnout, aby bylo jasné kdo za koho kope. Aby bolo jasné koho jste si zvolili (i když možná jiným způsobem) než si myslíte. Správný výraz by byl: KDO VÁM BYL ZVOLEN, ale jak to vyzerá tak …More
Hore sa nedá komentovať,lebo to blokuje istá osoba.
Tu je zaujímavý materál:

Zlo sa volá Zuzana Čaputová! Koniec pochybnej advokátky (full) #11.79

tadesco.cz/zlo-sa-vola-zuz…

…..měli by si všichni vyslechnout, aby bylo jasné kdo za koho kope. Aby bolo jasné koho jste si zvolili (i když možná jiným způsobem) než si myslíte. Správný výraz by byl: KDO VÁM BYL ZVOLEN, ale jak to vyzerá tak nikoliv nadlouho….

Celé video o konci falošnej advokátky Zuzany Čaputovej.

V pondelok 4.3.2019 sme prešli jej podnikanie a výkon advokácie a našli hrubé nedostatky. Videá vznikajú s podporou občanov https://www.ginn.press/podpora Zuzana Čaputová je už 8 rokov advokátka, ale jej podnikanie má trhliny. Deklaruje sa ako najelšpia a najspravodlivejšia, ale sama zákon nedoržiava - ba čo najviac porušuje aj základné a elementárne pravidlá výkonu advokátskej praxe. Preto sme prešli jej sídlo a vypracovali podnet na jej disciplinárne stíhanie. O týždeň neskôr, keď už začala advokátska koora konat, Zuzana Čaputová prerušila výkon svojej advokácie a o pár dni neskôr sa nechala celkom zo zoznamu advokátov vyčiarknuť. Čo je to teda za kandidátku na Prezidentku? Média zatajujú, že za celým skončením jej praxe je prevažne tvrdá práca novinárov GINN. Celé video ešte pripravujeme. Tu je celý podnet, ktorý sme dali na advokátsku komoru: https://docs.google.com/document/d/1G... Zuzana Čapútová - vraj elitná právnička a najpravodlivejšia zo spravodlivých :-) Všade sama seba prezentuje iba prípadom Pezinská skládka (ktorá ale nikdy nebola skládka) a porušuje zákon a etický kódex advokátov. A išiel som ešte ďalej - ako to, že má spoločnú schránku so stranou Progresívne slovensko? Si viete predstaviť že posielate poštu svojmu právnikovi a náhodou to otvoria v strane? A zákon porušuje aj v označení svojej kancelárie - neuvádza si akademický titul a aj spôsob vyobrazenia svojho mena na schránke mnohým napovie o jej prístupe k práci.... Všetci advokáti by sa mali voči tejto osobe ohradiť a dúfam, že advokátska komora zakročí... ------ Koreňom zla je nedostatok poznania. Budha ------ GINN finančne podporujú radoví občania - pridajte sa aj vy https://www.ginn.press/podpora Portál podporuje aj stránka pre cintoríny a hľadanie hrobov https://www.sysoon.com ------ Miesto: Bratislava Osoby: Zuzana Čaputová, Vivien Menteová, Martin Burger, Peter Konečný, Martin Daňo Iné: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, #poslednyprezident , #prezident,.#novyprezident Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2018 Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia

www.youtube.com/watch
Coburg
Zaujímavé je, že Jozef Mikloško robí a hovorí vždy niečo kontra oproti tomu, čo jeho brat Fero. Dohodli sa alebo čo? Zachraňuje reputáciu Mikloškovcov? Alebo len "vyvažuje" situáciu? A čo on môže spôsobiť? Chce sa Jozef Mikloško dostať na čelo KDH? A potom tam zase prepašuje svojho brata Fera? Divné!!!!!
Johanka2 likes this.
dalila
Nikdy nie je neskoro, ale Hlina tam naozaj nemá čo robiť celkovo v strane
Johanka2 likes this.
KAHLENBERG likes this.